Reklama

Wątroba mnie piecze, jak się biorę za pisanie tego felietonu, bo prócz konkretnej przyczyny kompromitacji, cała reszta, czyli tak zwane opisy przyrody, nie zmienia się od lat. Do znudzenia, żeby nie powiedzieć do torsji powtarzany schemat, chociaż tym razem dzielnym chwatom z PiS Pan Bóg i Czechy dały kilka szans. Któregoś dnia Czesi zgłosili się do Polaków z uprzejmą prośbą, aby rozwiązać polubownie problem z kopalnią i elektrownią Turów. Polska „dyplomacja” uśmiała się od ucha do ucha, wychodząc z „patriotycznego” założenia, że my przecież jesteśmy dziedzicami Polski od morza do morza, a nie jakimiś Czechami bez dostępu do morza. Czesi poszli na skargę do TSUE, ponieważ rzecz dotyczyła ekologii to wyrok w tej sprawie był bardziej pewny niż to, że Kurski w „Dzienniku” pokaże „piniendzy nie ma i nie będzie”.

Po wydaniu wyroku zaczął się „patriotyczny” lament i rzecz jasna wylewanie gówna na Czechów, którzy natychmiast stali się sojusznikami Hitlera, natomiast 1968 rok i czołgi Jaruzelskiego nad Wełtawą poszły w historyczne zapomnienie. Pozostaje jeszcze jeden element schematu, mianowicie lewacki skład sędziowski TSUE i nierówne traktowanie państw członkowski, bo przecież Niemcom w życiu by nie zabronili. Jakim jednym słowem da się opisać politykę zagraniczną „obozu patriotycznego”? W łagodnej wersji dziecinadą, we właściwej kompletną gówniarzerią. Poruszamy się w obszarze zwanym polityką, a tutaj nie tylko nikt nikomu nie robi prezentów, ale wykorzystuje momenty historyczne i pospolite okazje, aby ugrać swoje. Mieć pretensje do Czechów, że skutecznie realizują swoje interesy polityczne, przy własnej kompromitacji w tym zakresie, to jest cała wizytówka „rządów” PiS. „Patrioci” z PiS miotają się od interesu narodowego, deklarowanego na papierze, po euroentuzjazm i dogadywanie się z „Lewicą” w kwestii zadłużania Polski na prawie bilion złotych, co nazywają „ładem dla Polski”. Kto będzie takich pajaców tratował poważnie? Jak widać nikt i na proste pytanie, co dla Polski ugrał PiS na arenie międzynarodowej, odpowiedź składa się z szeregu kompromitacji.

Reklama

Zostaliśmy sponiewierani przez Żydów przy ustawie o IPN, o zwrocie samolotu nie warto głośno wspominać, aby nie budzić ruskim śmiechem zmarłych. Wszystkie postępowania przed TSUE w najprostszych sprawach PiS przegrał i wykonał orzeczenia w podskokach i to też wykona. „Amerykańscy” sojusznicy postawili w Polsce parę Abramsów z demobilu za co zapłaciliśmy miliardy dolarów w „sojuszniczych” transakcjach, teraz będziemy wieszać tęczowe flagi dla Bidena albo zapłacimy kolejne miliardy. Z przenoszenia wojsk US Army z Niemiec do Polski jak zwykle wyszedł kabaret. Niemcy z Ruskimi pociągną drugą rurę z gazem i pomachają Polsce środkowym palcem. Czechy ośmieszyły „obóz patriotyczny” do tego stopnia, że przy tej samej granicy, niemal w tym samym miejscu mamy 5 kopalń czeskich i 7 niemieckich. Naprawdę nie mam zielonego pojęcia, jak można było nie użyć tego argumentu i nie powiedzieć wprost. Słuchajcie Czesi wszyscy wiemy o co tu chodzi i że nie chodzi o wysychanie wód, czy hałas przy wydobyciu, my mamy jedną kopalnię, wy macie 5, zgłosicie naszą do TSUE, to my odpowiemy 5 wnioskami, po co to wam i nam? No tak, tylko to trzeba umieć grać w pokera, a PiS potrafi tylko w wojnę, co wylosują tym grają. Mieć pięć asów na stole i przegrać jak ostatni dupek żołędnym potrafią tylko Morawiecki i jego ekipa.

