Reklama

Przez całe wieki nasi dziadkowie i ojcowie walczyli i aspirowali do utrzymania i rozszerzenia wolności i ludzkiej godności, dziś błyskawicznie zrywamy z tymi tradycjami zajmując miejsca myszek w eksperymentalnym laboratorium, które ogarnęło cały świat. Medialna pandemia wylansowana przez poważnie chorych na władzę nad światem globalistów posłużyła się wyhodowaną (prawdopodobnie) bronią biologiczną w chińskim laboratorium w Wuhan, wspomaganym przez Zachód, aby ograniczyć nasze wolności. Służby zdrowia poszczególnych krajów ograniczyły przyjmowania pacjentów koncentrując się głównie na chińskim wirusie, co doprowadziło do wielkiego zamieszania i żniwa śmierci, szczególnie wśród ludzi starszych i tych z obniżonym systemem odporności. Zaniechano leczenia ogłaszając, że jedynym sposobem na zwalczenie pandemii będzie lockdown gospodarki, kwarantanna i terapia genowa nazwana szczepionkami. Oznaczało to spełnienie marzeń globalistycznej arystokracji z Davos i początek Wielkiego Resetu, z czym te elity wcale się nie kryją.

 Kiedy w 1976 r. w USA czasie epidemii świńskiej grypy wyprodukowana szczepionka (ok. 50 mln zaszczepionych) spowodowała śmierć ok. 50 osób, natychmiast zaprzestano szczepień. Dziś szczepione są nawet kobiety w wieku rozrodczym, bez jakiejkolwiek wiedzy o bezpośrednich konsekwencjach i dalekosiężnych skutkach. Na scenę szczepień wpycha się już dzieci, co najmniej od 12 roku życia. Według niezależnych lekarzy i naukowców ofiarowana terapia genowa zmieni wewnętrzny system samoobrony organizmu, a nawet go rozbroi i przejmując  jego funkcje uczyni go bezbronnym w obliczu nowych wirusów. Dlatego możemy być pewni, że ci fachowcy pracują już nad następną szczepionką…

U światowego żłobu pojawiła się wiecznie głodna korporacyjna międzynarodówka. W epoce pomniejszania znaczenia państw narodowych, na planie wirusowej pandemii w peletonie korporacyjnych  kolarzy apokalipsy ku kontroli nad światem pałeczkę przejmuje Big Farma i inne wielkie korporacje w asyście i pod osłoną mainstreamowych mediów.  Globaliści wdrażający swój plan poprzez kierowane przez nich banki centralne państw i wielkie korporacje taktycznie prywatyzują system nakazów, rozporządzeń i przymusu będący dotąd domeną suwerennego państwa. Więc z jednej strony wolno poruszać się bez maseczki, a z drugiej strony jednak będą o tym decydować sieci sklepów i twoje miejsca pracy. Politycy muszą nas dzielić, aby nami lepiej, sprawniej zarządzać, bronić nas i nam pomagać… Marksiści zacierają ręce, wygląda na to, że w najlepszym razie będziemy mieli na świecie społeczeństwo dwuklasowe: Szczepionych i Nieszczepionych!

Wiemy z historii, że cywilizowane państwa przed agresją wypowiadały przeciwnikowi wojnę, później to się zmieniało i posługiwano się prowokacją (Hitler i radiostacja gliwicka). Świat dalej się zmienia i dzisiaj rządy krajów objętych agresją, tak jak w przeszłości ogłaszają mobilizację podległej im populacji tyle, że w imieniu i interesie agresora. Próżno wypatrywać, że rząd będzie uciekać zaleszczycką szosą… 

