Reklama

W TVN24 jednym z głównych tematów dnia utrzymującym się trzeci dzień, jest majówkowe „szczepienie” Polaków. Pisałem już parę dni temu nie tyle wyjaśniając, co przypominając jakie prostackie mechanizmy propagandowe i marketingowe są w tym procesie wykorzystywane. Dziś napiszę trochę więcej o skutkach i liczbach tego procesu, co ułatwi mi niezawodny TVN24, a raczej mało świadomi reporterzy stacji, którzy wysypali ten groteskowy projekt Dworczyka. Rządzący i opozycja nie różnią się niczym w szczuciu i prześladowaniu Polaków najmodniejszym na świecie wirusem, to samo dotyczy mediów jednego i drugiego obozu. W efekcie TVN24 wychwala pod niebiosa rządowy cyrk mobilny i ustawił swoje wozy transmisyjne we wszystkich województwach, skąd przeprowadzał relacje na żywo.

Dosłownie przed chwilą jeden z reporterów, zdający relację z Chorzowa, zdradził wszystkie tajniki tej operacji. Jak ustalił w punkcie szczepień, wydolność takiego punktu to około 100 szczepień na godzinę i tylko po tej informacji widać z jaką paranoją mamy do czynienia. Większość punktów jest czynna od 10.00 do 19.00 i nie potrzeba więcej niż trzy klasy szkoły podstawowej, aby ustalić maksymalny poziom szczepień na 900 klientów, którym bez problemu da się wcisnąć promocję na 10 ton wapna gaszonego albo tender lokomotywy. Dalej matematyka jest nieco trudniejsza i wymaga pomnożenia 16 punktów przez 900, wówczas otrzymamy 14 400 szczepień dziennie, czyli wynik dziesięciokrotnie niższy od przeciętnego i dwadzieścia pięć razy niższy od rekordu 360 000 dawek dziennie. Pozostaje dla porządku pomnożyć jeszcze 14 400 razy trzy i wtedy wyjdzie nam 43 200 „mobilnych szczepień”, co podsumowuje żałosny „sukces frekwencyjny”, jakim się od kilku dni chwalą rządzący i bezmyślnie powtarzają opłacani przez rząd „dziennikarze”.

Reklama

Podana liczba ostateczna jest jednocześnie liczbą maksymalną, co nie znaczy, że realną. Wczoraj zainteresowanie szczepieniami były znacznie mniejsze, dzisiaj jest jeszcze mniejsze. Z uwagi na tę zmienną jest niemal pewne, że stateczny wynik nie przekroczy 40 tysięcy i to zapewne jest głównym powodem regularnych awarii strony rządowej „Szczepimy się”, na której podawane są dane statystyczne. Równie charakterystyczne i zastanawiające jest to, że tych wielkich osiągnięć w ramach majówkowego programu „szczepień” nie podaje Michał Dworczyk, ani konto „szczepimysie” na Twitterze, chociaż jeden i drudzy wciskają statystyczną propagandę dzień w dzień. Oczywiście rozwiązanie zagadki jest banalne, chodzi o to, żeby ludzie wizualnie i emocjonalnie zobaczyli wielomilionowe zapotrzebowanie na „szczepionki”, które w rzeczywistości sprowadza się do 900 „szczepień” na jeden punkt i to w głębokiej teorii ten wynik. Politycy i media wiedzą doskonale jak działa tłum i pęd stadny, tutaj nie ma miejsca na myślenie, a wszystko sprowadza się do odbierania bodźców. Triumfujące komentarze ze strony „dziennikarzy” i „ekspertów” w większości mówią o „wielkiej porażce antyszczepionkowców”, tymczasem frekwencyjna żałość całego przedsięwzięcia pokazuje coś dokładnie odwrotnego.

Mimo wszystko puenty topornej inżynierii społecznej należy szukać w trochę innym obszarze, a mianowicie w rozreklamowaniu jednego produktu, który zapewnie wieczną szczęśliwość już po jednej dawce. Prawdopodobieństwo, że Dworczyk i reszta propagandystów wywołali właśnie efekt przeciwny do AstraZeneca, graniczy z pewnością. Tak, jak Polacy unikali i nadal unikają AstraZeneca, która ma zły PR, tak teraz będą polować na J&J i nikt nie będzie pamiętał, że J&J zostało wycofane w USA. Co to oznacza? Spadek tempa w ramach „przyśpieszamy szczepienia”. Dawek J&J jest tyle, co kot napłakał, ale gdyby nawet było dużo, to przecież pozostałe specyfiki udające szczepionki trzeba z magazynów wypchnąć. Z niecierpliwością czekam na nowe komunikaty rządowe i medialne, które wytłumaczą klientom tendrów i wapna gaszonego, że dwie dawki w terminie 82 dni, to doskonały pomysł na szybki wyjazd na wakacje.

