Reklama

W zasadzie w ogóle nie chce mi się o tym pisać, bo to urąga inteligencji przeciętnego widza oper mydlanych. Wystarczy ustalić sobie warunki wstępne i wiadomo, że Nowogrodzka odpaliła szopkę, która nie tylko nie wyrządzi żadnej krzywdy TVN-owi, ale zrobi wielką reklamę, zjednoczy wszystkie „liberalne media” i jeszcze będzie bura dla Polski ze strony USA i innych „ośrodków demokracji”. Jakie to są warunki? Pierwszym i podstawowym jest brak większości w sejmie. Projekt ustawy zakazujący większościowych udziałów w mediach podmiotom spoza Unii Europejskiej, został wrzucony w nocy na sejmową półkę, bez żadnych konsultacji w Zjednoczonej Prawicy”, a i wielu posłów PiS był zaskoczony. Oczywiście nikt z opozycji tego nie poprze, następnego dnia Gowin oświadczył, że też będzie przeciw.

Dalsze warunki są powszechnie znane i zostały między wierszami wymienione. Taka zmiana oznacza piekło medialne oraz presję ze strony „demokratów” i „obrońców wolności słowa” z całego świata. Po czymś takim PiS ZAWSZE podkulał ogon i wracał na swoje miejsce. Sama idea jest oczywiście słuszna, tylko powinna obejmować wszystkie zagraniczne podmioty, bez wyjątku. PiS i Kaczyński doskonale wiedzą, że nic z tego nie wyjdzie, dlatego postanowili być „inteligentni”. Wyłączenie z projektu krajów UE ma zapewnić spokój ze strony UE, co jest tak naiwne, że szkoda zdzierać klawiaturę. Z jednej strony naiwne, z drugiej jałowe, przecież nie od dziś wiadomo, że Amerykanie na polskim rynku medialnym to nie jest główny problem. Cały czas PiS mówił o dominacji niemieckiej i to rzeczywiście jest faktem, ale jakoś Niemcy się uchowali i nie padli ofiarą „stanowczości” odważnej polskiej władzy. Dałoby się jeszcze kilka lub kilkanaście podobnych okoliczności przywołać, które jednoznacznie wskazują, że mamy do czynienia z cyrkiem, reżyserowanym spektaklem, a nie z realną próbą dokonania ważnych zmian, ale zostawmy to i skupmy się na najważniejszym.

Reklama

Po co to w ogóle zostało uruchomione, jaki jest „ukryty” cel tych śmiesznych działań? PiS jest w takiej kondycji politycznej, że chwyta się każdej brzytwy. Kaczyński osobiście organizuje konferencje i przeprasza na nich posłów PiS, których z klubu wyrzucił. Czegoś takiego nie widzieli najstarsi górale. W tle ciągle wisi afera z mejlami Dworczyka, no i mamy powrót Tuska, co niby wcale PiS-u nie interesuje, ale Kurski dzień w dzień klepie te same kawałki o Tusku. Co w takiej sytuacji robią zdesperowani i pogubieni politycy? Odpalają przykrywkę i ustawa bijąca w TVN dokładnie tym jest. Proszę się nie doszukiwać żadnej finezji, piętrowej strategii i innych misternych planów. Wszystko jest tak toporne, jak widać, słychać i czuć. Prócz przykrywki dla niewygodnych tematów, polowanie na wraże media to karma dla radykalnego elektoratu napędzanego przez medialnych i internetowych wodzirejów. Do uruchomienia tej „procedury” wiele nie potrzeba, dość powiedzieć, że ruscy agenci dokonali ataku hakerskiego i Polska się musi bronić. Od dwóch dni ta grupa „zamiata” i „orze” TVN, co rzecz jasna skończy się jak zawsze, z tą różnicą, że skala upokorzenia PiS-u zatrzyma się na górnym pułapie, a może w rekordowym punkcie.

