Reklama

“Wrócili my”. 900 km w obie strony, ale nic to. Siadam i krótko piszę. Dziękuję za mobilizację, za głosowanie, za potężną reklamę portalu jakiej jeszcze nie było. Dziękuje szczególnie tym co Oni już widzą jak bardzo im dziękuję i dziękuję tym, którym nie zawsze słusznie się oberwało, którzy średnio się ze mną zgadzają, a wiem, że mimo wszystko głosowali solidarnie i dla mnie te głosy są bardzo cenne. Wszystkim dziękuję za każdy głos, na każdego z Kontrowersyjnych. Muszę Wam powiedzieć, że to tylko jakieś tam, może mało poważne ściganie się, ale to ma dla mnie zupełnie inną wartość. Dla mnie to co zrobiliście, to potwierdzenie sensu pracy i kop do dalszej, tradycyjnie jeszcze większej pracy. Mieliśmy zapracować na reklamę i udało się nie w 100%, ale w 150%. Dzięki.

PS Jutro wszelkie wyjaśnienia związana z nagrodami, wstępnie pragnę poinformować, że rzeczy materialne pójdą pod młotek na cele wiadome.
PS 2 Słyszałem, że było mnie słychać w Trójce, bardzo za to jąkanie przepraszam, ale to nie był wywiad, to była po prostu krótka mowa przy odbiorze nagrody, która została wykorzystana w Trójce. Akurat to jedno “medium” wstydu nie przynosi. Nie miałem pojęcia, że to się ukaże w Trójce.

Reklama
Reklama

20 KOMENTARZE

 1. Miała być
  zdaje się kontynuacja po 21 u Bugalskiego w “Klubie Trójki”, ale goście nie stawili się.

  I nie przejmuj się tymi wszelkimi uszczypliwościami, które teraz będą wyskakiwać z różnych kierunków i w różnym celu.
  Choć znając Ciebie i Twoje pisanie, chyba się jednak nie będziesz tym przejmował;-)

  Aż chciałoby się zacytować klasyka z Torunia.

  I do przodu!

  • Widzę już pierwsze
   Widzę już pierwsze poruszenie, że Kontrowersje śmiały się zmobilizować i głosować na swoich. No cóż. Powiem wprost, nie ma konkursu w sieci, który dopracowałby rzetelne kryteria oceny. Albo oceniają zmanierowani celebryci według klucza organizatora, albo rządzi skuteczność w gatunku Korwina Mikke, czy teraz Naszej. Absolutnie z tego powodu nikt nie powinien mieć wyrzutów sumienia, że się zmobilizowaliśmy i wyciągnęliśmy z tego co się dało. Chociaż w jednym przypadku faktycznie wyszło niefajnie, ale to moja wina nie uczestnika konkursu, bo to ja wrzuciłem blog do promocji i ja prosiłem o głosy. Mój grzech, pokuta będzie.

 2. Ja Hrabini

  Japierdziu japierdziu My byli wygrali !!! Alo alo Niebiesia…. Eustachi Ty wiesz że Kontrowersyny wygrali, jak Ty mnie usłyszał sto wiadomościu to zachrymaj miśniowom porcelanu.

  Gratulancji ,Panie Pietryku,że się ośmnieli tak du pana przy świenci zwróóóóócićć.

 3. Jeszcze raz Gratulacje
  ps
  Sam ostatnio nie piszę, ale naprawdę nie mam czasu, nawet na czytanie, ale pomimo to będę namawiał innych do pisania -ten apel MK chyba nadal pozostaje aktualny? Kiedyś mnie, raczej niepiśmiennego, namówił do własnych wpisów i nie bolało, więc raczej nie ma czego się bać i chyba warto spróbować.
  ps2
  Jestem po degustacji nowouwarzonego dunkel waizena (dla nowych, z wyjaśnieniem co to za hobby – patrz jeden z pierwszych wpisów) więc myś raczej niezborna

  pozdrawiam wszystkich “z pudła” i poza nim

 4. Jakoś ostatnio
  mam pewne problemy z wyrażaniem pozytywnych emocji, wiec tylko jeszcze raz dzisiaj powiem, ze gratuluje Kurakowi i wszystkim Kontrowersyjnym, którzy przybyli, klikneli i/lub zwyciężyli.

  Mam tylko prośbę na przyszłość: jeżeli mialbys chwile oddechu miedzy pisaniem książki a bloga, chętnie zobaczylbym, jak te wygrane przekladaja się na ilość odwiedzin, userow (nie wszyscy się wypowiadają pod czy nad kreską) etc. Z tym, ze to oczywiście za czas jakiś, jak już upłynie trochę wody w Wisle i będzie co podsumowywac.

 5. Gratulacje!!!
  Gratuluje szczerze. To sie nazywa dazenie do celow w zyciu. Zbudowanie portalu, szalone pisanie w klawiature i na koncu bloger roku i najlepszy polityczny komentator. W sumie to nie w koncu, to dopiero poczatek.

  Jestem juz dobre 3 wiosny przy Twoich textach. Od poczatku wiedzialem ze Twoje pisanie to jest pasja, to jest to co potrafisz najlepiej i nie dajesz z siebie 100%, dajesz z siebie o wiele wiecej. Wielki ‘szacun’ z mojej strony, od Ciebie uczyc sie konsekwencji w zyciu i plyniecia pod prad w tej szarej masie to wielka przyjemnosc dla mnie. Przyznam ze Twoje texty wplynely na moje spojrzenie na swiat ale po uprzednim przetrawieniu tego przez poklady logiczne. Konsekwencja i wlasne zdanie to wlasnie charakteryzuje jednostki nie pozwalajace sie manipulowac promocja czosnku za 0,99 pln.

  Powodzenia i wytrwalosci w budowaniu portalu zycze, nawet jak rzeczywistosc wali piachem w oczy

  pozdrawiam z Berlina

  ps. Twoja wytrwalosc i chec bycia najlepszym doprowadzila mnie tez na najwyzsze podium wsrod studentow budownictwa w calych Niemczech. Jutro odbieram glowna nagrode. Czastka tej nagrody jest Twoja (Kadarke juz zakupilem)