Prześlij dalej:

Chyba nikt nie ma wątpliwości o jakich „onych” chodzi, ale dla pewności potwierdzę, że o wszystkich beneficjentów III RP, czyli komunę właściwą, postkomunę, esbecję i ich współpracowników, a także obrońców. Słynne słowa Jarosława Kaczyńskiego wywołały wielkie oburzenie, przyznam, że do wczoraj też miałem niewielkie rozterki, czy to aby nie przesada z tym ZOMO, w końcu faktem jest, że mimo wszystko wielu po stronie „onych” dostało pałą bojową po grzbiecie. Jak wspomniałem niewielkie to były rozterki, ale dziś już nie mam żadnych. Z tezami Kaczyńskiego jest tak, że najpierw pojawia się oburzenie lub zdziwienie, niekiedy apele o dyplomację, a na końcu rozsądni ludzie mają tylko jedno do powiedzenia: „Znów miał rację”.

Tak Jarosław Kaczyński miał rację, oni stoją i tam gdzie ZOMO i pałują razem z ZOMO, co ostatecznie zostało potwierdzone w rocznicę męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki. W życiu porządnego człowieka dzieje się tak, że jeśli człowiek popełni jakieś świństwo lub głupotę, to po pierwsze natychmiast przeprasza, po drugie stara się naprawić krzywdę. Wiadomo też, że nie ma świętych, każdemu się zdarza zrobić coś niegodnego, ale czym innym jest błądzenie, czym innym świadome schodzenie na manowce. I tak się właśnie dzieje z „onymi”, którzy z pełną świadomością i bezczelnością idą po śladach komuny. Skandaliczny wpis Schetyny na Twitterze jest tego dobitnym potwierdzeniem, rzecz jest tak nieprawdopodobna, że nie wszyscy mogą mi uwierzyć, dlatego przytaczam pełen cytat:

W tych słowach nie ma szacunku dla nieszczęśnika, którego podpaliła Gazeta Wyborcza do spółki z TVN, w tych słowach jest wyłącznie pogarda okazana jednemu i drugiemu człowiekowi. Porównanie aktu samobójczego, będącego wynikiem zaburzeń psychicznych samobójcy i ton ścieków propagandowych, jakie się leje do głów wielu Polaków, z zakatowaniem księdza przez esbeków, jest wyrazem najwyższej pogardy. Tylko ktoś, komu jest całkowicie obojętne, co się działo z Polakami i Polską w czasie komunistycznej zawieruchy, może „użyć” samobójcy, by palnąć coś równie głupiego i pogardliwego. Dla ludzi pamiętających tamte czasy, a przecież Schetyna pamięta, pewne wydarzenia są święte i nikt nie odważy się na profanację. Schetynie idiotyczny komentarz przyszedł z taką łatwością nie dlatego, że jest to polityk wyjątkowo głupi, są głupsi od niego, ale dlatego, że on mentalnie stoi po stronie ZOMO.

Strony

Źródło foto: 
26511 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

15 (liczba komentarzy)

 1. Codziennie podobnych wypowiedzi jest wiele i są one tematem głębokich rozważań w studiach TVP i tym razem będzie podobnie.
  TVP specjalizuje się w programach publicystycznych wyłącznie dla działaczy partyjnych, bo nawet ich rodziny nie są w stanie tego bełkotu słuchać.

  Będąc wczoraj wieczorem u znajomych, na ekranie telewizora pojawiła się blond Venus w czerwieni w otoczeniu gadających głów. Znajomy grzecznie zapytał czy może przełączyć kanał... obejrzałem piękną bramkę strzeloną przez Ronaldo w meczu Juventusu z Bolonią. Obaj jesteśy wyborcami PiS i nikt nas dotąd nie przeprosił za spieprzone przez PiS wybory do Senatu.
  PiS z prawicą wygrali wybory!
  To niech se teraz wygrają prezydenturę...

 2. Prezydent Trzaskowski zastanawia się, czy nie wykończyć przed sądem dziennikarza Ziemkiewicza, za krytykę władzy. 
  Ale spokojnie, jutro podpisze list do amerykańskich kongresmenów i Timermansa, w sprawie obrony wolności dziennikarskiej w Polsce i wyjdzie na plus.

 3. Po przegranej w wyborach maski opadają. Jeszcze wiele ciekawych coming-out'ów zobaczymy. Teraz przynajmniej zaczyna być wiadomo kto jest kim.

 4.  

   

   

  Najlepszym kandydatem, z możliwych do wyboru, na szefa MON jest Radek Fogiel.

  A propos rasistowskiej wypowiedzi,

  Czy Olga Tokarczuk jest rasistką? Podczas gdy postępowe społeczeństwa przechodzą do płci, jako prywatnego wyboru człowieka, Tokarczuk podkreśla wyższość rasową osób urodzonych jako kobiety, reprezentujących cechy lepsze niż inne rasy.

