Reklama

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, pod warunkiem, że przyjaciele nie s

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, pod warunkiem, że przyjaciele nie są politykami, albo rodziną, z którą najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

Reklama

Najgorzej jednak jest wtedy, gdy przyjaciele są i politykami z rodziny. Polityczny przyjaciel z Rodziny Radia Maryja potraktował partię PiS tak, że nawet partia PiS na takie traktowanie nie zasługuje. „PiS szczeka, ale nie gryzie”, z takimi słowami zwrócił się Jerzy Robert Nowak do przyjaciół z PiS, którzy niewątpliwie znaleźli się w biedzie, po trzecich z rzędu przegranych wyborach. Ale nie jest aż tak źle, Jerzy Robert Nowak postanowił pomóc partii PiS i założył własną formację, co to redakcji nie chce się sprawdzać jej nazwy, coś tam z przełomem, ruchem i narodowością w każdym razie i to coś ma ściśle współpracować z PiS.

Wygląda na to, że PiS będzie dalej szczekał, a to współpracujące z PiS będzie chyba gryzło. Ciekawe co prezes Jarosław na taki podział ról i współpracę jako taką. Redakcja podejrzewa, że się prezes o współpracy od redakcji może dowiedzieć, jeśli nie słuchał RM. No cóż wprawę prezes ma w podpisywaniu paktów stabilizacyjnych z wyłącznością dla mediów z Torunia, tym razem też nie powinno być problemów, zwłaszcza, że pozostałe media chyba średnio są zainteresowane transmisją na żywo.

Reklama