Reklama

Uprzejmie proszę o nie opuszczenie felietonu po przeczytaniu tytułu, chociaż zdaję sobie sprawę, że dla wielu sam tytuł jest wystarczający powodem, aby się dalej nie katować. Cóż w tym takiego nowego i nadzwyczajnego, że Niedzielski kłamie, podaje statystyki z księżyca wzięte albo na podstawie w miarę wiarygodnych danych dokonuje prymitywnych manipulacji? Skala jest nowością! I nie chodzi o gigantyczną skalę kłamstwa, ale mikro „próbę badawczą”, która jest kpiną z każdej naukowej metodologii. Zachęcam zatem do pełnej lektury i obiecuję, że prócz kolejnej demaskacji kłamstwa Niedzielskiego będzie sporo dobrej zabawy, do zrozumienia której potrzeba góra 12 lat życia i jakiegoś powszechnie dostępnego programu do rysowania wykresów kołowych.

Zacznę nie od Niedzielskiego, ale od wiceministra Kraski w tym samym Ministerstwie Zdrowia. Parę dni temu wzmiankowany przekazał opinii publicznej zatrważające dane dotyczące wariantu „Delta” w Polsce. Przy okazji przypomnę, że wariant „Delta” to nowa nazwa dla wariantu „indyjskiego”, który się nie sprzedał, a same Indie mają się świetnie i do wariantu się nie przyznają, podobnie jak kiedyś Czesi. No dobrze, ale co powiedział Kraska? Podał „zawrotną” liczbę 185 osób zakażonych wariantem „Delta”. Słowa te padły w czasie wywiadu w TVP i były cytowane przez wszystkie media, w tym konkurencyjne telewizje, na przykład Polsat. Podkreślam raz jeszcze, 185 stwierdzonych przypadków wariantu „Delta”, czyli wielkość, której przy populacji liczącej 38 000 000 nie da się zmierzyć promilami. Do tych danych ani Kraska, ani Niedzielski nie podali liczby przetestowanych, w poszczególnych kategoriach wiekowych, jaki i okoliczności testowania. Dlaczego tego nie zrobili? Ponieważ kłamstwo ma być proste i rzucać się w oczy, a kółko podzielone na procenty w „PowerPoint”, takie właśnie jest.

Zadajmy sobie pytanie, kto w tej zgłasza się na testy? Zachorowań praktycznie nie ma, czyli nie są to głównie zlecenia POZ-etów napędzanych dodatkami „kowidowymi”, poza tym wykrycie „Delty” wymaga dodatkowych testów, których się na NFZ nie zleca. Druga grupa, która stanowi zdecydowaną większość, to osoby udające się na urlopy za granicę i inne wyjazdy służbowe, czyli jak się brzydko mówi „ludzie w wieku produkcyjnym”. Nie znając danych szczegółowych, które Niedzielski i Kraska na potrzeby swoich kłamstw ukryli, w ciemno i można założyć, że około 70% testów pod „Deltę” wykonano w grupie do 39 roku życia. Takich akcji rządowi propagandyści przeprowadzili już mnóstwo, patrz „testowanie” górników i wesel w nowosądeckim. Pomijając sam rozkład testów, o tym, że mamy do czynienia z hucpą nie nauką, świadczy wyłącznie jeden parametr. Wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie 185 przypadków rzekomo stwierdzonych, co też jest jedną wielką wątpliwością, to czysta szarlataneria biorąc pod uwagę takie czynniki jak: pandemia i 38–milionowa populacja.

Niedzielski wie, że robi z siebie „mądrego inaczej”, przecież jakieś studia skończył, dysponuje nawet, o zgrozo, tytułem naukowym. Nie ma takiej możliwości, żeby podobne „badanie” przeszło licealiście, co dopiero studentowi, ale profesor i minister dla potrzeb propagandowych sprzeda każdą brednię i każdą żenadę. W grupie poniżej 39 rokuj życia jest najmniejsze zainteresowanie „szczepieniami” i to jest jedyny powód rysowania śmiesznych kółek przez asystentów Niedzielskiego. Jest teza i pod tezę dopasowuje się „argumenty”. Fakt, że ludzie się z tych żałosnych wysiłków śmieją, nie ma większego znaczenia. Program „szczepień” dogorywa i w związku z tym będą sięgać po takie i jeszcze bardziej żenujące „badania”.