Reklama

25 KOMENTARZE

 1. Czy czerwcowe wybory w Rzeszowie będą referendum w sprawie polityki PiS?

  w 2019 roku w obu okręgach podkarpackich ponad 60% dla PiSu.

  Podobno sondaże mówią, że na PiS w Rzeszowie może głosować około 10%, a jeśli kandydat opozycji nie wygra w I turze, na co ma szansę, to w drugiej turze będzie walczył z człowiekiem Ziobry ewentualnie z Braunem. Ciekawe jak jest naprawdę.

  • W interesie Polaków nie tylko w Rzeszowie ale i na całej reszcie byłego obszaru Polski przekształconego już niemal kompletnie w Polin jest wygrana Grzegorza Brauna. “Rzeszów strefą od lockdownu” jako hasło przewodnie jego polityki wdrożone tam po ewentualnym zwycięstwie mogło by nieocenionym atutem w kontekście większego nacisku na przywracanie normalności, bo głos Konfy jako koła poselskiego jest na tyle słaby, a raczej silnie zwalczany jako pro-emidemiczny i anty-zdrowotny że pozostałe 99% kneSejmu może traktować takie głosy posłów jako niebyłe lub foliarskie. Ale po odbiciu Rzeszowa jako pierwszej fortecy na rzecz wdrażania “stref wolnych od lockdownu” myśląc przyszłościowo już by znacząco sytuacje odmieniło. Bezprawna ingerencja Plandemiusza w proces wyborczy w Rzeszowie poprzez zmianę reguł gry w trakcie kampanii i przedłużenie wyborów na późniejszy termin sugeruje, że pozycja Brauna robi się za silna wbrew medialnym zaklęciom. Za jakiś czas może się okazać że wszyscy normalni Polacy będą emigrować do Rzeszowa chcąc stać się stałymi Rzeszowianami.

 2. W 2018 r. PiS skompromitował się przegapieniem setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Żeby coś mieć w rubryce obchody, Kaczyński kazał przechwycić Marsz Niepodległości od narodowców. Warto o tym wspomnieć, bo nie każdy wie, że zadanie to miał zrealizować nie kto inny, tylko Dworczyk. Efekt jego działań był oczywiście żaden, ale wtedy plastuś puścił prycypała przez Most Poniatowskiego w charakterze przedskoczka i jeszcze mu wmówił, że idzie na czele pochodu. Warto zwrócić uwagę na jego sposób funkcjonowania w PiS, bo z jednej strony to jest człowiek-porażka, a z drugiej strony musi zawalistą nawijkę, bo Partia powierza mu wszystkie najważniejsze projekty. Tak było z organizacją wyborów kopertowych, a teraz z akcją iniekcyjną

  Na marginesie, zacznijmy tępić nieprawidłowe nazywanie szczepieniami tego masowego eksperymentu biologicznego. Popularnie tak się mówi, bo ludzie kojarzą szczepienie z zastrzykiem, a tymczasem to jest tylko forma podania. Są i szczepionki podawane doustnie albo wziewnie, czy przez zadrapywanie naskórka.

  Oczywiście, akcja skończy się generlanie fiaskie, a Dworczyk jest tego naszym gwarantem. Jednak znowu z zaciekawieniem obserwuję, jak sobie radzi z tłumaczeniami. To jest mistrz. Na przykład podawanie wymieszanej liczby “zaszczepionych” I i II dawką daje możliwości generowania wielkich liczb i żonglowania pojęciami, którego w życiu nie rozwikłają historyk Morawiecki czy polityk Kaczyński.

  Właściwie, to ludzie Dworczyka byli już o krok od wynalezienia osoboszczepień, ale im się MK wmieszał. Ale przyznajmy uczciwie, nikt z nas nie był gotowy na przykład na podawanie ŁĄCZNEGO odsetka zaszczepionych i zarejestrowanych w poszczególnych grupach wiekowych, jako rezultatu akcji. Przecież to jest majstersztyk. Wiadomo, że większość społeczeństwa puka się w głowę, ale Dworczyk ma tylko dwóch ważnych słuchaczy, a oni się nie połapią. Jak pisałem, to jest mistrz – w marszu przez okrężnicę.

