Reklama

Jak co roku w poczuciu obowiązku i przyjemności, chociaż nie jest to moja specjalność, pragnę złożyć świąteczne życzenia wszystkim Czytelnikom. Jesteśmy ze sobą szmat czasu, przeżyliśmy wiele ostrych zakrętów, niektórzy na łukach wypadli, ale jedno jest najważniejsze – jedziemy dalej! Ostatnie lata to bezlitosny test obnażający prawdziwe intencje i postawy, kto zdał ten egzamin może sobie z dumą powiedzieć, że nie poddał się zbiorowej histerii i paranoi. Jest to ważny wstęp do tego co jeszcze ważniejsze, a tutaj od wieków nie zmienia się nic!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń. Kto marudzi, że banalnie, niech spróbuje życia choćby bez jednego z tych banałów. Nic mądrzejszego i lepszego życzyć się nie da i nie potrzeba. Jeśli będziemy zdrowi, to przetrwamy każdą pandemię i zachowamy normalną normlaność, ale przy tym potrzeba przynajmniej odrobinę szczęścia. Pomyślność to lista naszych spełnionych marzeń i oby była jak najdłuższa. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Reklama

Życzy

Matka Kurka (Piotr Wielgucki)

Reklama

7 KOMENTARZE

 1. Ciekawe statystyki.
  W dane zachodnie (nie liczac jedynych niezmanipulowanych czyli “homomalzenstw” – Holandia od dawna osmiesza te ideologie) wierzyc nie wolno wiec uzylem tlumacze google po japonsku.
  LGBT w Osace
  Odsetek „gejów/lesbijek/homoseksualistów” wynosi 1,3% dla mężczyzn i 0,3% dla kobiet, podczas gdy odsetek „biseksualistów/biseksualistów” wynosi 1,1% dla mężczyzn i 1,7% dla kobiet, a „aseksualny/biseksualny” wynosi 1,7%
  Sa tez badania ze LGBT jest 10% a w Europie nawet 15-20% ale to sa wszystko sondy internetowe i tym podobne organizowane glownie przez homoterrorystow lub badania otumanionej mlodziezy (pederastwo urojeniowe a nawet bezobjawowe)
  https://nijibridge.jp/data/715/
  「ゲイ・ レズビアン・同性愛者」の割合は、男性で 1.3%、⼥性で 0.3%、「バイセクシュアル・両性愛者」の割合は男性で 1.1%、⼥ 性で 1.7%、「アセクシュアル・無性愛者」の割合は、男性 0.3%、⼥性 1.1%でした。資料 1 性的指向と性 認のあり 別の 割合( 阪市 調査より*