Polską rządzą dwa ruskie cwele: Tusk i Komorowski!

Prześlij dalej:

W subkulturze kryminalnej na najniższych szczeblach drabinki klęczą pedofile i cwele, z tym, że ci pierwsi bardzo szybko stają się jednymi i drugimi. Gdybym chciał bez sensu obrażać, jak to wielu odczyta po łebkach i tytule, napisałbym, że Tusk i Komorowski są pedofilami, sodomitami lub gwałcicielami, ale ja obrażać nie chcę, jedyne co chcę, to napisać prawdę. Tusk i Komorowski są cwelami i w definicji cwela mieszczą się idealnie, a co gorsze dla nich, są cwelami z wyboru, czyli najgorszą kategorią cwela. W strukturze więziennej cwelem można zostać na klika sposobów, w tym zawiera się gwałt i wówczas cwel jest cwelem tylko dla zakapiorów, natomiast dla ludzi staje się ofiarą. Często działo się tak, że więźniów politycznych wsadzano do celi po to by ich przerobić na cweli i często bywało tak, że zgwałceni pozostawali niezłomni. Innym sposobem na status cwela są zaloty, korzyści materialne lub szukanie opiekuna, który za usługi homoseksualne zapewnia poczucie bezpieczeństwa. W tych kategoriach trzeba poszukiwać cwela Tuska i cwela Komorowskiego. Nie będę zgadywał jaką konkretną ścieżkę przecwelenia wybrał jeden i drugi, w najlepszym dla nich razie są to zaloty, po prostu mentalność cwela, w najgorszym szukanie opiekuna, bo płacić takim cwelom nikt nie będzie. Po 154 tekście, który ocenia to czy tamto, pora na jeden tekst, który podsumuje wszystko.

Wszelkie próby analizy, czy jeszcze bardziej naiwne próby wymuszania ludzkich zachowań na cwelach, pozbawione są sensu. Oczekiwać od cwela, że zachowa się jak człowiek, w dodatku godny, honorowy, odważny, jest przywoływaniem pingwina na pustyni. Tym bardziej pozbawione są nadziei podobne oczekiwania, że zarówno Tusk jak i Komorowski zostali przecweleni w warunkach stricte kryminalnych. Ich nie przecwelono symbolicznie, metaforycznie, czy tam w przenośni, oni zostali przecweleni klasycznie, przez git-ludzi z KGB, czyli po prostu bandytów. Zaznaczę w tym miejscu, że przecwelenie wcale nie musi się odbyć w warunkach gwałtu seksualnego. Wystarczy cwela potratować szczotką WC, szmatą do podłogi, wsadzić mu głowę do kibla i spuścić wodę. Tuska i Komorowskiego, bandyta Putin wielokrotnie przyczesał szczotką WC, zanurzył w kiblu i spuścił wodę, na końcu oddał szeregowym sołdatom. Cwel nie ma zupełnie nic do powiedzenia, jest od dawania dupy na każdy kaprys. Z cwelem można zrobić wszystko, wyładować napięcie seksualne i emocjonalne. Cwela żaden człowiek nie dotknie, nie będzie z nim jadł przy jednym stole, nie będzie z nim rozmawiał, za to będzie poniewierał na dowolne sposoby. Putin, który przecwelił Tuska i Komorowskiego, pokazuje czym jest cwel i robi to bez najmniejszych oporów, ponieważ tak się z cwelami postępuje, tak i tylko tak. Jeśli cwel o coś prosi, to nie ma żadnego argumentu, bo cwelowi zwyczajnie można wszytko odebrać i niczego nie dać. Jedyną formą ofiarowania cwelowi czegokolwiek, jest upokorzenie cwela, rzucenie kości jak kundlowi, którą wcześniej zlewa się moczem albo wyciąga z kibla. Takie są twarde realia w relacjach z bandytami, a bandytami z KGB szczególnie.