Pozbawione logiki zamykanie gospodarek, niebotyczne zadłużanie przyszłych pokoleń, drukowanie pustego pieniądza i nakręcanie inflacji na polecenie zwariowanej głodnej władzy nad światem arystokracji z Davos już niedługo może doprowadzić do upragnionej przez nich rewolucji Resetu. Towarzyszy temu niesamowity wzrost potęgi państwa opiekuńczego, ingerującego w każdą sferę wolności obywatelskich poprzez uzależnienie ludzi od silnych i hojnych rządów, ich autorytetu i pomocy. Więc pierwszą ofiarą (obok wolności obywatelskich) tych działań będzie niezależna klasa średnia. Dziś w USA nawet przy poluzowaniu restrykcji w stanach rządzonych przez republikańskich gubernatorów (jak Floryda, czy Teksas), zamykane są restauracje i inne biznesy z powodu braku pracowników. Mały biznes zabijany jest hojnymi dotacjami państwa dla bezrobotnych. Ludzie nie są naiwni, jeśli siedząc w domu zarabiają więcej niż w pracy, to chętnie zostaną w domu. Mały i średni biznes nie jest w stanie złamać bojkotu Państwa i przegra. Na dłuższą metę na placu boju pozostanie bogata arystokracja feudałów i biedota chłopów i bab pańszczyźnianych…

Ofensywa niszcząca stary porządek społeczny i cywilizacyjny przybiera na sile i pomysłowości. Jednak powoli ludzie przecierają oczy, taki czarownik dr Fauci zmienia opinie jak rękawiczki, najpierw maski są bez sensu bo i tak przecież nie są w stanie zatrzymać wirusa, następnie maski są bardzo ważne, dalej najlepiej zakładać dwie maski… I to nie jest żaden nowicjusz, facet jest najwięcej zarabiającym biurokratą w US (ponad $400 tys.) i siedzi na swoim stołku bodaj od 1984 r. 

Dziś w cenie, na “kursie i ścieżce” jest dezinformacja, prezydent Biden w raporcie o stanie państwa ogłosił, że wtargnięcie obywateli na Kapitol 6 stycznia było największym atakiem na demokrację od czasów wojny secesyjnej(!). Niby ma mieć demencję, ale żeby zapomnieć o słynnym 9/11 albo zapomnieć o japońskim ataku na Pearl Harbor z 7 grudnia 1941 r?  Reagan by zapłakał: “Big Government” triumfalnie powrócił z dziadkiem Bidenem. Ameryka Bidena szeroko otwiera ramiona witając wielki Reset, posłuszna światowym autokratom z Davos żegnając swój indywidualizm, prawa, wolności i Konstytucje raptownie wchodzi na drogę na której nie tylko kierunkowskazy są “Made in China”. 

Kilka dni temu byliśmy świadkami prawdziwej “Russian collusion” (o której bidenowcy oskarżali prezydenta Trumpa). Prezydent Biden odstąpił od sankcji wobec firm budujących rosyjsko-niemiecki gazociąg “Nord Stream II”, czyli powrócił do polityki Obamy ustępstw i  głaskania Putina. W sumie ta polityka miała za cel oswojenia Putina aby zinfiltrować i przejąć rosyjskie aktywa. Putin do głupich nie należy i jego celem jest odbudowa imperium z czasów sowieckich, jego sojusznikami są Niemcy tradycyjnie łasi na ogromne bogactwa naturalne Rosji. Dla Amerykanów reprezentujących opcję globalistyczną (Biden), czy też patriotyczną (Trump) Rosja jest bardzo ważnym elementem w zbliżającej się rozgrywce z aspirującymi do pozycji hegemona komunistycznymi Chinami. Obydwie opcje, podobnie jak i Putin wiedzą, że prawdziwe zbliżenie Rosji do Chin zakończy się jej anschlussem, co jest nie do przyjęcia tak przez Putina jak i przez Amerykę. Putin gra na czas przewidując nieuchronny konflikt chińsko-amerykański i za swoją wrażliwą przychylność chce zgody na rozszerzenie swoich wpływów w Europie, czyli w konsekwencji wypchnięcia Ameryki z Europy. Ameryka wkrótce musi się zdecydować czy i ile musi zapłacić Rosji za życzliwą neutralność wobec zbliżających się  zmagań USA I Chin.

Sygnalizowany wyżej proces niszczenia kapitalizmu przez neomarksistów z ekipy Bidena wspierany jest polityką otwartych granic (odwołał dekrety Trumpa) przez które napłynęło już w tym roku ponad 500,000 ludzi. Ta polityka ma wysokie notowania wśród karteli narkotykowych i tych zajmujących się handlem żywym towarem. Usuwa się wszystko to co dla wzmocnienia ekonomii, biznesu i państwa uczynił poprzedni prezydent Trump. Pracę stracił nawet jeden z dowódców nowo powstałych sił kosmicznych US za skrytykowanie marksizmu(!) Administracja Bidena w wojsku tropi wszelkie ślady białych rasistów (tylko biały może być rasistą), zaprasza transwestytów, LGBT, a nawet kobiety w ciąży… Ciekawe co o tym wszystkim myślą chińscy wojskowi stratedzy?

