Reklama

Gdyby nie ten, skompromitowany do cna, oszust i hochsztapler , podający się bezprawnie za detektywa – Krzysztof Rutkowski.

Gdyby nie ten, skompromitowany do cna, oszust i hochsztapler , podający się bezprawnie za detektywa – Krzysztof Rutkowski. Wylansowany wcześniej, przez stację TVN, na super-twardziela, na bezkompromisowego szeryfa miasteczka Warszawa. Ten bezczelny oszust, bruździ naszej doskonałej i w pełni profesjonalnej policji, ale nie tylko. Przyczynia się również do zatrważającego spadku liczby powołań i święceń w żeńskich zakonach.

I jakby tego wszystkiego było mało, wtargnął do spokojnego i sennego Sosnowca i zrujnował koronkową operację policyjnych profesjonalistów. Jako ,,amator, który na niczym się nie zna”. Tak podsumował kwalifikacje oszusta Rutkowskiego, pułkownik Sokołowski, który strzelanie oglądał na szkolnej strzelnicy w Szczytnie, a prawdziwych bandytów – na fotografiach do użytku służbowego, albo w telewizji. Również o policyjnej czarnej robocie, wie tyle, ile usłyszy, przy wódce, od kolegów z sekcji kryminalnej. Jak to pięknie pokazał Patryk Vega, w swoim nakręconym na faktach, filmie ,,Pitbull” : … a teraz idziemy aresztować takiego prawdziwego, wielkiego bandytę, co go pan naczelnik widział w telewizji – mówi policjant szykujący się na akcję, do swojego przełożonego.
Nie bardzo wiadomo, co najbardziej rozsierdziło milicyjnych kolegów, milicjanta Rutkowskiego. Co było tą kroplą, która przelała czarę, i wszyscy zgodnie rzucili się na ,,oszusta i hochsztaplera”, w tej telewizji która go wcześniej usilnie lansowała. Tym bardziej niezrozumiały ten atak, że materiały które, były już detektyw, zdobył i ogłosił ,,nie mają żadnej wartości procesowej”.
Może, po prostu, zwyczajnie bezczelne obnażenie naiwności i bezradności policyjnych ,,specjalistów”, kierowanych de facto, z telewizyjnego studia. Albo społecznościowych portali – falą ludzkich serc.
Bo już cały naród rozpoczął poszukiwania. I połowa emigracji.
Cała zaś, jeszcze niezdecydowana, reszta wypatrywała sygnału z Sosnowca. Od pary rozgrywających.
I wodzących za nosy, właściwie pijackie kichawy, tabuny psychologów, psychiatrów, biegłych sądowych, policyjnych tropicieli, itp. ,,ekspertuf”.
A przecież zabawa dopiero się rozkręcała. Wprawdzie ,,cała Polska” szukała porwanej Madzi i pół RFN-u. Ale już się włączył do akcji Interpol , by za chwilę FBI i amerykańska Polonia. Na miejsce tragedii, w celu wsparcia rodziny, wybierał się już na pewno przedstawiciel pana prezydenta – sam profesor Nałęcz. Również pan premier nie pozostałby w tyle, i zamiast się zajmować jakimiś ,,aktami”, skierowałby ministra Od Wszystkiego Boniego – na odcinek Sosnowca.
Kwestią godzin,zapewne, było, pojawienie się na miejscu dramatycznych wypadków, przyszłego Gauleitera Śląska – Gorzelika. Celem wsparcia rdzennych Ślązaków w wielkim nieszczęściu, wyrządzonym przez polskich, napływowych, bandytów.
Pomyślisz zapewne, Drogi Czytelniku, że nie wypada robić żartów z takiego nieszczęścia, że nie wypada zwyczajnie, po polsku – ,,robić jaj z pogrzebu”. Otóż można i wypada. Tak uważają wszyscy ci, którzy dzierżą, na krótkiej smyczy, wszystkie nasze ,,niezależne media”, albo ,,mainstreamowe publikatory”.
Bo jakoś nikt nie naigrywa się szyderczo z zapalających znicze w miejscu ukrycia zwłok zamordowanej Madzi, obywateli Sosnowca. Jakoś nikt nie napuszcza na nich pijanej bandy warszawskich troglodytów. Ani żaden kabotyn udający diskdżokeja, niejaki Leszczyński, nie zagłusza śmiertelnej ciszy kabotyńską muzyką. Nie zaszczycił tego miejsca poseł Palikot z megafonem zadymiarza. Żaden znakomity skoczek narciarski i rajdowiec nie udziela wskazówek, gdzie należy ,,nosić kwiatki na grób”. I co najdziwniejsze, nikt nie poprosił panią Hannę Gronkiewicz-Waltz o konsultację. O konsultację w kwestii, w której ma największe doświadczenie i równie wielkie osiągnięcia – w rozpędzaniu rozmodlonego motłochu.
Milczy w tej sprawie – nie wiedzieć dlaczego – pan prezydent Komorowski. A i pan przewodniczący komisji, tak wypadło, że obrony, który nie przegapił żadnej okazji dania głosu – też dziwnie zamilkł.
Postępowe zaś telewizje i wszystkie inne ,,niezależne i prywatne” media, co wieść nas mają do euro i Europy, od samego rana pokazują korowód ciemnogrodzian i lansują zabobon.
Jutro, najdalej pojutrze zinicjują uroczyste wkopanie krzyża, w miejscu męczeńskiej śmierci.
Kwestię pomnika pozostawią do rozstrzygnięcia w Ruchu Autonomii Śląska.

