Reklama

Jedną z najbardziej tragikomicznych legend, która nie trafiła do zestawu siedmiu zabobonów pandemicznego ciemnogrodu, jest przekonanie, że wyznawcy najmodniejszej „pandemii”, to ludzie rozsądni i bazujący na naukowych faktach. Najmodniejszy wirus na świecie rzeczywiście dokonał rekordowego spustoszenia, ale w umysłach ludzi, którzy uwierzyli w brednie podważające fundamentalną wiedzę naukową. Ustami profesorów i innych „ekspertów” sprzedano ludzkości tak nieprawdopodobne bzdury, że porównanie do płaskiej Ziemi jest zbyt łagodne, aby oddać skalę otumanienia. Poniższe zestawienie jest tylko i wyłącznie moim subiektywnym wyborem, wszystkiego spisać się nie da, bo zabobony mnożą się każdego dnia, wraz z kolejnymi wypowiedziami budowniczych ciemnogrodu: Niedzielskiego, Horbana, Simona, Sutkowskiego i wielu, wielu innych.

1. Pandemiczny mit – Covid 19 to zupełnie nowy wirus. Naukowe fakty: Covid 19 to nazwa jednostki chorobowej, właściwa nazwa wirusa to SARS-CoV-2, mutacja SARS-CoV-1, oba wirusy należą do grupy koronwirusów znanych ludzkości od 60 lat.

Reklama

2. Pandemiczny mit – mamy pandemię, bo Covid 19 jest jednym z najbardziej zjadliwych i śmiertelnych wirusów. Naukowe fakty: ponad 90% populacji przechodzi wirusa „bezobjawowo” lub łagodnie, około 5% wymaga hospitalizacji, a śmiertelność według najbardziej rozdętych statystyk nie przekracza 2%. Wskaźniki te jednoznacznie rozstrzygają, że nie może być mowy o pandemii albo pandemią należy nazywać prawie każdą chorobę, na przykład anginę.

3. Pandemiczny mit – lockdown i DDM ograniczają liczbę przypadków i zgonów. Naukowe fakty: najwyższe wskaźniki zgonów i przypadków mają kraje, gdzie wprowadzono najbardziej surowy lockdown i DDM: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Belgia, Czechy, Polska. Znacznie mniejsze wskaźniki mają kraje, gdzie lockdownu i DDM-u nie było lub był w bardzo niewielkim stopniu: Szwecja, Białoruś.

4. Pandemiczny mit – jedyna metoda zwalczania wirusa, to szczepionka. Naukowe fakty: na świecie istnieją tysiące wirusów, na które nigdy nie było i nie będzie szczepionek, bez masowych szczepień ludzkość zwalczyła ptasią i świńską grypę oraz… SARS-CoV-1. Dzieje się tak, ponieważ ludzki organizm samodzielnie potrafi zwalczać wirusy, które z czasem giną albo tracą zdolność do infekowania.

5. Pandemiczny mit – szczepienia zapobiegają zakażeniom. Naukowe fakty: żadna szczepionka nie zapobiega zakażeniu, co więcej każda szczepionka jest kontrolowanym zakażeniem organizmu, co ma wspomagać układ immunologiczny. Szczepionka nie chroni przed infekcją, szczepionka pozwala skuteczniej zwalczać chorobę, o ile rzeczywiście jest szczepionką, a nie produktem marketingowym pod wypromowanym szyldem Covid–19.

6. Pandemiczny mit – szczepienia to powrót do normalności. Naukowe fakty: według wskazań „ekspertów”, zaszczepieni nadal muszą zachowywać DDM, zaszczepieni lekarze w maseczkach przyjmują zaszczepionych pacjentów w maseczkach, szpitale wymagają od zaszczepionych testów, producenci “szczepionek” zapowiadają konieczność cyklicznych zabiegów.

7. Pandemiczny mit – dzieci muszą być zaszczepione, bo zarażą i uśmiercą dorosłych. Naukowe fakty: na coś trzeba się zdecydować albo zaszczepieni dorośli są chronieni przed chorobą albo nie zaszczepione dzieci, które w 99% przechodzą chorobę łagodnie, a śmiertelność to tysięczne promila, stanowią śmiertelne zagrożenie dla innych. Szczepienie tej populacji z naukowego punktu widzenia jest absurdem, jeśli nie zbrodnią.

