Prześlij dalej:

Dwie sprawy i bardzo proszę, aby obie traktować niezwykle poważnie, a pierwszą nawet bardziej, bo w przeciwnym wypadku dojdzie do tragedii. Pedofilia w Kościele jest faktem, co więcej na tyle bulwersującym, z powodu wieloletniego ukrywania śmiertelnego grzechu i bezkarności pedofilów, że ten temat nie jest domeną lewaków. Od lat chwalę się swoim prowincjonalnym pochodzeniem i zapewniam, że Józefowa z końca wsi, która robi za lidera kółka różańcowego, może na plebanii się nie odezwie, ale przy sklepie i na przystanku, „gada na księdza” jak wszyscy we wsi.

Kiedyś na wsi nikt się nie odważył mówić o „takich rzeczach”, nawet w domu był to tabu, ale teraz mówi się wszędzie i bez zahamowań. Media zmieniły rzeczywistość również na prowincji i akurat ta zmiana jest bardzo dobra. Każdy ma dziecko, wnuczkę, młodszą siostrę, brata lub ostatecznie dalszą kuzynkę i nie ma szans, aby ludzie brali w obronę księży, którzy dzieci krzywdzą. W ogóle stare czasy minęły bezpowrotnie, dawniej ksiądz był we wsi świętym, nietykalnym, dziś o księdzu mówi się z pełną swobodą i plotkuje: z kim śpi, z kim ma dzieci, czy po pijaku jeździ do kościoła.

Zatem sprawa pierwsza jest taka, że ktokolwiek będzie próbował pozamiatać drażliwy temat, nie tylko przegra, ale przez większość Polaków zostanie uznany za bandziora. Tego nie wolno pod żadnym pozorem robić, a niestety widzę, że podobne ciągoty wśród „prawych” istnieją i się nasilają. W żaden sposób nie da się bronić krzywdy wyrządzonej dzieciom, tutaj odpowiedzią mogą być wyłącznie tony popiołu na głowę i zero ataków na Sekielskiego za film. Potraktowanie Sekielskiego jak tej „artystki” profanującej obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, to marzenie „czynnych szatanów”.

Jeśli chodzi o sprawę drugą , to przeciętnie rozgarnięty widzi, że w całej zadymie nie ma żadnego przypadku, ale na dwa tygodnie przed wyborami tylko ostatni idiota da się w te tryby wkręcić. Spokój, spokój i jeszcze raz zdrowy rozsądek. Cokolwiek Sekielski o pedofilii w Kościele by nakręcił, a nie wiem co nakręcił, bo nie oglądałem, byłoby z miejsca uznane za film: „poruszający”, „bulwersujący”, „tragiczny”, „przełomowy”. Dokładnie tak się stało z gniotem „Kler” i to dobry wstęp do sedna drugiej sprawy. „Kler” prócz wszystkich innych rewolucji miał wywrócić do góry nogami wyniki wyborów samorządowych. Nic takiego się nie stało i Sekielski też wyników wyborów nie wywróci.

Gdy rozpalają się emocje na krańcowym poziomie, ludzie histeryzują i głoszą ostateczne wizje. Trwa to mniej więcej dwa do trzech dni, dość przypomnieć zabójstwo Adamowicza. Co wtedy słyszeliśmy? W kółko to samo, że teraz to „opozycja” zbuduje obraz świętego świeckiego i będzie jechać na tym patencie przez wszystkie kampanie wyborcze. A co się stało? Dokładnie to o czym pisałem w czasie największej nawałnicy. Zbiorową percepcję i koncentrację można mierzyć godzinami, góra kilkoma dniami, ale nie tygodniami. Do środy będzie po temacie, tak jak po Adamowiczu, ACTA2, strajku nauczycieli. Trzeba dać się wyprztykać demiurgom i propagandystom, bo oni z całą pewnością od wzruszeń przejdą do agresji, jaką znamy od lat.

Strony

Źródło foto: 
36098 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

16 (liczba komentarzy)

 1. W tej antykościelnej operacji nie o wygraną w eurowyborach chodzi. Mają one marginalne znaczenie, ale skutecznie odwracają uwagę społeczeństwa (i PiS) od spraw istotniejszych. Tu chodzi o stworzenie nowej lewackiej cywilizacji oraz nowej światowej, demonicznej religii. Dlatego trzeba zniszczyć starą cywilizację i starą religię. To ma być blitzkrieg, szok i przerażenie. Za chwilę obudzimy się w totalitarnym, quasi komunistycznym światowym reżimie.