Reklama
Reklama

36 KOMENTARZE

 1. ojciec _milicjant
  Juz nie codziennie, ale kilka razy dzienne pytam – czy z nami leci pilot? pal sześć niechby i bez licencji ?

  Rozklad i degrengolade panstwa polskiego obserwuje i opisuje od lat. Również i tutaj, kiedy to nie było jeszcze bardzo terendy. Dlatego nie potrzebuje takiego narczystycznego buca Rutkowskiego, zeby mi cokolwiek obnażał, nawet naiwność i bezradność specjalistow policyjnych. Znam to z autopsji i trąbię o tym od lat. No ale wiadomo bez TVN – to wołanie na puszczy.

  Przechodząc do meritum, uważam, ze Rutkowski powinien być aresztowany jak tylko pojawił się w Sosnowcu. Paragrafow jest dość, żeby go wsadzić na parę dobryych lat.W cywilizowanym państwie prawa, do ktorych z uporem maniaka i wbrew realiom chce doszlusowac moja biedna ojczyzna, nie ma miejsca na wpółczesnych Robin Hood-ów czy Janosików, be względu na to jakie pobudki nimi kierują i jak naiwna, głupia i nieprofesjonalna jest Policja czy prokuratura. Jeżeli Policja jest głupia, naiwna i nieprofesjonalna, o czym zreszta każdy kto skończyl siedem klas i ma otwarte oczy i uszy wie, to trzeba zrobi wszystko, żeby zreformować te instytucję, a nie zezwalać na bezprawne działania samozwańczych detektywow.

  Nie wiem dlaczego TVN przestala promować Rutkowskiego i pobudki są dla mnie nieistotne. Istotne jest, że nareszcie robią dobrą robotę.

   • Myślę, że wszystkim wątpiącym w naszą ,,potęgę”
    wyostrzyły się zmysły zaraz po 10.04.2010. Gdyby to był tylko chaos i postsocjalistyczny bałagan – to pół biedy.
    Ale koncepcja obecnej ekipy Tusk-Komorowski & sojusznicy sprowadza się do demontażu państwa jakie znamy.
    ,,Ktoś” ma przejąć wszystkie jego funkcje, które uznajemy za elementarne atrybuty państwowości. Pytanie brzmi: kto?
    Czy kierujący tym demontażem i rozbiórką, znają i rozumieją sens tego dzieła?

