Reklama

Sprawa jest przesadzona, Pfizer przeforsuje „szczepienie” dzieci! W niektórych krajach, na przykład w Kanadzie, już to zrobił, za chwilę USA pozwolą na to samo. Kwestią czasu jest podpisanie zgody przez EMA, na słynnej zasadzie „korzyści przewyższają ryzyko”. Jednym zdaniem będą prowadzone „medyczne” eksperymenty na dzieciach, a ponieważ Morawiecki za zgodą Kaczyńskiego pozwolił w Polsce prowadzić pierwszą fazę tych eksperymentów, to ponad wszelką wątpliwość PiS wykaże się wyjątkową gorliwością we wprowadzaniu zbrodniczego procederu. Nim przejdę do opisu, dość oczywistej technologii propagandowej, która będzie temu towarzyszyć, klika słów wyjaśnienia odnośnie użytej przeze mnie terminologii. Dlaczego zbrodnia? Bo chipy, bo masowe NOP–y, bo pewna śmierć? Nie! Dlatego, że tempo, zakres i „poziom” tych „badań” to bandytyzm łamany na szarlatanerię.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że miliony Polaków podświadomie i świadomie będą się obawiać „medycznych” eksperymentów na dzieciach. W polskiej kulturze i tradycji obowiązuje zasada, że dzieci się chroni, a tam gdzie istnieje zagrożenie dorośli biorą na siebie całe ryzyko. Pierwsze reakcje społeczne są takie, że nawet „zaszczepieni” i gorliwi zwolennicy szczepień mają poważne obawy związane ze „szczepieniem” dzieci. Spece od propagandy zdają sobie sprawę z oporów społecznych, jakie będą tej zbrodni towarzyszyć. Czasu mają mało, skala przedsięwzięcia jest ogromna, w związku z tym nie należy się spodziewać finezji, pójdą na skróty i to w tak wyjątkowo brutalny sposób, jakiego dotąd w Polsce nie widzieliśmy. Przy nadchodzącej kampanii „Zaszczep dziecko, uratuj życie babci”, wszystkie dotychczasowe prymitywne szantaże emocjonalne zbledną. Dosłownie przed chwilą usłyszałem „eksperta” w TVN24 i ten wypluł z siebie całą serię „naukowych” argumentów za szczepieniem dzieci. „Szczepienie” jest po to, żeby nie zarazić swojego ulubionego nauczyciela, swojego kolegi, dziewczyny, chłopka. „Szczepienie” jest po to, żeby babcia nie wylądowała pod respiratorem, żeby normalnie się uczyć, bawić, spotykać ze znajomymi. „Szczepienie” jest po to, żeby nie doprowadzić do IV fali i w tym obszarze dzieci również muszą być odpowiedzialne.

Reklama

Zapomnijmy, że ta obrzydliwa kampania, która de facto już się rozpoczęła, będzie wyglądać inaczej, ona będzie wyglądać jeszcze gorzej. Wystarczy sobie przypomnieć „spoty” rządowe, w tym najobrzydliwszy rozprowadzany przez Stanowskiego, gdzie zrobiono szopkę rodziną wokół śmierci policjanta zmarłego na sepsę. Takich produkcji pojawi się multum, a najbardziej głupi i cyniczni dziennikarze zaczną masowo wklejać zdjęcia swoich dzieci i potwierdzenia „szczepień”, by za chwilę pokazać wspólne wakacje bez maseczek. Popłyną nowe transze do „mediów” i całą tę obrzydliwość sfinansują, w efekcie tysiące idiotów i idiotek zacznie w Internecie urządzać nagonki na niezaszczepione dzieci, z którymi „ich Alanek” albo „ich Dżesika” nie będą siedzieć w ławkach. Powyższy scenariusz nie jest publicystyczną fantazją, ale pewnym i wielokrotnie wykorzystywanym mechanizmem propagandowym, z tą różnicą, że dotąd używano go wobec dorosłych, teraz szantażowi emocjonalnemu i szczuci zostaną poddane dzieci. „Prawi” z „silnymi razem” wezmą się do tej roboty z pasją i tak jak dzwonili na policję, gdy zobaczyli staruszkę łapiącą oddech z maseczką na brodzie, tak będą bić brawo „rozsądnym rodzicom” wzywającym policję do szkoły.