PiS nigdy nie potrafił prowadzić polityki zagranicznej, świadczą o tym same porażki, a wymieniłem tylko mały fragment, świadczy też jedyny partner w polityce zagranicznej, czyli Węgry, które również robią z Polską, co chcą i działają we własnym interesie, mając 5 razy mniejszy potencjał. W 100% przewidywalne orzeczenie TSUE nie jest żadnym lewackim spiskiem, nie jest winą „hitlerowskich” Czechów, ale czystą polityką i efektem skrajnej nieudolności „obozu patriotycznego”. Finał będzie taki, że grzecznie wykonają orzeczenie ze strachu przed utratą 770 miliardów, które i tak zostaną obcięte za inną „niepraworządność”, bo z frajerami nikt się nie liczy, frajerów się goli na każdym kroku. Większych frajerów w polityce zagranicznej od PiS nie znajdziemy w całym Układzie Słonecznym.

Reklama

47 KOMENTARZE

 1. Tak w skrócie:
  Polski węgiel kamienny przeszkadza Brukseli.
  Polski brunatny przeszkadza Czechom.
  Polskie elektrownie atomowe przeszkadzają Niemcom.

  Tak na prawdę to Polska “przeszkadza” chyba już wszystkim w tej “zajefajnej” chujni jewrejskiej. A od dłuższego czasu wyraźnie widać, że żoliborskiemu geniuszowi i jego formacji politycznej też “przeszkadza”, w związku z tym robią wszystko, aby Polska została “zniknięta” jako państwo …
  Napiszę raz jeszcze – Państwo polskie pod rządami PiS jest jak musująca pastylka
  wrzucona do szklanki z ciepłą wodą. Rozpuszcza się i znika …

  Dla odświerzenia pamięci przypomnę na czym polega “wiarygodność polityków PiS”:
  Beata Mazurek 28.01.2018:
  “Nie będziemy zmieniać żadnych przepisów w ustawie o IPN. Mamy dosyć oskarżeń Polski i Polaków o niemiecki zbrodnie.”
  Co było potem, to już niech sobie każdy sam przypomni …
  Raptem trzy lata temu …
  Teraz też “drą mordy” jacy to oni “silni, zwarci i gotowi” …

  Jeśli ktoś nie wie, to przypominam – Die Welt całkiem niedawno napisał, iż niemieccy politycy są zdecydowani nie dopuścić do powstania w Polsce elektrowni atomowej.

  No cóż, pozostaje nam Narodowy Plan Pedałowania … do nicości … pod “światłym” przywództwem żoliborskiego geniusza …

 2. Wybitny, czy też wielki polski polityk, według Pan Wielguckiego, dał głos: “Proszę się szczepić, to jest naprawdę konieczne, a nie jest absolutnie groźne. To sprawa niezwykle istotna …”
  Tylko jedno mogę napisać o tym osobniku – nędzna choojowina, nie warta mojej śliny żeby mu w pysk splunąć …

 3. Obecnie trwa casting na zarządcę regionu CEE w ramach Nowego Porządku Świata. Początkowo wydawało się, że to Morawieckiemu udało się najbardziej przekształcić zgodnie z lucyferiańskimi wytycznymi rządzony przez siebie kraj. Ale inni okazali się lepsi. Czesi wyrastają na światowego lidera w depopulacji, a spowodowanie zamknięcia Turowa zapewni im pozycję lidera w dekarbonizacji. Pod względem trzymania za pysk swojego społeczeństwa też wydają się być lepsi. Tak więc NWOwska fucha wymyka się powoli z rąk Morawieckiego. Ale Mateuszek jest ambitny i zrobi wszystko, by odzyskać pierwsze miejsce. Należy spodziewać się najgorszego.