  • Zatem jesteś , faxe, zdruzgotany przerwaniem festiwalu
   niekompetencji, idiotyzmu, infantylizmu i ogólnoeuropejskich ,,poszukiwań zaginionej”? Całej hecy, którą nam zgotowała – uwaga – najlepsza w kraju i specjalnie skompletowana w KGP, ekipa ,,specjalistów”. Co ujawnił wczoraj u Pochanke jakiś idiota w generalskim mundurze(nazwiska nie znam i nie chcę znać).
   Wspomniany idiota, z wężykiem na pagonach, nie potrafił odpowiedzieć na absolutnie elementarne pytanie: dlaczego w mieszkaniu rodziny W. nie przebywał policyjny negocjator w oczekiwaniu na telefon i żądania porywaczy?
   Po chwili konsternacji generał milicji/policji przypomniał sobie stary, nieśmiertelny greps : tajemnica śledztwa.

   • Ja juz takch zapotrzebowań
    Ja juz takch zapotrzebowań nie mam i festiwale mnie nie interesują.

    Zdruzgotana jestem od lat stanem polskich organow scigania i polskim wymiarem sprawiedliwosci. O niby sledztwach i niby oskarzeniach i przeprowadzanych na takiej podstawie postepowaniach karnych – i juz niestety nie na niby i o wyrokach tez realnych moge napisac kilkotomowa prace. Niestety nikogo to nie interesuje, tak jak nie interesuje nikogo reforma organow scigania. Koszty spoleczne tych dzialan juz tylko w “wolnej” Polsce są nieznane, bo licza sie statystyki sukcesu. Wciskaja nam te bajki, ze niezawisle i niezalezne sady weryfikuja prace Policji i prokuratury podczas rozprawy. I to jest jeszcze wieksza symulacja, matryx i sciema. Realia sa takie, ze jak prokurator “wyprodukuje” akt oskarzenia to nie po to zeby ten niezawisly i niezalezny krecil nosem tylko zeby skazal. I tak sie w 99,9% spraw dzieje. Setki, czy tysiace niewinnie skazanych, zniszczone zycie rodzin lata walki i nadziei itd itd. Znam to z autopsji i znajdziesz szczegoly w moich wpisach z przed roku czy dwoch.

    http://www.kontrowersje.net/tresc/super_sledczy_w_akcji

    http://www.kontrowersje.net/tresc/sad_po_polsku_czyli_bezprawie_absolutne

    http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=2998791585536453793#editor/target=post;postID=8537216416559268893

    • Ja też tylko w związku z ,,ogólnym stanem”
     bo ta cała tragiczna historia z Sosnowca, to żerowisko dla hien a mały wycinek dramatycznej rzeczywistości.
     Oprócz tego, że najlepsi,z policji, odeszli już dawno a nabór odbywa się przez łapankę(systematycznie zaniżane są kryteria), to jeszcze statystyki kłamią i fałszują. Bo nieznana jest ciemna liczba przestępstw, których przytomni ludzie nie zgłaszają, bo zamiast pomocy czekają ich upokorzenie i szyderstwo. A jak się ktoś uprze to dostanie standardowy papier ,,o umorzeniu z powodu niewykrycia”.Albo nic, sprawa idzie do ,,archiwum”, i -uwaga – nie można od policji wydobyć jakiegokolwiek potwierdzenia, że przestępstwo miało w ogóle miejsce.

  • Niestety, Rutkowski nie urządził desantu na Sosnowiec
   a najzwyczajniej na świecie zameldował się na policji w Sosnowcu, opowiedział co ma zamiar robić i uzyskał, na te działania, policyjną akceptację. Takie zeznanie złożył dzisiaj w prokuraturze i na koniec dodał : rzecznik policji Sokołowski nie pojęcia o czym mówi.

 2. ojciec _milicjant
  Juz nie codziennie, ale kilka razy dzienne pytam – czy z nami leci pilot? pal sześć niechby i bez licencji ?