PiS w ostatnim czasie przekroczył wiele granic, 130 000 zgonów Polaków wywołanych blokadami szpitali i przychodni, spłynęło po nich, jak po kaczce, nomen omen. Dogadanie się z komunistami i tęczowymi w sprawie zadłużenia Polski na 770 ,miliardów i oddanie władzy Brukseli, zostało zamienione w wielki akt patriotyczny. Wdrożenie kolejnej i tym razem najpodlejszej propagandy narażającej zdrowie i życie dzieci, będzie ubrane w te same „patriotyczne” i „troskliwe” szaty. Jak się przed tym bronić? Tak jak zawsze rozumem i godnością. Mądrzy i odpowiedzialni rodzice troszczą się o dzieci, chronią, leczą i nigdy nie wydają na pastwę jakiejkolwiek propagandy.

Reklama

48 KOMENTARZE

  • Egon O.
   Jak to po co szczepić dzieci?
   Polecę klasykiem: “Z samego kurzu powstałego przy liczeniu pieniędzy kilka niezłych fortun powstanie”.
   Przecież to kolosalny “byznes sze robi”, a że na Polakach i ich dzieciach? A co to jednego z drugim Żyda obchodzi?
   Nie bez przyczyny to antypolskie ścierwo w jarmułce wpierdalał koszerne żarcie na szabasowej kolacyjce urządzonej jesienią 2017 roku przez sierżanta armii państwa położonego w Palestynie. Zdjęcie można znaleźć w nacie. Kiedyś było nawet dołączone do jednego z tesktów na kontrowersje.net. To wtedy została oficjalnie potwierdzona jego koszerność, a tym samym możlowość do “namaszczenia” go przez “żoliborskiego geniusza” na premiera tworu państwowego o roboczej (jak na razie) nazwie Rzeczpospolita JudeoPolska …
   A ten drugi zwyrodniały zbrodniarz – tate Wojciech Niedzielski, panieńskie nawisko jego mame – Janina Schapiro.

   Przestańmy się łudzić, zdrowsi będziemy …

   • Nasz “narodowy” rzad od poczatku byl Unijnym ORMOwcem. Bylem troche zdziwiony kiedy dowiedzialem sie, ze Jared Taylor, jeden z publicystow AmRenu, nie mogl wjechac do strefy Schengen, bo na wniosek Polski (2019) wyladowal na czarnej liscie.
    Richard Spencer wspominal o podobnym zdarzeniu.
    Nie mam zamiaru wdawac sie w polemike na temat ich pogladow, moge tylko zagwarantowac, ze nie chodzilo o “polskie obozy”.
    Nasz “narodowy” rzad kleka przed byle scierwem, ktore bezczelnie szkaluje Polske plujac im w twarz, ale w podskokach “spaluje” kazdego na kogo bedzie glejt od globusow, ew. z diaspory.

 1. To jest zbrodnia przeciwko ludzkości! Do tej pory nieetyczne było nawet testowanie na grupie niezagrożonej chorobą. Dobrze byłoby uzyskać dane z protokołu badania klinicznego.
  Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 2 maja 2012 roku w sprawie Dobrej Praktyki Klinicznej: http://eli.sejm.gov.pl/eli/DU/2012/489/ogl/pol
  Co wpisano w § 17. 1. 9) dane na temat potencjalnych korzyści oraz ryzyka dla uczestników badania klinicznego;

 2. Na czym polega falszywosc pandemii? 1 Hospitalizacji jest malo, Holandia w szczycie przez 2 miesiace obsluzyla 15 tys pacjentow. Polska przy wybitnej zasludze zamknietych przychodni, 130 tys do 1.03.201. 2 Mimo sporego covida w najstarszych demograficznie regionach Szwecji , Halland nie zmarl nadmiarowo NIKT a w Sztokholmie NIKT od prawie roku. Bilans ogolny Szwecji 7 tys. 4 Holandia i malo zdyscyplinowana Francja maja per capita 3 razy mniej zgonow dodatkowych niz Polska a GUSy mowia ze imigranci nabijaja statystyki 5 w USA i Brazylii swiat sie nie zawalil, a poteznie pozarażany Izrael podaje tak niskie liczby nadmiarowych zgonow że za glowe mozna sie zlapac (3500-4000)…….. Obcowanie z dziecmi i zwierzetami domowymi jest bardzo pozyteczne. Regularny kontakt z ich malo groznymi zarazkami, w skali makro starszych moze chronic i powodowac odpornosc krzyzowa. Jest to oczywiste jak zgubnosc skutkow oddychania CO2 czyli przez maske.