 4. Orzeczenie o natychmiastowej wykonalności świadczy o tym, że to sa jaja. Gdyby dali na zamknięcie tydzień czy miesiąc to by miało więcej sensu. To nie jest osiedlowa “Żabka” czy kiosk Ruchu. Oczywiście jest to lewacki spisek i TSUE ma w dupie najbardziej nawet rzeczowe argumenty jesli chce dokopać swoim wrogom ideologicznym. Nawet gdyby PiS zaskarżył wszystkie czeskie kopalnie i super to udokumentował to i tak wyrok byłby ten sam.

 5. W Polsce jest już 28 000 zgonów poszczepiennych, a nie tylko 3500!!!

  Dane zanalizowali specjaliści, biorąc za podstawę bardzo wiarygodne, nie chowane dane z Danii. Tam procent zgonów po “zastrzyku” wynosił 0,38% z puli wszystkich zaszczepionych.
  Według danych, oficjalnych i skorygowanych po piśmie z Ministerstwa Zdrowia z dnia 17.05.21 jest na szczęście tylko 7,45 mln (a nie 12 mln) “zastrzelonych” pierwszą dawką.
  Przełożono to na populację Polski i BACH wyszło 28 tys. zgonów.
  Brat szwagra jest lekarzem w zakaźnym i potwierdził, że od stycznia przywożą im ponad 50% ludzi „zakażonych” covid em, którzy oczywiście byli zaszczepieni. COVID owszem był, ale sztuczny z białka kolca spike ze szczepionki… Teraz głównie przywożą do szpitali ludzi nie leczonych na różne ciężkie choroby, rakowców i „zaszczepionych”, a potem piszą, że umierają oni na COVID. Po prostu ukrywanie zapaści leczenia…, Stąd biorą się te zgony na ich paskach grozy, teraz średnio 200-300 dziennie‼.
  Na szczęście ludzie już przestali się szczepić i może pasek wkrótce osłabnie.

  0,38% z 7,45 mln = 28 tys. zgonów rzeczywistych po szczepieniu!

  Dane z Danii o procencie 0,38% zgonów z całej puli zaszczepionych potwierdził też Neos:
  https://www.youtube.com/watch?v=B6uy24-5vJM