  Rozklad i degrengolade panstwa polskiego obserwuje i opisuje od lat. Również i tutaj, kiedy to nie było jeszcze bardzo terendy. Dlatego nie potrzebuje takiego narczystycznego buca Rutkowskiego, zeby mi cokolwiek obnażał, nawet naiwność i bezradność specjalistow policyjnych. Znam to z autopsji i trąbię o tym od lat. No ale wiadomo bez TVN – to wołanie na puszczy.

  Przechodząc do meritum, uważam, ze Rutkowski powinien być aresztowany jak tylko pojawił się w Sosnowcu. Paragrafow jest dość, żeby go wsadzić na parę dobryych lat.W cywilizowanym państwie prawa, do ktorych z uporem maniaka i wbrew realiom chce doszlusowac moja biedna ojczyzna, nie ma miejsca na wpółczesnych Robin Hood-ów czy Janosików, be względu na to jakie pobudki nimi kierują i jak naiwna, głupia i nieprofesjonalna jest Policja czy prokuratura. Jeżeli Policja jest głupia, naiwna i nieprofesjonalna, o czym zreszta każdy kto skończyl siedem klas i ma otwarte oczy i uszy wie, to trzeba zrobi wszystko, żeby zreformować te instytucję, a nie zezwalać na bezprawne działania samozwańczych detektywow.

  Nie wiem dlaczego TVN przestala promować Rutkowskiego i pobudki są dla mnie nieistotne. Istotne jest, że nareszcie robią dobrą robotę.

   • Myślę, że wszystkim wątpiącym w naszą ,,potęgę”
    wyostrzyły się zmysły zaraz po 10.04.2010. Gdyby to był tylko chaos i postsocjalistyczny bałagan – to pół biedy.
    Ale koncepcja obecnej ekipy Tusk-Komorowski & sojusznicy sprowadza się do demontażu państwa jakie znamy.
    ,,Ktoś” ma przejąć wszystkie jego funkcje, które uznajemy za elementarne atrybuty państwowości. Pytanie brzmi: kto?
    Czy kierujący tym demontażem i rozbiórką, znają i rozumieją sens tego dzieła?

  • Zatem jesteś , faxe, zdruzgotany przerwaniem festiwalu
   niekompetencji, idiotyzmu, infantylizmu i ogólnoeuropejskich ,,poszukiwań zaginionej”? Całej hecy, którą nam zgotowała – uwaga – najlepsza w kraju i specjalnie skompletowana w KGP, ekipa ,,specjalistów”. Co ujawnił wczoraj u Pochanke jakiś idiota w generalskim mundurze(nazwiska nie znam i nie chcę znać).
   Wspomniany idiota, z wężykiem na pagonach, nie potrafił odpowiedzieć na absolutnie elementarne pytanie: dlaczego w mieszkaniu rodziny W. nie przebywał policyjny negocjator w oczekiwaniu na telefon i żądania porywaczy?
   Po chwili konsternacji generał milicji/policji przypomniał sobie stary, nieśmiertelny greps : tajemnica śledztwa.

   • Ja juz takch zapotrzebowań
    Ja juz takch zapotrzebowań nie mam i festiwale mnie nie interesują.

    Zdruzgotana jestem od lat stanem polskich organow scigania i polskim wymiarem sprawiedliwosci. O niby sledztwach i niby oskarzeniach i przeprowadzanych na takiej podstawie postepowaniach karnych – i juz niestety nie na niby i o wyrokach tez realnych moge napisac kilkotomowa prace. Niestety nikogo to nie interesuje, tak jak nie interesuje nikogo reforma organow scigania. Koszty spoleczne tych dzialan juz tylko w “wolnej” Polsce są nieznane, bo licza sie statystyki sukcesu. Wciskaja nam te bajki, ze niezawisle i niezalezne sady weryfikuja prace Policji i prokuratury podczas rozprawy. I to jest jeszcze wieksza symulacja, matryx i sciema. Realia sa takie, ze jak prokurator “wyprodukuje” akt oskarzenia to nie po to zeby ten niezawisly i niezalezny krecil nosem tylko zeby skazal. I tak sie w 99,9% spraw dzieje. Setki, czy tysiace niewinnie skazanych, zniszczone zycie rodzin lata walki i nadziei itd itd. Znam to z autopsji i znajdziesz szczegoly w moich wpisach z przed roku czy dwoch.