 3. I oczywiście za zgodą kaczyńskiego. A propos, kto się pasjonuje życiorysem i działalnością bliźniaka (zdaje się MK podkreślał znajomość swą tematu) może dojdzie prawdy jakie kwity mają na niego Amerykanie? Po śmierci gen.prl kiszczaka wdowa po nim opchnęła do USA gros zawartości “szafy kiszczaka”. Masa dokumentów jest dostępna w bibliotece Kongresu Amerykańskiego(wyłożona niedługo po śmierci kiszczaka) . Po porażce Trumpa na wyborach uległość yaroslava wobec USA nabrała przyśpieszenia.

  • Może to, że pan JK mógł wiedzieć, iż wiadomy samolot nie wyląduje?

   Wiem, że to szokująca hipoteza, ale popatrzmy jak por. Columbo: Wydarzenia polityczno-gospodarczo-społeczne z całego okresu po katastrofie stanowią diabelsko logiczną całość, a obecna wierchuszka PiS odgrywa w nich istotną rolę. Można przyjąć, że gdyby żył dziś pan LK i wiele innych liczących się osób, którzy wówczas zginęli, te wydarzenia nie mogłyby się zdarzyć, a z pewnością nie tak szybko i nie w takiej brutalnie bezpośredniej postaci. Kto więc zyskał na katastrofie?

 4. Dzień dobry,

  W kontekście nagonki dzieci na “szczepienia covid19” zasadne wydaje się być pytanie o tajemnicę lekarską. Czy w szkole ktokolwiek może pytać moje dziecko na co było szczepione i czy było w ogóle szczepione? Czy Państwo możecie się do tego odnieść? A może by tak pytać ludzi czy mają na przykład AIDS, albo syfilis?

  Czy ktoś z wiedzą prawniczą może to zweryfikować?

  • Co więcej, “trwają testy” wielu znanych (i nowych związków też) leków mających potencjalne zastosowanie w leczeniu CoVid-19. Na świecie trwają. To znaczy, że któreś z nich okażą się skuteczne i “dziwnym trafem” te skuteczne będą w dyspozycji koncernów produkujących obecnie “szczepionki” przeciwko CoVid-19.
   Testy amantadyny wyjdą negatywnie, a przynajmniej bez znamiennej statystycznie skuteczności. Wg dr Włodzimierza Bodnara podanie tego leku powinno mieć miejsce najpóźniej w trzeciej dobie od wystąpienia pierwszych objawów choroby. Tymczasem w badaniach klinicznych (za MZ) mogą brać udział chorzy, u których stwierdzono objawy CoVid-19 nie później niż SIEDEM dni wcześniej. Bodnar uważa, że podanie tego leku później niż trzecia doba od wystąpienia pierwszych objawów choroby nie wpływa na jej przebieg. Czyli, podanie go za późno sprawia, że on nie działa. Wystarczy więc odpowiednio dobrać zbiór chorych, aby “udowodnić” brak skuteczności tego związku w leczeniu.
   Przypominam, amantadynę należy podać najpóźniej w 3 dobie, a do badań jej skuteczności kieruje się pacjentów chorych od 7 dni. Podanie tego leku w 4, 5, 6 lub 7 dniu nie daje (wg dr WB) efektu terapeutycznego, więc wyniki badania skuteczności pochodzące od chorych, którym podano ją za późno “wykażą”, że amantadyna nie działa.
   Tak też się stanie (jak sądzę)…

 5. Wszystko zmierza do digitalizacji “zasobów ludzkich” (https://id2020.org/).
  Trwają prace nad prostą identyfikacją niezaszczepionych, np. w ten sposób: http://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218
  A cały pomysł oparty na kłamliwie wykorzystanym teście PCR, o którym jego wynalazcza Kary Mullis powiedział, że nie jest on przeznaczony do diagnozowania chorób zakaźnych i przy odpowiednich sztuczkach może wykazać wszystko u każdego. https://www.youtube.com/watch?v=0zEoRmJgt00