Dziś rządy poszczególnych stanów (bankrutują rozdając  głównie na lewo) wracają do praktyk mafii z lat 50-tych ub. wieku. W pogoni i pożądaniu “grosza”  legalizują, dopuszczają i przejmują biznes prostytucji, hazardu i równie lukratywny biznes narkotyków. Stan Oregon (zachodnio-północny) zalegalizował (co tam marihuana!)  nawet heroinę! Pieniądze determinują wolność życia i postępowania, niestety rząd chce i to kontrolować…

Po raz pierwszy raz w swojej historii stan Kalifornia (Złoty Stan) traci populację. 180 tys kalifornijczyków opuściło ten stan w 2020 r. , według sondaży ok. 1,5 mln Kalifornijczyków opuściło stan w ostatniej dekadzie, ta sytuacja doprowadziła już do utraty 1 miejsca w Kongresie.

Potężny, marksistowski związek zawodowy nauczycieli otrzymał $28 mld w dotacjach lewicowego rządu, ale ciągle targuje się i nie kwapi się do otwarcia szkół. Jedynie 13% uczniów w Kaliforni uczęszcza do szkoły w trybie 5-cio dniowym, oczywiście są to uczniowie szkół prywatnych, w tym religijnych. Pozostali nauczani są przez internet (ZOOM), bądź jeden, czy dwa dni w tygodniu w szkole. Niedawno wyszło na jaw, że potężny związek zawodowy nauczycieli narzucał swoje zdanie nawet narodowemu centrum kontroli chorób (CDA) odnośnie dalszego trzymania uczniów poza szkołą…

Czekają nas wkrótce następne uderzenia globalistów w nasze wolności od osobistych, przez ekonomiczne, a nawet religijne. Ambonami teokratycznej arystokracji z Davos są dzisiaj obejmujące cały świat media. To one zmieniają zachowania ludzkie siejąc strach i nadzieję, niestety dobrze poznali oddziaływania propagandy w państwach totalitarnych, a natura i pragnienia człowieka nie zmieniają się. Więc rządy poszczególnych państw będą spełniać rolę najlepszych psów pasterskich, Border Collies kierujących zachowaniami swoich podopiecznych owieczek na życzenie swojego pana. Wkrótce zostaniemy wyposażeni w specjalne paszporty, regulujące nasze kontakty, możliwość podróżowania, oczywiście dla naszego dobra.

Ludzie powoli się budzą, protestują odwołując się do zdrowego rozsądku i łamania konstytucyjnych praw. Czy dojdzie do przełomu?  Globaliści popełniają błędy, widać oznaki wewnętrznych walk. Ogłoszono rozwód Gatesa, przyłapano Wielkiego Czarownika Fauci na wielokrotnej zmianie stanowiska, jego powiązań również z finansowaniem instytutu w Wuhan  i łganiu z rękawa. 

Na dziś obserwując zmiany widać, że neomarksiści są na prowadzeniu i jeśli ich się nie powstrzyma to zniszczą społeczeństwo obywatelskie i ciężko wywalczone prawa i wolności człowieka. Czy potrafimy się zmobilizować i ocalić zdobycze cywilizacji przed nadchodzącym barbarzyństwem? Czy potrafimy dostrzec dokąd prowadzą zapoczątkowane narzucane nam zmiany, czy wyłonimy liderów zdolnych zatrzymać nadchodzące nieszczęście?

Jacek K. Matysiak                                                                                                         Kalifornia, 2021/05/23

Reklama
Poprzedni artykułOgrali Czesi politycznych gówniarzy z PiS i to cała sentencja postanowienia TSUE
Następny artykułCo się stanie po „porwaniu samolotu” na Białorusi? Polska się ośmieszy jak zawsze!

4 KOMENTARZE

 1. Tylko ta modlitwa przyniesie światu prawdziwy pokój:

  “Panie Jezu Chryste, Synu Ojca, ześlij teraz Ducha Twego na ziemię.

