Reklama


Reklama

Witam kontrowersyjnych. Wiem, że polityka potrafi być męcząca i często mielone jest to samo do znudzenia,ale myślę że zawsze można ją sobie odrobinę uprzyjemnić. Jeśli lubicie filmy i książki sensacyjne, kryminały, dreszczowce to niniejsza propozycja jest lepsza niż political fiction. Jeśli przeczytacie sobie cykl Goodbye ITI z najnowszym odcinkiem tutaj: http://monsieurb.nowyekran.pl/post/14177,iti-rok-1993-miro-wchodzi-do-gry to w wielu kwestiach można zyskać inną perspektywę na polską politykę i za co we współczesnej polsce Polsce przypina się ordery. (http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=W&katalogId=3&subpageKatalogId=3&pageNo=1&nameId=2463&osobaId=11647&)

A przed wyborami warto przeczytać i przypomnieć sobie bohaterów raportu z likwidacji WSI (http://www.raport-wsi.info/str.1) i zastanowić się jeszcze raz przed oddaniem głosu na danego polityka.W końcu jak to powiedział jeden z wielkich Polaków: "Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym."

Jak widać, duch w narodzie jeszcze nie ginie: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/kolejny-bojkot-prezydenta-nie-zachowal-nalezytego-,1,4311553,region-wiadomosc.html

Reklama