Reklama

Od samego początku „pandemii” głównym narzędziem gnojenia ludzi jest szantaż emocjonalny. Wszystkie propagandowe treści płynące z mediów i od „autorytetów” sprowadzają się do jednego – jesteś mordercą, jeśli nie przestrzegasz tak idiotycznych obostrzeń, jak to tylko przy zamykaniu lasów było możliwe. Jedno z głównych haseł „pandemicznych” mówi wprost, że Ty sam nic nie znaczysz, bo przestrzegając „zasad” chronisz innych nie siebie. Zakładasz maseczkę dla innych, trzymasz dystans dla innych, nie chodzisz na siłownię dla innych. Dla siebie nie robisz nic, ponieważ jesteś nikim w obliczu straszliwej zarazy niespotykanej w dziejach ludzkości. Za tym prymitywnym szantażem emocjonalnym idzie cała reszta, którą z grubsza warto przypomnieć.

Jeśli uważasz, że nie ma takiego zagrożenia, o jakim mówią media, to idź na OIOM albo do DPS-u. Spójrz na masowe groby w Brazylii, policz ciężarówki i trumny w Bergamo i wreszcie powiedz w oczy matce i dzieciom, które straciły męża i ojca przez „kowida”, że nie ma „pandemii”. Na tym ostatnim poprzestanę i tak po tych kilku zdaniach zrobiło mi się słabo, mdło i spadła mi saturacja. Skończymy również dlatego, że po takie środki sięgnęli twórcy i propagatorzy jednego z bardziej obrzydliwych spotów „pandemicznych”, jakie powstały przez ostatni rok. Dane bohaterki filmiku i nieżyjącego bohatera są powszechnie dostępne, podwały je media, a Katarzyna i Tomasz Czereba nadal mają wspólny profil na Facebooku. Dane dzieci również nie są tajemnicą, ale z oczywistych względów nie będę ich przywoływał. Co jest treścią tej propagandowej obrzydliwości, obciążającej ludzi zwracających uwagę nie tylko na absurdy, ale na barbarzyństwo „strategii” walki z „pandemią? Poniżej wklejam jedyne dostępne źródło filmiku i samo źródło mówi praktycznie wszystko. Niejaki Stanowski, który w szczycie pandemii spędził ze swoimi „kumplami” upojne chwile w Arłamowie, a w swoich studiach z tymi samymi i innymi kumplami non stop siedzi bez maseczki i dystansu, rozprowadził w Internecie tego sztucznie pompowanego emocjami gniota.

Reklama

Na pierwszy rzut wprawnego oka widzimy, że nad obraz wyprodukowali profesjonaliści, którzy jednak musieli się bardzo śpieszyć i mało myśleć. Praca z kamerą, montaż filmu, to wszystko jest zrobione nie przez zrozpaczoną matkę i żonę, tym bardziej dzieci, ale przez speców od reklamówek. Żona policjanta recytuje tandetny tekst niczym Grodzki orędzie z promptera, pierwsza cześć łzawego monologu to fałszywa historia tragedii rodzinnej, druga brzmi jak najbardziej toporna polityczna kampania z pogróżkami, połajankami i jakżeby inaczej szantażem emocjonalnym. Prawdziwym kuriozum są ostanie kadry, zanim na ekranie pojawi się „zostań w domu”, zrozpaczona żona policjanta wraz z dziećmi wychodzą z domu niosąc koszyczki wielkanocne i bynajmniej nie widać na ich twarzach maseczek. Dysponując tylko taką wiedzą i obserwacją można być pewnym, że ten gniot nie powstał po to, aby komukolwiek pomóc, ale po to by zaszczuć „płaskoziemców”, czego zresztą nie ukrywa Stanowski, jeden z bardziej obrzydliwych cynicznych i płatnych kurierów „pandemii”. Jednak to nie wszystko, dopiero poznanie prawdy o tej „prawdziwej historii” daje pełen obraz degrengolady.

