Reklama

Wczoraj mięliśmy prawdziwy wodotrysk, fajerwerk i erupcję euforii u wielu „niepokornych” i „prawych”, po tym jak dr Paloma Cuchí z WHO pochwaliła Polskę za walkę z „pandemią”. W związku z tą radosną atmosferą, przypomnijmy może podstawowe dane. Polska za ubiegły rok ma najwyższy wskaźnik śmiertelności w Europie. W zgonach „kowidowych” Polska zajmuje 15 miejsce na świecie i 13 w Europie, w przeliczeniu na milion mieszkańców. Szwecja, którą PiS straszyło Polaków, a WHO cały czas gani za walkę z „pandemią”, znajduje się odpowiednio na 33 i 24 miejscu. Nie ma w tej chwili kraju na świecie, który by notował tak wysoki wskaźniki śmiertelności w odniesieniu do tak niewielkiej liczby przypadków, Polska jest pod tym względem absolutnym liderem. Wszystkie dane można sprawdzić na stronie prowadzonej pod patronatem WHO.

Na tle tych tragicznych danych „niepokorni dziennikarze”, „prawi” i politycy PiS urządzili sobie festyn propagandowy, tańcząc na grobach 140 000 Polaków pomordowanych wyłącznie w wyniku barbarzyńskich i politycznych decyzji rządzących. Ciekawe w tym wszystkiej jest jeszcze coś innego, mianowicie PiS, które „zerwało” z pedagogiką wstydu i poklepywania po ramieniu, padło na kolana przed znacznie bardziej lewacką organizacją niż TSUE i Komisja Wenecka razem wzięte. Oczywiście mówimy o tym samym WHO, gdzie dyrektorem generalnym jest etiopski komunista Tedros Adhanom Ghebreyesus, tym samym WHO, któremu Trump odebrał kasę uznając tę organizację za przybudówkę komunistycznych Chin. PiS te wszystkie „szczegóły” nie przeszkadzają, ponieważ PiS hołduje tym samym metodom propagandy, jakie są wizytówką komunizmu światowego. Ważne jest, że chwalą, nieważne za co i kto. Wiemy już za co WHO pochwaliło „rządy” Zjednoczonej Prawicy, najogólniej mówiąc za ludobójstwo zgodne z wytycznymi międzynarodówki komunistycznej. Po części wiemy też, od kogo te pochwały, ale sprawdźmy dokładnie kim jest Paloma Cuchí z WHO, przy której Viera Jourova to prawicowa ekstremistka.

Reklama

Kto pamięta, jak Kurski dzień w dzień pokazywał słynne wytyczne WHO dotyczące „edukacji seksualnej dzieci”? Chodziło przede wszystkim o masturbację u czterolatków i parę innych drastycznych „zaleceń” WHO. Sprawa była na topie całymi miesiącami i wiązała się z i inną głośną aferą, mianowicie „Warszawską deklaracją LGBT+”. No to sprawdźmy, kto za wytycznymi WHO stał i na kogo się powoływał tęczowy rzecznik Bodnar:

W kwietniu 2019 r. RPO otrzymał wyjaśnienia Palomy Cuchi, dyrektorki Przedstawicielstwa WHO w Polsce. Wskazała, że najnowszą międzynarodową publikacją zawierającą rekomendacje dotyczące edukacji seksualnej jest dokument opracowany przez UNESCO i WHO w 2018 r. „International technical guidance on sexuality education”.

Źródło: https://www.rpo.gov.pl/

PiS i całe zaplecze ideologiczne od „niepokornych” po „prawych” zapomnieli też, co przedstawicielka WHO dr Palma Cuchí mówiła na temat stosowania maseczek i szkodliwości tych antynaukowych zabiegów:

Chciałabym jednak podkreślić, że powinny być one używane przez pracowników służby zdrowia i osoby, które opiekują się chorymi. To oni przede wszystkim wchodzą w bliski kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem. Maski są im potrzebne, aby zapobiec zakażeniu i w takich sytuacjach są skutecznym rozwiązaniem. Wiemy, że zarażenie wymaga przebywania w bliskim kontakcie z chorym – w odległości nie większej niż 2 metry. W przypadku osób zdrowych, które nie zajmują się chorymi, nie są one konieczne. Mogą dawać poczucie bezpieczeństwa, ale nic poza tym – mówi dr Paloma Cuchí, przedstawicielka WHO w Polsce.

Źródło: https://www.dziennikwschodni.pl/zdrowie

„Obóz patriotyczny” tak się upodobnił do komunistycznej międzynarodówki, że kwestią czasu jest, kiedy zacznie przyjmować gratulacje od Georga Sorosa za fantastyczne prowadzenie Polskiej Narodowej Fundacji, która wypłynie w rejs dookoła świata, zacumowanym w Świnoujściu okrętem pod tęczowymi żaglami. Przypomnę bandziorom z PiS, którzy na kolanach dają się klepać po ramionach „światowym organizacjom”, zamordowaliście 140 000 Polaków i mordujecie dalej, za to nagrodę i pochwały odbierzecie w piekle.