Większość z tego, co zostało powyżej wyłożone, to zakres wiedzy ze szkoły podstawowej, której zabrakło profesorom medycyny i wirusologom. Przy pomocy topornych środków propagandowych, wciskanych ludziom na niespotykaną dotąd skalę, wywołano pandemię głupoty. Myślenie i elementarną wiedzę zastąpiły zabobony medialne, a ogłupiony tłum naszprycowany ignorancją, ślepą wiarą i strachem przed demonem „pandemii”, podpala stosy pod każdą czarownicą, która w podstawówce nie spała na lekcjach biologii.

Reklama

46 KOMENTARZE

 1. Niedawno ujawniono podczas przesłuchania Texas Senate Committee, że próby szczepionki COVID-19 na zwierzętach zatrzymały się, ponieważ nadal umierały.

  W ubiegłym tygodniu Texas Senat Komisji Spraw Państwowych zeznawał texas lekarzy w sprawie obowiązkowych szczepień i szczepień paszportów w Teksasie -“Senat SB Bill 1669: Stop Obowiązkowe szczepienia i paszporty szczepionki w Teksasie.”

  Szokujące objawienie zostało dokonane podczas przesłuchania w Senacie: badania na zwierzętach szczepionek COVID-19 został zatrzymany, ponieważ nadal umierają.
  “Czy widziałeś jakieś inne szczepionki, które zostały udostępnione publicznie i które pominąły badania na zwierzętach?

  Nigdy wcześniej. Specjalnie dla dzieci.

  Z tego, co czytałem, rozpoczęły się testy na zwierzętach, a ponieważ zwierzęta umierały, przerwały testy.

  Przyjaciele, myślę, że ważne jest, aby zrozumieć, że to, co mówimy o to, że naród amerykański jest teraz świnki morskiej. Jest to program testowy, który jest w toku.

  Nie zrobili testów na ludziach i przestali testować na zwierzętach, ponieważ zwierzęta umierały. A potem zrobili to dla publiczności.

  A teraz widzimy firmy, które chcą zmusić tę eksperymentalną szczepionkę do podaniu ludziom jako warunku uzyskania pracy.”

  https://tlcsenate.granicus.com/MediaPlayer.php?clip_id=15926

 2. Zweryfikowanie przez społeczeństwo tych wszystkich mitów pandemicznych będzie skutkowało spadkiem zaufania do środowiska lekarskiego. W tego typu profesji zaufanie to podstawa. Trudno się będzie dziwić, gdy w przyszłości rozwinie się znachorstwo i tym podobne praktyki. Nadmiarowe zgony będą nas prześladować jeszcze przez lata.

  Nie tylko profesja lekarska ucierpi na skutek tego “zajoba”. W kolejce czekają już rząd, dziennikarze, milicja i naukowcy, szczególnie ci z tytułami profesorów. Nie będziemy już ufać tym, komu jako społeczeństwo powinniśmy.
  Taki brak zaufania prędzej czy później doprowadzi do anarchizacji państwa i rozbije tkankę społeczną. A to jest przecież celem NWO.

  • Jeżeli celem jest pozbycie się klasy średniej to wszystko działa jak było zaplanowane. Społeczeństwo jest napuszczane na restauratorów, lekarzy, naukowców. Jak ich spauperyzują to pies z kulawą nogą nie podniesie łapy w ich obronie. Czy brali czy nie udział w tej chucpie to inna sprawa ale efekt będzie taki, że będziemy mieli wąską elitę z nadania zagranicznego, koncesjonowanych celebrytów i motłoch w którym znajdzie się cała reszta. Totalnie zależny od państwa i cieszący się jeżeli państwo nie będzie go kopało i od czasu do czasu rzuci ochłap.

   Czy to oznacza że mamy milczeć o patologiach lekarskich? Oczywiście nie, fajnie by było jednak mieć świadomość w jakim kierunku to zmierza. Może ktoś wpadnie na genialny pomysł jak to zatrzymać bez nagradzania np lekarskich patologii?