Przy pomocy paru kliknięć z łatwością można namierzyć zbiórkę dla rodziny policjanta, tyle tylko, że on nie umarł na „kowida”, ale miał ciężką sepsę, na którą rocznie umiera 11 milionów ludzi. Wszystko jest dokładnie opisane w treści zbiórki.

Zdjęcie

Policjant umarł w listopadzie, propagandowy gniot powstał w marcu, otwartym pozostaje pytanie, kto to nagrał, bo kto rozprowadził to wiemy, chodź nie wiemy za ile. Nigdzie w Internecie nie znajdziecie źródła filmiku, poza jednym Stanowskim. Za to znajdziecie sporo zdjęć z wakacji, bohaterek filmiku i chyba nie muszę tłumaczyć, że są to zdjęcia bez maseczek i nawet przyłbic. Nie pamiętam, który to już raz, podobnie niskimi metodami „zdroworozsądkowi” usiłują zgnoić ludzi zwracających uwagę na ludobójstwo. Ten policjant umarł nie przez brak maseczki na twarzach obywateli, ale dokładnie z tego powodu, o którym wszyscy krytycy „pandemii” piszą od początku. Zrobiono mu test, wyszedł pozytywny i zapomniano o wszelkich innych chorobach, na jakie cierpiał. Obrzydliwy, kłamliwy i idiotyczny filmik nikomu nie uratuje życia, przeciwnie jest śmiertelnym zagrożeniem dla życia wielu osób, ponieważ podtrzymuje paranoję, w której nie ma miejsca dla ciężko chorych na inne schorzenia niż modny wirus. Równie charakterystyczne jest to, że za tą obrzydliwością stoi jeden z największych płatnych cyników i hipokrytów Krzysztof Stanowski, który po prostu na tym zarabia, jak nie kasę, to “lajki” i “zasięgi”.

Reklama

23 KOMENTARZE

 1. Najlepiej byłoby dać zaświadczenia wszystkim Polakom o zaszczepieniu by można było jeździć wszędzie po świecie a szczepić tylko ochotników. Ogromna oszczędność dla Kraju na zakupie szczepionek i komfort dla wszystkich. Wchodzisz do punktu szczepień i mówisz: tylko kwit , albo: kłuj pani!

  • Takie rozwiązanie byłoby idealnym sposobem wybrnięcia przez władzunię z tego całego cyrku, który sama sobie urządziła. Na szczepienia ewidentnie brakuje chętnych, gdyż mają ruszyć zapisy dla każdego kto chce, jak leci. Narodowy Program Szczepień stał się Narodową Klapą. Doskonale to wiedzą.
   Z drugiej strony, wygląda na to, że etap zamknięcia dobiega końca. Podobno Włochy mają otworzyć się do wakacji na turystów, Grecja też. Branża turystyczna, generująca miliardy zysku, już czeka z niecierpliwością, więc brak zaświadczeń może (potencjalnie) znacznie uszczuplić te zyski i jeszcze bardziej wkurzyć ludzi (dlaczego niedorajdy pozwalacie na to, że oni mogą już wyjeżdżać, a my nie?!).
   Sęk w tym, że zaświadczeń nie można tak po prostu “dać”.
   W czasach PRL nie można było (oficjalnie) kupować ani sprzedawać obcych walut (np. dolarów USA). Można było natomiast handlować bonami do Pewexu (młodsi czytelnicy niech sobie sprawdzą w internetach o co chodzi). Gazety pełne były ogłoszeń “kupię/sprzedam bony” podczas gdy w rzeczywistości chodziło o amerykańskie dolary. Wszyscy doskonale wiedzieli w czym rzecz i władza wiedziała to równie doskonale. Zrozumiała jednak, że nie warto ingerować w wolną wymianę walut, gdyż przynosi ona zyski (różnego rodzaju zresztą – np. ludzie korzystali z tego i zdobywali dobra materialne zamiast podpalać komitety).
   Obecna sytuacja bardzo przypomina tamtą.
   Z pandemii nie da się wyjść w zaplanowany sposób. Tak jak i nie dało się stworzyć sprawnej gospodarki socjalistycznej.
   Jeżeli tylko władza (obecna) zachowa się rozsądnie to sądzę, że My Obywatele wykorzystamy wrodzoną przedsiębiorczość i poradzimy sobie sami.
   O ile… (!).
   Dodam tylko, że sprawdzenie czy posiadacz kwitu fizycznie przyjął zastrzyk jest niemożliwe.

