Reklama

czwartek, 26 luty 2009


czwartek, 26 luty 2009

Paweł Piskorski został niedawno wybrany przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego. Monopolistyczna dominacja Platformy Obywatelskiej i PiS u może być wkrótce poważnie zagrożona. Jak słusznie zauważył na swoim blogu Staś Kubasek (Polska z Ameryki, post z 28 stycznia) brakuje zdrowej równowagi na naszej scenie politycznej. Potrzebna jest silna i inteligentna lewica oraz prawica zainteresowana Polską i obywatelami, a nie wściekłym maratonem liderów o fotel prezydencki.

Paweł Piskorski powiedział dziś w radio TOK FM parę rozsądnych słów na temat partyjniackiej polityki oraz bierności w działaniach obecnego rządu. Obudźcie się, Panie i Panowie z PO, bo nowa fala nadchodzi. Możecie liczyć na mój głos do czasu powstania przyzwoitej alternatywy, bo a) lewica a la Napieralski to 100% klapa, b) PiS romansujący w zaciszach alkowy z wiernymi wyznawcami Ojca Rydzyka jest pączkującym, sfrustrowanym kłębowiskiem zakompleksionych nieudaczników. Jeśli natomiast pan Piskorski wcieli w życie głoszone postulaty (łudzić się zawsze można) to istnieje szansa, że znajdę się w grupie jego zwolenników.

Na pocieszenie, składam Panu premierowi gratulacje z powodu mianowania posła Pawła Grasia na rzecznika rządu. Niezwykle mądre posunięcie, zwłaszcza, że pan Sławomir Nowak ograniczy nareszcie swoje kompromitujące wystąpienia, a pani Pitera zajmie się “na poważnie” sprawami korupcji i innych urzędniczych wykroczeń.
Drrrrr, pobudka!

Autor: Pistacjowy Kosmita

Reklama
Poprzedni artykułZakazane piosenki
Następny artykułWypraszam sobie