Reklama

Panowie

Panowie
Bronisław Komorowski
Prezydent Rzeczypospolitej
Donald Tusk
Przewodniczący Rady Ministrów
Jarosław Kaczyński
lider głównej partii opozycyjnej

Reklama

Szanowni Panowie Prezydencie, Premierze, Prezesie.

W załączeniu przesyłam petycję, jaka sobie pozwoliłam napisać do Jego Wysokości Haralda V, Króla Norwegii. Byłoby mi niezwykle miło, gdybyście Panowie zechcieli Swoimi Autorytetami poprzeć moją prośbę.
Jeżeli, ze względu na nawał obowiązków, nie w osobnym piśmie, to chociaż z odręczną adnotacją „popieram” na petycji do Króla.
Ze swej strony deklaruję, w podzięce, że o wszystkich Panach diametralnie zmienię zdanie i przez czas pobytu w norweskim zakładzie karnym oddawać będę na Panów, w plebiscytach wyborczych, swój głos.
Jeżeli sprawicie swoją interwencja, że mi pobyt przedłużą, to i w dalszych plebiscytach macie wszyscy moje gorące poparcie do grobowej deski.
Proszę, jak Polka Polaków, Panowie, nad ta moją prośbą pochylcie się i poprzyjcie, za co z góry i gorąco dziękuję.
Nie ukrywam, że szczególnie liczę na interwencję Pana Premiera. Dysponuję przeciekiem, który może pozytywnie wpłynąć na wizerunek Rządu. Dotyczy on – ten przeciek oczywista – przygotowywanego przez Kolegium Kardynałów spisu odszkodowań lub zwrotu majątków niesłusznie utraconych przed 996 rokiem.
Informacja pozwoli Panu Premierowi z wyprzedzeniem przygotować niezbędną dokumentację i zgromadzić żądane kwoty odszkodowań, co zapewne zapewni Rządowi punkty dodatnie u 98% obywateli. Proszę zwrócić uwagę Panie Premierze, jak proszę o niewiele. Odręczne poparcie za doskonałą opinię. Warto, słowo nauczycielki, że warto.
Pragnę jednocześnie zwrócić uwagę Wszystkich Szanownych Panów, iż dobrowolnie obrana przeze mnie na resztę życia nowa droga życiowa to może być, w razie zastosowania na większą skalę, jedyna skuteczna metoda ratowania rodzimego systemu emerytalnego. Może to być też sposób na uniknięcie realizacji obietnic, jakie Panowie składali Polakom – bo i te 2 miliony mieszkań nie będą już, Panie Prezesie, potrzebne, a i kolejek do lekarzy, Panie Premierze, już nie będzie.
Mam nadzieję iż wizja ta ostatecznie skłoni Panów do poparcia mojej prośby skierowanej do Jego Wysokości.

Pozostająca w głębokim poważaniu – Izabela

Załącznik:

http://www.kontrowersje.net/tresc/chce_tak_jak_breivik

Reklama