 3. https://www.termedia.pl/mz/Epidemia-starosci,28150.html .Rocznie na samych oddzialach wewnetrznych bylo 1 mln Polakow, na oddzialach kardiologicznych 0.5 mln. Covida 200 tysiecy. Identycznie w zasadzie co zachod. Szwecja ma tyle samo zakazen co Polska. Byly badania na przeciwciala.. Od tamtego lata zmarlo im nadmiarowo 2200 osob plus 4500 wiosną. Szwecja ma nawet tyle samo hospitalizacji, 64 tysiace, z czego 14 tys to opieka domowa, w Polsce dostepna dodatkowo od jesieni https://www.socialstyrelsen.se/globalassets/1-globalt/covid-19-statistik/vard-och-covid-19/statistik-covid19-inskrivna.xlsx/ … Jak komus nie podoba sie Szwecja to niech spojrzy na Francje, sa gorsi od Szwecji ale 3 razy lepsi od Polski … https://www.insee.fr/fr/statistiques/serie/000436394?idbank=000436394 https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_pandemic_in_France

 4. Rocznie na samych oddzialach wewnetrznych bylo 1 mln Polakow, na oddzialach kardiologicznych 0.5 mln. Covida 200 tysiecy. Identycznie w zasadzie co zachod. Szwecja ma tyle samo zakazen co Polska. Byly badania na przeciwciala.. Od tamtego lata zmarlo im nadmiarowo 2200 osob plus 4500 wiosną. Szwecja ma nawet tyle samo hospitalizacji, 64 tysiace, z czego 14 tys to opieka domowa, w Polsce dostepna dodatkowo od jesieni … Jak komus nie podoba sie Szwecja to niech spojrzy na Francje, sa gorsi od Szwecji ale 3 razy lepsi od Polski

 5. Gospodarzu: W nie takie idiotyzmy przytłaczająca większość WIERZY. Ot cały sukces PUBLICZNEJ edukacji nieustająco REFORMOWANEJ. To jednak temat na zupełnie inny czas.
  OBIE strony WIERZĄ w kretynizmy. Niewielki odsetek którego optymistyczną granicą dolną jest około 2% a pesymistyczną około 0,02%, orientuje się w najnowszych DOWODACH BADAŃ, choć nie zawsze czasowo nowych z różnych powodów.
  Wieści z ekraników, jutubów, internetów i mendiów maja się do rzeczywistości nijak. To tylko taki przekaz ludzi którzy powodowani brakami własnymi, zwykle w edukacji klasycznej, wybrali dziennikarzenie, polityczenie, prawniczenie albo medyczenie.
  @Egon O. wyżej wspomniał coś o zaufaniu. Ufać to można w sprawach emocjonalnych, zresztą podobnie jak “wierzyć” i poniekąd jedno jest odpowiednikiem drugiego.
  Z semi profesji wyżej jedynie lekarze winni być “zaufani” jak rzemieślnicy i naukowcy w jednym, z wyjątkowym kręgosłupem moralnym i etycznym. Reszta profesji niczemu dobremu nie służy, niczego nie naprawia, nie leczy, nie buduje, nie tworzy, nie rozwiązuje, etc… – “takie czasy”, a i lekarzy zostało niewielu jak na teoretyczną liczbę wydanych “dyplomów”, bo z powierzchownej obserwacji wydawać się może że większość to jedynie odtwórcy “mendycznych” procedur “mendycy”. Nie ma również zaufania, jest co najwyżej jakaś analogia do znanego powiedzenia że “jak trwoga to do …” mendykologa.
  Są za to inne powiedzenia, dużo popularniejsze: “bez pomocy medyków jeszcze nikt nie umarł” czy “niektórzy długo żyją bo medycyna jest wobec nich bezsilna”.
  No “takie czasy”

 6. UE zamówiła u firmy na P lub F 1,5mld dawek zajzajeru. Zapewne dla psów i kotów. Przymusu szczepień na jesieni nie będzie?. Wiadomość z dzisiaj TSUE: sądy mają orzekać zgodnie z prawem UE, nawet jeśli jest sprzeczne z konstytucją. Organizowanie nowej AK do “rozmów” rządem potrzebne od zaraz.