    http://www.kontrowersje.net/tresc/super_sledczy_w_akcji

    http://www.kontrowersje.net/tresc/sad_po_polsku_czyli_bezprawie_absolutne

    http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=2998791585536453793#editor/target=post;postID=8537216416559268893

    • Ja też tylko w związku z ,,ogólnym stanem”
     bo ta cała tragiczna historia z Sosnowca, to żerowisko dla hien a mały wycinek dramatycznej rzeczywistości.
     Oprócz tego, że najlepsi,z policji, odeszli już dawno a nabór odbywa się przez łapankę(systematycznie zaniżane są kryteria), to jeszcze statystyki kłamią i fałszują. Bo nieznana jest ciemna liczba przestępstw, których przytomni ludzie nie zgłaszają, bo zamiast pomocy czekają ich upokorzenie i szyderstwo. A jak się ktoś uprze to dostanie standardowy papier ,,o umorzeniu z powodu niewykrycia”.Albo nic, sprawa idzie do ,,archiwum”, i -uwaga – nie można od policji wydobyć jakiegokolwiek potwierdzenia, że przestępstwo miało w ogóle miejsce.

  • Niestety, Rutkowski nie urządził desantu na Sosnowiec
   a najzwyczajniej na świecie zameldował się na policji w Sosnowcu, opowiedział co ma zamiar robić i uzyskał, na te działania, policyjną akceptację. Takie zeznanie złożył dzisiaj w prokuraturze i na koniec dodał : rzecznik policji Sokołowski nie pojęcia o czym mówi.

 3. ojciec _milicjant
  Juz nie codziennie, ale kilka razy dzienne pytam – czy z nami leci pilot? pal sześć niechby i bez licencji ?

  Rozklad i degrengolade panstwa polskiego obserwuje i opisuje od lat. Również i tutaj, kiedy to nie było jeszcze bardzo terendy. Dlatego nie potrzebuje takiego narczystycznego buca Rutkowskiego, zeby mi cokolwiek obnażał, nawet naiwność i bezradność specjalistow policyjnych. Znam to z autopsji i trąbię o tym od lat. No ale wiadomo bez TVN – to wołanie na puszczy.

  Przechodząc do meritum, uważam, ze Rutkowski powinien być aresztowany jak tylko pojawił się w Sosnowcu. Paragrafow jest dość, żeby go wsadzić na parę dobryych lat.W cywilizowanym państwie prawa, do ktorych z uporem maniaka i wbrew realiom chce doszlusowac moja biedna ojczyzna, nie ma miejsca na wpółczesnych Robin Hood-ów czy Janosików, be względu na to jakie pobudki nimi kierują i jak naiwna, głupia i nieprofesjonalna jest Policja czy prokuratura. Jeżeli Policja jest głupia, naiwna i nieprofesjonalna, o czym zreszta każdy kto skończyl siedem klas i ma otwarte oczy i uszy wie, to trzeba zrobi wszystko, żeby zreformować te instytucję, a nie zezwalać na bezprawne działania samozwańczych detektywow.

  Nie wiem dlaczego TVN przestala promować Rutkowskiego i pobudki są dla mnie nieistotne. Istotne jest, że nareszcie robią dobrą robotę.

   • Myślę, że wszystkim wątpiącym w naszą ,,potęgę”
    wyostrzyły się zmysły zaraz po 10.04.2010. Gdyby to był tylko chaos i postsocjalistyczny bałagan – to pół biedy.
    Ale koncepcja obecnej ekipy Tusk-Komorowski & sojusznicy sprowadza się do demontażu państwa jakie znamy.
    ,,Ktoś” ma przejąć wszystkie jego funkcje, które uznajemy za elementarne atrybuty państwowości. Pytanie brzmi: kto?
    Czy kierujący tym demontażem i rozbiórką, znają i rozumieją sens tego dzieła?