 6. Posiadam temperament i pamięć żółwia, dlatego doskonale pamiętam nastroje wśród wyborców pisu AD. 2015. Te z 2019 roku zbyt odmienne nie były. Generalnie drwili z tzw. antysystemowców twierdząc, że polityka nie jest dla marginesu, radykałów, gówniarzy, itd. itp. Jedynym poważnym politykiem jest Jarosław Kaczyński i on nas poprowadzi ku świetlanej przyszłości. Widzicie teraz, że, jak zwykle w III RP, “oszołomy” miały rację. Polska została przeznaczona do zwinięcia. Kraj bez przemysłu, w którym prąd będzie dobrem luksusowym, a własny samochód przywilejem wierchuszki. Nie zgadzam się z tezami zawiedzionych pisowców:
  1. Partia się zepsuła i zaśmierdziała.
  Błąd;
  Zawsze poziom kadr był żenująco niski. A one, jak to Stalin zauważył, decydują o wszystkim. Pisowcom marzy się wprowadzenie zamordyzmu, lecz zwyczajnie nie potrafią obsługiwać państwa. Nawet go, w najmniejszym stopniu, reprezentować. Musieli, z tego właśnie powodu, podkupić Donkowi doradcę i zrobić Matiasa Moravera premierem.
  2. Chcą dobrze, tylko nic nie potrafią.
  Błąd;
  Nie chcą i nie potrafią. Poza tym zawsze tacy byli. Już AD. 2016 oczywiste było, iż z dobrej zmiany nic dobrego dla Polaków nie wyniknie.
  3. Prezes się zestarzał, podupadł na zdrowiu, dlatego się cofamy w każdym sporze.
  Błąd;
  Pisowcy, z reguły, stanowią odwzorowanie niedoszłego emerytowanego zbawcy narodu, czyt. to ludzie tchórzliwi i głupi. Dlatego świetnie im wychodzi gnojenie swoich i również z tej przyczyny cofają się zawsze w konfrontacji z podmiotami zewnętrznymi.
  4. Panuje bałagan i stąd bierze się ta kompletna słabość, bo nikt w Polsce faktycznie nie rządzi.
  Błąd;
  Chaos dotyczy jedynie spraw wewnętrznych. Poziom intelektualny sprawujących władzę nie pozwala im nawet administrować, oficjalnie jeszcze niepodległym, państwem. Stąd tak potworne marnotrawstwo i utracjuszostwo środków na poliniackim terytorium. Natomiast swoje interesy realizują tu, bez przeszkód, siły zewnętrzne. Żydzi, bo to oni przede wszystkim pociągają za sznurki w naszym nieszczęśliwym kraju, przygotowują go na przerobienie Polski w polin. Tak na wszelki wypadek, gdyby korzenni musieli się przenieść z Izraela, w spokojniejsze miejsce. Narody z obszaru zwanego bliskim wschodem, będą dążyć do usunięcia tego nieustannie ropiejącego wrzodu. Bezmiar zbrodni popełnionych przez Żydów stanowi przyczynę ciągłego konfliktu. Raz się on tli, innym razem huczy widzialnym dla całego świata płomieniem. Jednak, z perspektywy scyzorykiem chrzczonych patrząc, najlepiej byłoby zawczasu przygotować sobie rezerwową ziemię obiecaną. Najlepiej taką z bezbronnymi tubylcami.
  Niemcy realizują swój projekt sformułowany ponad wiek temu. Koncepcja ichniej Europy Środkowej zakłada przede wszystkim, iż będzie ona stanowić kolonię Rzeszy, obecnie czwartej, dla przykrywki nazywanej Unią Europejską. Niemcy porozumieli się już z Żydami i obecnie domykają sprawę. Także tym tłumaczę sobie metodyczne i konsekwentne wygaszanie resztek miejscowego przemysłu. Mowa tu też o wytwarzaniu energii elektrycznej. Tania siła robocza wygód, nawet podstawowych, nie potrzebuje. Wręcz przeciwnie;
  Ciężkie warunki życia skłonią podludzi do emigracji na śmieciową robotę u szkopów. Poza tym korzenni tak im zaczną osładzać codzienność, że z pocałowaniem ręki się zgodzą tyrać za grosze.
  5. Oni chcieli walczyć z tymi unijnymi zielonymi, ale nic nie mogli zrobić.
  Błąd;
  Gdyby Jarkacz posiadał odrobinę odwagi mógłby zatrzymać zieloną dystopię. Tj. nie dopuścić do tego, by zdemolowała nam podstawy egzystencji. Niestety jako wychowanek masonerii i żydokomuny nigdy nie był polskim patriotą, więc bez oporu wypełnia najbardziej szkodliwe dyrektywy. Na razie mamy bycze szczęście, ponieważ bracia Czesi są pokojowym i bardzo sympatycznym narodem. Problemy się zaczną, gdy zgłoszą się przedstawiciele innego ludu, ze swoimi propozycjami nie do odrzucenia. Jakoś z humorem wypada zakończyć. Łagodności Szwejków zawdzięczamy trwałość granic. Gdyby zamiast nich z pretensjami wystąpił bismarckowski pomiot, to z miejsca byśmy kawałek z kopalnią musieli podarować. Bo oni kopaliby już ekologicznie. Czesi to ludzie wolni od agresji i chciwości, chwała im za to.

