Reklama

Często powraca pytanie: „Skąd wiedziałeś i to od samego początku?”. Odpowiedź nie jest specjalnie skomplikowana i ma podtekst filmowy. Od pierwszego dnia tego cyrku widziałem sceny z „Seksmisji” i to te wszystkie kultowe od: „weź pigułkę”, przez „mężczyzna to złą”, aż po promieniowanie Kuppelweisera i wreszcie bociana, który wbrew idiotyzmom tworzonym przez ludzi, beztrosko sobie latał. Filmowe sceny z Chińczykami padającymi na ulicach, jak muchy, kwarantanna na statku Diamond Princess, obnażająca doszczętnie tę toporną inżynierię, otwarte Castoramy i zamknięte szkoły z lasami. Czego potrzeba więcej, żeby zrozumieć o co chodzi w operacji politycznej, która z medycyną i biologią ma tyle wspólnego ile było potrzebne do ogłupiania mas.

Najbardziej dobitne w tym wszystkim jest to, że do wykrycia jednej wielkiej blagi praktycznie nie jest potrzebna żadna wiedza, wystarczy instynkt samozachowawczy i zwykłe doświadczenie na poziomie dziecka poznającego świat. Gołym okiem było widać, że ludzie w Castoramch nie umierali, jak na chińskich chodnikach, gołym okiem było widać, jak liczono zgony „kowidowe”, głównie schorowanych staruszków albo pacjentów w ostatnim stadium raka. Kto chciał być bardziej ambitny mógł sięgnąć do podręczników socjologii i na pierwszych stronach przeczytać, że w przypadku realnego zagrożenia politycy i służby robią wszystko, żeby nie wywołać paniki. Tymczasem „pandemię” dzień w dzień podkręcano do poziomu histerii i nie inaczej rzecz się miała z „medykami”, wszystko zostało postawione na głowie. Dawna walka z leczeniem przez telefon i Internet została oficjalna „teleporadą”. Jak świat światem lekarze gremialnie nie mówili pacjentom, że zachorowali na straszną chorobę i praktycznie nie mają szans, bo za chwila płuca zamienią się w galaretę, w „pandemii” to powszechna „diagnoza” . Mało tego! Zdrowi ludzie zostawali bezobjawowymi i potencjalnymi truposzami.

Reklama

Jeśli ktoś minie znów zapyta skąd od początku wiedziałem czym jest ta „pandemia”, to odpowiem, a jak można było tego nie widzieć, wytłumacz mi!? Twórcy i zarządzający tą maskaradą nigdy specjalnie się nie kryli z tym, że robią z ludzi idiotów, zaryzykowałbym stwierdzenie, że to była i jest część planu. Jedyną zagadką pozostaje granica ogłupiania mas, ile ludzie w swojej głupocie są w stanie kupić i tutaj pojawia się wczorajszy finał Mistrzostw Europy na Wembley. Blisko 70 000 ludzi bez żadnego dystansu i maseczek, a jeśli chodzi o dezynfekcję to ta odbyła się wyłącznie doustnie, poprzez wtłaczania piwa i alkoholu. Dzikie imprezy w negliżu, za przeproszeniem rzyganie po winklach i bójki pomiędzy kibicami obiegły cały świat. Na tym tle wyskakują jakieś pajace na płytę stadionu, by odstawić tandetny „performance”, którego sam twórca nie rozumie, ale za to wszyscy w maseczkach. Nie koniec komedii! Całość rozgrywała się w dniu, gdy Wielka Brytania osiągnęła kolejny rekordowy wynik 32 000 zakażeń. Przypomnę tylko, że Anglicy zamknęli stadiony przy 1000 zakażeń i jeszcze raz zapytam, jak można tego nie widzieć, nie mówię rozumieć, ale przynajmniej dostrzec i połączyć proste fakty, niczym dziecko, które zbliża rękę do ognia?