  • Zatem jesteś , faxe, zdruzgotany przerwaniem festiwalu
   niekompetencji, idiotyzmu, infantylizmu i ogólnoeuropejskich ,,poszukiwań zaginionej”? Całej hecy, którą nam zgotowała – uwaga – najlepsza w kraju i specjalnie skompletowana w KGP, ekipa ,,specjalistów”. Co ujawnił wczoraj u Pochanke jakiś idiota w generalskim mundurze(nazwiska nie znam i nie chcę znać).
   Wspomniany idiota, z wężykiem na pagonach, nie potrafił odpowiedzieć na absolutnie elementarne pytanie: dlaczego w mieszkaniu rodziny W. nie przebywał policyjny negocjator w oczekiwaniu na telefon i żądania porywaczy?
   Po chwili konsternacji generał milicji/policji przypomniał sobie stary, nieśmiertelny greps : tajemnica śledztwa.

   • Ja juz takch zapotrzebowań
    Ja juz takch zapotrzebowań nie mam i festiwale mnie nie interesują.

    Zdruzgotana jestem od lat stanem polskich organow scigania i polskim wymiarem sprawiedliwosci. O niby sledztwach i niby oskarzeniach i przeprowadzanych na takiej podstawie postepowaniach karnych – i juz niestety nie na niby i o wyrokach tez realnych moge napisac kilkotomowa prace. Niestety nikogo to nie interesuje, tak jak nie interesuje nikogo reforma organow scigania. Koszty spoleczne tych dzialan juz tylko w “wolnej” Polsce są nieznane, bo licza sie statystyki sukcesu. Wciskaja nam te bajki, ze niezawisle i niezalezne sady weryfikuja prace Policji i prokuratury podczas rozprawy. I to jest jeszcze wieksza symulacja, matryx i sciema. Realia sa takie, ze jak prokurator “wyprodukuje” akt oskarzenia to nie po to zeby ten niezawisly i niezalezny krecil nosem tylko zeby skazal. I tak sie w 99,9% spraw dzieje. Setki, czy tysiace niewinnie skazanych, zniszczone zycie rodzin lata walki i nadziei itd itd. Znam to z autopsji i znajdziesz szczegoly w moich wpisach z przed roku czy dwoch.

    http://www.kontrowersje.net/tresc/super_sledczy_w_akcji

    http://www.kontrowersje.net/tresc/sad_po_polsku_czyli_bezprawie_absolutne

    http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=2998791585536453793#editor/target=post;postID=8537216416559268893

    • Ja też tylko w związku z ,,ogólnym stanem”
     bo ta cała tragiczna historia z Sosnowca, to żerowisko dla hien a mały wycinek dramatycznej rzeczywistości.
     Oprócz tego, że najlepsi,z policji, odeszli już dawno a nabór odbywa się przez łapankę(systematycznie zaniżane są kryteria), to jeszcze statystyki kłamią i fałszują. Bo nieznana jest ciemna liczba przestępstw, których przytomni ludzie nie zgłaszają, bo zamiast pomocy czekają ich upokorzenie i szyderstwo. A jak się ktoś uprze to dostanie standardowy papier ,,o umorzeniu z powodu niewykrycia”.Albo nic, sprawa idzie do ,,archiwum”, i -uwaga – nie można od policji wydobyć jakiegokolwiek potwierdzenia, że przestępstwo miało w ogóle miejsce.

  • Niestety, Rutkowski nie urządził desantu na Sosnowiec
   a najzwyczajniej na świecie zameldował się na policji w Sosnowcu, opowiedział co ma zamiar robić i uzyskał, na te działania, policyjną akceptację. Takie zeznanie złożył dzisiaj w prokuraturze i na koniec dodał : rzecznik policji Sokołowski nie pojęcia o czym mówi.