  • Co do punktu 5., to należy przypomnieć, że całe nieszczęście unijnego “zielonego ładu” (wtedy jeszcze zwanego “pakietem klimatycznym”) sprowadził na Polskę super-, hiper patriotyczny prezydent Lech Kaczyński podpisując ów “pakiet klimatyczny” w marcu 2007 r. A uzasadnił to tak:

   “Jesteśmy po kolejnym szczycie Unii Europejskiej, który był związany z projektami dotyczącymi zmian klimatycznych. W tym zakresie, posiedzenie to miało charakter przełomowy. Nie kryję, że Polska dążyła wszelkimi siłami, żeby porozumienie zostało zawarte, bo nie była to sprawa łatwa. Dlaczego to poparliśmy, to rozwiązanie klimatyczne? Dlatego, że jak mówiłem na początku, Polsce zależało bardzo, żeby ten szczyt zakończył się sukcesem. Przyjęcie zasady niewiążącego charakteru pakietu klimatyczno-energetycznego byłoby porażką i kolejnym dowodem na niemoc UE. Wchodziły też w grę inne elementy o charakterze politycznym – chodzi o nasze stosunki bilateralne. W tym zakresie nasz cel został osiągnięty”.

   Co ciekawe, w 2013 r., PiS próbował zwalić winę za to na rząd Tuska, a sam Kaczyński zapowiadał, że ów “pakiet klimatyczny” PiS wypowie, gdy dojdzie do władzy. Oczywiście nie tylko nie nie wypowiedział, ale jeszcze głębiej nas weń wepchnął, podpisując w 2020 r. “zielony ład”.
   Warto sobie przypomnieć:
   https://www.cire.pl/item,78454,1,0,0,0,0,0,tusk-zawetowac-pakiet-klimatyczny-mogli-tylko-kaczynscy.html

   Powtórzę jeszcze raz to, co już kilkakrotnie na Kontrowersjach pisałem: obaj Kaczyński i ich partia to niezwykle konsekwentni zdrajcy, prowadzący zdradziecką politykę nie od żadnego marca 2020 r., tylko od co najmniej 2003 r., gdy nagabywali do głosowania za anschlussem podczas referendum akcesyjnego. PiS to symulakr patriotyzmu stworzony przez NWO po to, żeby naród oddolnie sam nie wytworzył partii prawdziwie patriotycznej i przypadkiem nie przejął władzy nad własnym krajem. Celem PiS-u jest zwodzenie i prowadzenie Polaków na manowce. W PiS-ie co drugi poseł ma wpiętą w klapę marynarki wpinkę z biało-czerwoną flagą, spotykają się na Powązkach albo pod Teatrem Narodowym i śpiewają pieśni powstańcze, pod Grobem Nieznanego Żołnierza odbierają Apel Poległych i wygłaszają płomienne, patriotyczne przemówienia itp. itd., a prości ludzie o dobrych patriotycznych sercach, ale niestety za małych rozumkach, dają się na to nabierać już tyle lat.
   Warto przypomnieć słowa Gowina (z czasów, gdy już odszedł z PO i był członkiem Polski Razem): “Dopóki PiS ma monopol na patriotyzm, to nic NAM nie grozi” (swoją drogą jest to jeden z całego szeregu polityków, którzy przeszli z PO do PiS lub w drugą stronę, co też świadczy, jak te partie się “różnią”).
   Prawie to samo, co Gowin, powiedział liberalny historyk Antoni Dudek na zorganizowanej w 2013 r., w siedzibie “Gazety Wyborczej”, konferencji “Czy Polsce zagraża faszyzm?”:
   https://patrz.pl/film,antoni-dudek-pis-to-zapora-przeciwko-nacjonalizmowi-i-antydemokratycznej-prawicy,135422.html
   Warto też przypomnieć słowa Adama Hofmana (wówczas rzecznika PiS i jednego z przybocznych Kaczyńskiego) wypowiedziane w wywiadzie dla “Gazety Wyborczej” jesienią 2014 r. Cytuję:
   “Obniżanie temperatury sporu [pomiędzy PiS i PO] oznacza, że tworzy się dla NICH [narodowców i korwinistów] przestrzeń, bo w spór będą wchodzić ugrupowania z programem sprzecznym z polskim interesem. Parafrazując tytuł książki Ziemowita Szczerka: “Przyjdzie Mordor i was zje” “.
   Nieprzypadkowo zaimki napisałem dużą literą. One są kluczem w tych wypowiedziach Gowina i Hofmana. Te zaimki biorą się stąd, że oni rozumieją, że istnieje podział pomiędzy nimi (globalistycznym establishmentem III RP, bez względu na to czy jego odłamem lewicowym, czy prawicowym), a narodem, który mógłby się zorganizować oddolnie, czego ONI się boją.
   Warto też przypomnieć sobie słowa wypowiedziane przez Kaczyńskiego w Fundacji Batorego w 2005 r.
   https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/
   bo nie były one rzucone na wiatr i PiS konsekwentnie realizuje swój główny program, czyli niedopuszczenie do rządów w Polsce jakiejkolwiek partii choćby trochę narodowej (około dekady temu Kaczyński w wywiadzie dla “Rzeczpospolitej” powiedział wprost, że “na prawo od PiS może być tylko ściana”). Wykończenie przez PiS jedynych antyunijnych partii na polskiej scenie parlamentarnej (LPR i Samoobrony) mówi samo za siebie. Tak samo jak słowa przybocznego Kaczyńskiego – Adama Lipińskiego – po wejściu Konfederacji do Sejmu:
   https://www.cda.pl/video/4129702d0
   https://www.cda.pl/video/41296908b
   Skoro tak rozsądny i błyskotliwy w wielu sprawach człowiek, jak MK, przez lata aż do marca 2020 r. popierał PiS mimo ewidentnie zdradzieckiego oblicza tej partii, to jak prości ludzie mają się zorientować, czym PiS tak naprawdę jest? To jest prawdziwy dramat naszego narodu. A w miejsce PiS-u jest już szykowany nowy symulakr patriotyzmu w postaci Solidarnej Polski. Czy naród po raz kolejny da się nabrać?