 3. Dziś w Mechelinkach w barze siedzę z moją piękniejsza połówka. Jemy dorszyka z frytkami na wynos ale na miejscu. I podchodzi zjeb z babą i pyta czy mogą się przysiąść i że spoko bo jest zaszczepiony. A ja do zjeba że nie może bo w takim razie zaraża a ja nie jestem zaszczepiony i chce od niego jakiegoś świństwa. Wyraz twarzy zjeba bezcenny. Poszedł.

 4. Przed chwilą czytałam, że J&J zostało wycofane w Danii z powodu zakrzepów. Podobnie jak wcześniej AZ. Wychodzi na to że (nie)rząd RP lubi traktować Polaków jak obywateli drugiej kategorii i albo nas karmi gorszej jakości jedzeniem rozprowadzanym w supermarketach, albo wpycha się gorszej jakości wyroby chemiczne, a teraz szprycuję się nas tym czego inni nie chcą.

   • … ale w którym miejscu “nieznane”? Wszystkie futra eksperymentalne którym z białeczkiem es prowadzono zabawy, w liczbie tysięcy chyba ze trzydzieści (a może tylko dwadzieścia) pogibło w trzy do pięciu miesiąców. No ale futerka małe, a homo rzekomo sapiens relatywnie do nich więkciejszy, więc licząc zgodnie sumę całek kolejnych kwadratów z pochodnych dla dla każdej podgrupy badanych futer wychodzi że dla sapcia winno tak w dwa do trzech roków objawienie nastąpić. Oczywiście sanktum preparatum jest bardzie przemysłowe i daleko leży od starannie składanej brei testowej, ale nawet gdyby się tylko posilać zawiłościami języka Nauki oraz teoriami spekulatywnymi, to wychodzi lepiej niż wektor na zbliżenie z matką, znaczy się Ziemią, tfu… glebą, i Ci którzy głód szprycą uciszyli dłużej pożyją aż uwidim jak już nie. Znaczy wektor da im falę szybciej, chociaż nie wiadomo którą, bo w liczbach pierwsza nigdy nie nadeszła, więc ta tutaj to nie trzecia, a druga była. Białkowcy zaś, jeśli się bawić w spiskowe spekulacje, zafalują kilka później przy czym kilka nie musi być jakąś wielką liczbą.

 5. Nie wiadomo, czy nie wyjdą na tym, jak Zabłocki na mydle. Teraz mogą się tylko szczepić genetycznymi preparatami mRNA. W przeciwieństwie do szczepionek wektorowych ich działanie uboczne jest jeszcze nie znane. Skutki mogą wyjść po latach i nie wiadomo, co to będzie.

 6. Izrael przewodzi wszystkim narodom w tym ludobójstwie COVID-19. Niedawno wyciekł film pokazuje, że władze izraelskie wystawiając fałszywe pliki wideo do wiadomości publicznej, że ludzie umierają z koronawirusa, aby straszyć ich do podjęcia śmiertelne zastrzyki. Ta sama sztuczka jest wykorzystywana przez skorumpowane media na całym świecie. Rzeczywiste zgony pochodzą z przymusowych zastrzyków z firmy Biotech. Wskaźniki śmiertelności gwałtownie wzrosły w Izraelu po eksperymentalnych wstrzyknięciach COVID firmy Pfizer. Oto film o tym w języku fińskim .

  Władze Izraela cenzurują swoje media, całkowicie ignorując to, co się tam dzieje. Niezależne raporty obywateli z Izraela ujawniają, że dzieci w wieku 16 lat muszą otrzymać eksperymentalne zastrzyki z COVID lub grożą surowe kary za odmowę. Ludność jest segregowana w tak zwanym „medycznym apartheidzie”. Nowy model „Zielonej Karty” umożliwia podróżowanie i udogodnienia tylko dla osób „zaszczepionych”. Władze naruszają dokumentację medyczną, aby śledzić, kto został wstrzyknięty, a kto nie. Ludzie są zmuszeni do poddania się kwarantannie lub noszenia bransoletek biometrycznych po podróży. Izraelskie wojsko również chodzi od drzwi do drzwi, zmuszając ludność do zastrzyków.