Kilka lat temu taki projekt miałby szansę powiedzenia, ale wówczas też zbrakło odwagi, dzisiaj to wyłącznie prymitywny teatrzyk dla najwierniejszych widzów, żeby nie powiedzieć klakierów i dla odwrócenia uwagi od dużych problemów PiS-u. Finał będzie taki, że „ustawa TVN-owska” niczego nie załatwi, niczego nie przykryje, ale uwypukli polityczny kryzys w PiS i wszystkie problemy z tym związane. I nie ma tu żadnych tez, hipotez, czy szacunków, kompromitacja jest więcej niż pewna i nastąpi w krótkim czasie. Wtedy trzeba będzie odpalić IV falę albo „szczepienia” dzieci w szkołach i „zabawa” w „ratowanie” Polski zacznie się od nowa. PiS wszedł w buty PO i będzie w nich chodził do końca, realną politykę zastąpił najprymitywniejszy PR.

Reklama

18 KOMENTARZE

 1. “politykę zastąpił najprymitywniejszy PR”
  Chyba jednak działa skoro Gospodarz o tym, a nie np. o tym, że nadal umiera autochtonów znacząco więcej niż zwykle, że na sto procent mam być zamknięcie, na sto daweczka kolejna, na sto przymus i na sto jest przyzwolenie na szykany i wyzywania wszystkich innych najłagodniej od tzw płaskoziemców po morderców matek i dzieci.

  • @nikt_ważny. Chyba masz rację, k.rwy z PiCu dla utrzymania się przy władzy są zdolne do wszystkiego. Jeśli jakimś cudem(np. nagły zwrot w USA), nie nastąpi zmiana w światowym pierdolcu, wszystkie szykany wymienione przez Ciebie, są pewne.

   • Lepiej żebym nie miał, tylko że tu nie chodzi o rację a o fakty i to można i zostało zbadane albo dowiedzione. Znaczącej większości może się wydawać że nie jest tak źle, bo tym na górze coś nie idzie, na ulicach jest luz i generalnie nie dziej się nic prócz tego że coś tam w mediach wszelakich bredzą i jakieś cyferki mówią. Tyle że znacząca większość ogląd robi emocjonalny i nie zajmuje się nauką, nie bywa na tzw salonach, nie ma dostępu z pierwszej ręki do miejsc w których się dyskutuje i wprowadza różne decyzje. Weźmy takiego “bacę” który właśnie popełnił coś tam nowego:
    https://bacologia.wordpress.com/2021/07/08/opatentowana-plandemia/
    Zadał sobie trud i to są oficjalne(!) dokumenty tam powklejane. Pomijając jakościową znajomość obcych języków u znaczącej większości którą nazywam gawiedzią, to można przyjąć że prócz małego gronka adoracji, pies z kulawą nogą tam do “bacy” nie zajrzy, a jak zajrzy to jak to pies, nieczytaty będzie, albo co najwyżej na tyle że wyłowi jakie spiskowe cuda opacznie rozumiejąc albo wcale i tyle. Pomijając “bacę” to przecież tu u Gospodarza też są wyścigi na jakieś fikimiki których się nawet zweryfikować nie da, a są umieszczone w miejscach co najmniej wątpliwych a często z trzeciej ręki zasilane przez ten czy inny tzw rząd.
    Popełniamy tu podstawowy błąd który medycznie można nazwać walką z objawami. Tzw kowidianie to objaw choroby a nie jest przyczyna. Nie starami się tu leczyć przyczyny tylko zajmujemy się objawami i to często pudrując je jedynie.
    Założenie że ktoś tam wymrze i bez zasilania padnie przyczyna jest zgubne. Nie wiemy co dalej ma w planie patogen (nie chodzi o dawida dziewiętnastego) i te objawy mogą się z jego pomocą przerodzić w coś czego się nie spodziewamy. Już same dowody z niektórych badań w historii, np. nad białkami typu S na organizm, dają podstawy do tego że może stać się inaczej niż sądzimy. Bo to nie film klasy D i hollywood tylko rzeczywistość rządząca się Nauką.
    Dlatego optymiz w postaci spalenia objawów nic nie da. Przyczyna nadal pozostanie i na pewno ma nie tylko plany B i C ale i więcej niż liter alfabetu, chyba że weźmiemy pod uwagę mandaryński – to nie.

    • Kazdy może coś robić na miarę swoich możliwości, dostępnych środków i wsparcia wzajemnego. Stwory GMO wczesniej czy później wymrą bo się nie rozmnożą. Zdalnie sterowane bioroboty (bo i tego należy oczekiwać) bedą podatne na zakłocenia BMP jak i drobniejsze.

