Reklama

Od niepamiętnych czasów redakcja pierwszy raz usłyszała, ż

Od niepamiętnych czasów redakcja pierwszy raz usłyszała, że układ to był wielki sukces Polski i co więcej ten sukces ma swoich ojców. Tymi ojcami są dwaj bracia i obaj na K się nazywają. A przecie, że ci dwaj, prawnie, że ci sami.

Reklama

Przy okazji z okazji, że na czele pierwszego niekomunistycznego rządu, co nie jest prawdą, stanął Tadeusz Mazowiecki, prezydent, który dotąd gardził układem, oświadczył, że to on z bratem te wszystkie klocki poukładał. Zabawne to jest, nie można powiedzieć, ale wbrew pozorom i prawdziwe. Obaj bracia na K tkwili wtedy przy Lechu Wałęsie i odpowiadali za brudna robotę i tym razem to Jarosław bardziej się zapisał w historii, niż Lech. Trudno w to uwierzyć, ale rząd Tadeusza Mazowieckiego wynegocjował Jarosław Kaczyński i to jak i to z kim?

Z komunistami z ZSL wynegocjował, to tacy czerwoni ludowcy byli, którzy po długich namowach Jarosława poparli rząd nazywany niekomunistycznym, chociaż w nim zasiadali Kiszczak i ten drugi generał, jak mu tam….Florian Siwicki, tez niezgorszy człowiek honoru. Wtedy nic mądrzejszego nie mogło powstać, premierowi Mazowieckiemu należy się szacunek, a i Jarosławowi za wspieranie układu takoż. Takie to są zabawnie pokręcone naszych losów koleje, aż się wierzyć nie chce, jednak tak było i Bóg wie co nas jeszcze czeka.

Reklama

3 KOMENTARZE