Reklama

Generał Petelicki w wywiadzie udzielonym internetowemu wydaniu „Wprost” (lis szybko usunął wywiad) powiedział, że tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego,

Generał Petelicki w wywiadzie udzielonym internetowemu wydaniu „Wprost” (lis szybko usunął wywiad) powiedział, że tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy.

Brzmiał on tak:

Reklama

„Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

Politycy PO w wywiadzie udzielonym TV WP tłumaczą, że może generałowi pomylili się politycy, że może nie to ugrupowanie, twierdzą iż generał konfabuluje.

Jeden z polityków a właściwie polityczka ( bo Posłanka) przytomnie zauważyła ,że jeżeli generał coś wie ,to niech to udowodni i wskaże w telefonie jakiego Polityka widział , a właściwie czytał tego sms-a , a najlepiej to niech go nam wszystkim pokaże.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Poslowie-PO-tlumacza-ktos-zrobil-Petelickiemu-numer,wid,13313883,wiadomosc_video.html?ticaid=1c1f6&_ticrsn=3

No to ja się pytam kto ma rację . Raczej mi się wierzyć nie chce , że Petelicki zwariował i sobie tego sms-a wyczarował z generalskiego kapelusza .

Raczej dałbym mu wiarę , tym bardziej , że w zacytowanym fragmencie jak byk stoi „czołowi politycy PO „

Za WP – „Posłowie PO nie kryją oburzenia. – Absurdalne, albo ktoś zrobił niezły numer generałowi, albo to on konfabuluje – mówi Sławomir Neumann (PO). – Może politycy mu się pomylili – sugeruje Paweł Olszewski (PO). Zgodnie zaprzeczają wszyscy nasi rozmówcy z Platformy, Jadwiga Zakrzewska, Jerzy Fedorowicz i Maciej Orzechowski. „

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Poslowie-PO-tlumacza-ktos-zrobil-Petelickiemu-numer,wid,13313883,wiadomosc_video.html?ticaid=1c1f6&_ticrsn=3

Neuman- wiem i kojarzę,
Fedorowicz- to samo
Olszewski – to samo, no prawie

ale kto to jest Zakrzewska – nie kojarzę

Coś chyba jest na rzeczy , bo inaczej to jest „koniec” Petelickiego jako generała, osoby publicznej oraz członka ZEN, a właściwie to kompromituję to też tę grupę.

Piłka jest teraz po Pana stronie generale.

Proszę wyciągnąć tego sms pokazać popaprańcom i w ten sposób odesłać tych zasrańców na śmietnik historii lub samemu się tam udać i zająć wychowaniem wnucząt i uprawą buraków w swoim ogródku.

Osobiście mam nadzieję , że jednak go Pan ma i sprawi mi Pan jednocześnie radość i smutek.

Radość bo rządy ciemniaków przejdą do historii, a smutek bo pierwszy raz w 20 letniej historii wolnej Polski okaże się i będzie na to dowód , że rządzili nami zdrajcy.

Reklama

12 KOMENTARZE