Reklama

Proszę wpisać do google „Dogville kontrowersje.net”. Mam takie wrażenie, że pozostałe filmy zostały już omówione. Otóż lubię sobie wyjść wieczorem w weekend na miasto, ot tak przejść się. Ja idę sobie spokojnie, a gdy widzę rękę, która chce mnie szarpnąć, uderzyć, popchnąć to albo łamię nos, kolano do wewnątrz, czasami tętnicę i salwuje się ucieczką, a jak mam dobry humor to i kilka epitetów o matce można usłyszeć. Od dziecka uczestniczyłem najpierw amatorsko, później bardziej profesjonalnie w tego typu zabawach. Nie czuję się winny, to ta wstrętna dopamina. To wszystko przez nią.
Innym stymulantem dopaminy była wizyta policji. Otóż z kilku postów w tym roku na tym portalu zdarzyło się, że wpadli do mnie rano, następnego dnia. Pewnie sądzili, że ten mój pomruk to po jakimś haju pewnie. Ktoś mógłby się zapytać skąd wiem, że z policji, przecież podrobić dokumenty nie jest chyba trudno. Otóż kobieta doceniała moje intelektualne prowokacje i pewnie gdyby była młodsza to miałbym u niej szanse. Natomiast co do faceta to ewidentnie postrzegał mnie jako przeintelektualizowanego snoba. Wypisz, wymaluj typowy odział prewencji. Jednak najciekawsze było w tym wszystkim skąd mieli mój adres. Sądząc po zbiegu okoliczności mogę zapytać skąd mieli mój adres IP.
Ale zostawmy te kwestie, co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Ja zawsze dużo wymagałem od siebie. Zimna krew, stop emocjom. Rozumiem, że ta cecha charakteru może budzić wątpliwości w moim przypadku. Jak widać i tutaj ewolucja się dobrze spisała. To tak jak z podrywaniem lasek, zamiast na do widzenia rzucić kilka wulgaryzmów, lepiej przeprosić za zmarnowanie czasu i wyrzucić kartę SIM. Podzielić umysł rani bardziej niż litania przekleństw. I skoro przeszliśmy do tego tematu za który byłem niesłusznie krytykowany. To i kilka wyjaśnień się należy. Otóż nie zapewniam bezpieczeństwa w żadnym wymiarze, ba to ja muszę być pod ochroną przed samym sobą. Ale to pewnie zależy od tego czy żyjemy w czasach pokoju czy wojny. Tak czy inaczej jeśli komuś się marzy, żeby ruszyć interesy wielkich to musi sobie zdawać sprawę, że żywopłot musi być wysoki. W innym wypadku proszę nie sugerować ryzykowania życiem nieswoim.

Reklama

3 KOMENTARZE