Reklama

I oczywiście kto wygrał mecz? Kto? A bramkę kto strzelił taką, że stadiony świata? Zagłębie i Ilian Micanski! Bajor i Smuda czynią cuda. Albo właśnie nie cuda, tylko grę.

I oczywiście kto wygrał mecz? Kto? A bramkę kto strzelił taką, że stadiony świata? Zagłębie i Ilian Micanski! Bajor i Smuda czynią cuda. Albo właśnie nie cuda, tylko grę. Pokażcie mi drugą drużynę w biedackiej polskiej lidze, która z dołu tabeli, na wyjeździe idzie na drużynę z góry tabeli w zestawieniu 4-3-3. Trzeba mieć jaja ze stali, żeby tak grać!!

Reklama

26 KOMENTARZE

    • Lech to kumple z tego co się
      Lech to kumple z tego co się orientuję. Poważnie mówiąc jestem w szoku, to jest ten sam zespól co dostawał po 4 na początku sezonu, owszem doszło 3 czarnych, ale to z ławy i I ligi. Poukładał to Smuda, Bajor robi swoje, no i Bajor nie zgadzał się z Franzem co do Micana, a ja trzymałem Franka stronę. Piłka to naprawdę dziwny sport. Micanski z Piastem zagrał taką nędzę, że ja bym go pogonił. Kolejne mecze zagrał genialne, nie wiem w czym rzecz, pewnie Bajor widzi ich na treningu i ma więcej w głowie.