Reklama

W partii dla, której ciągle nie ma alternatywy w poniedziałek nastąpi kolejne zwa

W partii dla, której ciągle nie ma alternatywy w poniedziałek nastąpi kolejne zwarcie szeregów. Po ostatniej wpadce dzielenia partyjnej skóry na prezydenckim niedźwiedziu, tym razem lider partii pędzie dzielił skórę na europejskim niedźwiedziu.

Reklama

Jak się dowiedziały jakieś tam media, co to redakcja nie będzie wymieniać nazwy, żeby nie paść konkurencji, lider Tusk w poniedziałek będzie rozdawał funkcje do PE. Media dowiedziały się oczywiście z dobrze poinformowanego i zbliżonego do kręgów, ale i anonimowego źródła. No i dobrze dlatego źródła, że anonimowe, bo pod nazwiskiem takie łupy ciężko firmować. Z drugiej strony jakaż będzie wdzięczność wszystkich obdarowanych? Zdaniem redakcji olbrzymia i dozgonna, wszak taki obdarowany dowie się, że jest doceniany jak rzadko kto, a że czynniki obiektywne sprawią, że się niekoniecznie darów doczeka, to już złośliwość losu nie szefa Tuska.

Tobie daję posadę przewodniczącego PE…eeee do ciebie mowa Buzek. Daję ci, zbyś mi się nie wygłupiał z prezydenturą. Tobie Cimoszewicz daję Jaurcką…ha ha ha, wybacz Włodzimierz – żarcik. Daje ci Cimoszko szefa tego co tam chciałeś i ztych samych powodów. Tobie Schetyna też najchętniej bym coś dał z daleka od Polski i ode mnie, ale ty za cwany jesteś i za to cię nie lubię. Redakcja pozwoliła sobie na zdanie relacji z zebrania, które się jeszcze nie odbyło, ale pomylić się może redakcja tylko w detalach, poza tym ta formuła relacji w ciemno pasuje do rozdzielania stanowisk w ciemno i wszystko jasne.

Reklama