Reklama

Niezatapialny Titanic jednak zatonął, niepokonany Rzym również upadł, zbankrutowało Imperium Brytyjskie nad którego terytoriami nigdy nie zachodziło słońce, podobnie upadł  niezwyciężony Związek Sowiecki. Taka jest logika dziejów, czy i kiedy ich los podzieli też globalne mocarstwo USA?

Ameryka pojawiła się na mapie świata w czasie kiedy znikała z niej I Rzeczpospolita i również polscy bojownicy wolności nieśli jej pomoc. Poziom edukacji w szkołach publicznych w US jest tak żałosny, że ostatnio nawet matematyka okazała się rasistowską nauką! Jednak ówczesna Rzeczpospolita ze swoimi wolnościami, licznymi religijnymi wyznaniami i grupami etnicznymi, przypomina USA. Dla wnikliwych obserwatorów los Ameryki przypominać może los Rzeczpospolitej otoczonej przez maksymalizujące systemy autorytarne sąsiadów bezczelnie przekupujących  polskich sejmowych polityków. Sprzedajne elity, łase na zaszczyty i miłujące  portfel, odrzucające wartości swoich przodków podobnie i dziś zapominają skąd im przysłowiowe nogi wyrosły… 

Reklama

Trump stworzył poważne zagrożenie dla uporczywie i systematycznie tworzonego globalistycznego NWO, który mógł liczyć na współpracę poprzednich administracji. 45-ty prezydent posługując się zdrowym rozsądkiem zdecydował się podjąć szybkie kroki aby uratować amerykańską ekonomię oraz zatrzymać upadek swojego kraju na wielu innych kierunkach. Dostrzegał odpływ produkcji, wzrastające podatki, dewastację szkolnictwa,  służby zdrowia, niesamowity rozrost biurokracji duszącej średnia klasę tysiącami regulacji przy jednoczesnym niekontrolowanym napływie nielegalnych biednych i niewykształconych  imigrantów. Jego wyborcze hasło “Uczyńmy Amerykę ponownie wspaniałą!” opozycja związana z NWO (Nowym Porządkiem Światowym) rozpoznała jako promowanie patriotyzmu i swoistego ruchu narodowego.  Dlatego całe 4 lata rzucała mu pod nogi kłody, aby związać go na wielu kierunkach i blokować jego reformy. Tworząc miejsca pracy i pozyskując większy procent czarnoskórych i latynosów (wyborców) Trump zaalarmował lewicowych globalistów, którzy nie mogli sobie pozwolić  na ponowną klęskę. Stąd manipulacje przy wyborach i wytrych pandemii i jej struktura (lockdown) przyśpieszająca likwidację wolności jednostki, praw do praktykowania religii, a w konsekwencji likwidacja klasy średniej.

Na odcinku międzynarodowym Trump ogłosił wycofanie się z dotychczasowych bezsensownych wojen (Afganistan, Irak, Syria, etc.) jednocześnie wskazując na konieczność przygotowania się do nadchodzacego konfliktu z rosnąca potęgą Chin. Opozycja sowicie wspierana przez wielkie korporacje i otwarcie służąca ich interesom próbowała zdestabilizować Trumpa oskarżając go o nadmierne sympatyzowanie z rosyjskim Putinem, a nawet o bycie jego człowiekiem. Dla Trumpa ewentualne porozumienie “państw narodowych” opierających się zapędom ich kontroli przez ośrodki globalistyczne stawiało Rosję taktycznie w szeregu z Ameryką. Oczywiście Rosja, podobnie jak Ameryka ma swoje mocarstwowe interesy, ale ich wspólnym interesem jest obrona przed penetracją i kontrolą imperialistów z Davos. Unia Europejska jest już w dużej części spenetrowana przez globalistów, niektóre jej człony narodowe (jak Polska, czy Węgry) próbują strategii pozostawania w tyle w tym swoistym marszu śmierci zgotowanym państwom narodowym.

