Prześlij dalej:

Kolejny raz lewicowe media europejskie, z czynnym zaangażowaniem unijnych oficjeli grillują sobie wesoło polski ruch narodowy, przy niestety, pasywnej, a nawet lękliwej postawie naszego narodowego przecież, rządu… no może tacy pasywni nie są, bo Premier, i Wicepremier, głośno deklarują że sobie nie życzą i nie pozwolą, Ale nie na targowicę, tylko na protesty przeciwko targowicy… tak to jakoś wyszło…

źródło - TV Republika

 Akty agresji, nietolerancji, wszelkie przejawy takich zachowań stanowczo potępiam - powiedziała w Budapeszcie Beata Szydło, komentując skandaliczną akcję narodowców "szubienice dla europosłów PO", która została zorganizowana w sobotę w Katowicach.  telewizja republika

Prokuratorskie postępowanie w tej sprawie zapowiedział w poniedziałek minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro. (tutaj)

A przecież jeszcze nie tak dawno temu poseł Szewczak z PiS mówił, jakby to samo co Narodowcy, tylko werbalnie, a nie wizualnie:

Baczcie, więc Panowie Nowocześni, by historia nie zatoczyła koła i by polski lud ponownie nie musiał wymierzać historycznej sprawiedliwości. Zdrajcy, którzy zawiśli na Rynku Starego Miasta też byli majętni, ustosunkowani, pełni zaszczytów i poparcia na obcych dworach, ważniejszych nawet od Brukseli - dziś." Tak sobotnią manifestację KOD komentuje poseł PiS, Janusz Szewczak i nawiązuje do wieszania targowiczan. - (tutaj)

- i gdzie śledztwa, dochodzenia i potępienia?

Kolejna, tym razem, europosłanka PiS przemawiała tak: „Nieakceptowalne jest to, że przedstawiciele totalnej Targowicy – posłowiePO i Nowoczesnej – zagłosowali za tą haniebną rezolucją” (tutaj)

No i co?

I przecież to nie kto inny, jak nasz rząd głośno mówił o pewnych zachowaniach totalnej opozycji „targowica”. Prezes zaś ustami swemi, ogłosił był w sejmie, że dość już w Polsce panoszenia się mord zdradzieckich i kanalii wszelakiego autoramentu.

Słownikowo kanalia to człowiek podły, nikczemny, łajdak. Łajdak zaś, to człowiek godny potępienia, pogardy – zamiennie zaś można powiedzieć:

Strony

Źródło foto: 
9329 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek Biel

Autor artykułu: Jacek Biel

7 (liczba komentarzy)

 1. Ja bym do powyższych słów dodał jeszcze - kałapućka i miętliwy.

   

   

 2. Uważam, że znacznie lepiej sprawdziłby się gustowny, stylizowany pręgierz!

  A tak - przez niezbyt przemyślaną akcję polakożercy dostali nowe paliwo. Przecież to woda na młyn totalnej. No i kolejny dowód fashyssssmu, którym Grabiec będzie teraz do sądnego dnia wymachiwał we wszystkich programach.

 3. Jejmość Pani starsznie się boi Grabca... A co to za jeden, żeby się tak bać?

 4. avatar

  Grabiec do grabienia zbutwiałych liści ... 

  Podobny obraz

   

 5. Im bardziej będzie Grabiec wymachiwał, tym szybciej nadejdzie ten jego sądny dzień, a wtedy będzie już tylko wymachiwał swoimi kończynami, samemu będąc przytroczonym do pręgierza. Albo innego bardziej dosadnego wynalazku.

 6. "Kto naród polski zdradza, okrada i poniża, zostanie jako targowica, publicznie powieszony, medialnie wybatożony, i okrutnie mocno ukarany, tak, żeby raz na zawsze popamiętał sobie, czym kończy się opluwanie własnej, a przede wszystkim, naszej Ojczyzny"

  Pełne poparcie... I dopiero wtedy, gdy naród słowa swoje wprowadzi w czyn - stanie się naprawdę wolny.

  pozdrawiam, szperacz

 7. No i zbereźnik!

 8. Strony