Reklama
Poprzedni artykułWielka Brytania rezygnuje z obostrzeń i masowych szczepień dzieci – czarny dzień rządu i „rady medycznej”
Następny artykułKolejny odcinek teatrzyku z Nowogrodzkiej – „likwidujemy” TVN
Matka Kurka
Młody, wysportowany, inteligentny, przystojny, czuły mąż i ojciec. Geniusz i wirtuoz klawiatury, błyskotliwy analityk rzeczywistości wszelakiej. Kochany i rozchwytywany, bezkompromisowy, skromny, wyrozumiały. 1. Ulubiona potrawa: żur na zakwasie. 2. Ulubiona kapela: muzyka z tamtych lat. 3. Ulubiony kolor: brak danych. 4. Ulubione słowo: ja. Wolny, żonaty, pijący daltonista.

40 KOMENTARZE

 1. Chciałbym dyskretnie zwrócić uwagę, że grupa 0-39 to było około 50% społeczeństwa w 2012 według wiki

  pl.wikipedia.org/wiki/Demografia_Polski#cite_note-38

  Od tego czasu społeczeństwo nam się zestarzało.

  Jak do tego dodamy uwagi Gospodarza odnośnie kto jest testowany to może się okazać, że wśród tej grupy zakażenia zdarzają się tak samo często na 1000 mieszkańców a może nawet rzadziej niż u starszych. Jak dodamy do tego jaki mają problem z zaszczepieniem tej grupy wiekowej to okazuje się ze szczepionki mogą wręcz zwiększać ryzyko złapania wariantu delta.

  To są jednak debile i nie oczekiwałbym jakiegokolwiek sprawdzania bzdur zanim wypuszczą je w eter.

  • odpowiedni wykres powerpoint czeka skrojony na odbiorców….
   koronawirus jak używane samochody z niemiec – powiedzą wszystko co trzeba…

   Komisja Europejska zamierza postawić Polsce ultimatum – pisze Tomasz Bielecki na łamach “Deutsche Welle”.

   Nic się nie zmieniło, polska opozycja domaga się interwencji zbrojnej Polsce, w celu przywrócenia do władzy, wbrew woli Polaków.
   Nienawistnik Tusk nie potrafi przygotować programu dla Polaków, ale domaga się żeby Kaczyński w studiu telewizyjnym zajmował się jego emocjonalnymi problemami…

 2. Będąc sięgać po wszystko, by usprawiedliwić swoje działania. Chyba już wiedzą w jakie gówno wpędzili Polaków i jakie będą tego konsekwencje. Z jednej strony mamy całkowitą zapaść służby zdrowia, na którą teraz się zwalą odraczane z powodu covidowego szaleństwa i nieleczone choroby. Z drugiej strony efekty podawania preparatu zwanego szczepionką przeciwko covidowi. O efektach tych coraz więcej wiadomo i coraz więcej osób ich doświadcza. Może już do nich dotarło, że są odpowiedzialni za eksterminację narodu i że ten nie zostawi tej sprawy własnemu biegowi.

  • Jest jeszcze trzecia strona tego szaleństwa władzy, o której nadal zbyt mało się mówi. To jest skala niepotrzebnych kosztów jakie Polska poniosła w związku z tą “walką” z rzekomą pandemią – której w rzeczywistości nie było, bo były normalne, okresowe zachorowania na grypę. Skala tych pieniędzy “wyrzuconych w błoto” przez rząd Morawieckiego objawia się powoli jako coraz bardziej szokująca. IMO tu jest najważniejsze źródło odpowiedzialności władzy za to, co zrobiła. to koszmarne zadłużenie Polski (Tusk i Rostowski przy nich to małe harcerzyki). Odrębna, może nawet jeszcze bardziej brzemienna skala odpowiedzialności rządu Morawieckiego wobec Narodu to te wszystkie krzywdy i nieszczęścia osobiste ludzi, rodzin i społeczności, o których wspomina powyżej Egon.

   • @klamar
    Przyznając Panu całkowitą rację chciałbym dodać, że niewola finansowa może być małym problemem w porównaniu do możliwych skutków modyfikacji genetycznej połowy społeczeństwa. Wszystkie inne problemy mogą zblednąć przy masowym wymieraniu.

    • Nie będzie żadnej modyfikacji genetycznej. Za to będzie smażenie ludzi jak w mikrofalówce. W śmiercionkach jest grafen – nowoczesny półprzewodnik. Jak tylko włączą pełną moc 5G ludzie będą smażeni od środka. Grafen kumuluje się głównie w mózgu i organach wewnętrznych.