  • @kurka domowa”: “nie jest on przeznaczony do diagnozowania chorób zakaźnych”
   Nie jest, ale mógłby być.
   Testy diagnostyczne są zwalidowane tak, aby uzyskać znamienny wynik przy jednokrotnym jego wykonaniu. Tak działają np. popularne testy ciążowe. Przeprowadza się się go JEDEN raz i z prawdopodobieństwem >98% otrzymuje wynik zgodny ze “stanem faktycznym”. Ciąża/brak ciąży. Jedna próba i wiesz. Tak/nie.
   Tymczasem testy LABORATORYJNE (a do takich zalicza się test PCR na CoVid-19) należy wykonać w kilku powtórzeniach i w przypadku testów ilościowych obliczyć średnią arytmetyczną wyników z tych powtórzeń.
   Żeby test PCR na CoVid-19 dał wynik znamienny powinno się zrobić kilka testów z tego samego materiału (np. tego samego wymazu) i porównać ich wyniki. Jeżeli na pięć prób wszystkie wyjdą tak samo, to z pewnością wynik jest rzetelny. Jeżeli na te same pięć prób trzy wyjdą tak, a dwie inaczej to wynik już nie jest rzetelny.
   Tymczasem “wymazinguje” się tylko jeden raz, więc jego wynik może być zarówno fałszywie pozytywny (pacjent zdrowy, ale dodatni) , jak i fałszywie negatywny (pacjent chory, ale ujemny).
   Każdy, kto przynajmniej zetknął się ze statystyczną obróbką danych pochodzących z badań biologicznych popuka się tylko z politowaniem w głowę widząc, jak to jest robione.

   • Właśnie o to chodzi. To, że teoretycznie może być, nie oznacza, że w praktyce powinien być stosowany. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę rzeczywiste warunki, a nie teoretyczne. Mówi o tym od dawna prof.Zieliński. Polecam: https://stolikwolnosci.pl/profesor-roman-zielinski-odpowiada-34-naukowcom-z-pan/
    Obecnie nawet WHO zaleca dwa testy plus objawy, aby móc zdiagnozować covid, co oznacza, że bez oceny objawów nie można zdiagnozować choroby. Najprostszym sposobem zafałszowania wyników jest liczba cykli. Można podwyższyć, aby wykazać dużą liczę rzekomych zakażeń i obniżyć, żeby wykazać skuteczność “szczepień”. Na wynikach testu PCR nie jest podawana liczba cykli.

 6. Niestety. Ta sama narracja trwa w USA od jakiegos czasu. To wszystko odgornie sterowane Te same chwyty. Ten sam timing. Mysle,ze sciema z “pandemia” w Indiach tez ma tu jakies znaczenie, bo do Wrzesnia mozna bedzie straszyc “Indyjskim” wariantem, a we wrzesniu pokazywac tych , ktorzy zmarli na typowo jesienne choroby. I jeszcze podkreca atmosfere strachu. Ale mysle,ze nawet wczesniej niz we wrzesniu, bo musza zaszczepic wiekszosc juz przed pojsciem do szkoly. Ozywiscie maltretuja sdzieci jak prawdziwi FASZYSCI koniecznoscia noszenia masek na zewnatrz, wewnatrz itd. To taki nacisk na rodzicow, presja psychologiczn, by szybciej je pociagneli pod igle. Nie moge zzrozumiec,ze w tym sztanskim, mengele faszystowskim procederze uczestnicza rowniez moi znajomi. Nie moge, nie moge…

   • Niemniej byłoby dobrze aby stanęli też przed sądem doczesnym. Zbrodnie ludobójstwa się nie przedawniają więc jeśli kiedyś karta się odwróci to będzie można ich ścigać do końca życia.
    A skala jest tak potworna, że nawet ucieczka nad Morze Śródziemne może im tym razem nie pomóc.