   • Do tzw legalistów (komuchen podekscytowani praworządnością) należy legalistycznie.
    Według świętych paragrafów, także tzw unijnych, to tzw TSUE ma wszelkie cechu potocznie rozumianego sądu kapturowego (tylko kapturów brakuje). Szkoda że owi legaliści tak wybiórczo patrzą na święte paragrafy, ale z drugiej to dobrze, bo istnieje gro świętych paragrafów według których można UE z TSUE, uznać za organizację terrorystyczną, a wszystkich którzy występowali przeciw polskim obywatelom i państwu polskiemu które jako suweren tworzą obywatele, uznać za co najmniej wspierających terroryzm międzynarodowy.
    Święte paragrafy, szukając analogii, są nie tyle jak miecz obosieczny, ale bliżej jak świeżo naostrzony nóż kuchenny. Jak ktoś nie wie że jest naostrzony, może się zdrowo sam poharatać przy zwykłym ogórku (o określonej krzywiźnie). Kwiatuszkiem NA legalistów będzie zapewne to, że wprowadzenie berebulechenkarte fur ćpunen daje pretekst do powiedzenie “papatki” (“próbki moczu mogą sobie zachować”) EuroUzupratorom, bo według własnego prawa właśnie wypowiedzieli umowę stowarzyszeniową wszystkim uczestnikom. Wspomniany sąd kapturowy pewnie uzna inaczej, ale jaki to sąd który we własnej sprawie sądzi? Inną sprawą jest to czy można wypowiedzieć coś co nie ma miejsca bo powstało na drodze uzurpacji tzw przedstawicieli u większej części uczestników? Przypomnieć należy że tzw referendum unijne dotyczyło innej formalnie unii, która nie powstała, bo kilka krajów powiedziało w referendach NIE. Obecna przynależność to lewizna komuchen (gra słów przypadkowa) którzy sami sobie nadali uprawnienia do akceptacji tzw traktatu naciągając stan poprzedni w kierunki takim, że dotyczące poprzedniego traktatu i innej unii tzw referendum można uznać, że dotyczyło również nowego otwarcia.
    No nie dotyczyło.
    Idąc taką ścieżką (a przy różnych sprawach tak profesje na literę P twierdzą i dokonują “machniom”), tak za chwilę dowiecie się, że wybory są niepotrzebne, bo wystarczy sondaż telefoniczny na “reprezentatywnej” grupie “1000 i jeden” osób, a procenty (und diengi) podzieli się pomiędzy różne frakcje komuchen. Przecież i tak chodzi o “sprawiedliwość i solidarność społeczną oraz zrównoważony roz(w/b)ój”. Tyle że równo nigdy nie znaczyło sprawiedliwie, a sprawiedliwie nigdy nie znaczyło równo, chociaż normalni bezobjawowo (wszak ogół wyznacza normę nie margines) mogą uknuć frazę, że “sprawiedliwi solidarnie mają nie równo pod sufitem”.

 7. Martwi to, że MK nie czyta naszych komentarzy. W ww felietonie MK tworzy 2 kolejne mity.1. Szczepionki mRNA nie wstrzykuja wirusa tak jak wektorowe. Nie umarli też wszyscy ludzie a to już kilkaset milionów co je przyjęło tak jak zdechły testowane futrzaki. Jest zastrzeżenie kto nie powinien się szczepić ale ludzie w owczym pędzie jak już przyszli do punktu to lekceważa pytania w ankietach – u nas na 18 pytań trzeba zaznaczyć 18 razy nie. W przeciwnym wypadku nawet 1 odpowiedź tak lub nie wiem dyskwalifikuje chętnego. Nikt nigdzie na świecie nie weryfikuje czy zmarli udzielili prawdziwych odpowiedzi.
  2. Na białorusi jest dramatycznie więcej zgonów nadmiarowych niż u nas co wynika z ich rocznika statystycznego( zmniejszenie liczby ludności o 60 tys. przy 9,5 mln całości w porównaniu do 2019. Wyliczenia sa pod innym felietonem MK w moich komentarzach.

  • “Oj tam oj tam”. To Gospodarza miejsce a czy czyta czy nie to jest jakby wersja poboczna. Napisz do Gospodarza list jak brak Ci dyskusji.
   A do do homo rzekomo sapiens kontra futerka to znaj “proporcje mocium panie” i porównaj na dzień dobry wielkość organizmów i dawek a to i tak nazbyt wielkie uogólnienie. Teoretyczne parametry są znane a badanie trwa i efekt będzie matematycznie między 21 a nawet 36 miesięcy do potencjalnego pagbił. Przypadki na granicy błędu badawczego nie determinują że wszyscy tak od razu w dwa księżyce do piachu, acz takie przypadki słabością ogólną powodowane właśnie się obserwuje. Co do różnic w berbeluchach to dezaktywowanego TEGO wirusa mają podobno dwie na dalekim wschodzie. Reszta NIE MA nic wspólnego z TYM wirusem. Tak jak przemysłowa wersja ma “skuteczność” daleką od “skuteczności” berbeluchy testowej i pominę że ten co sposób liczenia “skuteczności”podał to o matematyce chyba tylko słyszał a o metodach badawczych wcale. Ale co tam, dla komuchen ważne są “prosiedury” i “cymberneptyka socjopatologiczna”, co ma i tak średnie znaczenie bo czytają bez zrozumienia, a po staremu “analfabeci funkcjonalni”, tudzież analogicznie do definicji “idioci funkcjonalni”.