     • @dildozaur
      Każde wi-fi operuje na dolnych częstotliwościach 5G. Na razie nikt się nie usmażył. Trudno powiedzieć, co się będzie działo przy przekroczeniu 30 GHz. Na razie nie ma “cywilnych” doświadczeń w tej materii.

     • @Egon O.
      Zależy co rozumiesz przez “usmażył”. Przy poprzednich mocach potrzeba było dużo czasu na owe “smażenie” ale to że pasmo tzw. wi-fi czy pewne zakresy częstotliwości mają dość zgubny wpływ na organizmy żywe to w XXI wieku żadna tajemnica. Homo rzekomo sapiens po prostu poświęcają czas na przysłowiowe cycki dody i rządową propagandę (również rozpowszechnianą przez medialnych “ekspertów”) zamiast zainteresowa’ się czasem Nauką i to nie tą z internetów tylko z książek.
      Mamy XXI wiek i naprawdę sporo zbadaliśmy. Wiemy skąd się bierze mnóstwo tzw chorób cywilizacyjnych, co jest przyczyną większości nowotworów, jak leczyć wiele chorób skuteczniej niż proponują to rz@dowi i medialni rzeźnicy co to nigdy nie powinni w XXI wieku być lekarzami a ” nie daj Boże” posiadać jakichkolwiek tytułów naukowych.
      Osobiście mnie najbardziej irytuje to bazgranie kredkami wirtualnymi po asfalcie internetów w mówienie a raczej pisanie że deszcz pada jak plują w twarz. A przecież to o czym nam Gospodarz napisał to jest plucie w twarz Polakom. Całe szczęście że tych od kredek jest ilość nieuciążliwa bo to oznacza że wcześniej czy później znajdzie się taki że jak mu naplują w twarz i będą chcieli zrujować życie to on odwinie łopatą przez przysłowiowy łeb. I jakoś tak mając większy, bardziej Naukowy ogląd sytuacji, szerszą perspektywę, nie zdziwie się jeśli nie będzie to przypadek incydentalny a raczej czoło fali które dosłownie zmiecie świat garnturowych psychopatów czy jakoś tak ich Gospodarz nazywał.

   • “Skala tych pieniędzy wyrzuconych w błoto przez rząd Morawieckiego objawia się powoli jako coraz bardziej szokująca.”
    – Tak, jednakże nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. To była – i jest nadal !! – gigantyczna pralnia pieniędzy podatników. Nie tylko dostawcy respiratorów, ale przede wszystkim testów zgarnęli i codziennie zgarniają miliony. A ci, co “wygrywają” przetargi na dostawy fartuchów, masek, wcześniej przyłbic do szpitali? Codziennie szpitale marnują setki ton tego covidowego wyposażenia. Ktoś bierze te pieniądze. A szpitale “tymczasowe”, w istocie atrapy? A Firmy pośredniczące w zatrudnianiu personelu do tychże?

    • Kto zgarnął te 200 milionów? kilku generałów ze służb specjalnych, czy któryś z ministrów PiSu?

     Mamy kolejny organ do wykładni konstytucji (POZAKONSTYTUCYJNY):
     Prezydium NRA wskazało, że zarówno postanowienie, jak i wyrok TSUE zostały wydane w zakresie kompetencji Trybunału i w żaden sposób nie naruszają konstytucji.

     O ile zatem można zgodzić się z twierdzeniem, że prawo europejskie nie obejmuje wprost dziedziny, jaką jest organizacja wymiaru sprawiedliwości i kompetencje w tym zakresie przynależą państwom członkowskim, JEDNAKŻE……ble ble ble

     • Krótko bo pitolenie o jakimś tsue jest po prostu głupie. UE to tylko organizacja międzynrodowa do której mogą należeć osoby które OSOBIŚCIE się zapiszą. Nie można kogoś do takiej organizacji zapisać zaocznie. Tzw. TSUE to to wewnętrza grupa zadaniowa organizacji międzynarodowej. Nie ma rangi sądu i co by sobie ona albo tzw. UE nie ustaliły to W ŻADNYM zakresie nie może nikomu a już tym bardziej państwom niczego nakazać czy zakazać. Każde poważne państwo w przypadku wymuszeń rozbójniczych jakie stosuje dowolny gó…any podmiot zewnętrzny, wysłałoby odpowiednią iloś jednostek specjalnych celem eliminacji tego podmiotu. Niestety nie ma poważnych chyba państw a bliżej tym istniejącym do atrap korporacyjnych które traktują swoich ludzi jak dojne bydło. Tak czy inaczej zeżrę doktorat jeśli wykładnia prawa międzynarodowego jest inna. Napisałem to już raz ale napisz3 ponownie. UE to próba usancjonowania piractwa na lądzie a TSUE to zwykły sąd kapturowy piratów.