  • Masy nigdy nie pragnely prawdy.
   Odwracaja sie od dowodów, które im nie odpowiadaja, wola ubóstwiac blad, jesli blad ich zbalamuci.
   Ktokolwiek moze dostarczyc im zludzen, latwo jest ich panem; ktokolwiek próbuje zniszczyc ich zludzenia, jest zawsze jego ofiara.
   Gustave Le Bon, “The Crowd: A Study of the Popular Mind”

   Choroby organizmu moga rozprzestrzeniac sie w populacji i osiagac rozmiary epidemii, ale to samo tez moga choroby umyslu.
   A z tych epidemii ta ostatnia odmiana, masowa psychoza jest najniebezpieczniejsza.

   https://www.youtube.com/watch?v=fdzW-S8MwbI

 7. Czy szczepionka Astra Zeneca z 2008 roku jest obecną szczepionką na COVIDA ⁉️
  Zdjęcie !!! https://t.me/qpolska/20551

  Wtedy to była świńska grypa i ludzie po zaszczepieniu umierali. Oficjalnie wtedy mówili, że szczepionki które nie zostały wykorzystane, będą zniszczone. A tu popatrz, nikt i nic w przyrodzie nie ginie. Przecież nie wyrzucą na śmietnik czegoś co można jeszcze wykorzystać. Plan już wtedy był, wystarczyło parę lat poczekać.

   • To też, ale przede wszystkim fala narkolepsji u dzieci. Ci ludzie zostali trwale okaleczeni. Dzisiaj maja po 20-30 lat i nigdy nie będą mogli mieć prawa jazdy, ani wykonywać niektórych zawodów. Dlatego, że ni stąd ni z owąd mogą nagle zasnąć.
    Wystarczy sobie poszukać wg słów kluczowych “narcolepsy”[AND]”sweden” i poznać historię “szczepień” w Szwecji w latach 2009-2010.
    Doktorze Josephie Mengele! Możesz być dumny z ludzi, którzy to zrobili! Ty byłeś ich wzorem, ale oni cię przerośli!

 8. PROGRAMOWANIE PREDYKCYJNE w najlepszym wydaniu:

  Program telewizyjny UTOPIA z 2013 roku prawidłowo „przewiduje” pandemię grypy podobną do COVID-19, która rozpala potrzebę uniwersalnej szczepionki zawierającej w sobie prawdziwego wirusa.

  „Teraz mamy to, czego chcemy … setki milionów Amerykanów ustawiają się w kolejce, oferując nam broń”.

  „Globalne ocieplenie, wydarzenia masowego wymierania, niedobory żywności i wody… wszystkie te problemy można sprowadzić do jednego… przeludnienia. Nie tylko musimy zabijać, aby osiągnąć nasz cel, musimy również sterylizować ”.

  „Ludzkość jest prawdziwym wirusem i poprzez spowolnienie przyrostu naturalnego, oprócz zabijania milionów, możemy osiągnąć nieunikniony długoterminowy cel ochrony gatunków, jakim jest kontrola populacji”.

  Ile zła trzeba uczynić, zanim zrobisz dobro?

  Umieścili prawdziwego wirusa w szczepionce przeciwko pozorowanemu wirusowi (Trojan Horse Greek Warfare 101).

  Objawienie metody (jeśli nie wiesz, sprawdź to). Witamy w wielkim eksperymencie społecznym.
  https://t.me/qpolska/20794

 9. Proszę po raz drugi, obrabiaj materiały, które wstawiasz na forum.
  Coś takiego, jak to powyżej, może sprawiać wrażenie, jak gdyby pisała ten tekst osoba niezbyt zdrowa psychicznie lub przynajmniej niezrównoważona.
  Takie działanie ośmiesza nie tylko same Kontrowersje, ale również Gospodarza, Komentatorów oraz (co najważniejsze) Treści, które tu poruszamy.
  Czy chcesz, aby uznano nas za stado wariatów?