 8. Czechosłowacja zachodnia ogłosiła ,że 1 dawkowi szczepnięci mogą przyjeżdżać bez kwarantanny. Ktoś się pierwszy odważył w UE ergo około 20 czerwca nasz minister śmierci też ogłosi sukces , że mamy 65-70% zaszczepionych 1 i 2 dozami . Propaganda o odporności po 1 dawce masowo ruszy za 2 tygodnie.A 2 dozę to nawet ad calendas graecas można odczekać wszczepienie .Stąd optymizm MK, że wygraliśmy i naszych 60% jest na wyrost.

 9. Ludzie – OBUDŹCIE SIĘ. TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ. Najwyższy czas stanąć w obronie wolności. Właściciele hoteli, restauracji, kin, dyskotek, fitness, przewoźnicy – branża turystyczna ma przestać istnieć. Ile zamknięć w kolejnym roku przetrzymacie?
  Gdy wybuchła pandemia AIDS, wszyscy mówili o poszukiwaniu LEKARSTWA na ta chorobę. Dzisiaj nikt nie chce LECZYĆ Kowido Ściemy ?. Amantadyna jest zakazana ( lekarze którzy próbują leczyć, są wyciszani )
  Media i przywódcy tego spisku, powtarzają monotematyczne bezsensowne – szczepić, szczepić szczepić… co roku po 3 dawki przez najbliższe 50 lat. Taką szykują nam genetyczna przemianę łańcucha DNA człowieka. Jaki jest tego prawdziwy cel ? Tak, Wielki Reset i Nowy Zielony Ład.
  Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona “Stand Up for yourself”.
  Operacja psychologiczna COVID-19 , czyli Wielki Reset. Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych.
  Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.

  https://locusmind.com/blogs/4746/Operacja-psychologiczna-COVID-19-czyli-Wielki-Reset

  Kiedyś wasze wnuki zapytają każdego z Was/ Nas – „dziadku, gdzie byleś jak wprowadzali niewolnictwo?!’ I co powiemy, że ukryliśmy ze wstydu twarz za szmatą, bo nie mieliśmy odwagi BYĆ CZŁOWIEKIEM?!