Reklama

31 KOMENTARZE

 1. Gospodarzu. Nikt się do nikogo nie upodobnił. Na znanym historycznym spotkaniu w M. z fikuśnym świecznikiem i wódeczką, nie było zbędnych osób. Były tylko kolejne etapy New Brave World by komuchen możliwie koszer, znaczy ten tego, znany obecnie pod nazwą wege, no i bez mydła, tfu.. bez “bydła”, cokolwiek to by znaczyło, ale kto by tam nielegalne “taśmy” wspominał. Miska ryżu zawsze wege!

  • Wybory nie tyle byly sfalszowae, co przegrala opcja Trumpa umowy z Rosja, w celu przeciagniecia jej na strone Zachodu, a nie Chin. Niestety Rosja zostala przegrana. I przegrana zostala Turcja. Dlatego Trump musial odejsc. Jego miejsce zajeli ci, ktorzy porozumieli sie z UE, jako ze nie mozna grac przeciw wszystkim. Niestety to nas, Polske, wepchnelo w lapy UE. I pewnie dlatego PIS teraz rozgrywa to co rozgrywa w taki, a nie inny sposob.Warto posluchac tego….https://www.youtube.com/watch?v=itAVYCiJ43g

   • Może to tak wyglądać jak piszesz dla publiczności lecz nie przywiązywałbym się do publicznych przekazów jakiś “akademików”. Jeszcze nie jestem na bocznicy i mam dozór na wszystkie koryta co stworzyłem i karmią do dziś, tak jak na “zasoby własne”, tyle że nie “zasoby” jakiejś organizacji(!) a zasoby Państwa(!), dokładnie Naszego Państwa. Przy tych zasobach i nawet w obecnej niezbyt fortunnej lokalnej sytuacji sojuszniczej, dostępne są takie argumenty organizacja ze swoim sądem kapturowym może się “cmoknąć” i właściwie, ujmując to wieloznacznie, zdechnąć z głodu. Tyle że jak to zwykle bywa z przywództwem, te “jaja” co to mieli niby na początku to tylko atrapa była, a “bez jaj” to co najwyżej można wychodki własną szczoteczką do zębów szorować tuż przed myciem zębów, i to nawet nie tym te wychodki co jakieś jaja mają, ale tym co poza bezczelnością i “jazdą po bandzie” niczego nie reprezentują, a ujadają tym głośniej im bardziej się nie reaguje.
    Więc wieści z internetów i mediów to może sobie darujmy tym bardziej dziadków co to prochu nie wąchali a na pewno nie wąchali go od bardzo dawna. Problem jest tu, lokalny, w “głowie” którą ktoś zamienił na …. inną cześć ciała.

 2. Nie tylko brak wykonywanych zabiegow zabija. Wiadomo ze czesc covida to zgony planowe ale rowniez czesc zgonow ukrytych to jest covid. Nie covid sam w sobie tylko – nieleczone inne choroby, przewlekla depresja od mediow, zaniedbanie ogolne, rzeczy ktorych nie ma w kazdym kraju. Slyszalem o przypadkach ze ludzie z chorobami dodatkowymi w ogole z domu nie wychodzili a i tak umierali bez grypy od powilkan co wykazywaly testy. Sa tez zgony od kwarantannowego stylu zycia i bez zadnego wirusa. To jest eugenika z ktora Polacy radza sobie fatalnie.

 3. Prawdziwe pandemonium zgonów może przypaść za kilka miesięcy, o ile doniesienia o efektach działania “białka kolca” okażą się być prawdziwe. W takim przypadku Ministerstwo Zagłady będzie musiało wybrać czy chciałoby mieć więcej nadmiarowych zgonów, czy też narazić się panience z WHO i przypisać owe przypadki śmiertelne czwartej fali covida. Ciekawe, ilu jeszcze Polaków musi zejść z tego świata, by reszta wyłączyła telewizyjne emocje i zaczęła myśleć.

 4. “Na tle tych tragicznych danych „niepokorni dziennikarze”, „prawi” i politycy PiS urządzili sobie festyn propagandowy, tańcząc na grobach 140 000 Polaków pomordowanych wyłącznie w wyniku barbarzyńskich i politycznych decyzji rządzących.”

  Dokładnie tak, śmierć tych ludzi była wynikiem świadomych działań polityków PiS.