 3. Od pamiętnego Davos, Morawiecki realizuje nakreślony tam plan. Kluczowym resortem stało się Ministerstwo Zdrowia. Żaden kompetentny medyk skażony moralnością nie może im przeszkodzić. Dlatego w MZ przeprowadzono czystkę. Ministrem Zdrowia został ekonom, a do Rady Medycznej Morawiecki wybrał sobie krzykaczy z tytułami profesorskimi, w bulgocie których trudno odnaleźć jakiekolwiek argumenty naukowe poparte badaniami. Ma być strasznie, naród musi zacząć się bać. I szczepić…

 4. HAKUNA KORONA!

  Szczęście, że nie było żydowskiego wariantu tyfusu, znaczy koronawirusa. Ciekawe jakie były środki prewencji wobec osób narodowości żydowskiej, pojawiających się w Polsce….

  ‘Przytoczyła też historię, kiedy to ostatnio na Zanzibar przylecieli turyści z Chin “owinięci od góry do dołu folią, z nakładkami ochronnymi na buty, spodnie, bluzy i głowę”. A z drugiej strony witał ich tłum roześmianych ludzi, którzy wołali “hakuna korona”.’

 5. Zastanówmy się, dla czego oni chcą wybić dziadków oraz rodziców? Gdy to sobie uzmysłowimy oniemiejemy z przerażeni. Dzieci zostaną pozostawione samym sobie, kto ich obroni? Ci sataniści chcą naszych dzieci. Nawet nie napiszę po co im czyjeś dzieci. Domyślcie się sami.

 6. a może rząd oficjalnie zaproponuje USA rozbudowę na koszt Polski bazy NATO w Powidzu, żeby mogła zmieścić

  więcej sprzętu dla amerykańskich wojsk pancernych,

  niż tylko dla jednej brygady? na tą chwilę budowa dotyczy magazynów sprzętu dla jednej pancernej brygady amerykańskiej, oddanie do użytku 2023 roku.

  moim zdaniem to świetna wiadomość że polscy czołgiści będą mieć dokładnie ten sprzęt szczególnie łączności co amerykańskie czołgi jadące obok….

 7. “studia skończył, dysponuje nawet (…) tytułem naukowym”

  no to “jedziemy”

  za WIKI:
  “W latach 1992–1997 studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na której ukończył ekonomię oraz metody ilościowe i systemy informacyjne[1]. W 2003 w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych”

  to tłumaczymy z goebelowskiego na tradycyjny:
  “odbył szkolenie wstępne dla aspirujących na oficerów wywiadu z wynikiem negatywnym, czego skutkiem został delegowany na szkolenie dla bezideowych zapasowych kadr urzędniczych i politycznych”

  Polecam też przeczytanie tej pracy do tego tytułu naukowego póki nie utajnili, co wśród pewnych kręgów pospolite jest. To może być koronny dowód w wielu sprawach, od zdrowia psychicznego przez aspiracje oficerskie po prawdopodobnie komuchen deklaratywny i bezobjawowy zarazem.

  Fakt ze Gospodarz na seans pospolity odwali, ale homo rzekomo sapiens szybko zapominają i trzeba im na okrągło wrogów wskazywać i przypominać. Warto również rzekomej opozycji dawać przykłady jednostek o zamordystycznych zapędach, bo choć nie “rządzą” to jednak lepiej uniknąć ich tzw. rządzenia w przyszłości. Tam po tej niby opozycyjnej stronie to dopiero są … (takie niedomówienie).

 8. Wiele sygnałów wskazuje, że być może mamy fazę “łabędziego śpiewu” całej tej “pandemii”. Byłbym jednak ostrożny z hurra-optymizmem. Co prawda IMO ten światowy “projekt” musi się w końcu załamać, bo pozostaje w jaskrawej sprzeczności z elementarnymi prawami natury rządzącymi biologicznym gatunkiem człowieka. Trzeba jednak pamiętać, że twórcy tej obłędnej paranoi mają obecnie bardzo konkretne narzędzia władzy – pieniądze, wpływy i propagandę. Więc zapewne łatwo nie ustąpią. Co jeszcze nowego wymyślą, czas pokaże. Ważne, żeby jak najwięcej ludzi czynnie się temu przeciwstawiało w każdej formie, jaka tylko jest im dostępna. Wbrew pozorom, nawet takie pisanie, jakie tu uprawiamy dzięki determinacji i wytrwałości Pana Piotra (chapeau bas Panie Piotrze), ma też swoje znacznie. Na pewno wielu ludziom oczadzonym powszechną propagandą pomogliśmy tu odzyskać rzeczowy ogląd wydarzeń. Walczmy więc dalej gdzie i jak tylko można. Tu naprawdę chodzi o nasze życie. To jest wojna, a wróg jest potężny i przebiegły. Zatem – żadnego zmiłowania, żadnych słabości. Walczmy do końca.

