Reklama

Dzisiaj Quackie junior, lat 9 i 3/4, popełnił był zupełnie przypadkowo przecudnej urody haiku, któr

Dzisiaj Quackie junior, lat 9 i 3/4, popełnił był zupełnie przypadkowo przecudnej urody haiku, którym ze względu na ową urodę postanowiłem podzielić się z Kontrowersyjnymi. Oświadczam zarazem, że jako pełnoletni opiekun swojego dziecka reprezentuję jego prawa autorskie do poniższego utworu, który cytowany jest w pełni legalnie.

Reklama
Haiku sportowo-rybackie

I cóż ragby zrobił
gdyby go w rybę
złapali sieciacy?

Dziękuję Państwu za uwagę i obiecuję zamieszczać w przyszłości wszelkie dzieła stworzone w rodzinie Quackich, które będą zasługiwać na publikację.

________
Tekst chroniony prawem autorskim. Opublikowany na witrynie www.kontrowersje.net . Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i przedruk tylko za zgodą autorów.

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. Taa
    żeby tylko on też się chciał uczyć… A z domu pójdzie za lat parę, mam nadzieję, że oczy i uszy jeszcze nacieszę takimi niespodziankami. W końcu pula pomysłów do wyboru to mu się raczej będzie powiększać z wiekiem.

    Edit: Oupsss, to od Pani te gwiazdki – przekażę młodemu z dobrodziejstwem inwentarza.

  2. Odpozdrawiam wzajemnościami
    Panu, i Pani, i tamtej Pani też, ale raz, że te sprawy to dziecię ma również jeszcze przed sobą (i dobrze, mam nadzieję, że da radę dopilnować, żeby był przygotowany do płodzenia w realu równie dobrze, jak literacko), a dwa, że hausgestapo mnie od klawiatury goni. Może jeszcze na chwilę się uda powrócić na fali…