Reklama

Drodzy Kontrowersjanie!

Drodzy Kontrowersjanie!
Mój blog jest przewrotnym żartem pisanym ku rozrywce przyjaciół, którym Bozia nie poskąpiła poczucia humoru i dystansu do siebie. Ot, miejsce w sieci, gdzie można odetchnąć na chwilę od tytanicznych prób naprawiania świata. Jeśli ktokolwiek chciałby poczuć się dotknięty kpinami podpisywanymi nickiem Izis, to proszę pomyśleć że ja mam najgorzej – jestem nieodmiennie najwdzięczniejszym obiektem własnych dowcipów.
Udział tego bloga w onetowskim konkursie potraktowałam pół żartem, pół serio. Z przymrużeniem oka – jako kolejną kpinę z absurdów rządzących siecią oraz serio – jako spłatę długu wdzięczności wobec Gospodarza.
Miło mi, że sporo osób rozumie zawarte w tekstach żarty i spodobały się komuś na tyle, by z 14. lokatą blog Izis przeszedł do kolejnego etapu. Nie moja wina, że też jestem genialna.
Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie, dzięki któremu udało się przepełznąć dalej i serdecznie proszę o kolejne smsy – solidarne poparcie Gospodarza tego portalu nie uniemożliwia Wam głosowania na mnie, bo w tym etapie też można wysyłać smsy na kilka blogów.
Numer mojego bloga pozostał ten sam, co w poprzednim etapie – I00031, gdzie I to duże „i”, zaś „0” to zero.
Gorąco zachęcam do nonszalanckiego pozbycia się kwoty 1,23 pln i wysłania smsa na numer 7122
No bo zastanówcie się – a co Wam szkodzi?
Wasza na zawsze – Izis

Reklama
Poprzedni artykułRepublika korporacji
Następny artykułTakiego zjazdu formy jeszcze nie było. Piłkarzykowi Donaldowi związało nóżki!

33 KOMENTARZE