 5. Kto jest kim, wiadomo od co najmniej 60 lat,a nie "teraz zaczyna wychodzić" , z całym szacunkiem

 6. Wiadomo było nielicznym, dobrze zorientowanym politycznie - a teraz ta wiedza zaczyna docierać do milionów.

 7. to naprawdę tak działa- to jest taka mentalność wyssana z mlekiem matki z rodzin milicyjnych i sbeckich. Oni mieli jeśli nie rodziców , to jakichś wujków i ciocie , i dzięki nim przesiąkli tym cynizmem i pogardą do zwykłego człowieka, uważając się za lepszych.Oni bronili i będą bronić tamtych ludzi i szasów w których dobrze im się powodziło. Byli nawet jako dzieci beneficjentami tamtego systemu. 

 8. "Chciałem zamordować Kaczyńskiego i wszystkich PISowców. Tylko za mało broni miałem".
  19 października 2010 roku w Łodzi w akcie politycznej nienawiści zamordowany został działacz PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI śp. Marek Rosiak przez Ryszarda Cybę - b. członka PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. Kumpla partyjego Schetyny.

  Schetyna wykorzystał cynicznie śmierć. Bo gdyby szczerze oddawał hołd to przywołałby również śmierć Marka Rosiaka. Jakim sk#synem trzeba być... Może jeszcze nie doszedł do siebie po przerżniętych wyborach i ciągle jest w szoku?..

 9. Moje, zyciowe, motto:

  **** Gdybym powiedzial, ze nienawidze komuchow jak psow, to bym sklamal, bo bardzo lubie psy!

        Ja nienawidze komuchow jak zlo najgorsze, jak szatana! Nienawidze tez odwiecznych wrogow Polski szwabow i kacapow! A najbardziej nienawidze polskojezyczne pruskie scierwa i ruskie onuce! ...I to wszystko wyssalem z mlekiem Matki! ****         

   

  Odpowiedz dla "marektomasz" z wczorajszego dnia.

  marektomasz!

  Nieskromnie powiem, ze gdybys zechcial postawic na szali moje zaslugi dla Polski i Gadowskiego, to musialbys uzyc (dla zrownowazenia zaslug) dwoch Gadowskich i cwiartke Michalkiewicza, nie umniejszajac wiedzy i erudycji Michalkiewicza);)

  Pochwale sie jeszcze jednym, chlubnym, faktem. Otoz moi Rodzice, wielcy patrioci, walczyli o wolna Polske w armii gen. Andersa

  ... i stad narodzil sie moj patriotyzm i moje wielkie poswiecenie dla Polski! 

  A slynne slowa JFK  *****"Ask not what your country can do for you, but what you can do for your country"***** byly i sa moja dewiza!

  Czesc!

 10. MK!

  Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za wspanialy artykul!

  Jutro strzelam szampanem (moje 73) i wznosze toast za  Polske, za Kaczynskiego i oczywiscie Twoje i Twojej Rodziny zdrowie!

  Nie zapominam, oczywiscie, Barta, Egona, Jiri50, Lukrecje, Sa i wszystkich "kontrowersyjnych" ... no moze nie wszystkich! ;) 

  O! Zapomnialem wspomniec, ze Gimbusik mi podpadl!;)

 11. Dzięki za pamięć !!!

  Wszystkiego Najlepszego !!!!

 12. Serdecznie pozdrawiam życząc kolejnych 73 dobrze przeżytych lat. Gratuluję wspaniałej rodziny.

 13. Kiedyś pewna moja znajoma związała się z niezbyt odpowiednim facetem. Ojciec szalał i starał się ją  od tego odwieźć. Matka przeciwnie. Spokojnie stała z boku i od czasu do czasu do czasu pytała . . . córcia naprawdę chcesz aby facet który tak się zachowuje był ojcem twoich dzieci? Po latach znajoma przyznała, że ten związek był chyba ojcu na złość. A od kardynalnego błędu powstrzymał ją spokojne pytania Matki. Czy naprawdę chcecie aby o przyszłości naszego kraju i naszych dzieci decydowali ludzie tacy jak Schetyna? Uświęcający Adamowicza, broniący Hanki i Rafcia ściekowego? Broniący swoich złodziei? Szykujących emigrantów i tęczowych aktywistów? Wspierających sprzedajnych prawników?

 14. Ostatnio nie potrafię patrzeć optymistycznie na to co się dzieje w Ojczyźnie. Zacznę od kościoła, jeszcze rok temu w mojej parafii rodzin z dziećmi na Mszach św. było naprawdę dużo, dzisiaj coraz mniej. Chamska krytyka Kościoła zrobiła już swoje. Kilku księży, którzy występy mieli w lewicowych mediach też się przyczynili do tego że ludziska odchodzą. I chyba nie sprawdza się w polityce zwrot biblijny o nadstawianiu drugiego policzka. Chama, chamstwem powinno się zwalczać. Pan Kaczyński prosił o pójście do wyborów to poszli ale jego przeciwnicy. Dlatego patrzę z niepokojem na wybory prezydenckie i w mojej ocenie nie jest tak optymistyczna jak się kandydatowi prawicy a obecnemu prezydentowi wydaje.Pożyjemy zobaczymy....

 15. avatar

  Nie jest prawdą że "stoją tam gdzie ZOMO", po prostu są ZOMO z istoty i to jego 'sercem'.

   

 16. Strony