 2. Celebracja powrotu Tuska i rozdmuchanie sprawy TVN to tylko przykrywka. A jest co przykrywać. Wyciekające maile Morawieckiego i Dworczyka pokazujące styl zarządzania krajem. Komplikacje “poszczepienne”. Prace nad wprowadzeniem jesiennego lockdownu. Żyrowanie pożyczek dla niewypłacalnych krajów unijnych. Szykowane cofnięcie europejskich środków na Nowy Morawiecki Ład. Roszczenia żydowskie. Nepotyzm w spółkach Skarbu Państwa…

  Podobnych spraw – przykrywek będzie więcej, bo PiS jest mistrzem puszczania pary w gwizdek. Działa tak od kilku lat i robi to skutecznie. Zawsze było dużo hałasu i zamieszania, a bardzo niewiele działań.

 3. Z lekkim rozbawieniem oglądam całą tę drakę. I reakcję nań, tzw. opozycji. To nagłe zatroskanie o wolność prasy, o wolność słowa, zarzuty o orbanizację i niszczenie medialnego pluralizmu… Aż chciałoby się odpowiedzieć, że nawet jak nie będzie TVN, to wciąż będzie przecież TVP, więc o co chodzi? Bo to to samo przecież. Dla mnie to jest nieodróżnialne – to samo nakręcanie covidowej psychozy, straszenie straszliwym wirusem, podtrzymywanie shitstormu, szafowanie obrazkami z Bergamo, lockdownowe gadające głowy, Simony i Horbany, szczucie i ujadanie na niewyszczepionych, zostańwdomu, ostatniaprosta, etc. Taa, ja wiem, jedni są za aborcją, drudzy przeciw, jedni za Kościołem, tu reklam więcej, tam mniej, i tak dalej, ale to wszystko kwestie drugorzędne. Gdy przychodzi do spraw ważkich, to te wszystkie media “niezależne”, nagle okazują się bardzo prorządowe. Więc jak ubędzie jednego, to chyba się nic nie stanie 🙂 Myślę, że TVN powinno urządzić strajk. Tak jak wtedy, z czarnymi planszami. A do niego w ramach solidarności przyłączyć się cała reszta onetów i gazwybów. I strajkować tak cały rok. Albo i dłużej. Bardzo coś takiego popieram.

 4. Wypada odciąć się od uproszczenia, że PiS wszedł w buty PO i politykę zastąpi najprymitywniejszy PR. Po pierwsze, PiS nigdy nie robił polityki, tylko zawsze PR. Po drugie PR peowski, jakkolwiek rzeczywiście niewyszukany, nie był jednal tak prostacki a miał pewną lekkość, niedostępną pismenom.

  PiS z Kaczyńskim mieli to szczęście, że przez wiele lat pozostawali w opozycji i nie potrafili wygrać żadnych wyborów. W tych warunkach swobodnie dęli w dudy patriotyzmu, interesu narodowego, dobra Polski i Polaków, wartości etycznych itd. Wiele osób uwierzyło w tę propagandę i się zafiksowało, a długo nie miało okazji tego zweryfikować. Aż życie powiedziało sprawdzam. I okazało się to co mamy, czyli koniunkturalizm, brak wizji, brak woli działania i tchórzliwość, niekompetencję, zakłamanie, nepotyzm i wiele innych przywar.

  PO nigdy nie była tak szkodliwa dla Polski, jak Kaczyński i PiS. I ja to piszę na trzeźwo. Co zrobili źle a czego nie zrobili wcale to jedno, ale też chyba nigdy nie wystawili Polski jako państwa na upokorzenie. Natomiast dla Kaczyńskiego liczy się tylko jego partia i dla wewnętrznych rogrywek regularnie co kilka miesięcy wystawia cały kraj na poniewierkę na arenie międzynarodowej. To nie ma nic wspólnego z polityką, gdzie walczy się ocele osiągalne, a z nierealistycznych lepiej zrezygnować, aż się zmieni koniunktura, bo przegrana i kompromitacja jest stokroć bardziej szkodliwa, niż powściągliwość. To jest czyste partyjniactwo. ***** *** i Kaczyńskiego, durnia jednego, szkodnika, łajzę niesłychaną.

