Reklama

Dramatyczną informację przekazał tabloidowy portal Onet.pl.

Dramatyczną informację przekazał tabloidowy portal Onet.pl. Policjanci będę oszczędzać nie tylko na malowaniu sufitów i fugowaniu terakoty, ale dojdzie do bardziej drastycznych cięć w policyjnej kuchni.

Reklama

Policjanci dostali rozkaz aby oszczędzać na obiadach. Polska już przywykła do tego, że każdy kolejny polityk karmi głodne dzieci, obecny premier również się zajął gotowanie zupy z gwoździa, ale z takim problemem społecznym jak głodujący policjanci dotąd żaden rząd nie musiał się mierzyć. Kiedy dzieci są głodne to płaczą, policjant jak głody to zły – uprzedza psycholog społeczny i ostrzega, że pilnujący kibiców policjanci mogą wszcząć zamieszki na stadionach. Nastroje społeczne uspokaja wicepremier i minister MSWiA Grzegorz Schetyna.

Już wkrótce każdy policjant wchodzący na stadion będzie musiał okazać elektroniczną kartę kibica, na której będą zawarte dane policjanta i historia głodówki. Karty będą wydawane przez tak zwane piętnastominutowe okienka, więc cały proces będzie przebiegał sprawnie – oświadczył Grzegorz Schetyna. Obywateli uspokoił też premier Donald Tusk. Zapewnił, że każdy policjant, który wykaże, że nie jest w stanie spłacać kredytu we frankach, a jego dziecko nie korzysta z darmowych posiłków w szkole, dostanie bon towarowy lub paczkę żywnościową, w zależności od tego jakie stanowisko zajmie PSL i co się bardziej przyda w OSP.
 

Reklama

2 KOMENTARZE