Reklama

Po tygodniu markowania sprzątania domu co sobota podwijamy rękawy i w składzie 2+1 -(lat 9) staramy się odgruzować dom. My sprzątamy dom a w telewizorze coś tam sobie leci.

Po tygodniu markowania sprzątania domu co sobota podwijamy rękawy i w składzie 2+1 -(lat 9) staramy się odgruzować dom. My sprzątamy dom a w telewizorze coś tam sobie leci. Ponieważ obecnie rozgrywają się Mistrzostwa Świata w Narciarstwie i akurat o 15.00 zaczyna się konkurs skoków to w tzw “między czasie ” zerkam sobie na ekran aby nie przegapić tego co się tam dzieje. Jakież było moje zdziwienie gdy zamiast Małysza, Stocha, Kruczka, Morgensterna i innych zobaczyłem na ekranie naszego bohatera phemiera Tuska. Na począdku nie chciałem dać wiary moim zmysłom , a ponieważ głos mam wyłączony i odkurzacz chałasuje jak cholera to i potwierdzającego komentarza nie usłyszem. Na wszelki wypadek poprosiłem kochaną małżonkę aby poszukała jakiegoś dobrego okulisty coby mi powiedział czy wszystko z moim wzrokiem w “porzo” (to taki slang 9 latków).

Ponieważ, do konowałów to ja chodzę tylko wtedy gdy już sam sobie rady dać nie mogę to postanowiłem się upewnić czy naprawdę zobaczyłem słońce PERU w Oslo.

Reklama

Co jak co ale laptopa mam zawsze włączonego więc poszukałem na necie potwierdzenia tego co przed chwilą widziałem i okazuje się że wzrok mam dobry.Okazało się ,że phemier poleciał do Oslo na ważne rozmowy gospodarcze: a to o bezpieczeństwie energetycznym, a to o tym i owym i co mnie rozwaliło ABY SKORZYSTAĆ Z NORWESKICH DOŚWIADCZEŃ WYDOBYCIA GAZU ŁUPKOWEGO.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-druga-norwegia-dokonano-odkrycia-i-szanse-w,1,4195067,wiadomosc.html

Nie uważam się za kogoś bardzo inteligentnego ale tępy to ja też (mam nadzieję ) nie jestem . Norwedzy i gaz łupkowy ha ha ha ( a może się mylę?) i akurat w trakcie trwanie mistrzostw.

Tym tępakom nikt chyba nie powiedział że gaz łupkowy= USA.

Naprawdę bardzo źle musi być w partii rządzącej że do takich sztuczek się ucieka. Pamiętam jak śp. Prezydent Kaczyński pojechał na MŚ w piłce kopanej do Austrii , co to się panie działo, jakie mruczando tu i uwdzie było.

Ciekawe czy teraz też tak będzie?

ps. i tylko mam nadzieję na dobry występ ale naszych sportowców bo na jajcarza to co jak co ale nie liczę.

Reklama

12 KOMENTARZE