Reklama

Pogubiłem się w liczeniu Świąt Bożego Narodzenia w oparach „pandemii” i to bardzo smutna wiadomość. Człowiek żyje w tym absurdzie tak długo, że się gubi, ale po chwili oddechu doliczyłem się dwóch, czyli jeszcze nie jest tak źle. Nie chcę nikogo irytować tuż przed wigilijną kolacją, niemniej muszę wspomnieć o jednym z większych łgarstw, które stało się już znakiem rozpoznawczym zakłamania polityków i mediów – wytrzymajcie jeszcze dwa tygodnie. Kochani Rodacy! Wytrzymaliśmy prawie dwa lata i wytrzymamy kolejne dwa, jeśli będzie trzeba, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby dla samego siebie i swoich bliskich żyć jak człowiek i tak też się zachowywać.

Życzę wszystkim zdrowia, od tego się nasze życie zaczyna i na tym się kończy. Życzę szczęścia, żeby limit nieszczęść, głupoty, podłości, zakłamania, wreszcie się wyczerpał i przy najmniej na jakiś czas nie wrócił. Życzę wytrwałości, bo czeka nas jeszcze co najmniej kilka miesięcy, w których będziemy poddawania rozmaitym próbom i wielu będzie chciało nas złamać. Życzę ludzkiej solidarności, w tej chwili potrzebujemy tego jak nigdy wcześniej, trzymajmy się w tym trudnym czasie razem, bo nikogo innego nie mamy i mieć nie będziemy. I wreszcie, wbrew wszelkim paranojom, niedorzecznościom i całemu złu, życzę normalności bez żadnych dodatków i przymiotników. Zdrowych, Wesołych, Spokojnych, Normalnych Świąt Bożego Narodzenia!

Reklama
Reklama

11 KOMENTARZE

 1. W pełni odwzajemniam te życzenia. Przed nami niewątpliwie trudny czas, ale jeśli nie pozwolimy się ogłupić, wygramy. A przynajmniej uchronimy swoje człowieczeństwo. Wątpiących chcę pocieszyć. Ta cała “pandemia” upadnie wtedy, kiedy większość “szczepionkowców” zorientuje się, że po prostu zostali oszukani. A to już prawdopodobnie niedługo. Oby.
  Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2022 lepszego, niż się zapowiada.

 2. Gospodarzowi, Komentatorom i wszystkim Czytelnikom życzę, abyśmy w trudnym czasie prześladowań nie zatracili swojego człowieczeństwa i poczucia normalności. Aby wreszcie nastały lepsze czasy, bez “przywódców” ze Schwabowej hodowli i urzędników, których jedyną kwalifikacją jest podłość. Aby ludzie, którym zepsuto zdrowie, wyzdrowieli. Trzymajmy się razem, bo jest nas więcej.

 3. W czasach podziałów biegnących w poprzek wszelkich ludzkich społeczności bezcenne są każde więzi, a co mówić takie, które łączą ludzi poruszających się w tej samej sferze mentalnej, choćby i nawet czasem w różnych kierunkach.

  Gospodzarzowi i całej społeczności portalu kontrowersje.net życzę wszystkiego najlepszego z Bożym Narodzeniem.

 4. Ja także życzę wszystkim komentatorom wszystkiego najlepszego.

  PS
  Odnośnie do wczorajszego wpisu Matki Kurki – obiło mi się o uszy, że dla Aligatora szykowane jest miękkie lądowanie na prezesurze NBP w miejsce Glapińskiego.
  Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam. Wesołych Świąt!!!