Prześlij dalej:

Wczoraj wieczorem z wielkim trudem i na zasadzie ciekawostki, przebiła się informacja, że na nowojorskiej giełdzie cena ropy spadła poniżej zera. W Internecie ruszyła fala dowcipów, że teraz będą nam stacje benzynowe za tankowanie dopłacać i to właściwie była jedyna reakcja ludu pracującego miast i wsi. Gdzieniegdzie „eksperci” wyjaśniali, że nie do końca tak to działa, chodzi przecież o pewną „rzeczywistość analityczną”, ale tak naprawdę fizycznie nikt nam nie dopłaci za zakupu ropy. Dziś na stacjach benzynowych wielkich zmian rzecz jasna nie widać, nie słyszałem też, aby szejkowie, teksańscy nafciarze, czy Władimir Putin popełnili samobójstwa. Informacja, jakiej dotąd świat nie widział trafiła na półkę gwiazd filmowych przyłapanych na produkcji amatorskiego porno.

W takiej rzeczywistości śpimy, bo nie widać symptomów, aby na świecie, poza nielicznymi wyjątkami, politycy, media i ludzie żyli czymkolwiek innym poza „pandemią”. Do zrozumienia tego, co się dzieje nie wystarczy przykład z ceną ropy, trzeba sięgnąć po inne przykłady, które są nie tyle kontrastem, co absolutnym tematem numer jeden i motorem napędzającym histerię. Po sieci krąży filmik z bohaterskim powrotem hiszpańskiej pielęgniarki do domu, cała klatka w bloku pielęgniarki bije brawa, dzieci wręczają laurki, łzy wzruszenia same cisną się do oczu. Takich filmików w różnych miejscach i na różnych stronach można znaleźć setki i tym żyje globalne społeczeństwo. O ile komuś przyjdzie do głowy delikatnie wspomnieć, że fryzjerka chciałaby wracać z pracy do domu, zostanie zjedzony żywcem i zginie w mękach.

Działa stara jak świat reguła, dobrze opisana miedzy innymi przez Stanisława Bareję, w znanej scenie z serialu „Alternatywy 4”. W kolejce do mięsnego stoją ludzie i robot „Ewa”, wszyscy stoją spokojnie, ponieważ w sklepie nie ma żadnego towaru, a sama kolejka jest eksperymentem naukowym. Niestety już na tym etapie projektu „kolejkowego” robot kompletnie nie wytrzymuje próby, ludzie zwracają uwagę na kardynalne błędy, ale kulminacja następuje w chwili, gdy do mięsnego dowożą towar. Stojący w kolejce rzucają się do lady, robotowi „Ewa” odpada głowa. Większość w ogóle nie zwraca na to uwagi, parę osób widzi postać z głową pod pachą, jednak dla nich to tylko i wyłącznie okazja, aby przeskoczyć o jedno miejsce w kolejce, resztą się zupełnie nie przejmują. Odpowiadałem z tysiąc razy, teraz odpowiem tysiąc pierwszy na nieustająco powtarzające się pytanie. Jak to możliwe, że cały świat widzi pandemię, a pojedynczy wariaci to kwestionują i kto niby kieruje ogólnoświatowym spiskiem.

Strony

Źródło foto: 
29528 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. "Wystarczy sztucznie wywołać ciemności egipskie, a dalej wszystko robi się samo, dzięki czemu kapłani mogą pozałatwiać własne biznesy polityczne i ekonomiczne, jakie tylko im przyjdą do głowy."

  ------------------------

  I o to tutaj chodzi.

   

 2. avatar

  A jak ktoś nie chciał, jak Boris Johnson, to go wzaięli na intensywną terapię, podłaczyli do respiratora i zaraz zmienił zdanie. Trumpowi  naprodukowalio mnóstwo ofiar, a my jesteśmy mali i bvez znaczenia, dlatego nam odpuścili. Na postrach jest statystyka z matuzalemami z Włoch i Hiszpanii. Nawiasem mówiąc na koronawairusa zmarła włoska gwiazda filmowa lat 50 Lucia Bose (89 lat) która w wyborach miss Italia 1947 zdobyła pierwsze  miejsca, a Gina Lollobrygida była trzecia

 3. my (Polska) też mamy przypisaną rolę. Dyrektywy idą  z Centrum i są dokładnie rozpisane. Ale to dopiero pierwszy akt, wstęp do czegoś co pewnie zupełnie zmieni świat. Sam w sobie wirus, nie jest problemem. Ale skoro tyle sił i środków zostało już teraz użytych, to co jest Celem?

 4. od ręki można dostrzec kilkanaście. Najważniejszy, to konsolidacja władzy w rękach niewielkiej grupy. Po pełnym podporządkowaniu sobie Zachodu - z rządem i Prezydentem USA włącznie - będą zmierzali do podporządkowania sobie rządu w Pekinie. A gdy to się nie uda, na chwilę się z Chinami ułożą. Ale tylko na chwilę.

