Prześlij dalej:

Trzeci dzień trwa cyrk wokół zwykłej procedury, jaką znajdziemy w każdym demokratycznym kraju. W tej chwili do Sądu Najwyższego wpłynęło już około 70 protestów wyborczych, o czym mało kto wie i prawie nikt nie mówi, co więcej to nie koniec i pewnie drugie tyle wniosków jeszcze wpłynie. Spośród tej liczby trzy wnioski złożyła POKO i wszystkie dotyczą wyłącznie senatu, na co zwrócił uwagę mecenas i europejski wszechpolak Roman Giertych, nawisem mówiąc ten sam Giertych chce unieważnienia całych wyborów.

Z kolei stary towarzysz Borowski, bez cienia żenady wyszedł przed kamery i oświadczył, że wnioski POKO są głęboko uzasadnione,, ponieważ wyborcy POKO zostali wprowadzeni błąd i skreślali logo partii zamiast nazwiska kandydata. Taka argumentacja jest podwójnie komediowa, ponieważ czyni idiotę zarówno z wnioskodawców, jak i wyborców, a przypomnę, że chodzi o młodych, wykształconych z wielkich miast, o europejskim stylu życia. Tymczasem jedynie sześć skarg wyborczych złożonych przez PiS zostało objętych jedną wielką i zaplanowaną histerią, która sięga do tych samych motywów: faszyzmu, Białorusi, końca demokracji, zamordyzmu, itd. Dlaczego?

Odpowiedź składająca się z krótkiego zdania, bo chodzi o PiS jest prawdziwa, ale nie pełna. Chodzi o znacznie szersze zjawisko wypracowane w okresie bolszewizmu i niestety obowiązujące do dziś. Łatwiej będzie zrozumieć o co chodzi, gdy przyjrzymy się kto i co w RP III mówi. Dwa nazwiska już podały i chociaż to druga liga, warto pozostać na tym poziomie jakiś czas, aby podkreślić skalę zjawiska. Borowski, członek PZPR, partii, która doszła do władzy w wyniku fałszerstw wyborczych i krwawych „sądowych rozpraw” pod nadzorem poprzedniczki PPR. I ten człowiek mówi o demokracji, o sądownictwie, o transparentności wyborów, nazywając reżimem normalną demokratyczną procedurę i demokratycznie wybraną większość, która utworzyła rząd.

Roman Giertych, stały słuchacz i gość Radia Maryja, szef i założyciel odrodzonej Młodzieży Wszechpolskiej, skrajnie prawicowej organizacji wywodzącej się z nurtu nacjonalistycznego, w czym akurat nie ma grzechu, ale wiadomo jak takie organizacje się traktowane przez „wartości europejskie”. Co on teraz mówi i kim jest? Kimś w rodzaju Martina Luthera Kinga, który miał sen, po czym się obudził i został oświeconym liberalnym demokratą. Takich postaci znajdziemy setki, Owsiak z bodaj siedmioma wyrokami za „mowę nienawiści” walczy z hejtem, Matczak mówi o zaszczuwaniu i grożeniu, w czasie, gdy ma postępowanie dyscyplinarne za zaszczuwanie i grożenie. Stępień krzyczy o upolitycznieniu sądów, ten sam Stępień, który biegał po demonstracjach KOD razem z „opozycją” i również ma postępowania dyscyplinarne.

Strony

Źródło foto: 
28769 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

19 (liczba komentarzy)

 1. Środowisko wywodzące się z organizacji uznanej przez prawo za organizację przestępczą o charakterze zbrojnym, lży nas bezkarnie i obraża wszystko co jest dla nas święte.
  Dlaczego rząd nie staje w naszej obronie i toleruje postępującą destrukcję naszego państwa? 
  Jak długo jeszcze będziemy tolerować poczynania tych bandytów? 
   

 2. Lewacy mają poważne problemy. Lewackiej aktywistki Tokarczuk nie wolno KRYTYKOWAĆ. Nie wolno nawet ŻARTOWAĆ... zdjęciem z kiełbaskami. Ci ludzie mają mentalność ajatollachów z Iranu...

