Reklama

Wpisuję tylko to, co czerwone, bez spacji, duże c trzy zera siedem osiem,? obudowa, bateria łatwiej, karta, karta, bateria, po co ta obudowa?

Wpisuję tylko to, co czerwone, bez spacji, duże c trzy zera siedem osiem,? obudowa, bateria łatwiej, karta, karta, bateria, po co ta obudowa? ? czy chcesz ustawić teraz datę i godzinę? ?Menu, wiadomości, utwórz sms, wyłącz słownik, c, cyfry, ?, tylko wyślij, odbiorca, siedem jeden Obama, wyślij, dźwięk przychodzącego smsa, skrzynka odbiorcza, ?za chwilę otrzymasz smsy z konfiguracjami dla twojego telefonu. Zaakceptuj je, a jeśli podczas instalacji zostaniesz poproszony o pin wpisz 1234. Koniec.? Dźwięk smsa, ?oddałeś głos w konkursie Blog Roku 2008 na blog kontrowersje.net/blog/matkakurka Pozdrawiamy, Organizatorzy. Koniec.?

Z trzecim już łatwiej, obudowa leży z boku, po co ustawiać datę, po co czytać odebrane smsy, po co konfigurować, wyłączyć telefon można wyjmując baterię. Idę na skróty.
A po co to wszystko? By politycy zaczęli się liczyć z głosem ludu, by dziennikarze zadawali pytania, a nie politykowali. Musimy rozreklamować portal. Jest ku temu świetna okazja, więc zdobądźmy tę cholerną piątą kurkę kulkę.

Reklama

Wysłałem kilkanaście smsów w drugim etapie, kilkanaście w trzecim, z czego po dziesięć razy zmieniałem karty. Zmobilizujmy się i wydajmy te pare groszy na potrzebujące dzieci.

p.s. potrzebuję sugestii, na kogo mam zużyć pozostałą kwotę z pre-paidów, zagłosowałem na blog dziewczynki polecany przez kurkę, więc pozostał mi jeszcze jeden sms.

Reklama

14 KOMENTARZE