  • Nie tylko. Ci zamknieci w gabinetach to glownie elektorat PO, podobnie jak wiekszosc otumaniajacych mediow. Pomagala takze miazdzaca wiekszosc poslow PO ktorzy kazali walczyc PISowi z wirusem po trupach do celu. Ja nie wiem, czy dzis by trzeba przewidziec pewne zjawiska trzeba skonczyc pare kierunkow studiow? Nawet psychiatrzy i psycholodzy wyszli na idiotow bo rok temu ci bardziej znani z tv nie widzieli zadnego powazniejszego zagrozenia pod tytulem “walka z wirusem”. To nie walka z wirusem. To jest walka z Polakami. W Polsce czy Szwecji wirusa jest mniej wiecej tyle samo. Oczywiscie na przeciwcialach.

 5. Kto nie słyszał to niech posłucha dziadka Claptona:

  https://www.youtube.com/watch?v=DirL4RI1448

  Który miał bardzo poważne problemy ze zdrowiem po przyjęciu dwóch dawek berbeluchy na A.

  Tekst jest w sumie prosty:

  Stand and deliver
  You let them put the fear on you
  Stand and deliver
  But not a word you heard was true
  But if there’s nothing you can say
  There may by nothing you can do

  Do you wanna be a free man?
  Or do you wanna be a slave?
  Do you wanna be a free man?
  Or do you wanna be a slave?
  Do you wanna wear these chains
  Until you’re lying in the grave?

  I don’t wanna be a pauper
  And i don’t wanna be a prince
  I don’t wanna be a pauper
  And i don’t wanna be a prince
  I just wanna do my job
  Playing the blues for friends

  Magna Carta, Bill of Rights
  The constitution, what’s it worth?
  You know they’re gonna grinds us down
  Until it really hurts

  Is this a sovereign nation
  Or just a police state?
  You better look out people
  Before it gets too late

  You wanna be your won driver
  Or keep on flogging a dead horse?
  You wanna be your won driver
  Or keep on flogging a dead horse?
  Do you wanna make it better
  Od do you wanna make it wors?

  Stand and deliver
  You let them put the fear on you
  Slow down the river
  But not a word of it was trie
  If there’s nothing you can say
  There may be nothing you can do

  Stand and deliver /2x
  Dick Turpin wore a mask too.

 6. NOWE INFO OD ROSJAN !!!

  “ONI ROBIĄ Z LUDZI ANTENY RADIACYJNE, JAK STWIERDZILIŚMY – TO JEST ŚMIERTELNE – BĄDŹCIE OPORNI. ZA WSZELKĄ CENĘ NIE PRZYJMUJCIE TEJ “SZCZEPIONKI” !!!

  Zachodzi możliwość, że ci, którzy dostali zastrzyk CV, “wypuszczają” promieniowanie, które jest zawarte w materiale szczepionki albo które mogą otrzymywać teraz drogą radiową od urządzeń 4/5G lub innych. Najpewniej nano ciała zawarte w szczepionce promieniują albo reagują na pewne pasmo promieniowania. Sprawa w toku…

  Obok screen od kogoś z USA. Potwierdził, ze tak można wykryć “napromieniowanego” ZOMBIAKA i podał zmierzone wartości dla szczepienia pierwszą dawką w przypadku dwóch członków rodziny:
  Moderna 439
  Pfizer 866
  Inni z jego rodziny, nie szczepieni, mieli tylko od 22 do 35 jednostek.
  Film i screen widoczny z poziomu linka bez posiadania komunikatora Telegram:
  https://t.me/qpolska/25529

 7. Chińczycy już dawno mają plandemię w głębokiej d… Teraz bawią się w łowców duchów, tzn. wirusów i łapią je specjalnymi urządzeniami jak w tym znanym filmie Ghostbusters.

  Od dziś ujarzmiony wirus Covid może być już twoim przyjacielem. Bardziej to w podglądzie przypomina Ebolę z filmów, ale niech im będzie, wirus to wirus…

  Ps.
  Czasem nie próbuj tego szczelnego urządzenia otwierać. Grozi od razu śmiercią, bo jest to odmiana poddana sterydowaniu i jest to jej faktyczny rozmiar. ‼️
  film: https://t.me/qpolska/25675

 8. Sprawa ilości szczepień ewidentnie zostaje w rękach Boga rzymskokatolickiego a dokładniej Kościoła w Polsce a dokładnie kazań księży z ambon w PL. Jak dotąd kościół storpedował plany pisu głosząc nieetyczność szczepionek stworzonych z abortowanych dzieci. Jak narracja się w kościołach odwróci to przybędzie fala chętnych. pis niedługo zacznie dawać Kościołowi kolejne benefity i podgoni szczepienia dzięki wsparciu mszalnemu.

 9. komedii odc. 1232141:
  “wywiad”(@polsat) Milera który odczytuje z kartki slogany
  a następnie “wywiad” kierwinskiego który na pytanie “a co dla ludzi” (np 30tys kw wolnej) odpowiada “nie o tym powinniśmy rozmawiać”
  komedia trwa;)
  partia “nic dla ludzi” robi swoje hehe