Szkoda bawić się w jakiekolwiek subtelności, dziś podział jest jeden, chociaż wielu może się wydawać brutalny. Ludzie w czasie „pandemii” dzielą się na mądrych, kompletnych idiotów i bandytów, którzy z tego żyją. Innych kryteriów nie ma. Oczywiście można dzielić włos na czworo i mówić, że przecież część, zwłaszcza starszych osób jest przerażona, bo media nakręcają spiralę paranoi. Nie jest to jednak żadne usprawiedliwienie, skala kłamstwa i ordynarnej propagandy powinna na rozsądnego człowieka działać dokładnie odwrotnie, reszta jest tylko i wyłącznie głupotą, w żaden sposób nieusprawiedliwioną. Najprostszy test na inteligencję odbył się wczoraj na Wembley, jeśli nie zobaczyłeś, że najgroźniejsza na świecie „pandemia” jest jedną wielką i prymitywną propagandą, to jesteś skończonym idiotą. Cała reszta nie ma najmniejszego znaczenia i nie stanowi żadnego alibi.

Reklama

33 KOMENTARZE

 1. Problem polega na tym, iż głupota ludzka jest nieskończona, więc kowidiotów nie przekonamy żadnym racjonalnym argumentem. Zdecydowana większość populacji jest zwyczajnie debilna. Tak było zawsze. To, że tak powiem, prawidłowość biologiczna. Zauważyć wypada specyficzną medialną próbę przekonania rozumnych metodą, nazwijmy to, na współczucie. Powinniśmy współczuć wyznawcom świrusa, bo wielu np. zmarło w wyniku faktycznego wyłączenia służby zdrowia. Napiszę coś, być może niepopularnego, lecz tak naprawdę sądzę.
  Nie żałuję tego bydła, w najmniejszym stopniu. Biomasa nie wyciąga wniosków, nawet na poziomie elementarnym. Zwróćcie uwagę, iż sympatie polityczne się nie zmieniają. Nie istnieje żadna znacząca partia jasno reprezentująca nasz pogląd:
  Nie ma żadnej epidemii.
  Trwają przygotowania do kolejnej fali zamordyzmu i wszystko wskazuje na powodzenie tych poczynań. Tępota biomasy pozwala na wszystko. Tym bardziej powinniśmy trzymać się razem, bo na tzw. przebudzenie, obecnie nadziei brak.

 2. Zakrzepy w mózgach osób zabitych przez szczepionkę
  Źródło filmu: Autopsja śmierci przez LCA. (“autopsia de muerte por ACV.”)
  Youtube, Facebook, Instagram, tiktok i wszystkie główne media społecznościowe cenzurują ten film.
  link na film: https://t.me/qpolska/47938
  link na zdjęcie: https://t.me/qpolska/47873

  TEMAT: POTUS – dlaczego szczepienia? 3 rzeczy
  link na film: https://t.me/qpolska/48058
  =============================
  Plan kabały był taki: blokada do czasu, aż VAX będzie dostępny, przez 2 lata, gospodarka całkowicie zniszczona. Kiedy VAX-szczepionka się pojawi, będzie miała status ZATWIERDZONY. Odmówisz? 2 obozy FEMA, status przestępcy, będziesz ciągnięty, kopiący i krzyczący.

  TRUMP musiał podjąć rękawicę i zatwierdzić ten “preparat”, aby wpuścić globalistów na minę.

  ● jedyna możliwość odwrócenia skutków leczenia?
  Łóżka medyczne?

  + LUDZIE MUSIELI TO ZOBACZYĆ !!!
  Kto uwierzyłby w cokolwiek z tego?

  Q zawsze mówił, że mamy to wszystko!

  CZAS WOJNY. Biblijny. Jego życie i życie rodziny na szali. Dosłownie. Gra o sumie zerowej. Bolszewicy i Romanowowie.
  Nie musimy się tego domyślać.

  Wojna ma swoje koszty. Wojna Rewolucyjna miała ofiary.
  Życie. Własność.

  Powiedział nam o HCQ na samym początku!
  Miał COVID i został wyleczony.
  Współczynnik przeżycia = 99,x%.