Strony

63981 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  nie wytknie ci języka i "zaniżania jakości debaty" lecz zastanowi się nad tekstem :)
  Problem w tym, że w polskiej "polityce" raczej nie widać osób stanowczych tylko siedzą sami lokaje i paroby.

  Tutaj tkwi problem - od pokoleń każdy ma zaginany kark i plenioną dumę narodową. Ciężko to będzie odrobić, chociaż LK próbował coś kombinować z polityką historyczną oraz rozgrywaniem międzynarodowym.

  Do tego bez lustracji cwelonych jest multum bo na każdego są kwity, więc lokaje robią co się im każe.

 2. że biedny student antykomor zachwieje autorytetem Prezydenta Komorowskiego. Być może wystarczy 30 studentów, żeby PRL II była skończona...

  Dla mnie największą zbrodnią na demokracji w Polsce KRRiT, organ z natury totalitarny, trzymający kaganiec na mediach.

 3. avatar

  - zabił klina klawisz dziarganym grypserom.
  Najśmieszniejsze w tym dramacie, i najdurniejsze zarazem, jest niby-historyczne wykształcenie obydwu użytecznych idiotów, których życie ,,zapotrąciło" o komunę i bolszewię. Więc jakby z autopsji, a nie teoretycznych dywagacji, znali wynik fraternizacji z pułkownikiem KGB. Drugie, jeszcze ważniejsze, jest doświadczenie większości dorosłych Polaków - daremne - jak się okazało. Że bolszewik tylko jeden argument przyjmuje i akceptuje. Argument siły, ale niekoniecznie fizycznej. Jakiejkolwiek. Chwilowej choćby przewagi.
  Bo cała reszta, to jak zaproszenie na rozmowy do Pruszkowa, wystosowane przez generała Iwanowa vel Sierowa, zakończone jak wiadomo z historii, procesem szesnastu w Moskwie.

 4. Putin podtapia Tuska żeby zgarnąć większą wygraną albo
  rękoma Polaków szykuje miejsce dla etatowego pracownika.

 5. To Putin spuści na kraj UE i NATO bombę atomową? A może rozpocznie wojnę? Nieee na pewno nie.

  http://foxmulde...

 6. avatar

  Mam nieodparte wrażenie że nawet towarzysze Miller i Stolzman nie dawali by się aż tak mocno cwelić Putinowi.

 7. avatar

  - Radka, którego Bronisław przerobił na ,,Szpaka", oraz Palikota - który, w kobiecym przebraniu, oferuje swoje ,,wdzięki", mówiąc Rosjanom : to druga rocznica wstydu.
  Zaś Radka ze ,,strefy zdekomunizowanej" nikt nie przebije w zabiegach o utworzenie specjalnych praw dla nowych ruskich z Kaliningradu, albo o powrót Prusaków Wschodnich.

 8. fundamentach ideowych Michnika, pomijając czy to określenie ma sens.

  Dwa lata po katastrofie, gazeta publikuje sondaż, w którym wierni moga się opowiedzieć czy bardziej odpowiada im wersja o samobójstwie, czy zabójstwie.

  Śledztwo państwowe prowadzone przez prokuraturę i rząd, z braku dowodów które i tak są nikomu do niczego niepotrzebne, kręci się najbliżej wersji że w Polsce jest taki burdel.

  W przypadku katastrof lotniczych śrubki na miejscu katastrofy są zbierane przez prokuraturę do 1 metra wgłąb, nasza prokuratura w ogóle nie potrzebuje samolotu żeby poznać przyczyny katastrofy.

 9. W zamian za wjazd Kaliningradczyków, Ławrow szykuje Iskandery wzdłuż granicy.

 10. avatar

  kasy w Tarczę Polski z Bumaru, do tego rozlokować sprytnie Loary to na Obamę i jego stare Patrioty z doniczkami zamiast głowic bojowych można położyć lagę.

 11. Strony