Reklama

Do Wielce Czcigodnego Pana Prezydenta Oświeconej Europy.
Tak jak obiecałem waszej wielmożności zgodnie z jej życzeniem pozostałem w  Polsce aby na bieżąco informowac waszą wielmożność o wydarzeniach , które są istotne a mają miejsce  w kraju nad Wisłą.
Śpieszę donieść ,że sprawy rozwijają się w dobrym i przewidzianym przez waszą dostojność kierunku.
Pierwsze  kroki następczyni waszej dostojności na urzędzie premiera  potwierdziły się  i skutkowały  pierwszymi opiniami świadczącymi o nostalgii za waszą dostojnością. Prawdą jest bowiem to , że jeśli chcemy podnieść swoją wartość należy otoczyć się miernotami lub do nich porównać . 
Porównanie zawsze będzie korzystne. Tak też stało się i tym razem.
Nawet nienawistni wobec waszej dostojności politycy wyrażają się o  waszej dostojności pozytwnie porównując z obecną premier. Tak oto w prosty sposób wasza dostojnośc zyskała na znaczeniu a co niektórzy wykazuja pierwsze objawy tęsknoty.
Tak jak wasza dostojnośc powiedział mi podczas naszego ostatniego spotkania jestem tu po to aby baczyć na prawdziwych wrogów waszej dostojności czyli tych co tak naprawdę waszej dostojności nienawidzą i chcą doprowadzić  do jej upadku.
Poczyniłem już pierwsze kroki i tu pochwalę się , nawet skuteczne w dostaniu się w krąg osób Schetynowców poprzez których będę miał też dostęp do informacji z Dużego Pałacu.
Tak jak wasza dostojnośc przewidział prawdziwy przeciwnik kryje się własnie tam i to on stanowi największe zagrożenie.
Nienawiść Schetyny wobec waszej dostojności nie wgasła i jest podtrzymywana przez głównego lokatora Dużego Pałacu.
To z nimi wasza dostojnośc stoczy prawdziwą walkę po powrocie do kraju.
Problemem przecież nie jest Jarosław  K. a jeżeli już to najmniejszym.
Informuję też waszą dostojność o skutecznej eliminacji Radosława który ośmielił się zaatakować waszą dostojność w wywiadzie dla "Politico".
Tak naprawdę Radosłąw  S  jest skończony a jego polityczna agonia jeszcze trochę potrwa co jak mniemam dostarczy waszej dostojności pewną dozę satysfakcji i rozrywki.
Co do samej następczyni waszej dostojności to sprawy idą we właściwym kierunku tak jak wasza dostojnośc przewidział.
Powoli powolutku zaciskam się pętla wokół szyji Ewy K.
Sprawę należy przeciągać wikłając ją w coraz to nowe problemy. Nie chwaląc się ale pomysł z sesją w prasie jest mój i jak myślę sprawił waszej dostojności dużo dobrej zabawy.
Następnie była sprawa lekarzy , która przez kilka dni wprawiła w ataki histerii panią premier.
Teraz gdy piszę te słowa rozpoczynamy sprawę z górnikami.
Doprawdy nie sądziłem ,że wikłanie pani premier w coraz to nowe problemy będzie tak łatwe.
Ogłoszenie likwidacji 4 kopalń na konferencji dotyczącej podsumowania 100 dni rządów było majstersztykiem waszej wielmożności..Jako człowiek małej wiary nie sądziłem ,że to się uda ale tak jak wasza wielmożnośc przewidział mucha weszła do pajęczyny.
Jak na razie strajkuje około 1000 górników.

Na tym kończę ,polecam się pamięci waszej dostojności zapewniając jednoczęsnie o mojej niewzruszonej lojalności.
Oddany sługa

Reklama

Q

Reklama