Prześlij dalej:

Normalnie nie poświęciłbym jednego słowa wstępu do tytułowej deklaracji, ale czasy są takie, że wszyscy odbierają wszelkie komunikaty z wyjątkowym napięciem, zatem dla ludzi myślących, a takich zawsze szanuję, kilka słów wyjaśnienia. Nie robię żadnej wolty, nie zapiszę się do żadnej nowej grupy. Co więcej pomimo nieprawdopodobnej marności jaką od miesiąca popisuje się nasza władza ukochana, nadal uważam, że największy dramat Polaków polega na absolutnym braku wyboru. Szkoda mi palców i klawiatury na opisywanie opozycji i to w każdej postaci, to jest taki antypolski chłam, że w ogóle nie ma o czym mówić. W związku z taką oceną sytuacji, zacisnąłbym zęby, zatkał usta, nos, oczy i powstrzymując odruch wymiotny ruszył do skrzynki wyborczej, aby uchronić Polskę od najgorszego z możliwych wyborów.

Na szczęście dla mnie takiego zagrożenia nie ma, jeśli ta farsa kopertowa odbędzie się 10 lub 17 maja Andrzej Duda wygrywa w pierwszej turze z więcej niż bezpieczną przewagą. Sukces ten obecny prezydent zawdzięcza politycznym działaniom swoich kolegów z PiS, głównie Szumowskiemu i Morawieckiemu, którzy zrobili kampanię strachu ocierającą się o kampanię paranoi. Jakby tej kampanii nie oceniać w warstwie politycznej mamy do czynienia z brutalną skutecznością, co powinno skłaniać do wyrazów uznania pod adresem polityków, w końcu to sens ich działalności. Takie wyrazy mogą sobie składać wzajemnie członkowie partii PiS, natomiast mnie w tej grupie nikt nie zobaczy z bardzo prostego powodu. Jestem człowiekiem, obywatelem, wyborcą, czyli takim podmiotem, który w wersji rozumnej wyznaje wyłącznie jedną zasadę: „polityk jest dla obywatela, nigdy odwrotnie”.

PiS po raz pierwszy zrobił sobie kampanię polityczną olbrzymim kosztem społecznym, mówiąc wprost zastraszył, upokorzył i wziął pod but całe społeczeństwo. Najgorszym skutkiem tej działalności jest niemal całkowite rozbicie więzi rodzinnych i społecznych. Mało tego, ta kampania nadal trwa i zwiększa tempo, im bliżej do wyborów, tym większa skala paranoi i budowanie histerii, bo to wszystko razem przynosi polityczny zysk. Zewnętrznym atrybutem szczucia Polaków jest kaganiec zakładany na twarz, stanowiący większe zagrożenie dla zdrowia i rzeczywistej pandemii niż cokolwiek innego. Dla przypomnienia nawet skorumpowane WHO nie zaleca maseczek zdrowym ludziom, wręcz odradza. Za Odrą Niemcy nie wprowadziły nakazu, tylko zalecenie i nie ma żadnych kar, czy innego polowania na ludzi ze strony służb i innych ludzi. U nas obowiązuje wschodnioazjatycki reżim trzymania narodu za mordę, podczas gdy politycy władzy ostentacyjnie pokazują, gdzie mają własne obostrzenia i korzystają z furtek prawnych, jakie sami sobie pootwierali.

Strony

Źródło foto: 
28493 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

30 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Podziemie fryzjerskie potrzebne od zaraz!

 2. Ciężko tu powiedzieć na ile to jest rozgrywka polityczna a na ile rozkaz z zewnątrz. Wszak dla gospodarki niemieckiej tak potężnie osłabiony polski rynek to łakomy i łatwy kasek. W każdym razie lepszej okazji Niemcy mieć nie będą długo. Z politycznego punktu widzenia jest to działanie zasadne. 

  Natomiast przyznam że jestem może nie zdziwiony bardziej rozczarowany chyba postawa rządu. Można było walczyć z wirusem łagodniej można było nie wprowadzać takiej paranoi. A tymczasem mamy zupełna kołomyję i tylko nieliczni zauważyli ze wszystkie wypowiedzi szumoskiego można podzielić na dwa zbiory i będą to zbiory wypowiedzi dokładnie przeciwnych... A smutny fakt jest taki że teraz choćbyśmy palnikiem gospodarkę podgrzewali to i tak nie ruszy. Wyobrażacie sobie ze zesrane ze strachu społeczeństwo nagle ruszy do barów na baseny i na fitness. Już o wakacjach nie wspomnę. Powrót do normalności ale takiej w głowach potrwa jeszcze bardzo długo. Miesiące, lata ciężko stwierdzić. Mozna się wzdrygac że ludzie barany i nie myślą i tu ciężko MK racji nie przyznać. Z drugiej jednak strony czy kiedyś było inaczej? Tak już po prostu jest. Media to najsilnejsza broń masowego rażenia. Totalna opozycja kiedy była przy korycie pokazała siłę wpływu medialnego.

   

  Cóż powiedzieć... Zapytałem mojej matki czy tak wyglądał stan wojenny odpowiedziała że podobnie... Tylko wojska na ulicach nie ma... 

 3. Świdrate oczki dwóch miglanców świadectwo dają, że biega o duzo wiecej niż D..a.  Dozgonni zwolennicy bedą tłumaczyć, że car dobry tylko bojarzy jacys tacy nie teges. Jakby to nie car wystawił te kreatury a z komety spadły. 