   A, i jeszcze scenka, która przyszła mi do głowy po informacji o otwieraniu nowych punktów szczepień:

   – Wieś maka, podwójne frytki i kolę poproszę.
   – W zestawie ze szczepionką? Dziś oferujemy Pfizera, druga dawka gratis!
   – Ok, może być.
   – Frytki z keczupem?
   – Tak, poproszę.
   – Czyli wieś mac, podwójne frytki z keczupem, kola i szczepionka, zamówienie nr 27, a szczepionka w punkcie MacJab na prawo od wejścia, życzę smacznego i łagodnych NOPów, do widzenia 🙂 .

 2. Zastanawia mnie ten fenomen, którym jest całkowity upadek, nazwijmy go, emocjonalny. Przeciętny mieszkaniec zachodu myśli i zachowuje się, niczym rozkapryszony głupi nastolatek. To kluczowa przyczyna sukcesu tej, do bólu prymitywnej, pandemicznej propagandy. Poza tym zdecydowaną większość naszego społeczeństwa stanowią troglodyci, pozbawieni w zupełności głodu wiedzy. Telewizyjna papka im wystarcza. Wypchnięto ze świadomości masowej dawne wartości, z Bogiem honorem i ojczyzną na czele. Natura nie znosi próżni, zatem puste miejsce zajęły fałszywe i szkodliwe idee.
  Bogiem mianowano zdrowie, pracę nad poprawianiem swojego charakteru zastąpił hedonizm. Samodzielne myślenie nazwano wiarą w teorie spiskowe. Takiemu motłochowi można wmówić wszystko i zarządzać nim jak stadem bydła. Nadzieję na poprawę obecnego, tragicznego, stanu rzeczy, pokładam paradoksalnie w twórcach satanistycznego przedsięwzięcia. Zwyczajnie liczę na to, że coś im nie wypali. Jak mawiał Konfucjusz;
  “Ludzie potykają się o kretowiska, nie o góry.”
  Być może jeden drobiazg, zawalony, zaniedbany, przegapiony, niepotrzebne skreślić;
  Będzie tym pierwszym kamykiem wywołującym lawinę, której nie zatrzymają nawet światowi oligarchowie.

 3. Czy są w szczepionkach? Nanoskopowe kody kreskowe mniejsze niż 1000-ta szerokość włosa ludzkiego. ?
  Zobacz koniecznie ten film. Zrozumiesz wszystko bez znajomości angielskiego.

  Technologia obcych, ❓
  Opowiadają nam o tak zwanych „odkryciach” dopiero po tym, jak już ich użyli na nas, aby mogli sfabrykować naszą zgodę.
  Technologia lat 70-tych (efekt hologramu) każdy odłamany kawałek ma pełny obraz, nawet rozmiar nano i mniejszy.
  Dentysta, 40 milionów osób bez zęba. Każdy zastrzyk to znacznik.
  Mogą już przechowywać ponad terabajt informacji w jednej nici DNA. Zrobili to z Biblią i zapisali ją w DNA.
  Znak bestii. Są w szczepionkach. Wyludnienie.
  Dlatego tak mocno naciskają na szczepionkę. ‼️
  https://t.me/qpolska/6713
  https://www.youtube.com/watch?v=i0Z6EH-GZzs