  Chciałbym podziękować sędziemu, który mi wyjaśnił, że nie poczułem się obrażony Matką Boską z symbolem wsadzania jednemu mężczyźnie przez drugie mężczyznę fiutka w dupę.

 3. Polacy mają już dość, codziennie nowa porcja chamskiego ataku i donosów na nas. Nikt nas nie broni i nikt już nie powstrzyma tego wszystkiego. To plugawe towarzystwo dostało wiatr w żagle odbijając, nie wiem uczciwie czy nie Senat. Kasta śmieje się nam w twarz i robi co chce. Będzie jeszcze gorzej, oby nie...

 4. Może jednak potrzebujemy nieustannego bicia po pysku, by się wreszcie obudzić....

  Mam tylko nadzieję że będzie to pobudka starego niedźwiedzia.

 5. Brawo red. Gadowski!

  Miał odwagę zaprzeczyć oficjalnej wersji, że Axel Springer w czasie wojny w Hamburgu puszczał członkom NSDAP amerykańskie filmy.

  W rzeczywistości, był lojalnym żołnierzem propagandy hitlera. A media niemieckie w Polsce ostanich 30 lat stosowały kalkę z okresu generalnej guberni, o czym zresztą można poczytać w internecie. Oczywiście media PiSowskie nie interesuje ten temat.

  Szkoda tylko, że zabrakło informacji,  w trakcie kasowania biletów na amerykańskie filmy w Hamburgu, Axel dostał w nogę serię z pepeszy.

 6. To, co opisuje MK to rezultat czterech lat plaży i samozadowolenia. Totalniackie towarzystwo podniosło głowy, bo im na to pozwolono w ramach ideologii przebaczania wszystkiego wszystkim. Przy okazji zdemoralizowano twardy elektorat PiSu, co było widać po spadku frekwencji w pisowskich obwodach. Teraz będzie bardzo trudno te straty odrobić, nawet przy zastosowaniu radykalnego podejścia.

 7. Cytat : To, co opisuje MK to rezultat czterech lat plaży i samozadowolenia.

  Tak dokladnie bylo poprzez te 4-ry lata . Zasada byla taka ze my PiS jest inny niz opozycja my wybaczamy i stosujemy zasade dobrem zwyciezaj zlo. Tyle tylko ze to prawdziwe zlo podnioslo swoje glowy i teraz bedzie bombardowac ze zdwojona sila. Panstwo z dykty jak bylo tak jest nadzal , a moze ta cala cela + bedzie przeznaczona w przyszlosci dla czesci dobrej zmiany.

 8. Od lat,  trwa wołanie na puszczy o przeprowadzenie w Polsce tzw. ustawy Havla o odebraniu prawa pełnienia mandatu, urzędu opłacanego choćby w części przez polskiego podatnika lub urzędu honorowego RP wszystkim  członkom organizacji terrorystycznych, a więc nie tylko PZPR ale także wszystkich jej agend i satelitów, akceptujących marksistowsko/leninowski terror.  To nie wystarczy, aby usunąć ich dzieci, wnuki i innych duchowych spadkobierców, którzy dzięki bezczynności w tym zakresie przez dekady obsadzili strategiczne urzędy np. w sądownictwie, ale byłby to dobry początek.  Drugi etap wymaga zmiany Konstytucji RP i pracowitej edukacji społecznej zaczynając od popularyzacji książki i filmów edukacyjnych p. Krzysztofa Karonia.

 9. Takie są skutki błędu zaniechania. PiS zamiast od pierwszego dnia swoich rządów wziąć lewactwo za mordę, to się z nimi cackał. No i efekty teraz widać. A z każdym dniem będzie coraz trudniej naprawić zło.

 10. Cos mi sie zdaje ze z tak  miekka Elita to wielki znak zapytania czy bedzie mozliwe cokolwiek naprawic . Zapewne dobra zmiana tez ma niejedno za uszami i dlatego nie rozliczyla wiele afer ktore kiedys zapowiadala ze bedzie rozliczac.

 11. Strony