Reklama

Zapadł wyrok w nagłośnionej sprawie trzech bliźniaków.

Zapadł wyrok w nagłośnionej sprawie trzech bliźniaków. Sądził się trzeci bliźniak Ludwik Dorn z samym pierwszym bliźniakiem, Jarosławem Kaczyńskim.

Reklama

Poszło o jedną z żon Ludwika Dorna i stare dzieci Ludwika, którym Ludwik na rzecz nowych dzieci postanowił obciąć alimentacyjne dotacje. Stary kawaler Jarosław Kaczyński uznał, że zachowanie wielokrotnie żonatego, byłego już członka PiS, nie spełnia partyjnych standardów. Były członek PiS, który czuje się nadal członkiem PiS, poczuł się urażony wypowiedzią swojego byłego prezesa, którego nadal uważa za swojego aktualnego prezesa. Spór musiał rozstrzygnąć sąd i rozstrzygnął.

Z tego rozstrzygnięcia szczęśliwy może być tylko Ludwik Dorn, któremu Jarosław Kaczyński musi wypłacić złotówkę i to cieszy Ludwika Dorna najbardziej. Ponadto Kaczyński ma wpłacić na konto dla biednych dzieci 5 tysięcy złotych i oficjalnie przeprosić brata Ludwika na łamach, w których obrażał. Cały proces doskonale obrazuje rzeczowy spór o Polskę jak się toczy w partii PiS.

Reklama