 10. […] Wczoraj opisałem do tej pory najobrzydliwszą kampanię „pandemiczną”, jaką przygotowuje PiS i wczoraj socjopatyczny minister Niedzielski zapowiedział, że od przyszłego tygodnia „szczepienie” dzieci prawdopodobnie się rozpocznie. Ponieważ mamy do czynienia z kompletnie zdeprawowaną władzą i gnijącym zapleczem „niepokornym”, to przewidywanie kolejnych ruchów w obronie dostępu do koryta staje się banałem. Daję pełną, stuprocentową gwarancję, że za chwilę zacznie się nowe szczucie przygotowane przez tego samego socjopatę Niedzielskiego i propagandowy pion PiS. Tym razem chodzi o seniorów, którzy do tej pory, posługując się rozumem albo intuicją i doświadczeniem życiowym, nie dali się zaszantażować i nie wzięli udziału w eksperymencie „medycznym”. […]

 11. Moim zdaniem słuszność w kwestii zachowania pisu, w sytuacji fałszywej pandemii, ma Zbigniew Modrzejewski. Maksymalnie rzecz upraszczając;
  Istnieje kilku pisowców na tyle inteligentnych, aby wiedzieć, iż obecnie o niczym nie decydują. Jako zdrajcy wykonują bez wahania wszystkie zarządzenia z centrali nwo. Szykuje się w Niemczech wymiana kanclerzyny, z aryjskiej, na korzenną. Przyszła władza RFN będzie zielono-czerwona. Stąd nagły skręt pisu w stronę jawnych lewaków. Skamlą do żydomasońskiej góry, nie wymieniajcie nas. Dlatego nie istnieje takie skurwysyństwo, którego pisowcy się nie zgodzą w polin zastosować. Padnie gdzieś postulat likwidacji niezaszczepionych reakcjonistów, to prędko otworzą dla nich obozy koncentracyjne. Jeśli ktoś sądzi, że przesadzam, to niech mi poda większą nikczemność, niż przeprowadzanie eksperymentów medycznych na dzieciach. Paradoksalnie, jedyną szansą pozwalającą uniknąć tej makabry byłby jakiś nagły zamęt w skali kraju. Np masowy bunt przeciwko szczepieniom ze strony rodziców, wybuch inflacji, upadek złotego. Nie wiem, czy depopulatorzy wlali szkodliwy specyfik do obecnych śmiercionek. Na pewno mogą, ale, czy nie lepiej, patrząc z propagandowej strony, uczynić to przy, dajmy na to, trzeciej szprycy? Mogliby wówczas skutecznie tzw. ośmieszać płaskoziemców i foliarzy. Widzicie, gadali, że szczepionka zabija, a to tylko szuria tak ględzi. Potraktowani właściwą śmiercionką zorientują się, że właśnie zostali zdepopulowani, lecz już nic ich nie uratuje. Po mojemu bestia jeszcze czeka z ostatecznym rozwiązaniem nadliczbowej ilości Gojów.

 12. […] nową propagandę, przy pomocy tych samych środków. Jeszcze przed „szczepieniami” rząd PiS zrobi wszystko, aby poszczuć dzieci i rodziców „zaszczepionych”, na niezaszczepionych. Można być więcej niż pewnym, że tak się stanie, dodatkowo będzie wywierana presja ze strony […]

 13. […] Dlaczego należy „wyszczepić” dzieci, też już wiadomo. „Eksperci” i „lekarze” stworzyli kolejny kanon „medyczny”, w którym nie leczy się chorego, tylko zdrowy człowiek ma być pośrednikiem w profilaktyce innych pacjentów. Jedynie radziecka schizofrenia bezobjawowa może z tym nowym kursem w medycynie konkurować. Wszystko co zostało powyżej wymienione nie stanowi żadnej tajemnicy, przeciwnie to zbiór do znudzenia wykorzystywanych mechanizmów propagandowych, ale przy odpowiedniej sile przekazu i podgrzewaniu emocji, zadziała jak zawsze. Zacznie się przepychanka pomiędzy tymi, którzy kierując się zdrowym rozsądkiem chronią dzieci przed eksperymentami medycznymi, nie mającymi nic wspólnego ze szczepionkową profilaktyką i wyznawcami „pandemii”. Następna bitwa na „pandemicznym” froncie jest nieunikniona, o ile nie zakończy się cała wojna. […]

 14. […] dni katorgi z urzędu. Co ciekawe zwolnione z katorgi będą dzieci zaszczepionych rodziców, a jak wiadomo dzieci koniecznie trzeba szczepić, bo są doskonałymi transmiterami wirusa i zabijają dziadków. W tym konkretnym przypadku tak […]