Reklama

Ponieważ kilka najbliższych dni będziemy świadkami żenującego przedstawienia pt ,,Jak się (nie) przeprasza Polaków”, zaraz po tym jak się publicznie, z najwyższej trybuny tego świata, obraziło, pozwal

Ponieważ kilka najbliższych dni będziemy świadkami żenującego przedstawienia pt ,,Jak się (nie) przeprasza Polaków”, zaraz po tym jak się publicznie, z najwyższej trybuny tego świata, obraziło, pozwalam sobie na przypomnienie źródła. Propagandowego źródła ,,polskich obozów koncentracyjnych”, które Barack Obama, zamienił łaskawie na ,,polskie obozy śmierci”.
Nową nazwę starych, bo już nieczynnych obozów, wymyslili ci sami Niemcy, którzy je zakładali i organizowali cały hitlerowski i NIEMIECKI przemysł śmierci.
Wklejając swój stary tekst, chciałbym zwrócić uwagę Czytelnika, na jeszcze jeden drobny szczegół.
Tak jak Obama nigdy nie popełni podobnej gafy we Francji, która samodzielnie, bez żadnej ,,obcej” czyli niemieckiej pomocy, rozwiązała ,,problem żydowski” na swoim terytorium, tak hitlerowscy specjaliści z Agencji 114 nie spróbowali obarczać winą Francuzów z Vichy, którzy masowo i ochotniczo, zasilili szeregi SS. Podobnie rzecz się miała z łotewskimi i litewskimi SS-manami, którzy mają na koncie kilkadziesiąt tysięcy wymordowanych Żydów. I którzy, w przeciwieństwie do swoich starszych niemieckich ,,braci”, nie odżegnują się od tamtych zbrodni, ani od tamtej ,,tradycji” – i świętują zupełnie legalnie.
Więc pytanie brzmi – dlaczego padło na Polskę i Polaków? Dlaczego znowu ? Jaką wiedzą dysponowali hitlerowscy specjaliści zachodnioniemieckiego, wtedy, wywiadu, że wpadli na niezwykły zupełnie pomysł – obarczenia ofiar winą za zbrodnie. Zbrodnie dokonane na nich samych.
Czy ta wiedza ma coś wspólnego z wiedzą doradców Baracka Obamy, na podstawie której napisali, w prezydenckim przemówieniu, o ,,polskich obozach śmierci”? Zamiast ,,polskich obozach koncentracyjnych”: http://kontrowersje.net/tresc/kto_wymyslil_polskie_obozy_koncentracyjne

Reklama