Reklama

Ja nie znałem, a znalazłem przypadkowo. Pomysł niby dobry, ale coś mi nie całkiem pasuje.
Przekazuję Wam dla informacji. Osobiście wyrobionej opinii jeszcze nie mam.


Ja nie znałem, a znalazłem przypadkowo. Pomysł niby dobry, ale coś mi nie całkiem pasuje.
Przekazuję Wam dla informacji. Osobiście wyrobionej opinii jeszcze nie mam.

“Tworzymy społeczność obywatelską, która będzie motorem zmian w Polsce. Biorąc udział w PROJEKCIE PI przyczyniasz się do budowania lepszej przyszłości.
ROJEKT PI ma szansę urosnąć do rangi wydarzenia bezprecedensowego w historii polskiego internetu. Jest on w całości tworzony przez internautów. Celem PROJEKTU PI jest pozyskanie zainteresowania jak największej ilości potencjalnych użytkowników, którzy w przyszłości będą pracować nad statutem a także programem przyszłej Partii Internetowej. Jezli oczywiscie beda i w ten sposob chcieli sie wykazac .
Jesli nie -liczymy na udzial bezpartyjny .Chcemy ,by nasi internauci sprobowali wlasnych sil w budowaniu ,naprawianiu rzeczywistosci .By starali sie na lamach naszego portalu pokazac wyjscia z roznych problemow politycznych ,gospodarczych .Chcemy osiagnac poziom w ktorym nie ma miejsca na napadowosc wobec siebie ,badz wobec klasy politycznej.Poziom ,w ktorym merytoryka bedzie podstawa dzialania .
Nasz portal nie jest konkurencyjny dla zadnego innego .Chcemy ,by Panstwo oprocz ogladania swoich ,juz wybranych portali ,zahaczyli rowniez o strone http://www.projektpi.pl .Rzucili pomyslem ,podzielili sie spostrzezeniami ,byc moze doszli do wynikow za pomoca stworzenia grup ,ktore jako ruchy oywatelskie beda chcialy przebijac owe pomysly .
Nasz portal daje rozne kierunki dzialania ,umozliwia tworzenie sie polskiej mysli i wychodzenie na zewnatrz za pomoca roznych narzedzi
Serdecznie zapraszamy do nas
Pozdrawiamy
PROJEKT PI”

EDIT:
P.S. Pomyślałem sobie, że to może być partyjna podpucha zorganizowana przez np. Adama Bielana, albo Michała Kamińskiego, żeby zagarnąć trochę elektoratu dla PiSu poprzez internet.
Jednak zasadzki tego typu są chyba w Polsce karalne? Trochę dziwaczna inicjatywa, chociaż sam pomysł nie jest kompletnie idiotyczny. Matek Kurek miałby już możliwość stworzenia swojej partii na tym portalu, gdyby tylko chciał. Zwolenników ma chyba wystarczająco.

Reklama

2 KOMENTARZE