  • Oj tam koniec będzie jak zobaczę kilka szubienic na ulicy, a teraz to można jedynie pogdybać czy z etapu testowania i szczepienia przechodzimy w jakiś inny. 60% wyszczepienia się narodu daje jaką taką gwarancje spokoju od wszechwładnych światowych instytucji typu WHO. Gramy więc w gorące krzesła, a ten utalentowany grafik komputerowy Niedzielski przypomina nam o tym.

  • Czas już pokazał. Nadchodzi ekoterroryzm gorszy od sanitaryzmu bowiem sekta globalistów ma zajoba na punkcie drzewek i pszczółek. Przykładowo Bill od paru lat masowo wykupuje ziemię rolną w USA i Kanadzie aby hodować na niej sztuczne mięso i inne zamienniki normalniej żywności, której produkcja rzekomo wykańcza planetę. EU i USA wprost podają daty przejścia na produkcję wyłącznie aut elektrycznych.
   To jest scenariusz na najbliższe dekady, który zostały odpalony niemal na równi z plandemią.

 9. Te żałosne próby promowania powszechnego szprycowania wynikają z dwóch okoliczności. Nikczemności i marności umysłowej ministerialnych kadr. Zobowiązali się, przed zleceniodawcami plandemicznymi, iż miejscowych gojów wyszczepią. Jednak ich propaganda jest tak siermiężna, że nie dają rady zrealizować swoich celów nawet w tych mitycznych siedemdziesięciu procentach.
  Niedzielski doskonale zdaje sobie sprawę z oczywistego faktu.
  Obecni poliniacy nie mają nic wspólnego z dawnymi dumnymi Polakami, hasłowo mówiąc, z gatunku Kolumbów. Jeżeli jakaś cecha wyróżnia poliniaków, jest nią właśnie safandulstwo, owa niezdolność do domagania się sprawiedliwości, nawet w obliczu całkowitej katastrofy.
  Brak świadomości odnośnie otaczającej rzeczywistości i niechęć, często niezdolność, do samodzielnego poszukiwania wiedzy.
  Tu zgromadzeni stanowimy niestety wyjątek od społecznej reguły. Kto się ze mną nie zgadza, niech przekona widza tvnu, lub kurwizji. Ewentualnie czytelnika którejś z tzw. poważnych gazet. Nieważne, czy to, gazeta polska, czy gazeta wyborcza. Wszędzie jeden syf i pranie mózgów połączone w pakiecie ze szczuciem na garstkę pragnących normalności bez przymiotnikowej.
  Najkrócej rzecz skracając;
  Wiedzą, że nic im za obecnie popełniane zbrodnie nie grozi. Stąd ta bezczelność, która wprost brzydzi człowieka posiadającego poczucie smaku.
  Polska jest bankrutem i jeśli o coś władza ma się przewrócić, to moim zdaniem, o zawalenie się finansów państwa. Czyt. niemożliwy do opanowania upadek waluty. Kreatywną księgowość, prędzej, lub później, zweryfikuje rzeczywistość. Słabe gospodarki nie mogą się opierać na pustym pieniądzu. Wyłącznie silni tak innych wyzyskiwać mogą.
  Trzecim aspektem wielkiego resetu jest początek depopulacji we właściwym znaczeniu tego słowa. Preparaty, niezależnie czy to:
  Gwiazda Zenka, syn Janka i syn Janka, Picer, czy Nowoczesna, już wiele zgonów wywołały, jednak obecną ilość da się przykryć propagandą. Media głównego ścieku, do pewnego poziomu, zdołają tuszować efekty śmiercionek. Nie wiemy, jak przygotowano preparaty. Tj. po jakim czasie mają zacząć działać. Ile dawek potrzeba, aby wywołać realną depopulację?
  Puki co scenariusz nakreślony 40 lat temu przez Jacquessa Attaliego jest realizowany. Na razie trwa eliminacja najciężej chorych i najstarszych po przez wyłączenie służby zdrowia. Niby teraz coś tam działa, ale otwarcie zapowiadają kolejną falę, czyt. lockdown, także medyczny.