  • Co do punktu 5., to należy przypomnieć, że całe nieszczęście unijnego “zielonego ładu” (wtedy jeszcze zwanego “pakietem klimatycznym”) sprowadził na Polskę super-, hiper patriotyczny prezydent Lech Kaczyński podpisując ów “pakiet klimatyczny” w marcu 2007 r. A uzasadnił to tak:

   “Jesteśmy po kolejnym szczycie Unii Europejskiej, który był związany z projektami dotyczącymi zmian klimatycznych. W tym zakresie, posiedzenie to miało charakter przełomowy. Nie kryję, że Polska dążyła wszelkimi siłami, żeby porozumienie zostało zawarte, bo nie była to sprawa łatwa. Dlaczego to poparliśmy, to rozwiązanie klimatyczne? Dlatego, że jak mówiłem na początku, Polsce zależało bardzo, żeby ten szczyt zakończył się sukcesem. Przyjęcie zasady niewiążącego charakteru pakietu klimatyczno-energetycznego byłoby porażką i kolejnym dowodem na niemoc UE. Wchodziły też w grę inne elementy o charakterze politycznym – chodzi o nasze stosunki bilateralne. W tym zakresie nasz cel został osiągnięty”.

   Co ciekawe, w 2013 r., PiS kłamliwie próbował zwalić winę za to na rząd Tuska, a sam Kaczyński zapowiadał, że ów “pakiet klimatyczny” PiS wypowie, gdy dojdzie do władzy. Oczywiście nie tylko nie nie wypowiedział, ale jeszcze głębiej nas weń wepchnął, podpisując w 2020 r. “zielony ład”.
   Warto sobie przypomnieć:
   https://www.cire.pl/item,78454,1,0,0,0,0,0,tusk-zawetowac-pakiet-klimatyczny-mogli-tylko-kaczynscy.html