  Nicienie w maskach? Ponoć są sztuczne i wywołują tzw. chorobę drutów – Morgellonów.
  https://t.me/qpolska/8448

 4. “2260 dzieci, którym podano zastrzyk placebo, wystąpiło 18 infekcji koronawirusem”
  Czyli tylko jakieś promile. Czy wiadomo ile z tych 18 infekcji było objawowe? Bo nie chodzi tylko o to czy szczepionka działa, ale także o to czy szczepienie ma sens. Z tego co pamiętam, to pfizer życzy sobie stówkę za dawkę, więc z ich punktu widzenia powinno się szczepić wszystkich, najlepiej dwudziestoma dawkami i powtarzać co roku.

  Nowy film ze szpitala zakaźnego:
  https://t.me/qpolska/8464

  dr.Milewski DORADCA DUDY: to nie jest Szczepionka,to NIEBEZPIECZNY PREPARAT GENETYCZNY ATAKUJĄCY KOMÓRKI.

  Ok. 50 proc. RATOWNIKOW MEDYCZNYCH nie chce się szczepić na COVID
  https://nczas.com/2020/12/23/polowa-ratownikow-medycznych-nie-chce-sie-szczepic-tlumacza-dlaczego/

  Tego NIE USŁYSZYSZ w TVN ani TVP! Prof. Simon, medialny ekspert od pandemii BRAŁ PIENIĄDZE od Pfizera!
  https://prawy.pl/111956-podglad

  prof. Zieliński (genetyk z 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej na Katedrze Genetyki na Uniwersytecie Szczecińskim,):
  https://youtu.be/zTy11Vt-bdo

  Wprowadzane do organizmu SZCZEPIONKAMI cząstki mRNA podobną do złośliwego WIRUSA lub złośliwych komórek RAKA . SZCZEPIENIA wprowadzą do organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci.

  MODYFIKACJA GENETYCZNA
  Broń biologiczna.
  Wyku…………………….

 5. Tylko UE: 4,576 Ofiar ŚMIERTELNYCH i 199,213 chorych i okaleczonych: Europejska baza danych o niepożądanych reakcjach na “lek” na “COVID-19”

  BioNTech/ Pfizer – 2,906 Ofiar ŚMIERCI i 111,508 chorych i okaleczonych – do 20/03/2021

  Moderna – 1076 Ofiar ŚMIERCI i 7,030 chorych i okaleczonych – do 20/03/2021

  Oxford/ AstraZeneca – 592 Ofiar ŚMIERCI i 80,642 chorych i okaleczonych – do 20/Marzec/2021

  szczepta się debile, szczepta… i dużo mutacji życzę
  https://t.me/qpolska/8429

 6. Cóż, by móc kontynuować biznes trzeba prowadzić działania marketingowe, by kreować popyt.

  A jest co robić. Polska zamówiła kilkadziesiąt milionów dawek, a popyt nie jest najwyższy. Świadczy o tym otwarcie możliwości zapisywania się dla każdego, to znaczy że rezerwy w grupie seniorskiej, medycznej, nauczycielskiej i mundurowej się wyczerpują. Nie chcąc zostać w milionami niewykorzystanych szczepionek, trzeba być kreatywnym. Widocznie rekordami testów nie da się już za bardzo wzbudzić popytu.

  Marketing marketingiem, ale dlaczego rząd i partia są tak oporne by skorzystać z reklamowanego przez siebie produktu? Czyżby bali się czegoś?