  Może dziwić, jak różnorodne ugrupowania przyłączają się do wojny z naszą cywilizacją. Ci, co są twarzami tej kampanii, to tylko zwerbowani najemnicy. Później stanie się z nimi to, co zwykle się dzieje z niepotrzebnymi już najemnikami.

 2. avatar

  Ani ja, ani nikt z mojej rodziny, ani znajomych nie miał żadnych takich doświadczeń z Kościołem. Co oczywiście nie znaczy, że tego nie było. Ale znaczy, że nie było powszechne. Kiedy Polska została sprzedana za szklane koraliki Stalinowi, jedyna ostoją był Kościół Katolicki. Tylko Kościół Katolicki stanowił przeszkodę. Był jedyną instytucją, która mogła się przeciwstawić i zrobiła to skutecznie.(A ile dywizji ma papież? pytał Stalin i zawiódł się) Marksizm to zapamiętał. Dlatego teraz zwalcza go wszelkimi metodami. Jak padnie, biada nam wszystkim.

   

 3. "Ani ja, ani nikt z mojej rodziny, ani znajomych nie miał żadnych takich doświadczeń z Kościołem."

  No właśnie, mogę się pod tym podpisać. Nigdy też nie było nawet cienia podejrzenia.
  Jakkolwiek oczywiście nawet jeden taki przypadek to o jeden za dużo to realnie to są wszystko tak dęte sprawy, że tylko idiota może tego nie widzieć. Jakaś, za przeproszeniem, stara baba w typie śp.Kory po kilkudziesięciu latach nagle coś sobie "przypomina" i potem to jest odpowiednio grzane przez "zaprzyjaźnione media".
  Znam za to osobiście przypadek mojego kolegi uwiedzionego i trwale skrzywionego przez nauczyciela pederastę. Ale takie sprawy tych neobolszewickich "obrońców dzieci" jakoś zupełnie nie interesują. Zresztą o czym tu mówić jeśli dokładnie te same "środowiska" równolegle jakby nigdy nic postulują oddawanie dzieci pederastom do zabawy, ops, "adopcji".
  Doprawdy trzeba nie mieć mózgu aby na tą całą ich propagandę szytą grubymi nićmi się nabierać. Po nich to nawet gołym okiem widać, że nie troska o dzieci, a nienawiść do Kościoła wręcz paruje im z głów. Typowe bolszewickie nasienie.

 4. avatar

  Dokładnie tak. Winnych karać, ale od instytucji KK się odczepić, bo grozi nam to, co powyżej Egon O. opisał. Zresztą to jest chyba niestety nieuniknione, idzie straszna nawała a znikąd pomocy.

 5. Pomoc to tylko z góry. Już jedną bolszewicką nawałę udało nam się cudem powstrzymać, a drugą cudem przetrwać.
  Proszę zobaczyć jak została zaorana cała okolica, a Polska trwa, całkiem jakby była osłonięta jakimś niewidzialnym płaszczem. Dopiero co mieliśmy święto naszej Królowej - jeśli sami tego nie zepsujemy to i trzecia bolszewia się na nas rozbije. Stąd taka wściekłość diabelstwa.

 6. I pytanie do Schetyny, ilu homoseksualistów pedofilów platforma wsadziła do więzienia. Ilu

 7. avatar

 8. avatar

  Wniosek: Mamy do czynienia ze zwyczajną tresurą księży: nie ucz dzieci religii bo oskarżymy cię o pedofilię.

  Rabini zaczynają od 3-latka i osiągają świetne rezultaty; po prostu młody homo sapiens tak jest 'skonstruowany' :).  "Zachodni" człowiek bez katolicyzmu będzie po prostu doskonałym szabes-gojem i o to właśnie chodzi. "Lewica" dobrym tego przykładem jest, bez względu na to co się im w umyśle roi.

  PS. Żadnych dużych kwantyfikatorów proszę :)^:)

 9. Akcja jest skorelowana nie tylko z wyborami ale i rozpoczynającymi sie komuniami.

 10. A co do Adamowicza, to jednak nie do końca tak jak pisze Autor.
  Świętym co prawda nie został i wszyscy już o nim zapomnieli, ale trwałe konsekwencje są - dał mianowicie niezwykle wygodny pretekst do oddania Gdańska bez żadnej walki. Nawet nie trzeba się było wysilać aby cokolwiek markować i udawać jak w innych miastach. A tak się składa, że miasta to akurat kluczowe ośrodki Kulturkampfu...

 11. Strony