Ukazanie prawdziwego chińskiego niebezpieczeństwa przez Trumpa i jego zmiany wprowadzone w układach handlowych z tym komunistycznym państwem, które dopuściło istnienie prywatnej własności i powoli dominuje cały świat, było osobliwym wsadzeniem kija w przysłowiowe mrowisko. Właśnie światowe potężne korporacje najbardziej cenią sobie ludny i wydajny chiński rynek jednocześnie z nabożeństwem i podziwem spoglądając na chiński totalitarny system kontroli społeczeństwa. Właśnie ten wypracowany i sprawdzony system wszechmocnego  państwa stale prześwietlającego i kontrolującego obywateli ilustrowany przypisywaniem obywatelom punktów za właściwą postawę z jednoczesnym mechanizmem blokady ewentualnych wolnomyślicieli, czy buntowników (a nawet ich potomstwa) najbardziej przemawia do kierujących światowymi przemianami globalistów. Nie zawahają się wywołać poważny kryzys, aby “uratować” nas od konsekwencji stworzonego przez siebie nieszczęścia. Za wszelką cenę chcą przebudować świat, więc najpierw muszą zniszczyć fundamenty starej cywilizacji. Dla nas miłujących wolność i świadomych tego co czynią i w jakim celu, to czysty Orwell!

Kontrolujący główne media, te telewizyjne, jak i w ich nowym wydaniu “społecznościowe” (FB, Twitter, YOUTube, Google, etc.) ciągle blokują i zwalczają  prawicowy punkt widzenia. Najbardziej widać to na przykładzie prawicowego  “powstania” na Kapitolu z 6 stycznia, gdzie miało zginąć 5-6 osób, zmarli istotnie po prawicowej stronie, ale na zawał itp. Jedyną zabitą osobą (przez policję z Kapitolu) była nieuzbrojona aktywistka (14 letnia weteranka wojen). To wtargnięcie protestujących nieprawidłowości wyborcze (nie uzbrojonych) obywateli do Kongresu uparcie przezwane “powstaniem” woła o pomstę do nieba w sytuacji kiedy lewicowe bojówki Antify i BLM palą centrum miast, biją niewinnych ludzi, co media określają “przeważnie pokojowym protestem”.

Ciągle słyszymy o tajemniczym Q Anon, jeden z jego zwolenników “Shaman” Jacob Chansey (ten facet z rogami wdzierający się na Kapitol) ciągle siedzi w areszcie, zaś złapani na gorącym uczynku lewaccy zadymiarze, są natychmiast wypuszczani za kaucją (pieniądze zbierają celebryci z Hollywood i korporacje). Otóż tajemniczy Q Anon twierdził, że Trump będzie miał drugą kadencję i Armia nie dopuści do uznania oszukanych wyborów, już za dzień,  już za dwa… 

Prawdą jest, że Trump dał wojsku dużo pieniędzy na modernizację, aby odbudować  i unowocześnić jego potęgę. Jednak nie oszukujmy się, ci generałowie łącznie z dowódcą połączonych sztabów gen. Mark Milley to ludzie Obamy, natomiast młodsi oficerowie byli bardziej lojalni Trumpowi. Przypominam sobie jak po demonstracjach lewicowych bojówek i rzeczywistym ataku na Biały Dom, kiedy ochrona prezydencka zabrała Trumpa do podziemnego schronu, a stojący nieopodal kościół “prezydencki” został podpalony. Kiedy wreszcie policja odepchnęła protestujących i później prezydent Trump w asyście współpracowników przeszedł z Białego Domu do Kościoła, towarzyszył mu też szef połączonych sztabów (Joint Chiefs of Staff) gen. Milley. Następnego dnia ten generał wydał oświadczenie w którym przepraszał za to, że towarzyszył prezydentowi ! Wiedziałem już, pod czyim wpływem pozostają dowódcy wojska, ale wielu ludzi ciągle oczekiwało “Andersa na białym koniu”… 

Dziś ministrem obrony (Secretary of Defense) jest zdecydowany lewak, czarnoskóry gen. Lloyd Austin, który zapowiedział czystki w wojsku  “ekstremistów”, ludzi o prawicowych poglądach i pełne poparcie dla rozmaitych orientacji seksualnych, czy tych którzy chcą zmienić płeć. Marksiści w armii potwierdzają, że jest tam nawet miejsce dla kobiet w ciąży…

Gubernatorzy w rządzonych przez neomarksistów stanach wypuszczają z więzień kryminalistów, tłumacząc to zagrożeniem COVID-owym, do więzień trafiają teraz ci nie stosujący się do wirusowych restrykcji. Wzrasta liczba włamań, kradzieży, pobić, morderstw, gwałtów (w mieście Nowy Jork wzrost o 400%!). Powyższe generuje poczucie strachu wśród spokojnych obywateli. Prawie codziennie media grzmią o strzelaninach, wskaźnik morderstw w większych miastach podskoczył o 56%. W tym samym czasie lewicowi politycy ulegają presji otwarcie rewolucyjnej Antify i BLM, aby obcinać fundusze na policję, w Chicago obcięto policji $62 mln. W czasie demonstracji z podpaleniami i rabunkiem biznesów i sklepów policja otrzymuje rozkazy, aby nie interweniować. Lewicowe stany pustoszeją ludzie przenoszą się z Nowego Jorku, New Jersey, czy Kalifornii do Teksasu, czy na Florydę, nie tylko z powodu zagrożenia bezpieczeństwa, ale i z powodu ciągle wzrastających tam podatków. Podobnie postępuje część większych biznesów.