 10. Kiedyś łaził mi po łbie taki pomysł na artykuł pt. 77 kłamstw kowidianizmu. Czemu tylko 77 a nie np. 777? Ponieważ nawet moja cierpliwość, czyt. mola książkowego uwielbiającego filozofię, w dawnym znaczeniu tego słowa, wyczerpuje się podczas bezowocnych prób przekonania wyznawców świrusa.
  1. “Ale rząd musiał coś zrobić.”
  Niczego nie musiał, lecz chciał, bo to parszywi zdrajcy. Mogliśmy nie wchodzić w zbiorowy obłęd. Nie wymagało to odwagi, ale odrobiny przyzwoitości i szczypty zdrowego rozsądku. Tubylcze elyty są tych cech niestety pozbawione.
  2. “No taki jesteś mundry. A co byś ty zrobił na miejscu Pana Prezesa?”
  Nic bym nie niszczył. Całą sytuację można było potraktować polskim wynalazkiem administracyjnym, czyli spychologią. Nie burzyć nikomu życia i nie rujnować gospodarki. Powiedzieć, żeby lud ufał i ogłosić, że partia nad wszystkim czuwa.
  3. “Ale platforma by krzyczała, że prezes i premier nie dbają o obywateli.”
  To mój ulubiony argument. Po pierwsze całkowicie durny. Opozycja pyskuje, takie jej prawo. Ludzie rozumni paplaniną się nie przejmują. Po drugie, oddajcie im władzę, wówczas na 100% was pochwalą. Po trzecie ponoszenie odpowiedzialności stanowi zaszczyt. Każdy człowiek honoru powinien być zawsze gotów na takowe brzemię. Pisowcy stanowią zaprzeczenie wybitności. To karierowicze, cwaniacy, wręcz knajaccy troglodyci. Pysznili się, gdy, najgłupsza na świecie, tzw. totalna opozycja, pajacowała bez ładu i składu. Nie potrzebny był wiatr historii, aby zdmuchnąć legendę nowego naczelnika państwa i sztab jego genialnych współpracowników. Wystarczył lekki wietrzyk, żeby, nomen omen, rozwiać wszelkie złudzenia.
  4. “Gdybyście się zaszczepili, cholerne oszołomy, to byśmy wrócili do czasów sprzed pandemii.”
  Po pierwsze nie ma żadnej pandemii. Nie dzieje się nic nadzwyczajnego, patrząc na problem z medycznej, czysto naukowej, perspektywy. Obecne zjawisko posiada charakter zaplanowanej i konsekwentnej przebudowy społeczeństw, zwłaszcza w tzw. krajach cywilizacji zachodniej.
  (Swoją drogą nie znoszę tej dziennikarskiej nowomowy. Wolę określenie demoliberalizm, które znacznie precyzyjniej portretuje owego postmodernistycznego potworka.)
  Po drugie szczepionki nic wam nie dadzą, bo program wielkiego resetu został rozpisany na kilka lat. Stąd używanie owego zajzajeru, jako swoistego obrządku nowej religii.
  Po trzecie, gdyby ta cała toporna propaganda była prawdziwa. Nawet wówczas opór “płaskoziemców i foliarzy”, nie powinien wywoływać żadnych zgrzytów. Oświeceni się naszprycują, a szury padną porażeni pomorem wszech czasów. Zatem, z każdej strony, zastrzykowa narracja się pruje.
  5. “Całe przedsięwzięcie Panu Dworczykowi psujecie wy, debilni antyszczepionkowcy!”
  Po pierwsze co to znaczy antyszczepionkowiec?
  Fałszywa pandemia zepsuła, bardzo głęboko, wiele aspektów życia, również język. Wprowadziła bowiem chaos pojęciowy. Zasłużyli się tu zwłaszcza funkcjonariusze mediów głównego ścieku. Stworzyli mnóstwo kretyńskich sformułowań, które zakłamują rzeczywistość. Nic nie mam do antyszczepionkowców rozumianych jako przeciwnicy wszystkich szczepień. Zaliczam się bowiem do wąskiego grona konserwatystów. Tzn. uważam, że nikogo nie można uszczęśliwiać na siłę.
  Po drugie zabiegi medyczne, jakiekolwiek, powinny być wyłącznie dobrowolne. Sam uznaję szczepionki za istotne osiągnięcie w rozwoju medycyny. Równocześnie jestem skrajnym przeciwnikiem tzw. szczepień obowiązkowych. Dorośli powinni sami podejmować decyzje. Natomiast o dzieciach powinni decydować ich prawni opiekunowie. Zazwyczaj są nimi rodzice.
  Po trzecie bezczelnym kłamstwem jest nazywanie, obecnie wciskanych psychiczną przemocą preparatów, szczepionkami. Przyjmujący owe berbeluchy pełnią rolę szczurów doświadczalnych. Faktyczne badania kliniczne szczepionek muszą trwać latami. Porównanie tej procedury z rozwojem innych dziedzin postępu techniki jest oszustwem. Słyszałem niegdyś w radiu” nie pomnę którego eksperta, łżącego bez zająknienia. Tłumaczył, iż niegdyś do Ameryki z Europy podróżowało się miesiąc, a obecnie kilka godzin, bo mamy samoloty.