  NIE MA POWODU DO STOSOWANIA ŻADNYCH SZCZEPIONEK!

  Ten plan sięga 1963 r. >>>> i pomimo tego wszystkiego trwał tak długo,

  TYLKO BÓG MOŻE TO WYCIĄGNĄĆ !

 3. Lokalni siewcy pandemii muszą się bardzo postarać, by przestraszyć ludzi “czwartą falą”. Bowiem w miarę postępów epidemii wirusy stają się coraz bardziej zaraźliwe, ale jednocześnie mniej groźne. Dlatego oczywiście wykryją wiele przypadków, nierzadko podkręcając testy i będą chcieli to rozgłaszać jak jakąś hiobową wieść. Ale szpitale pozostaną puste i trudno będzie już kogoś na to nabrać.

  Tak optymistycznie to by wyglądało, gdyby nie “białko kolca” wszczepiane ludziom masowo. Nie wiadomo, jak okaże się groźnie. Nie znamy też pokłosia lockdownów. Osłabiają one gospodarkę, ale też ludzką odporność. Nie wiadomo czy nie będziemy mieć do czynienia z “czarnym grzybem” lub innymi tego typu świństwami. Wyżej wymienione ofiary też będą obciążać konto ekipy Kaczyńskiego. Kto wie czy nie przejdzie on do historii jako Jarosław Depopulator.

   • @wrednick
    Kowidianie to ofiary prawdziwych przestępców, a nie zagrożenie. “Białko kolca” może ich wykończyć, a nie nas. Ja jestem pełen współczucia dla nich i mam nadzieję że Bóg ma ich w swojej opiece i nie pozwoli, by większości z nich działa się krzywda. Ta boska opieka przybierają czasem nieoczekiwane formy. Na przykład PiS nie zagwarantował sobie większości konstytucyjnej w ostatnich wyborach. Jak byśmy teraz wyglądali, gdyby taką większość dostali?

    • To nie jest tak, że wyszczepieni nie zaszkodzą nieszczepionym. Skoro ta p albo f w ulotkach zaleca by karmiące piersią i ciężarne nie przebywały w pomieszczeniach z wyszczepami to jest coś na rzeczy. Biełko kolcowe to coś wielkości priona albo i mniejsze, obecne we wszystkich płynach ustrojowych zaszczepionych. Sieją tym poprzez oddech, ślinę, pot, łzy, mocz o krwi nie wspominając. Długi pobyt w jednym pomieszczeniu z kilkoma szczepanami spowoduje jakiś poziom obecności białka kolcowego u nieszczepionych. A codzienna rutyna w biurze (słabo wietrzonym)?

     • A ta p lub f nie zaleca, aby unikać szcz… stop, szpryc firmy p lub f, bo to grozi czasem prawie natychmiastowym zgonem? I tyle w temacie zaleceń tej p lub f. Napędzanie strachu. Ostrzega przed swoimi szcz… stop, szprycami?

     • @pro100
      Także spotkałem się z opinią, że zaszczepieni sieją “białkiem kolca” i zarażają niezaszczepionych. Ale w takim przypadku nie byłoby maniackiego nacisku na “wyszczepienie” wszystkich. Kilkanaście procent by wystarczyło, by zrobić szkodę pozostałym.

     • Białko kolcowe to wytwór ca o dwa rzędy wielkości mniejszy od wirusa. Jedynie kwestią czasu gdy dotrze do wszustkich organów szczepionego. A jaki problem by wydostał sie poza organizm? Po drugie rodziny mają tendencję by albo się szypać albo nie w zależności co lider zrobi. To już jest jakś bariera a jeżeli dodać świadomość faktu czym szczepan jest to pozwoli ominąć wiele zbędnych kontaktów. Wyszczep 15% populacji nie daje praktycznie nic (poza ich +(i)) wyszczepienie 80% to istotne zagrożenie dla pozostałych 20 o ile się nie odizolują.