 10. Nie będzie żadnej modyfikacji genetycznej. Za to będzie smażenie ludzi jak w mikrofalówce. W śmiercionkach jest grafen – nowoczesny półprzewodnik. Jak tylko włączą pełną moc 5G ludzie będą smażeni od środka. Grafen kumuluje się głównie w mózgu i organach wewnętrznych.

 11. WSZYSTKIE PRAWA SĄ OBECNIE ŁAMANE PRZEZ PAŃSTWA, JAKO KORPORACJE: WYWIAD Z DR ASTRID STUCKELBERGER – sygnalistką WHO
  Polecamy ten znakomity wywiad z dr Astrid Stuckelberger ze Szwajcarii, która syntetycznie i bardzo jasno łączy w całość wiele elementów, decyzji i wydarzeń z różnych dziedzin, o obecnej rzeczywistości świata w czasach PLANDEMII.

  W JEDNYM WYWIADZIE ZAWARTE JEST WSZYSTKO !!!
  Potwierdzamy wszystko, co powiedziała bardzo odważna Pani dr Astrid Stuckelberger, a dokumentuje to bardzo dużo tekstów i filmów na naszej stronie, nie tylko z ostatniego 1,5 roku.

  Polecamy do upowszechniania i rozsyłania dla jak największej liczby ludzi, aby obejrzeli to nagranie filmowe z polskimi napisami na portalu CDA na poniższym linku:
  Redakcja KIP

  link: https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/

 12. Operacja psychologiczna COVID-19 , czyli Wielki Reset.
  Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona “Stand Up for yourself”.

  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu.

  Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych.

  Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.

  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
  —-
  Możemy to powstrzymać masowymi gigantycznymi protestami. W przeciwnym razie będzie dokładnie to, co przewiduje scenariusz. W skrócie – wszystko co ważne na świecie jest ustalane przez światowe agendy, których nazwy ładnie brzmią, a które tak naprawdę służą do realizacji celów ustalonych i finansowanych przez globalistów. Oczywiście zawsze musi być jakaś zasłona dymna dla odwrócenia uwagi.

  Kluczowe agendy to Grupa Bildenberg (steruje politykami i mediami), Bank Rozrachunków Międzynarodowych (co dwa tyg. spotkania szefów banków centralnych w Bazylei), Światowe forum ekonomiczne, Światowe forum żywności, Światowa organizacja zdrowia. Wszystkie te agendy opłacane są przez Fundacje Rotschildów, Rokefelerów, Gatsa, Morgana, Sorosa itd. Wystarczy poczytać, posłuchać, jakie tematy na tych agendach są poruszane.