 7. NOWE WAŻNE INFO O TESTACH I PASZPORCIE SZCZEPIONKOWYM !

  Nie pozwól, aby przeciwciała były rozwiązaniem pozwalającym na paszport !!! To jest pułapka !!! Wymaz z nosa według innych może cię zarazić. „sterylizowanymi” substancjami rakotwórczymi. Istnieje również patent na dostarczanie leku przez wymaz z nosa przez cienką kość z tyłu kanału nosowego, aż do wchłonięcia do mózgu. ZOBACZ. Oznacza to, że jeśli szczepionka, która została zaprojektowana jako szkodliwa, może być również podana bez Twojej wiedzy za pomocą testu nosowego na obecność COVID. Każdy musi zrozumieć, że test może być kolejnym sposobem, w jaki możesz być prawdopodobnie ZARAŻONY LUB bezpłodny, więc nie możesz mieć dzieci i zmienić swoją odpowiedź immunologiczną na całe życie, pozostawiając cię słabszym wobec przyszłych wariantów. Dyrektor reżyserski GAVI, który pracuje również dla fundacji Gates, potwierdził to na taśmie. SZUKAJ. Każdy powinien wyszukiwać te filmy i dokumenty oraz udostępniać. PASZPORT MUSI BYĆ ZASTOPOWANY !!! BEZ WYJĄTKÓW!!! Będziemy zakładnikami rządów! Wszyscy musimy wstać. Osoby sprawujące władzę, policja, wojsko itp. Nie bójcie się wyrażać swoich obaw i zbierzcie się razem, aby położyć temu kres. Władze wykonują rozkazy myśląc, że służą swojemu krajowi. Pewnego dnia obudzisz się, zdając sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy więźniami, łącznie z tobą. Mówią, że ci, którzy opuścili się tylko po to, by podróżować, są skazani na zagładę. Będą super-rozprzestrzeniającymi się i prawdopodobnie umrą z powodu osłabienia ich układu odpornościowego. Wtedy po prostu powiedzą, że mamy bardziej śmiercionośny wariant i potrzebujemy kolejnego zdjęcia ukrytego. Będzie to normalne co roku, podobnie jak szczepionka przeciw grypie. Jest ciemny plan. Nie bądź głupcem, przeprowadź swoje badania, a zobaczysz, że wszystkie te „spiskowe rzeczy”, które brzmią absurdalnie, stopniowo się urzeczywistniają. Pozostało… celem jest, aby każdy miał jedną kartę, na której będą połączone trzy elementy… Cyfrowy identyfikator / cyfrowy zapis szczepień / cyfrowa karta płatnicza…. Programowalne pieniądze. Jesteś „złym” obywatelem? Nagle możesz robić zakupy tylko w sklepie obok domu. Twoja karta nie pozwoli Ci przekroczyć następnego punktu kontrolnego, a Twoje fundusze zostaną odcięte, im dalej od domu. W tej mrocznej przyszłości jest znacznie więcej, co brzmi jak spisek. Odmawiasz dźgnięcia później, gdy będzie więcej śmiercionośnych wariantów, zamkną cię, ponieważ jesteś „zagrożeniem dla zdrowia”. Pamiętaj o całej korupcji, którą widzisz wszędzie przez cały czas, o politykach, mediach, skandalach. OBUDŹ SIĘ. TO SIĘ DZIEJE! POLICJA I WOJSKO MUSZĄ ZROZUMIEĆ, ŻE TEŻ BĘDZĄ ŻYĆ W TYM PIEKLE.
  https://t.me/qpolska/8553

 8. Nawet najlepsze zdjecia z przeszlosci tego pana ukazuja osobe pozbawiona wlosow i wychudzona. Bardzo charakterystyczna fizjonomia. To z bardzo duzym prawdopodobienstwem swiadczy, ze czlowiek mial jakigos raka i byl na chemii, albo po chemii. Zmarl wiec na raka i sepse. Ale tego nam oczywiscie nie powiedza.

 9. Biedna wdowa choć jakoś odreagowuje. Zmarły z całą pewnością jako wzorowy milicjant nosił maskę, po pracy zostawał w domu i … nie uratowało! Na skutek brudnej maski musiał osłabić odporność ergo sepsa, covid jako choroba towarzysząca . Sepsa ma śmiertelność pod 100%.