  ha, ha, ha,
  Tak samo i z tymi testami, to gadka wyznawców spiskowych teorii, bo teraz się to inaczej robi. Naciągacz nie wyjaśnił w szczegółach jak, ale prowadzący redaktorzyna nie dociekał.
  Każdy rozsądny wierzy w wirusa. Czyż nie tak?
  6. “Trzeba zrobić lockdown, bo inaczej służba zdrowia nie da rady.”
  Powyższy argument usłyszałem na początku marca zeszłego roku. Powiem szczerze, rozbroił mnie swoją pustką intelektualną oraz fundamentalnym brakiem logiki.
  I. Załóżmy, dla potrzeb eksperymentu myślowego, iż to my, ciemnogrodzianie, tkwimy w błędzie. Polskę nawiedzi nowa mutacja, dotychczas właściwie niegroźnych koronawirusów i spowoduje, w ciągu roku, nadliczbowe zgony, nawet około miliona. Co można zrobić?
  Państwa takie jak polin, praktycznie nie mogą uczynić nic. Pozostaje im racjonalne gospodarowanie własnymi, dosyć skromnymi, zasobami. Możemy ogłosić, że, w razie, jadąc niedzielszczyzną, nadwyżki ciężko chorych, zastosujemy segregację. Życie kobiet i dzieci jest ważniejsze od życia mężczyzn.
  (Tak, jestem, na szczęście jeszcze z pokolenia, które załapało się na słuchanie prawd sprawdzonych przez tysiąclecia. Dziadek był z kolumbowego rocznika.)
  Dzisiejszy ludź epoki postmodernizmu słyszy niemoralne i idiotyczne stwierdzenia w stylu:
  “Każde życie ma takie samo znaczenie.”
  Wychowani na takich bredniach nie posiadają też umiejętności samodzielnego wyciągania wniosków.
  II. Autentyczne zatrzymanie ruchu wymagałoby m.in zamknięcia całego handlu. Biedronek i sprzedaży wysyłkowej również. To równałoby się masowej śmierci głodowej. Zatem, świrus i tak was, bezmózgie zajoby, dopadnie przy kasie. Gdy będziecie ładować zakupy do torby.
  III. Należy dążyć do odbudowy przemysłu, bowiem cud Balcerowicza, Polaków go pozbawił. Takie działania to wyzwanie, dosłownie na pokolenia, więc w marcu nie należało wprowadzać żadnych lockdownów. Wręcz przeciwnie;
  Mądra władza łagodziłaby niepokoje społeczne. Głupia je podsycała. Pamiętam to licytowanie się, pomiędzy platfusami i pisowcami, kto bardziej nastraszy swoich sympatyków. Jednym z warunków wywołania zbiorowej paranoi jest jednomyślność szczekaczek. Wyobraźcie sobie, że jedne sieją panikę, a drugie ją wygaszają. Wtedy plan wmówienia większości urojonego zagrożenia, jako prawdziwej apokalipsy, by się nie powiódł. Piszę to, bowiem już spotkałem się z opiniami zawiedzionych wyborców pisu, którzy próbują usprawiedliwić prezesa, że inaczej postąpić nie mógł.
  Odpowiadam na to kategorycznie;
  Oczywiście, że mógł, ale wybrał kundlizm i dlatego zmarnował zarówno swoją, jak i narodu, szansę dziejową.
  7. “Gdyby zrobić, jak wy gadacie, to by więcej ludzi umarło.”
  I. Zacznijmy od wnioskowania na poziomie podstawówki. Ilość cierpiących na daną chorobę, którą mogą przyjąć szpitale, jest, mniej więcej, określona. Działanie pt. placówki kowidowe przypomina szaleństwo w stylu;
  Podepniemy pługi do samochodów osobowych, bo ciągników nam zabrakło. Że to obłęd?
  Oczywiście, że tak i to identyczny jak owe szpitale, wyłącznie dla świrusa. Tu pojawia się, nieomal z automatu, kolejny dylemat. Wyznawcy świrusa jednym ruchem wprowadzają podział na kowidowych nadludzi i resztę, czyli zdychających na pozostałe dolegliwości podludzi. Po ponad roku spójrzcie na statystyki, szanowni “zdroworozsądkowcy” i przyznajcie, chociaż przez wzgląd na elementarną uczciwość, że nie należało manipulować przy państwowej opiece zdrowotnej. Funkcjonowała fatalnie a teraz po prostu ją rozwalono. Podejrzewam, że na długie lata. Biedna Białoruś pokazała, jak radzić sobie z plandemią.
  Nasz, mówiąc Stanisławem Michalkiewiczem, “nieszczęśliwy kraj” tonie w bagnie i perspektyw na wyjście z kłopotów nie widać. Kryzys nie minął, on dopiero nadejdzie.
  Miał być normalny komentarz, a wyszedł z tego w sumie artykuł. Zapisuję sobie polemiki z kowidiotami, bo dokumentują mi one, że tak powiem, nastrój chwili. Przyszło nam egzystować w ciekawej epoce.

