Reklama

…No to chcę zaprosić tak oficjalnie. Zanim zacznę spamować i narażać się wszelkiej maści adminom, pozwólcie że grzecznie zaproszę.

…No to chcę zaprosić tak oficjalnie. Zanim zacznę spamować i narażać się wszelkiej maści adminom, pozwólcie że grzecznie zaproszę. Nie wiem czy w tym kraju da się coś razem zrobić, nie wiem czy komukolwiek z Was się chce COKOLWIEK. Nie wiem, ale mam zamiar się przekonać.
Siedziałem robiłem, pisałem, wydałem na to pieniądze i ogólnie wiele jest czynników, które świadczą, że naprawdę nie chcę Was oszkapić, ani wykiwać. A co takiego pisałem i robiłem, że tak bardzo chcę się pochwalić? Zapraszam:

Reklama

 

www.KontrowersyjneKontrowersje.pl
www.OtworzUmysl.com

Dajcie mi proszę tę małą satysfakcję i wejdźcie na te adresy skoro i tak jesteście „w sieci”. Chociaż odwiedźcie i zobaczcie co Wam jakiś wariat chce wcisnąć.

Pisałem wcześniej tu i ówdzie i czytałem też Was. Widać od razu, że większość z Was myśli, widzi co się dzieje i nie jesteście ślepą klientelą Onetu. Takie odniosłem wrażenie i mam nadzieję, że nie wyprowadzicie mnie z błędu. Co dalej zamierzam? Kolejna wypłata pójdzie na wydrukowanie plakatów, potem zrobię ulotki, a potem… nie wiem… czapeczki? Już zakupiłem program do automatycznego rozsyłania maili i kupiłem bazę adresów na allegro. I nie będę SPAMOWAŁ – jak to wielu z Was powie. BĘDĘ INFORMOWAŁ! Żeby inni widzieli i przeczytali. Przeczytali tak chociaż coś raz w życiu – niech to będą moje treści. Ale spokojnie – nie pcham się na świecznik. Nie martw się, że chcę zająć pozycję Twojego guru. Nic z tych rzeczy. Ja najzwyczajniej, tak po ludzku chcę razem doprowadzić do NORMALNOŚCI w tym kraju. Potem dam Ci spokój.

 

ketraB

 

PS. Ja na serio tak szybko nie dam spokoju dopóki nie wejdziecie na te adresy. Jeśli będzie trzeba to wykupię domenę www.gołyIBISZ.com i wtedy na pewno wejdziecie na mój adres, jak gdzieś go zobaczycie.

Reklama