Reklama

Niech nam żyją sto lat, niech nam żyją sto lat, niech nam żyją sto lat

Niech nam żyją sto lat, niech nam żyją sto lat, niech nam żyją sto lat bracia obaj bliźniaczo dwaj. Wszystkiego najlepszego dla pierwszego spośród braci i drugiego po bracie, żeby wam się zawsze, żeby nigdy wam nie brakło.

Zdrowia szczęścia i słodyczy, oby wam się i sto lat redakcja życzy. Na górze róże na dole fiołki, wy się kochajcie jak dwa aniołki. Ale wyrośliście, no pokażcie się redakcji, gili glili. Dobra Jarosławie, w porządku Lechu bądźmy poważni, co było to było, różnie było, zapomnijmy w dniu tak uroczystym. Chłopaki tak od serca redakcja wam powie, że gdyby nie wy to redakcji pewnie by nie było i za to w dniu waszych urodzin serdecznie redakcja dziękuje. Potem trzeba było się rozstać, ale co redakcja znowu gada, cyk Walenty na bok sentymenty.

Pół żartem to redakcja wie czego żyć, na pół serio brakuje pomysłów, na całe serio chyba nie ma szans. A to z tego powodu, że wasze marzenia chłopaki są takie, jakich ani redakcja, ani rzesze czytelników nie pozwolą, żeby się spełniły. Jeden zapewne marzy o reelekcji no i sami wiecie, że tego wam życzyć redakcja nie może, bo tak źle Polsce redakcja nie życzy. Drugi marzy o powrocie na fotel premiera i to sytuacja analogiczna. Obaj marzycie o 70% dla PiS, a tego nie daj nam Boże. Pozostają życzenia standardowe. Ciepło się ubierajcie, nie siadajcie na kamieniu, najważniejsze żebyśmy zdrowi byli. Wszystkiego najlepszego dla nas i zdrowia dla was.

Reklama

6 KOMENTARZE