   

 5. Ale ambasador obcego państwa potwierdziła, że telewizja TVN realizuje w Polsce interesy obcego państwa.

  Poza plecami demokratycznie wybranego rządu Polski. 

 6. Może to skutek jakieś interakcji botoksu i koronawirusa. Tak, czy inaczej powinniśmy zareagować występując do Trumpa o wymianę wadliwego ambasadora...

 7. A MOŻE TAK W INNY DESEŃ POPATRZEĆ NA PROBLEMY ŚWIATOWE ? FAJNY POGLĄD ROSJAN NA SYTUACJĘ ŚWIATOWĄ.

  Oto piosenka stworzona - z tego co mi wiadomo- przez ludzi z kręgów gen. Pietrowa. Kondensat wiedzy podany w rozrywkowej formie, Dane do wejścia na stronę oryginału : Концептуальная Партия Единая Власть

  https://www.you...

  Nowe naukowe uzasadnienie powodu aż 2 miesięcznej kwarantanny !

  ADRENOCHROME - psychodelik używany przez ELITY I ARTYSTÓW był używany już od SUMERÓW. W obecnej wojnie TRUMPA z DEEP STATE (ELITA KABAŁY) odgrywa on szczególną rolę a sama KWARANTANNA na ŚWIECIE ma słyżyć głownie zastopowaniu zarazy i przede wszystkim wyłapaniu wszystkich ludzi z tych ELIT, którzy uzywają ADRENOCHROME, bo główna produkcja tego "gówna" robionego z z zabijanych dzieci lub płodów dzieci aborcyjnych jest produkowana w CHINACH (WUHAN). Jak się okazało, że bardzo duża ilośc ludzi mogła tam być zarażona, a szczególnie kobiety w ciąży (przyszle dawczynie płodów aborcyjnych) to firma chińska (ponoć jedyny producent na świecie) z WUHAN zastopowała jego produkcję. Po 2 miesiącach kwarantanny w Chinach i wyczerpania zapasów ADRENOCHROME w USA będzie bardzo łatwo wyłapać wszystkich, wcześniej już podejrzanych polityków a przy okazji Artystów, którzy mogli używać ADRENOCHROME i uczestniczyć w rytuałach satanistyczno-kabalistycznych gdzie mordowano dzieci. Istnieje jeszcze bardzo prosta metoda wykrywania tych sekciarzy. Mianowicie w całkowitych ciemnościach ich oczy intensywnie i nienaturalnie błyszczą (jakby efekt wampira) co zostało już potwierdzone nawet w Rosji, gdzie grupa rockowa dawała koncert zamknięty dla jakichś bogatych dupków i zgasło tam światło na parę minut. Okazało, się, ze większość z tych ludzi miała takie oczy a artyści byli tak przestraszeni, że nie chcieli dalej grać i dali nogę. https://www.you... od 33:40 min

  W 1992 niejaki zespól The Sisters of Mercy w jednym z singli nazwanym ogólnie Some Girls Wander by Mistake śpiewał już o tym syntetyku https://sisters...(song)

  Not black and red boys
  Frightened by the night
  By the Catholic monochrome
  The Catholic girls now
  Stark in their dark and white
  Dread in monochrome
  the Sisters of Mercy
  High tide
  Wide eyed
  Sped on adrenochrome
  For the Sisters of Mercy
  Filled with
  Panic in their eyes
  Rise
  Dead on adrenochrome

  Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi w ogóle ze swiatową aferą pedofili, satanistów-kanibali używających ADRENOCHROME to czytać ten temat: https://przeczy...

 8. Z relacji bezpośrednich, jakie otrzymuję, wynika że wirus jest wyjątkowo groźny i prawdziwy. Ale nadciągająca katastrofa gospodarcza i społeczna jest równie groźna i równie prawdziwa. Przez anulowanie mentalne jednej nadciągającej katastrofy nie pomożemy w uporaniu się z drugą. Obydwie zbliżają się do nas równocześnie. Dlatego musimy dokonywać wyborów.

  Należy w realistyczny sposób mówić o obydwu nadciągających katastrofach. Żadnej jeszcze zbyt dobrze nie widać. Jedni są bliżej tej pierwszej - ponieważ już się z nią zetknęli - inni drugiej, z dokładnie tych samych powodów.

 9. Ale Prezes NBP zrezygnował z wynagrodzenia przez rok, żeby równomiernie rozłożyć koszty społeczne kryzysu. 

 10. Martwi mnie próba skonfliktowania ze sobą dwóch grup społecznych - tych, którzy zetknęli się już ze startującą epidemią COVID-19, z tymi, którzy naskórkowo wręcz czują - ze wszech miar słusznie - nadciągający kataklizm gospodarczy. Konflikt społeczny, to najgorsze, co można w takiej sytuacji wymyślić i zaproponować. Absolutnie najgorsze.

 11. Strony