  W telegraficznym skrócie.
  Fundacja Rokefelera – rok 2010 – dokument „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” – scenariusz LOKSEPS przewiduje a. Światowa pandemia b. Wzmocnienie władzy wykonawczej c. Regularne szczepienia d. Całkowitą kontrolę społeczeństw przez państwo e. Maksymalną redukcję własności prywatnej f. Przejście na pracę zdalną i nie wychodzenie z domów g. Dochód gwarantowany w zamian za umorzenie długów (po upadku firm) h. Całkowity upadek branży turystycznej I ostatni punkt bardzo ciekawy w tym scenariuszu a mianowicie: i. JESZCZE WIĘKSZY UCISK ze strony rządów po zakończeniu pandemii
  Światowe Forum Ekonomiczne założone przez Klausa Schwaba. Co Schwab postuluje? a. Skanowanie mózgów jako warunek podróżowania b. Wszczepianie czipów współpracujących z mózgiem Facet mówi o tym i na forum i napisał książkę w roku 2019 „Czwarta rewolucja przemysłowa”
  Jakie były główne tematy Światowego Forum Ekonomicznego w tym roku (lipiec 2020) Wielki reset żywności do roku 2030. Czyli co konkretnie? a. Żywność modyfikowana genetycznie b. Wycofanie mięsa i produkowanie sztucznego mięsa i białek c. Wspomaganie lekami i chemią przemysłową oczywiście dla wspierania zdrowia Może w kontekście tego lepiej zrozumiecie ten cały ruch na temat wycofania hodowli bydła, norek nie tylko w Polsce ale i w Danii, w Norwegii, zamykanie już w tym roku w Chinach wielkich farm hodowli zwierząt dzikich (aż 45 gatunków) Chodzi o całkowite uzależnienie człowieka od sztucznej żywności, która jest własnością globalistow. Oczywiście to wszystko dla “naszego dobra ” i dla “ratowania planety” Zabawne – sto lat temu Rokefeler i sp-ka doprowadzili do zakazania konopi (na których cały świat się opierał – leki, odzież, żywność, tlen z lasów konopnych) żeby zasypać świat plastikami i lekami na ropie i zamiast wycofać ten syf, ta sama zgraja proponuje syntetyczne jedzenie i jeszcze więcej chemii “dla ratowania świata”
  Co mówi WHO. Co chwila mówi cos innego, niejednokrotnie sobie zaprzecza, ale taki ma cel – dezinformować. Ale uważny obserwator wyłapie to co istotne. Pomimo szczepionki nie zmieni się system obostrzeń – to w ubiegłym tyg. W tym tygodniu jeden z dyr. zapowiedział trzecią falę covidu, a więc mamy już potwierdzenie tego, co w maju mówił Soros ( że będzie trzecia fala) czyli trzeci lockdown na wiosnę. Któż może to lepiej wiedzieć niż pomysłodawcy i twórcy pandemii?!
  Wielki reset. Na wiosnę wszyscy krzyczeli, że to teorie spiskowe. Dziś o wielkim resecie mówią wszyscy – reset gospodarki, reset systemu finansowego, reset żywności, reset cywilizacji i kultury bycia i zachowań międzyludzkich. Nie będzie własności prywatnej, obywatel będzie własnością państwa, nie będzie rodziny, o dzieciach decydować ma państwo – po to od lat 90 promuje się LGBT i rozbijanie rodzin. …
  Całość:
  https://locusmind.com/blogs/4746/Operacja-psychologiczna-COVID-19-czyli-Wielki-Reset

 13. Realizuja plan krok po kroku. Smarza dane na kolanie. Robia niewielkie uniki dla zmylenia przeciwnika, ale ida do przodu. W miedzy czasie nacisk na przedsiebiorcow “wyszczepia” kolejne zastepy psychicznie miekkich, przestraszonych perspektywa utraty pracy i szkoly. Wkrotce zastepy “nieszczepow” beda na tyle przerzedzone, ze nie beda stanowic zadnego zagrozenia we wprowadzeniu powszechnego zamordyzmu. Czas gra na ich korzysc, nie nasza. I w tym wlasnie sie nie zgodze z MK. Mysle, ze niepotrzebnie uspokaja.

  • @Roxanne
   Zgadzam się z Tobą. Sam spekulowałem że Gospodarz robi dla nich kanalizowanie nastrojów niebezpiecznych. Prawdopodobnie nieświadomie chociaż coraz mniej w tym pewności.
   Jego lekko przygłupawą mantrą (przepraszam ale tak ona brzmi) “patrzmy na fakty i wyciągajmy wnioski” i pisarzeniem niczym nie różni się od niejakiego Piskorskiego tyle że wykładnia inna. Tamten swoje przesiedział a tylko pisarzył jak wynika z ustaleń bo żaden z dętych zarzutów oficjalnie się nie potwierdził.
   To uspokajanie i notoryczne zachęcanie do nic nie robienia poza bazgraniem wirtalnymi kredkami po asfalcie internetów jest co najmniej podejrzane. Dodatkowo od czasu do czasu czytamy że “wygrywamy”. Ciekawe w którym miejscu? O tym też już raz napisałem. Przeżynamy na całym froncie. Plują ludziom w twarz a niestety większość twierdzi że deszcz pada, a Gospodarz że ” nic się nie stało” i że śmieszne. Tyle za tym idą konkretne decyzje i aparat przemocy który za darmo nie robi (i ma kredyty). Przy nic nie robieniu opór nie istnieje. Elementarna logika – tyle jeśli chodzi o fakty i wnisoki. Żeby złamać tzw. system trzeba aktu działania, bo od nic nie robienia sam się nie złamie, od nic nie robienia i biernego przyzwolenia może być tylko gorzej.
   No ale krotka perspektywa, kredyty, strach, tchórzostwo, że są inni i zrobią… No nie to nie zadziała. Żyje dużo dłużej od Gospodarza, sporo przeżyłem, batów tzw system nie szczędził ale nie zabił z jakiś powodów choć może to jeszcze przede mną. Gospodarz zyskał kiedy walczył z czerwonoportym z grona pasożyten und hochsztapleren. Teraz aspiracje skończyły się na baraku na zad..piu i niejesnej motywacji bazgraniu w internetach. Bo ajej jakie śmieszne i jaka żenada i “wygrywamy”. D..pa nie wygrywamy, a jakieś mało rzeczowe komentarze na granicy mistycznej i fantastyki (ale nie Naukowej), oraz posługiwanie się i nie reagowanie na posługiwanie się danymi z rządowej (” naszej” lub obcej) propagandy to już jest nieco żenujące.
   Jest naprawdę doś’ publicznie dostępnych dowodów z badań różnych szanujących się uniwersytetów, żeby obalić caly propagandowy szajs. Zamiast tego co chwile pojawiają się tu jakieś odnośniki do miejsc naprawdę chyba tworzonych po prochach od niezłego dilera, czy do filmów gdzie bez wiedzy specjalistycznej można szybko stwierdzic że to kolejna ustawka pod kanalizowanie gawiedzi. Nie wszyscy mają kilka doktoratów ( z prawdziwych Nauk) ale w XXI wieku nie potrzeba żeby zrozumieć część ogólną czy wioski z naukowych publikacji. Co dostaliśmy od Gospodarza? Nic, poza tym że niejaki Kraska coś powiedział, niejaki Niedzielski powiedział a prajm do tego dorzęził i że “kółko” i “śmieszne”. Nie jest śmieszne.
   Ja za grosz Gosodarzowi nie ufam ale w tym miejscu jest też dużo wartościowych ludzi którzy może nie do końca rozumieją co naprawdę się dzieje ale doskonale wiedzą że jest źle i na lepiej się nie zapowiada. Wiedzą że jeszcze dużo pogrzebów będzie.