  • “…chyba nigdy nie wystawili…” z kolegi to straszny optymista z historyczny. Z pierwszej ręki koledze podam że dokładnie tego samego kalibru smród międzynarodowy zrobili lecąc umową całką po wszystkim. Jedyna różnica, że wszystkie propatubki, jako że “służbowo” je pozakładano, mieli za sobą. Od tzw publicznej przez patosłoneczną i niebieskokremlińską oraz wszelkie ich satelity ówczesne łącznie z “lub czasopisma”, wszystkie one sprzątały lokalnie każdy szajs. Za miedzą nie były w stanie posprzątać. Kolega się szyldami nie sugeruje. U Madzi na imieninach wszyscy byli i mimo publicznego oglądu kolejności dziobania, to nie publicznie dziobią wszyscy równo a autochtoni ochoczo za karmę płacą. To czy narodowy czy czekoladowy orzełek wystaje z d..py nie ma zupełnie znaczenia.
   Jakakolwiek zmiana od nielegalnego aktu 92 wieńczącego nielegalny akt 84 a wcześniej nielegalny akt 78, ta zmiana, jest tylko na gorsze. Lepszy jest tylko puder którym to pudrują i spekuluję że już jest opracowany plan co będzie po “narodowe wszystko”.

  • W największych miastach władza “samorządowa” niczym się nie różni od władzy centralnej – w sensie takim, że to ta sama antypolska banda, w zasadniczych sprawach zawsze ze sobą zgodnie współpracująca.
   Swego czasu Wyborcza sama do siebie pisała “listy czytelników”, a tutaj apele “samorządów” mają symulować rzekomą oddolną presję na przymusowe wyszczepianie gojów. Klasyka.

 5. UFO na górze, UFO na dole
  UFO na chmurze – o ja pierdole!
  UFO kosmiczne (czasem przyziemne)
  Obiekty liczne jasne i ciemne

  UFO w gazecie i w internecie
  Na głównej stronie w setnej odsłonie
  Źródła wojskowe, źródła cywilne
  Z każdym miesiącem bardziej debilne

  Gdy się ludzkości nudzi coreona
  Gdy ma ją w dupie już on i ona
  Gdy męczą Gejtsa oraz Fałcziego
  Trzeba coś szybko wrzucić kolego

  Kosmita bawi, kosmita wzruszy
  Rozmiękczy serce, przeczyści uszy
  UFO wciąż łamie prawa fizyki
  Skupia uwagę, nabija kliki

  Zielone ludki i Plejadianie
  Tak sympatycznie patrzy się na nie
  Wreszcie na wizji jakaś odmiana
  Pseudo duchowa fatamorgana

  UFO o zmierzchu, UFO o brzasku
  W świetle księżyca i słońca blasku
  Dawać tu spodki! Wrzucaj aliena!
  Kupił to Zdzisiek, Krzyś i Marzena

  UFO to pomysł jest fantastyczny
  Bo wzmacnia model heliocentryczny
  Miliardy planet i galaktyki
  Coś dla klientów metafizyki

  Na co największa dziś leci kasa?
  Na to pytanie odpowie NASA
  Czym się zajmują? To nie wiesz tego?
  Szukają bytu pozaziemskiego!

  Chyba nie przyszło żyć żadnej nacji
  W tak idiotycznej cywilizacji
  Gdzie się nie ruszysz pranie umysłów
  I odciąganie ludzi od zmysłów

  “Loty na Księżyc”, chłód “Zimnej Wojny”
  Kwaśniewski – komuch (ale przystojny!)
  Ideologie, partie, podziały
  Szkoły publiczne, co się obsrały

  Dziura z ozonu, smog, ocieplenie
  I amazońskiej dżungli spalenie
  Nawet arktyczne topią się lody
  Katastrofalny obraz przyrody!

