Reklama

 


Zapraszam wszystkich chętnych, do dobrowolnego wsparcia Portalu Kontrowersje.net, którego można dokonać poprzez zakup e-booka. Sprzedaż odbywa się według następujących zasad:

1)    Firma PHU Autodomena Izabela Firlej-Wielgucka, Biskupin 85A, 59-225 Chojnów zaprasza wszystkich chętnych do zakupu e-booka „Tablice”.

Reklama

2)    Cena e-booka 50 PLN i za tą cenę klient otrzymuje jeden egzemplarz zbioru artykułów autorstwa Matki Kurki, dostępny na stronie pod linkiem http://www.kontrowersje.net/node/3625 Zbiór ten został skorygowany i opracowany graficznie w formacie pliku PDF i taki plik otrzyma kupujący na swoją skrzynkę e-mail. Cena dotyczy sztuki, co nie znaczy, że klient nie może mieć fanaberii zamówienia kilku egzemplarzy. 

3)    Sprzedaż internetowa będzie prowadzona na stronie www.kontrowersje.net Klient może dokonać zakupu poprzez przelew bankowy na następujące dane: 

PHU Autodomena Izabela Firlej-Wielgucka
Biskupin 85A
59-225 Chojnów
BRE Bank: 65 1140 2004 0000 3102 3312 8362

Dla przelewów zagranicznych:

 

 

W opisie przelewu proszę podać ilość sztuk i dane do paragonu lub FV, koniecznie adres e-mail. Dane nie są obowiązkowe, ale przynajmniej Nick bardzo mile widziany. Niezbędny jest adres e-mail, na który zostanie wysłany e-book. W przypadku gdy klient dokona zakupu bez podawania danych, firma Autodomena wystawi paragon jak w każdym sklepie.

Firma PHU Autodemana oświadcza, że dysponuje prawami autorskimi i pozwoleniem na sprzedaż internetową. 

Tyle nudnych formalności i wymogów. W praktyce wygląda to tak, że Ci co chcą wspomóc portal i zakupić e-booka, mają moje uroczyste słowo, że zgromadzone fundusze przeznaczę na stałe wydatki i bieżące prace związane z utrzymaniem portalu. Wspierać portal można incydentalnie lub systematycznie, wszystko zależy od woli i możliwości finansowych użytkowników. W przyszłości planuję wprowadzenie kolejnych pozycji, być może takich, które się pojawią najpierw w sprzedaży, a dopiero potem na portalu, tak aby „Klienci” mieli przynajmniej odrobinę satysfakcji i wiary w sens zakupów.

Zarówno kupujący jak i nie-kupujący, jako użytkownicy portalu, nie nabywają z tytułu zakupów, czy też braku zakupów, szczególnych praw lub sankcji. Zakupy są całkowicie dobrowolne i nie mają wpływu na promowanie tekstów lub samych użytkowników na portalu. Serdecznie dziękuję wszystkim „Klientom”, a wiem, że już jest ich sporo i zapewniam, że zgromadzone środki służą tylko i wyłącznie utrzymaniu i rozwojowi Portalu Kontrowersje.net.

Dziękuję serdecznie za każdą formę wsparcia

Piotr Wielgucki (Matka Kurka)

Reklama