  „To jest nowy Holokaust” – Haim Yativ i dr Seligmann

  Bez dyplomu medycznego zamiar wyludnienia świata przez Billa Gatesa poprzez „szczepienia” jest psychotycznym mokrym snem, do którego się przyznaje. W przemówieniu TED w 2010 roku Gates powiedział, że redukcja populacji jest konieczna, ponieważ ludzie oddychają za dużo tlenu. Czy to nie interesujące, że ludzie teraz zakrywają sobie twarze? Naukowo udowodniono, że maski powodują niedotlenienie mózgu, trwałe uszkodzenie mózgu, bakteryjne infekcje płuc i raka. Zwiększają ryzyko zarażenia się wszystkimi patogenami, osłabiają układ odpornościowy i powodują przedwczesną śmierć . Przeczytaj mój raport tutaj: DOWODY LUDOBÓJSTWA: Maska Psyop

  W poniższym wywiadzie Gates przyznaje, że nowe „szczepionki” zawierają organizmy zmodyfikowane genetycznie (GMO). Gates radośnie opisuje, jak sztuczne RNA jest wstrzykiwane prosto do żył naszych dzieci.

  Po pierwsze, musisz wiedzieć, że zastrzyki z COVID Biotech nie zostały zatwierdzone przez żaden rząd. Zostały autoryzowane na mocy Ustawy o używaniu w sytuacjach awaryjnych . Zgodnie z ustawą o nagłych wypadkach Big Pharma nie ma obowiązku ujawniania opinii publicznej swoich składników COVID. Musisz również wiedzieć, że jeśli zostaniesz uszkodzony w wyniku wstrzyknięcia, firma Pfizer i cała branża biotechnologiczna są chronieni przed wszystkimi procesami sądowymi i odpowiedzialnością . Oznacza to, że nie możesz ich pozwać o odszkodowanie.

  Więcej przerażających informacji pod linkiem: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/04/okolo-9594000-osob-zmarlo-juz-na-skutek-szczepionek-na-covid-biotech/

 7. Te wszystkie dane i obliczenia przedstawione przez Gospodarza nie mają w sumie większego znaczenia. Istotne jest to, że władzunia podąża w kierunku, który tu, na forum, przewidziany został już wiele tygodni temu – czyli jak najszybszemu zakończeniu Narodowego Programu Szczepień. Oczywiście zakończonego “spektakularnym sukcesem”.
  Szczepienia “idą jak burza”, wskaźniki nowych zakażeń “gwałtownie lecą w dół”, ilość zgonów również spada, a zatem: VICTORIA!
  Natomiast to, czy mamy do czynienia jedynie z letnią przerwą techniczną czy też ze zjawiskiem dłuższym w czasie okaże się pewnie gdzieś w okolicach połowy września.
  Zauważcie, że ostatnio w przestrzeni medialnej zaistniał “wariant hinduski” oraz “wariant z Bagnacavallo”, więc jakby co, to furtka do kolejnego aktu przedstawienia pozostaje otwarta.

 8. 6.02.21 “Wielu umiera w Izraelu po eksperymentalnych wstrzyknięciach mRNA COVID firmy Pfizer”

  Rumble -nakręciłem ten krótki film z audycją audio Mordechai Sones; abym mógł przekazać informację, że wiele osób w Izraelu umierało po otrzymaniu szczepionki Pfizer Covid-19. Ale żadna z tych informacji nie wydaje się trafiać do głównych mediów. Wzywam wszystkich do modlitwy i szukania Pana, aby natychmiast zatrzymał tę złą rzecz.
  https://rumble.com/vdml5h-many-dying-in-israel-following-the-experimental-pfizer-covid-mrna-injection.html

 9. Iwermektyna okazała się skuteczna w walce ze plandemią Covida, zarówno w zmniejszaniu nasilenia infekcji, jak i w profilaktyce, w 18 randomizowanych badaniach kontrolowanych.

  DLACZEGO GLOBALIŚCI BLOKUJĄ INNE LEKI NA COVIDA? TO JEST BARDZO WAŻNE Z PUNKTU PRAWNEGO !

  Pamiętaj, jedynym sposobem na uzyskanie niezatwierdzonych, eksperymentalnych szczepionek wydanych w ramach Autoryzacji Użycia Awaryjnego jest brak innych dostępnych skutecznych metod leczenia. Kabała będzie musiała prowadzić badania nad innym szatańskim schematem, jeśli to wyjdzie na jaw i będziemy mieli dostęp do IVERMECTINU.
  https://journals.lww.com/americantherapeutics/Fulltext/2021/00000/Review_of_the_Emerging_Evidence_Demonstrating_the.4.aspx#