  Tu zamach stanu, tam wrzaski Grety
  Uciec od tego trudno niestety
  Śfirus to każdej władzy marzenie
  Bóg u Kurskiego i w tefałenie

  W stanach bezczelnie kradną wybory
  Masońska kukła wypełza z nory
  Równe dziadostwo w Europie hula
  Przewodniczącą klasy Ursula

  Lalki na sznurkach fikają ładnie
  Każda z nich kłamie i każda kradnie
  Wśród tych pacynek jest Morafietzka
  Banksterskiej mafii kelner od dziecka

  Jest niewątpliwym celem hołoty
  Utrzymać taki poziom głupoty
  W bombie jądrowej ludzkość nie zginie
  Sama się zniszczy w swojej dziedzinie

  W grobie przewraca się Che Guevara
  Lenin za szybą połknął komara
  Ta rewolucja jest paździerzowa
  Śmieszna, pokraczna i groteskowa

  Kończyć już muszę swój wiersz wspaniały
  Chłopaki właśnie wylądowały
  Lecę na Wenus, odwiedzę Marsa
  A tu wciąż będzie kręcić się farsa

  Delty, omegi, inne pierdólce
  Chyba zaszyję się w Koziej Wólce
  Zamiast z maszyną walczyć na niby
  Do lasu będę chodzić na grzyby

  z telegramu: https://t.me/qpolska/47342

  To jest HIT ⚠️
  Film z ABU DABI. Namierzanie “zaszczepionych” chipem już dawno działa ⚠️
  https://t.me/qpolska/46983

  JEST TO NAJLEPSZA PROFILAKTYKA PRZED TZW. “WIRUSEM”
  Glutation ⚠️
  Można go znaleźć w czosnku, burakach, brukselce, brokułach, papryce, szpinaku, awokado, cebuli i innych pokarmach bogatych w siarkę.
  Aminokwasy tworzone przez te pokarmy reaktywnie produkują Glutation w Twoim organizmie i zapobiegają wszelkim efektom działania Grafenu lub Tlenku Grafenu aka powodowi reakcji politycznie oznaczanych jako #COVID-19, takich jak zapalenie, krzepnięcie lub siniaki tkanek poprzez niszczenie struktur komórkowych i mogą również pomóc przeciwko uszkodzeniom nerwów.
  https://t.me/qpolska/46982

  Wow, lewaki, LGBT i inne dewianty się zapłaczą. Nagle cały szatański syf świata zniknie z netu. ?

  Dla tych, którzy nie wiedzą, że na zegarze oznacza cyber do wyłączenia wszystkich systemów na planecie. Wierzę, że NSA zaleje internet całą stertą obciążających dowodów.
  SpaceForce wyłączy zasilanie całej planety. Przechodząc na darmową energię Tesli.
  Pan Pool pokazał nam, że wszystkie pociągi zostaną zatrzymane. Pracują one na wielkich sieciach elektrycznych.
  Wszystkie platformy mediów społecznościowych zostaną usunięte, a na ich miejsce pojawią się nowe, z nowym Internetem Kwantowym kontrolowanym w kosmosie. Jest on nie do złamania. Pobierz swoje dane, jeśli nie masz druegiej kopii zdjęć itp. Zostaliśmy ostrzeżeni o Globalnym Kryzysie Cyber bezpieczeństwa.
  Komunikaty od Q nie były wróżbą. To jest dokładny plan działań, tyle, że opracowany dużo wcześniej. Namierzyłem kogoś na TT, kto wpadł jak odszyfrować te daty, kiedy to się ma wydarzyć. Najczęściej są to przesunięcia 1-2-3 letnie i oni to nazywają deltami.
  https://t.me/qpolska/46177

  NOWE INFO O MED BED – ŁÓŻKACH MEDYCZNYCH OD “KOSMITÓW” …
  https://t.me/qpolska/45888

 6. UWAGA DRASTYCZNE ⚠️
  Zakrzepy w mózgach osób zabitych przez szczepionkę.
  Źródło filmu: Autopsja śmierci przez LCA. (“autopsia de muerte por ACV.”) Youtube, Facebook, Instagram, TikTok i wszystkie główne media społecznościowe cenzurują ten film.
  link na film: https://t.me/qpolska/47938
  link na zdjęcie: https://t.me/qpolska/47919

  Clots in the brains of people killed by the vaccine Video source: Autopsy of death by LCA. (“autopsia de muerte por ACV.”) Youtube, Facebook, Instagram, tiktok and all major social media are censoring this video.