   • Powtórzę jeszcze raz to, co już kilkakrotnie na Kontrowersjach pisałem: obaj Kaczyński i ich partia to niezwykle konsekwentni zdrajcy, prowadzący zdradziecką politykę nie od żadnego marca 2020 r., tylko od co najmniej 2003 r., gdy nagabywali do głosowania za anschlussem podczas referendum akcesyjnego. PiS to symulakr patriotyzmu stworzony przez NWO po to, żeby naród oddolnie sam nie wytworzył partii prawdziwie patriotycznej i przypadkiem nie przejął władzy nad własnym krajem. Celem PiS-u jest zwodzenie i prowadzenie Polaków na manowce. W PiS-ie co drugi poseł ma wpiętą w klapę marynarki wpinkę z biało-czerwoną flagą, spotykają się na Powązkach albo pod Teatrem Narodowym i śpiewają pieśni powstańcze, pod Grobem Nieznanego Żołnierza odbierają Apel Poległych i wygłaszają płomienne, patriotyczne przemówienia itp. itd., a prości ludzie o dobrych patriotycznych sercach, ale niestety za małych rozumkach, dają się na to nabierać już tyle lat.
    Warto przypomnieć słowa Gowina (z czasów, gdy już odszedł z PO i był członkiem Polski Razem): “Dopóki PiS ma monopol na patriotyzm, to nic NAM nie grozi” (swoją drogą jest to jeden z całego szeregu polityków, którzy przeszli z PO do PiS lub w drugą stronę, co też świadczy, jak te partie się “różnią”).
    Prawie to samo, co Gowin, powiedział liberalny historyk Antoni Dudek na zorganizowanej w 2013 r., w siedzibie “Gazety Wyborczej”, konferencji “Czy Polsce zagraża faszyzm?”:
    https://patrz.pl/film,antoni-dudek-pis-to-zapora-przeciwko-nacjonalizmowi-i-antydemokratycznej-prawicy,135422.html

    • Warto też przypomnieć słowa Adama Hofmana (wówczas rzecznika PiS i jednego z przybocznych Kaczyńskiego) wypowiedziane w wywiadzie dla “Gazety Wyborczej” jesienią 2014 r. Cytuję:
     “Obniżanie temperatury sporu [pomiędzy PiS i PO] oznacza, że tworzy się dla NICH [narodowców i korwinistów] przestrzeń, bo w spór będą wchodzić ugrupowania z programem sprzecznym z polskim interesem. Parafrazując tytuł książki Ziemowita Szczerka: “Przyjdzie Mordor i was zje” “.
     Nieprzypadkowo zaimki napisałem dużą literą. One są kluczem w tych wypowiedziach Gowina i Hofmana. Te zaimki biorą się stąd, że oni rozumieją, że istnieje podział pomiędzy nimi (globalistycznym establishmentem III RP, bez względu na to czy jego odłamem lewicowym, czy prawicowym), a narodem, który mógłby się zorganizować oddolnie, czego ONI się boją.
     Warto też przypomnieć sobie słowa wypowiedziane przez Kaczyńskiego w Fundacji Batorego w 2005 r.
     https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/
     bo nie były one rzucone na wiatr i PiS konsekwentnie realizuje swój główny program, czyli niedopuszczenie do rządów w Polsce jakiejkolwiek partii choćby trochę narodowej (około dekady temu Kaczyński w wywiadzie dla “Rzeczpospolitej” powiedział wprost, że “na prawo od PiS może być tylko ściana”).

     • Wykończenie przez PiS jedynych antyunijnych partii na polskiej scenie parlamentarnej (LPR i Samoobrony) mówi samo za siebie. Tak samo jak słowa przybocznego Kaczyńskiego – Adama Lipińskiego – po wejściu Konfederacji do Sejmu:
      https://www.cda.pl/video/4129702d0
      https://www.cda.pl/video/41296908b
      Skoro tak rozsądny i błyskotliwy w wielu sprawach człowiek, jak MK, przez lata aż do marca 2020 r. popierał PiS mimo ewidentnie zdradzieckiego oblicza tej partii, to jak prości ludzie mają się zorientować, czym PiS tak naprawdę jest? To jest prawdziwy dramat naszego narodu. A w miejsce PiS-u jest już szykowany nowy symulakr patriotyzmu w postaci Solidarnej Polski. Czy naród po raz kolejny da się nabrać?