 4. Władzę w tym kraju przejmie ugrupowanie z obecnym poparciem >15% , które jako pierwsze zacznie otwarcie mówić o fabrykowaniu pandemii i ludobójstwie. Przypuszczam, ze do takiego kroku przygotowuje się Tusk (w przeciwnym razie by nie wracał). To pewne, że niebawem w PO przestawią wajchę i (niestety) słupek poparcia skoczy im do 30% (na początek tylko do 30). Pozostaje mieć nadzieję, że odbędzie się to kosztem hołowni obywatelskiej i lewicy obywatelskiej. Powtarzam: Tusk nie wróciłby, gdyby nie miał w rękawie asa. A as dzisiaj może być tylko jeden – prawda o “pandemii”. Zostanie okrzyknięty zbawicielem. Oczywiście TVN i inne tego typu GW są częścią tego planu. Szykują się. To wszystko jest bardzo czytelne. Przynajmniej dla mnie.

  • @J0nes – Taki scenaruisz byby bardzo możliwy gdyby… no właśnie, gdyby szykowano się do globalnego albo przynajmniej europejskiego odwołania pandemii, a na to się jak na razie nie zanosi. Ryży folksdojcz musiałby robić coś wbrew makreli, a na to jest za cienki. Nie sądzę też żeby “centrala” wybrała go na “wybawiciela” głoszącego prawdę o pandemii, też za cienki. Obawiam się, że szkopy przygotowują grubą rozróbę, stąd to jego ciągłe straszenie, że “coś strasznego się wydarzy”. Nie, że może się wydarzyć tylko włąśnie, że się wydarzy. Nie na darmo ambasodorem Niemiec w Polsce został as wywiadu niemieckieo, oni planują na kilka kroków do przodu, i niestety, większości przypadków, skutecznie. Czyli, coś w rodzaju “prowokacji gliwickiej” gdzie duży udział będzie miało lewactwo z Polski i antifa z Niemiec. Może nawet jakieś “zielone ludziki” się pojawią i wtedy “bratnia pomoc” z Europy może być przysłana. Jeszcze inną opcją może być próba “zalegendowania” plandemiusza, jak na razie, walczy on dzielnie z koszernymi, o ustawę, która w żaden sposób nie dotyczy 447 ale tak jest przedstawiana. W takim przypadku, koszerni mogą się wycofać, plandemiusz “pokona” też tuska, którego “centrala” przeznaczyła na odstrzał i będziemy mieli wieczne rządy “niezwyciężonego” MM. Ostatnia opcja jest dość mocno naciągana, ale może być prawdziwa…

 5. “Całość rozgrywała się w dniu, gdy Wielka Brytania osiągnęła kolejny rekordowy wynik 32 000 zakażeń” – ponownie spytam: co to za “rekordowy wynik”? Rekordy zakażeń były w grudniu-styczniu, po 110 000 dziennie. Te 32 000, po raz kolejny autor nazywa “rekordowymi”…
  Albo ja nie rozumiem znaczenia “rekordowy”, albo autor manipuluje emocjami, co sam zarzuca innym.

  Ponownie podkreślę, że w UK zmieniło się podejście. Po pierwsze, 19/07/2021 będą zniesione restrykcje (limity osób na weselach, dystans, maseczki itp., zostanie samoizolacja po powrocie z niektórych krajów) w Anglii. Po drugie nie liczą się “zakażenia” a ilość osób hospitalizowanych.

 6. Przedstawię ciekawe informacje z Wielkiej Brytanii. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 4 2 10 16 22 37 70 89 130 143 159 ……. 0 0 0 0 0 0 2 3 0 2 4 3 5 12 5 9 12 8 18 16 Tylko tydzień 25 w 2020 i 2021, zgony według grup wiekowych <1
  1-4
  5-9
  10-14
  15-19
  20-24
  25-29
  30-34
  35-39
  40-44
  45-49
  50-54
  55-59
  60-64
  65-69
  70-74
  75-79
  80-84
  85-89
  90+………
  Najważniejsze. Wzrost wykładniczy w 2020 r. i jednolity w 2021 r. Skutecznosc szczepien w grupach ryzyka ogromna.