  Spraw, aby Duch Święty zamieszkał w sercach wszystkich narodów i chronił je od upadku, katastrofy i wojny.

  Niechaj Pani Wszystkich Narodów, która kiedyś była Maryją, stanie się naszą Orędowniczką.

  Amen.”

  Przypomnijmy sobie: dokładnie 10 lat przed upadkiem komunizmu w roku 1989, Papież Jan-Paweł II tak się modlił na Placu Zwycięstwa w Warszawie (2 czerwca 1979):

  ” I wołam, ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja, Jan Paweł II, papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia, wołam w przeddzień święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi:

  Niech zstąpi Duch Twój!

  Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi!

  Tej ziemi!

  Amen.”

  • Satanistyczni marksiści myślą, że się im udało i mają już zwycięstwo w kieszeni. Nikt i nic już im nie zagrozi i nie stanie na drodze do realizacji planów. Zapomnieli o Bogu, lub Go zignorowali. On nie pozwoli na takie traktowanie swoich dzieci i tak buńczuczne przeciwstawianie się Jego prawom. Nigdy na to nie pozwalał. Satanistyczni zbrodniarze zostaną ukarani, jeżeli nie tu na Ziemi, to w przyszłym życiu. Piekło się zapełni.

 2. Rycho_077 jedyna modlitwa o której, dowiadujemy się z Bibli i proroctwach w niej zawartych brzmi:(9) A wy tak się módlcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,

  (10) Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.

  (11) Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,

  (12) I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;

  (13) i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.; Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie.
  ————————————-

  (28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.
  —————————————————————
  (3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?

  (4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

  (5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem Mesjaszem i wielu zwiodą.

  (6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

  (7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

  (8) Ale to wszystko dopiero początek boleści.

  (9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

  (10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

  (11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

  (12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

  (13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

  (14) I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.

  (15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel – kto czyta, niech uważa…

  (16)… wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry;

  (17) Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego;

  (18) A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz.

  (19) Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach.

  (20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.

  (21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

  (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

  (23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo tam, nie wierzcie.

  (24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

  (25) Oto powiedziałem wam.

  (26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni – nie wychodźcie; oto jest w kryjówce – nie wierzcie.

  (27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,

  (28) Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

  (29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

  (30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

  (31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

  (32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.

  (33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.

  (34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.
  ———————————-
  (16) Ona też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują pieczęć na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

  (17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znaku, to jest imienia Bestii lub liczby jej imienia.

  (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę Bestii; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.
  —————————–
  Rycho_007 – Watykan to synagoga szatana, czy Watykan zakwestionował kiedyś, że Ziemia nie jest kulą bo w Biblii jest napisane co innego, zmienili przykazania aby zwodzić ludzi oddalając ich od Boga, to są biblijne przykazania, które zmienił KRK:
  (1) A Pan mówił wszystkie te słowa i rzekł:

  (2) Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

  (3) Nie będziesz miał innych bogów poza mną.

  (4) Nie czyń dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią.

  (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą,

  (6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

  (7) Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie zostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego.

  (8) Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.

  (9) Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,

  (10) Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.

  (11) Gdyż w sześciu dniach uczynił Pan niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest, a siódmego dnia odpoczął. Dlatego Pan pobłogosławił dzień sabatu i poświęcił go.

  (12) Czcij ojca swego i matkę swoją, aby długo trwały twoje dni w ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.

  (13) Nie zabijaj.

  (14) Nie cudzołóż.

  (15) Nie kradnij.

  (16) Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

  (17) Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego.
  ———————
  ŻYJEMY W CZASACH KOŃCA I WIELKIEGO UCISKU, PANDEMIA TO OSZUSTWO SZATAŃSKIEGO NWO, SWOIMI DZIAŁANIAMI CHCĄ ZNISZCZYĆ SŁOWIAN, RASĘ BIAŁĄ , iZRAELITÓW (NIE IZRAELCZYKÓW), NARÓD WYBRANY PRZEZ BOGA STĄD TE NACISKI NA SZCZEPIENIA, DLATEGO ZAUFAJMY BOGU I MÓDLMY SIĘ O SKÓCENIE TYCH DNI:(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.