Reklama

Kalosh załapał się z ostaniego miejsca w kategorii “Moje zainteresowania”. Markiz de Mumia chyba wykupił wszystkie pripad’y w Orange i wylądował na 4 miejscu.

Kalosh załapał się z ostaniego miejsca w kategorii “Moje zainteresowania”. Markiz de Mumia chyba wykupił wszystkie pripad’y w Orange i wylądował na 4 miejscu. Super Kubak wyciągnął spod pelerynki wszystkie swoje komóry i wylądował telemarkiem na strategicznym 9 miejscu.

Żaden blog nie przekroczył liczby 250 głosów i uważam, że to jest nie tylko porażka Portalu, ale niestety rzecz, która podcina skrzydła nawet największemu optymiście. Mam o to wielki żal, ale pamiętliwy nie jestem, dlatego liczę na przebudzenie i jeszcze raz powtórzę, że konkursy są głupie, ale reklama niemal darmowa i pozwalająca utrzymać się na powierzchni.

Gratuluję wszystkim, którzy dostali się do 10 w swojej kategorii, o 15.00, 1 lutego będą nominacje jurorskie, trzymam kciuki za cała trójkę. Dziękuję wszystkim, którzy nie olali Portalu i mojej nieskromnej osoby i poświęcili 1,22, a często więcej.

W drugim konkursie Wiadomosci24 proszę o zgłoszenia i nie przejmowanie się tym, że nie ma blogów na liście, ta lista nie jest odzwierciedleniem zgłoszeń. Każdy, kto dostał akceptację zgłoszenia może spać spokojnie.

Reklama
Poprzedni artykułCzy oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa?
Następny artykułRynek usług medycznych – propozycje zmian zgłoszone przez pacjenta (cz.I)
Matka Kurka
Młody, wysportowany, inteligentny, przystojny, czuły mąż i ojciec. Geniusz i wirtuoz klawiatury, błyskotliwy analityk rzeczywistości wszelakiej. Kochany i rozchwytywany, bezkompromisowy, skromny, wyrozumiały. 1. Ulubiona potrawa: żur na zakwasie. 2. Ulubiona kapela: muzyka z tamtych lat. 3. Ulubiony kolor: brak danych. 4. Ulubione słowo: ja. Wolny, żonaty, pijący daltonista.

18 KOMENTARZE

 1. Nawet w marzeniach nie przewidywałem tak

  znakomitego wyniku. Trzeba spojrzeć na ilość zgłoszonych blogerów. W pewnym momencie widziałem ich ponad 5 000. Do finałów zakwalifikowało się 50% naszych. A bycie obecnie na 10-tym, czy 9-tym miejscu jest tożsame z byciem na miejscu 1-szym. Teraz będzie decydować jury i zajęte miejsce w głosowaniu sms-wym nie odgrywa zatem żadnej roli.

  Ja, jako ten, który totalnie zawiódł i nie spełnił pokładanych we mnie nadziei, oświadczam uroczyście, że jako człowiek honoru – nie, nie, żadne seppuku – jadę po ulubiony śląski napój zaczynający się na literę >k<, czyli holuję sobie do dum, krzynkę piwa. Prost, zum wohl!

  • Słynna szklanka wypełniona
   Słynna szklanka wypełniona cieczą lub do połowy pusta. Dla mnie to porażka. W tamtym roku na blog oddano prawie 600 głosów. W tym najlepszy Markiz miał 179. Fakt, że jakiś Toyah i 4 inne blogi z S24 wylądowały w 10 polityce, a Ty się nie załapałeś, to jest wieś dla Portalu. Nie kokietuj swoją winą, bo Tobie to akurat ten portal zawdzięcza życie, ale błagam nie rozleniwiaj i tak leniwych użytkowników. Wszystkim co pomogli wieczna chwałą, a tym co olali, niech teraz patrzą z jakim badziewiem przerżnęliśmy i że wygrana była na wyciągnięcie ręki.

  • Po prawej jest reklama z
   Po prawej jest reklama z Blogerem Roku, trzeba kliknąć na tego łysego z tubą i zgłosić swój blog do konkursu. Od 4 lutego każdy zgłoszony blog to jeden głos w głosowaniu na Blogera Roku. Autorytatywnie wydelegowałem własną osobę do tego zaszczytnego tytułu, ale to już długo by opowiadać dlaczego, chociaż jednym słowem też się da “zdenerwowanie”. Jeśli nie zrażają Cię te informacje, to możesz się przyłączyć do wspólnego dzieła, w którym ja wyląduję na cztery łapy i Portal powinien wziąć ze mnie przykład.

   PS Można też zagłosować na Super Kubaka, według wskazówek na górze strony. To nasz delegat w Onet.