 7. Ha, ha, ha – to mój śmiech przez łzy. Mimo że ostrzegałem przed tym kurduplem z przerostami ambicji już w 2015 roku to wyzywali mnie od idiotów, między innymi szanowny gospodarz. Proszę mi wierzyć, że nie mam satysfakcji, jest mi tylko bardzo, bardzo przykro, że cierpi moja ojczyzna a moi rodacy ponownie wyszli na durniów!

 8. Sprawa wygląda banalnie! Trzeba zastosować metody polskiej kasty prawniczej.
  Odwołać się do Sądu Rejonowego w Zgorzelcu najlepiej do wydziału Rodzinnego, który na podstawie KPA albo kodeksu Rodzinnego zawiesi postępowanie TSUE, albo w ogóle cały TSUE!
  Jeśli zamkną zakład to któryś z pracowników może nie mieć na alimenty…

  Tak koledzy Juszczyszyna z SR lub SO odwieszają go gdy zwiesił go SN!
  Tak jak na podstawie KPA Trzy izby SN zawieszają uchwaloną przez Parlament Ustawę.
  ITD, ITP

 9. SZCZEPIONKI STERYLIZUJĄ !!!
  Tak wyśmiewana teoria spiskowa okazała się prawdziwa.
  Udokumentowany przypadek bezpłodności po zażyciu “szczepionki” przez młodą kobietę.
  https://t.me/qpolska/27075

  Kobieta regularnie oddawała swoje płodne jajeczka, ale po otrzymaniu szczepionki przeciwko korona wirusowi nagle staje się bezpłodna. Jeśli ten raport jest prawdziwy, to sugeruje, że szczepionka przeciwko korona wirusowi może być największą kampanią sterylizacyjną w historii ludzkości.

  Kobieta regularnie oddawała swoje płodne jajeczka, ale po otrzymaniu szczepionki przeciwko korona wirusowi nagle staje się bezpłodna. Jeśli ten raport jest prawdziwy, to sugeruje, że szczepionka przeciwko koronawirusowi może być największą kampanią sterylizacyjną w historii ludzkości.

  A potem… ona stała się bezpłodna…

 10. Matka Kurka dalej wierzy w bajki o “nieporadności” PiSu?
  Otóż ci “patrioci” mają za zadanie zwijać Polskę dokładnie tak samo jak to robiła PeO, a nawet w jeszcze przyśpieszonym tempie.
  Wystarczy sobie przypomnieć sprawę kopalni węgla kamiennego – gdy tylko PiS dostał polecenie likwidacji to natychmiast “rząd” odkrył tam matecznik Covida (podobnie zresztą jak i w kościołach).
  Tutaj Covidem ciężko był zagrać to mamy “nieporadność” przed TSUE, a do tego jeszcze nagłe “awarie” techniczne.
  Jak mimo tego ktoś jeszcze nie widzi jakie jest prawdziwe zadanie PiSu i Balbiny Kaczyńskiego to już chyba nic mu nie pomoże.

 11. […] Dwa dni temu czeski korespondent zaproszony do TVN24 przedstawił stanowisko Czech, które było znane Polsce od dawna. Czesi są w trakcie kompanii wyborczej i politycy walczą o każdy głos, a ponieważ jest to kraj czterokrotnie mniejszy od Polski, to najmniejszy region jest dla czeskiego polityka jak stan w USA. Dodatkowo temat kopalni i elektrowni Turów to dla Czechów coś podobnego, jak u nas przekop mierzei, flagowy projekt PiS. Krótko mówiąc chodzi on lokalny problem społeczny związany z dostępem do wody, prestiż Czechów i interes polityczny w ramach toczącej się kampanii. Politycy za wszelką cenę chcieli pokazać, że coś dla czeskiej społeczności od Polaków osiągną, tymczasem „obóz patriotyczny” wsiadł na Kasztankę i pogonił lancą „jakieś tam Czechy”. […]