   • Dla precyzji uzupełniam. Dowody z badań to nie artykuły w Lancet, Nature czy jak pan przedmiot artykułu, “doktor” zapodał – National Geographics. Nie bzdurzenie na tubach i chutach i dywagacje literatów. Ci ostatni owszem potrafią by c dramatyczni i nawet czasem dziennikarzyć śledczo o ile odpuszczą sobie śmietnik publicznej części sieci zwanej Internet.
    Bo to śmietnik, a wszyscy którzy namiętnie w nim grzebią. grzebią w śmieciach i to bynajmniej nie dla segregacji odpadów (tak, to nadal jedynie odpady) ale chyba z lubości nurzania się w ekskrementach.

     • @Rozanne
      “Najlepsze” to oczywiście odczucie subiektywe ale ciesze się że znajdujesz w nich coś dla siebie. Nie posiadam kont w takich miejscach jak twitter. W zakresie sieci Internet mam zaledwie konto tu u MK i u Tradera oradwie skrzynki na sporadyczną korespondencję. U Tradera nie pisuje bo tam się zrobił jakiś klimat dziwni a administatorzy są psychicznie wręcz w zakresie politycznej poprawności i cenzura leci na poziomie większym niż rządowy, razem z z fb, yt i tt.
      W XXI wieku nie potzebuja jakiś kont by mieć dostęp do jakiejkolwiek informacji, do czegokolwiek. Przytłaczająca większoś’ łącznie nawet że znaczną większością tzw cyber przestępców to ignoranci technologiczni. Dla inżynierów starej szkoły współczesny świat nie ma tajemnic.
      Co do kontaktu to z czasem coś się znajdzie, a może nasz gospodarz wymyśli możliwość komunikacji poza forum, takiej personalnej.

     • Dwulicowość to nie ale wątpliwości nadal są. Jeśli nawet koncentruje się na prankdemii, to jednak nadal arumenty są w kategorii nieistotnych. O stanie zdrowia też nie ma żadnych informacji sensownych. Nie ma ani słowa o tym co faktycznie dzieje się po wirusie czy po ppodawanych globalnie preparatach. Nie ma o tym że u podstaw leży potężny kryzys finanów, wartości i własniości. Że bez prankdemii phrama by zwyczajnie zdechła, a za nią wjelu polityków, wiele rządów i wiele państw. Wszystko co to Gospodarz wypisuje to rządowe albo prorządowe dane. Z drugiej strony z perspektywy zad..ia widać niewiele i znajomych znaczących z wielu miejsc na planecie raczej się nie pozna.
      Do tego mamy zupełny brak kontry na jakieś brednie linkowane przez “kolegów” tutaj. O dwulicowość więc nie pos@dzam. Raczej o coś innego.