Globalistyczna lewica pokroju Clintonów, czy Sorosa finansuje i kontroluje przekaz mediów, polityków i uliczny rewolucyjny motłoch. Czyli władna jest tworzyć kryzys, przedstawia jego przebieg i ustami polityków proponuje rozwiązanie tak stworzonego kryzysu. Częste i nagłaśniane strzelaniny również służą próbom odebrania przestrzegającym prawa obywatelom broni, które jest gwarantowane przez Konstytucję. Przypominamy sobie jak rząd Obamy pozwolił na sprzedaż nowoczesnej broni meksykańskim kartelom narkotykowym, wszystko się wydało kiedy ci z kolei zastrzelili amerykańskiego pogranicznika. Nikt za to nie odpowiedział. Teraz lewica chce sądzić o odszkodowania producentów broni. Lewicowi politycy nawołujący do odebrania legalnie posiadanej broni przez obywateli sami otoczeni są uzbrojonymi po zęby prywatnymi ochroniarzami. 

Po słynnej przegranej wojnie z narkotykami, po przegranej wojnie z biedą na którą od czasów prezydenta Johnsona  wydano US $20 trylionów (wysokość całego GDP), czyli po polsku bilionów, po wojnach na Bliskim Wschodzie (wydano ok. $7 US trylionów, czyli po polsku bilionów), szykuje się nowa wojna.  Przypomnijmy, że US jest zadłużona na ok. $27 tryl. (po polsku bilionów), roczny dochód przeciętnej rodziny to ok. $68,000.00, a zadłużenie na głowę mieszkańca to już ok. $66,000.00. 

Wydaje się, że BLM i Antifa tworzą szum medialny pod którego przykryciem dominująca Kongres lewica zadłuża kraj na kolejne tryliony, wydając pożyczone od przyszłych pokoleń pieniądze na lewo i prawo. Jednak jak tu żyć bez wojny, więc teraz odtrąbiono wojnę z rasizmem!  Jesteś biały? Jeśli nawet o tym nie wiesz, jesteś rasistą! Głosuj na Demokratów, tylko oni mogą ocalić cię o twojego rasizmu. Jesteś czarny? Wszyscy biali ludzie są rasistami i dlatego to oni są przyczyną wszystkich twoich problemów! Głosuj na Demokratów, tylko my możemy obronić cię przed rasistowską Ameryką! Jak widać wzniecanie konfliktów rasowych to sprawdzony sposób, aby utrzymać się u władzy. Dodajmy, o czym w Ameryce ostatnio głośno, wszystko w tym kraju jest rasistowskie, od szkół, biznesów, banków, praw, wolności, po Konstytucję na której podstawie funkcjonuje ten rasistowski kraj. 

Lewica głosząc Critical Race Theory (CRT) bazuje na założeniu, że rasizm jest wrodzony i może być tylko skierowany przez białych przeciwko czarnym. Ta teoria najpierw zakwitła na uniwersytetach, później w szkołach średnich, następnie podstawowych, a nawet w przedszkolach.  CRT głosi, że nie ma możliwości równości ras i głosi wyższość dotąd prześladowanej czarnej rasy, z tego wywodzi konieczność zniszczenia istniejącego systemu rasistowskiego służącemu białej rasie.

Więc totalna masakra, chwileczkę ostatnio pojawiło się światełko w tunelu! Rasizm jest spowodowany globalnym ociepleniem, czy też zmianami klimatycznymi. Wysłannik administracji Bidena d/s klimatycznych, były senator, sekretarz stanu i kandydat na prezydenta John Kerry (dziadek Kohn ze Śląska) latając prywatnym samolotem obiecuje całkowite usunięcie CO2 z atmosfery! Czyli Amerykanami rządzą idioci, przecież CO2 to pożywienie dla roślin, od kwiatów po Rainforest w Amazonii. Cóż pewnie jego tudorem jest Greta Thunberg, która też wszystko wie i nie chodzi do szkoły. Jak wiemy ogromną większość CO2 wydalają i pochłaniają oceany, wpływ aktywności człowieka jest tu naprawdę znikomy. Teraz wypada tylko czekać jak Kerry z Gretą zabiorą się do “spuszczania” wody z tych złowrogich oceanów…

