Reklama

W imieniu Szanownego Jury w składzie: cmss, dorola, fM, Quackie i moja skromna osoba zwana Matka Kurka, mam zaszczyt przedstawić nominacje konkursowe. Jury nominuje następujące teksty:

 1. Kolekcję znaczków okazyjnie sprzedam.

 2. Święty Mikołaj w opałach

 3. Krzesełko

 4. Inauguracja roku chopinowskiego

Podana kolejność odzwierciedla chronologię zgłoszeń tekstów konkursowych i w żadnym stopniu nie sugeruje ostatecznego werdyktu. Ogłoszenie wyników konkursu w niedzielę 6 grudnia. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i zapewniam, że Jury mało się nie pozabijało przy wyborze tekstów i analizie tekstów, a ostateczny werdykt zapadł w nadprzyrodzonych okolicznościach. Proszę nie mieć żalu do Jury, że musieliśmy z 29 tekstów wybrać tylko 4, to nie nasza wina, to regulamin. Gratuluję raz jeszcze wszystkim uczestnikom.

Reklama
Reklama

40 KOMENTARZE

   • eh…ponarzekam se
    co snuć to nie ma już bez boga który gwarantował cel i sens ostateczny,potem różne próby poszukiwania sensu i celu zawodzą,potem przychodzi dorosłość i większość marzeń w większości się nie spełnia,a posiadanie zbyt wielkich ambicji przynosi głównie rozczarowania,więc rezygnujemy i na starość godzimy się z tymi drobnostkami które mamy i osiągneliśmy z wielkim trudem”bo przecież mogło być gorzej”, cieczymy się ze średniego życia jakie otrzymaliśmy i godzimy się na śmierć w poczuciu spełnienia(ale to spełnienie motyla któremu ktoś urwał skrzydła). i nie piszcie mi żebym nie czuł się przegrany skoro przegrałem i temu trza stawić czoło a nie eufemizować.zresztą chciałem napisać wpis na blogu,ale chyba tego nie zrobię-redukując ambicje,wystarczy że gdzieś wrzucę swą myśl,zresztą może i tak więcej osób przeczyta niż wpis na blogu

 1. hmmm 😉 cwaniaczki
  a kapituła nagrody publiczności to niema takiego komfortu, może sobie biedna kapituła pozwolić na wybór tylko jednego tekstu, ooooooo, nieszczęsna kapituła
  ale kapituła się nie skarży i tak po prawdzie wyboru dokonała, ale przed szereg wychodzić nie zamierza

  • W imieniu nie nominowanych
   W imieniu nie nominowanych uroczyście oświadczam. Nie czujemy się przegrani. W takim towarzystwie się nie da tak czuć. Osobiście się cieszę, że wzięłam udział, następnym razem postaram się bardziej i któż to wie?:)
   Niech no tylko Matka_Kurka da znać i…:)

 2. To, że nie masz pojęcia o
  To, że nie masz pojęcia o pisaniu nie jest jeszcze taką złą informacją dla ciebie. Mnóstwo inteligentnych ludzi nie potrafi pisać. Problem z tobą polega na tym, że nie umiesz pisać i zachowujesz się jak idiota, a to już nie najlepiej o tobie świadczy. Podejrzewałem cię jednak o trochę o rozumu.

  PS Z drugiej strony jest piątek, to wiele tłumaczy, również to, że masz dość na dziś. Jutro sok z kiszonej kapusty polecam.