 4. Tu nie o wynik wyborów chodzi, ale o wprowadzenie agendy NWO (nazwanej "nową normalnością") na terenie Polski. To nowy, neokomunistyczny porządek świata, o którym wspominał Morawiecki podczas nagranej kolacji u Sowy. To on ma tę "nową normalność" u nas wprowadzać po wydarciu władzy Beacie Szydło i oszukaniu Kaczyńskiego. Nie jest w tym samotny, gdyż większość ministrów też popiera tę agendę.
  Taki na przykład Szumowski jeszcze kilka tygodni temu głosił dokładnie coś przeciwnego, niż teraz. Stał się cud i od pewnego czasu sprawia wrażenie jakby dał się przecwelić Gatesowi i Adhanomowi. Jak niedawno oświadczył, że poluzuje nam trochę, gdy wszyscy przymusowo damy się zaszczepić gatesową szczepionką.

  To ostatni dzwonek dla PiSu by zrobić z tym towarzystwem porządek. Za kilka tygodni będą już mogli obserwować rozwój sytuacji ze ścisłej kwarantanny.

   

 5. avatar

  Co do szczepień Gatesową szczepionką to: /gates-vaccine-crime-record

 6. Ale jak zauważył Piotrek, wystarczy pokazać wykrzywioną z plucia jadem twarz Macka Stuhra i zobaczyć wypełnione nienawiścią oczy, żeby ludzie ludzie poszli głosować na PiS. Średnio rozgarnięty człowiek by zobaczył, że tacy ludzie ciągną opozycję na dno.

 7. taaa a ten twój NWO to bedzie chyba TRUMP wprowadzał a miało być chyba odwrotnie bo w USA jest już cała elita satanistyczno-pedifilsko-kanibalska zaaresztowana. Kilka lat temu nazwaliśmy to teorią spisku, teraz nie jest to już teoria, ale spisek przeciwko przyszłości naszej rasy. Tak zwane elity są tylko morderczymi psychopatami i nie zasługują na życie. Nie ma ludzkiej sprawiedliwości, która mogłaby przypisać im karę, która mogłaby rozgrzeszyć ich zbrodnie. Tylko BÓG będzie ich sędzią i katem.

  Poniżej takie tam bzdety z USA, których nie ma w głownych i nawet "niezaleznych" mediach ...

  KIM JEST Q-ANON ? CICHA WOJNA Z ELITĄ “DEEP STATE” POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII JUŻ TRWA !

  https://globaln...

  https://globaln...

  https://www.you...

  https://www.you...

  http://latabler...

   

 8. Dobrze by było, gdyby taka rozprawa z NWO miała miejsce. Wygląda na to, że na razie nic się nie dzieje. Oni są po prostu za silni. Tylko Bóg jest w stanie ich pokonać i zrobi to. Piekło upomni się o swoich.

 9. Nowe linki o walce TRUMPA z NWO I OGÓLNEJ SYTUACJI NA ŚWIECIE, O WPŁYWIE SIECI 5G na ludzi (objawy podobne do koronawirusa)

  https://mediter...

  https://mediter...

  David Icke - Streszczenie ostatniego wywiadu usuwanego z sieci!!! > https://www.you...

  PS.

  Zostawcie PIS w spokoju bo oni mają cynki od TRUMPA. W tej chwili muszą wygrać swojego prezydenta a potem rozliczą się z tą sprzedajną hołotą (pseudo opozycja). Specjalnie wywołana przez media KWARANNTANA obróci się przeciwko OPOZYCJI i pomoże potem ich łatwo wyłapać i udupić. Dlatego PIS poszedł na to mimo bardzo dużych kosztów i teraz już widać, że opozycja zdała sobie z tego sprawę i robi co się da  za pomoca mediów i atakuje w PIS po całości. W pakcie przeciw "KABALE" ŚWIATOWEJ jest USA (TRUMP) POLSKA, ROSJA, CHINY, IRAN, WŁOCHY i jeszcze pare państw w Europie i na świecie.

  Polecam ten niezły artykuł czołowego astrologa Polski dr. Piotra Piotrowskiego i nie ufajcie temu oszołomowi z yt JACKOWSKIEMU bo to jest pseudo wróżbita sponsorowany kiedyś przez FAKT i ONET ale po tym jakie bzdury "wróżył" zakończyli z nim współpracę.

  http://blog.pio...

  OBSERWUJCIE Q ANON na Facebooku i Twiterze bo tam idą komunikaty od TRUMPA jakie są przeprowadzane działania w USA. Używa on tego sposbu aby ominąć sprzedajne media, które robią co mogą aby go udupić. Siedziałem parę dni na yahoo i innych gazetach w USA i od czytania tych bzdetów na jego temat mózg mi się lasował. Oni (DEEP STATE) juz wiedzą, że ich dni są policzone ... W tej chwili TRUMP wykupuje z pomoca FEDu wszystkie KORPORACJE, potrzebne do nieskrepowanego działania tego FEDu. Prawdopodobny RESET całego świata nastąpi już niedługo. Wyłączona zostanie TV, wszystkie MEDIA-GAZETY i być może Internet na 3 do 10 dni.Zostanie przeprowadzony całkowity reset a TV jesli bedzie działać będzie nadawała tylko ważne komunikaty rządowe aby ludzie nie wpadli w panikę i sie sami nie pozabijali.   

   

 10. "U nas obowiązuje wschodnioazjatycki reżim trzymania narodu za mordę, podczas gdy politycy władzy ostentacyjnie pokazują, gdzie mają własne obostrzenia i korzystają z furtek prawnych, jakie sami sobie pootwierali."

  Podpisuję się pod tym oburącz !!!

 11. Strony