W tym całym zaistniałym zamieszaniu wypada zauważyć, że dotąd nasza cywilizacja ceniła u człowieka to co ma między uszami, nadchodząca formacja ceni bardziej to co osobnik ma między nogami…

Jacek K. Matysiak                                                                                                              Kalifornia, 2021/04/27

Reklama

9 KOMENTARZE

 1. Upadek tego państwa jest już przesądzony, bo takie są wytyczne NWO.
  Prędzej, czy później dojdzie do secesji centralnych stanów. Wszyscy ludzie ceniący tradycyjne amerykańskie wartości zgromadzą się w środku kraju, a nadbrzeżne stany będą tonąć w odmętach lewactwa. Najpierw zaleje ich marksizm, a później ocean.

 2. Od lat twierdzę że USA to państwo od lat wielu trawione śmiertelną chorobą, nieuleczalną. Znam nazwę tej choroby – ta nazwa to Żyd.

  Żeby nie być gołosłownym pozwolę sobie na zacytowanie niekwestionowanego autorytetu świata zachodniego jakim jest jeden z „ojców założycieli” Stanów Zjednoczonych Ameryki, Benjamin Franklin.
  Dla uniknięcia jakichkolwiek nieścisłości przedstawiam poniżej oryginalny fragment jego wypowiedzi z 1789 roku znajdujący się w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii, oraz jego tłumaczenie.
  “Gentlemen, we have before us a painful question, more than the question of Rome : it is a question of Jew. In what ever country Jews settled, they lowered its moral standards, destroyed its mercantile standards, derided their religion and undermined it. They created a country with in a country. For over a 1700 years they bemoaned on their pitiful fate, specifically that they were expelled from their lands, but gentlemen if the civilized world was to give Palestine back to them , they would immediately find a reason not to return there. Why? Because they are vampires and live off other vampires. They can not support themselves: they must live off Christians or other people who do not belong to their race. If they are not expelled from our county by the power of our Constitution, it will be certain, that in the span of less than 200 years, they will come to us in such numbers that they will be dominant and overtake the country. They will alter the method of governing for which we American people, shed our blood, gave up our lives and risked our freedom and our descendants will work so as to increase their wealth when they will be in their shops rubbing their hands. Gentlemen I warn you that if you do not expel the Jews from your country for ever, your children and descendants will curse you from their graves. Jewish ideals are not the American ideals and even though they live amongst us for generations, this leopard is not capable to change its spots. They endanger our institutions and therefore they should be expelled from here by our Constitution.”
  Tłumacznie:
  “Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim Żyd. W którym tylko kraju osiedlili się Żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii i podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych narodów, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą dominowali i opanują nasz kraj. Zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeżeli na wszelkie czasy nie usuniecie Żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą! Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.”

 3. NWO . Kilka przykładów w tym m.in za naszego zycia:
  Imperium Romanum -Pax Romana. Padło.Wszechwładza Kościoła Katolickiego od Średniowiecza do Nowożytności -Padło.Kongres Wiedeński 1815. Padło w 1915. Wojna Światowa 1914-1918. II Wojna Światowa. Komunizm i ZSRR 1945-1991.Padł. Potęga Chin i wpływ na cały świat od 21 wieku. Windows i komputery osobiste +internet od lat 80tych XXw. Smartfony i socialmedia od początku 21 w. To niektóre wydarzenia/daty początkujące kolejne NWO. Teraz pandemia cov19, potem co? Dominacja sztucznej inteligencji nad ludźmi. A może przybycie kosmitów i ostateczny koniec wszelkich religii jak bogów z Alfa Centaurii zobaczymy?? 😉 Nie panikujta, żyjta!

 4. W USA przespano moment, w którym państwo zostało przekształcone w Golema. Teraz jest już pozamiatane, a wiele może wskazywać na to, że po spełnieniu swojej roli przyszedł czas na zwijanie.
  Natomiast w kontekście kosmicznego zadłużenia to ciekawa jest sprawa nieuniknionego upadku dolara jako waluty światowej jaka niewątpliwie musi nastąpić w miarę postępu rozkładu państwa. Wielu twierdzi, że bez dolara jako waluty światowej USA szybko osuną się na poziom krajów Trzeciego Świata.