Reklama

Ludziom naprawdę odbija i to odbija mocno. Czy my nigdy nie dożyjemy normalności. Wielki człowiek zginął w katastrofie.

Ludziom naprawdę odbija i to odbija mocno. Czy my nigdy nie dożyjemy normalności. Wielki człowiek zginął w katastrofie. Załóżmy że to co napisał MK to prawda, że wszyscy się pchali do tego samolotu, nie zasłużyli na śmierć. Miałem nic nie pisać bo o zmarłych tylko dobrze albo nic. Nie składałem kondolencji, nie znam tych ludzi osobiście i owczy pęd mnie nie pociąga. Ale jest parę ale – nie chcę należeć do pokolenia LK. Nie lubię ciepłych i czułych ludzi, którzy tak wiele zrobili dla naszej Ojczyzny a szczególnie jak ciepło i miło traktowali Traktat Europejski, tak ciepło i miło mówili spieprzaj dziadu, tak ciepło i milo wpędzali nas w XIX w. To paranoja i nie chcę się w to wpisywać. „Kwiat polskiej elity” chyba Bóg nas opuścił za te słowa. Pierwszy Obywatel. Wybitny polityk.To był zwykły wypadek jakich wiele na świecie. To, że było ich tylu w jednym miejscu to jeszcze jedna przyczyna by nazwać stadion narodowy imieniem LK. Lubił tłum. Wiem, że nie powinienem tego pisać ale przez ten pomysł ze stadionem i mi odbiło. Nasza klasa polityczna to dno to i wiem wiem to doskonale. Zawsze wybieramy mniejsze zło. Zaczynając od prezydenta, kończąc na posłach. Ale są to przecież wybory demokratyczne. Demokracja jakie to mocne słowo. Szanujmy Prezydenta bo został wybrany w demokratycznych wyborach. Wygrał – tylko z kim wygrał. Z dziadkiem z wermachtu (nawet nie chce mi się sprawdzać jak to się pisze). Niech każdy głosuje jak chce można na LK czy JK czy ZZ dla przeciwwagi, bo Tuska trzeba sprawdzać, patrzeć mu na ręce. Ale ja mieszkam w Warszawie olewam polityków. Ale nie olewam HGW bo stoję w korkach co 5 minut. Rozkopane jest wszystko, klnę na czym świat stoi. I ona jest SAMA. Nie ma nad sobą żadnego prezydenta, który by ją sprawdzał i patrzył jej na ręce z prawem weta. Jest z PO i tylko ją będą warszawiacy rozliczać. Tylko ją. I ona nie zwala na trudności, nie piętrzy kłopotów tylko wzięła się do roboty i zrobiła to czego ta ofiara losu nie była w stanie nawet sobie wyobrazić.
I ona to robi też dla mnie i innych warszawiaków i prawdę powiedziawszy g mnie obchodzi ile przepisów stworzonych przez idiotów trzeba było nagiąć aby zacząć aby to robić. Trzeba rozliczać rządzących ale i dać im wolną rękę. Nie sprawdzą się to WON. A stadion narodowy to dobry pomysł trzeba stawiać pomniki nierobom i nieudacznikom. Ku przestrodze.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Ale o co chodzi?? Głosuj na
    Ale o co chodzi?? Głosuj na Gronkiewicz Warszawiaku, ja zagłosuje nie wiem na kogo i o co halo? Czy to ja piszę idiotyczne teksty o pokoleniu Lecha? Czy ja nadaję tytuły stadionom? Po co mi to podrzucać po nocy? Mnie to samo świta co Tobie, tylko mam inne obawy. Potrafię też zacisnąć zęby, żeby choć teoretyczna była szansa. Pamiętasz Piskorskiego? On był z tej opcji i co? To nie nazwiska i szyldy, to trzeba poukładać to co mamy i zgadzam się, że gówno mamy.

    • To nie było do Ciebie
      To nie było do Ciebie osobiście i sorry, że tak wyszło. Po prostu się wkurzyłem tekstem Warzechy i poparciem dla tego głupiego pomysłu. Piskorski to inna bajka pomysł z tunelem doceniają tylko ci, którzy nim co rano jadą. W tym miejscu było 5 korków i idiotyczne skrzyżowania. Kaczyński nie zrobił NIC. A to, że jestem warszawiakiem to przypadek. Nam się z HGW udało. Pewnie jest wiele miast, w których coś się dzieje. Ale propozycja nazwania stadionu może się udać i to mnie wnerwia