 11. Co z wami ludzie!! Od lat wielu nie było takiej jak ta wczorajsza, największa od lat awarii energetyczna w elektrowni Bełchatów, a wy bijecie pianę o pseudo pandemii??!?
  A do tego ten parch pierdoli coś o “dolinach wodorowych”, a za chwilę nie będziecie mieć netu z powodu braku prądu w gniazdku. Nikogo to nie interesuje?? Aaa, kumam, w tivi nie mówili …
  Weźcie otrzeźwiejcie …

 12. Kowidki, czyli Norymberga idzie po was…

  Ponad tysiąc prawników i ponad 10.000 ekspertów medycznych szykuje pozew przeciwko CDC, WHO i grupie Davos za zbrodnie przeciwko ludzkości. Główne zarzuty to dopuszczenie do miana „złotego standardu” testów PCR, a także do zaszczepienia ludzkości nieprzebadanym preparatem. Podstawy prawne: naruszenie Konwencji genewskiej IV z 1949 roku oraz Kodeksów Norymberskich od 1 do 10. Będzie więc druga Norymberga?

  Od kiedy Indie zamieniły leczenie iwermektyną na szczepionki – zgony wystrzeliły do góry. Zwala się to na nowy szczep indyjskiego wirusa, ale – ja pamiętam dokładnie – od początku mówiło się, że szczepionki są na każdą mutację. Wiadomo – zrobiliśmy uniwersalne lekarstwo na patogen, którego, jak widać, nikt jeszcze nie widział.
  A propos iwermektyny, to ciekawie wygląda to w Czechach. Po wprowadzenie iwermektyny jako zaaprobowanego oficjalnie leku na kowida śmiertelność gwałtownie spadła. Ktoś powie, że to dzięki szczepionkom. Tak? Na wykresie widać, że po rozpoczęciu szczepień Czechy miały dwie górki wzrostów zgonów, które zatrzymały się i gwałtownie spadły dopiero po dopuszczeniu leku do terapii kowidowych
  —-
  Od kiedy Indie zamieniły leczenie iwermektyną na szczepionki – zgony wystrzeliły do góry. Zwala się to na nowy szczep indyjskiego wirusa, ale – ja pamiętam dokładnie – od początku mówiło się, że szczepionki są na każdą mutację. Wiadomo – zrobiliśmy uniwersalne lekarstwo na patogen, którego, jak widać, nikt jeszcze nie widział.

  Samuel Eckert i jego zespół ofiarują nagrodę 1 miliona euro temu, kto wyizoluje koronawirusa według obowiązujących od 1905 roku standardów Kocha. Jak dotąd nikt nie zgłosił się po nagrodę. A przecież – patrząc się na oficjalny przekaz od roku – pieniądze te leżą na ulicy. A więc wiemy o wirusie wszystko, jak zabija, jak się go leczy, jaka szczepionka go eliminuje tyle, że nikt go nie widział. Okazuje się, że te wszystkie baloniki z wypustkami to komputerowe grafiki pt. jak sobie można go wyobrazić. No to widać, że nasi uczeni w piśmie i mikroskopie zarabiają już tyle, że nie chce im się schylić po oczywistość

  https://dziennikzarazy.pl/17-05-kowidki-czyli-norymberga-idzie-po-was/

  PS: Fajny obrazek do artykułu 😉

  “Człowieku!

  Posadź las, bo nam drzew zabraknie,

  żeby ich wszystkich … ”

  https://www.youtube.com/watch?v=BjfjioPZ5lE

 13. Operacja psychologiczna COVID-19 , czyli Wielki Reset.

  Wersja audio dla LENIWYCH, nie lubiących czytać, pod linkiem 🙂

  KILKNIJ https://videos.files.wordpress.com/IJFRBNdc/psychologia-zniewolenia_mp4_dvd.mp4

  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych.
  Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.

 14. Poczekali az srednia wieku spoleczenstw zachodnich podwyzszy sie ze wzgledu na spadek dzietnosci od lat. Ci starsi z natury sa bojazliwi i chorowici. Oni beda wierzyc we wszystko do usranej smierci. Nic nie da sie zrobic. Jestesmy w glebokiej zadnicy.

 15. Bardzo dobry artykuł. Ale proponuje jednak nie przytaczać tych “rozdętych statystyk” mówiących o 2% śmiertelności. Ostatnie dane z Izraela opublikowane w The Lancet (w artykule mającym być chyba reklamą skuteczności szczepionki Pfizera) pokazują, że śmiertelność wśród niezaszczepionych zakażonych wyniosła 0,2%, a w grupie wiekowej 16-44 lata – 0,04%.
  https://www.thelancet.com/action/showPdf?pii=S0140-6736%2821%2900947-8