Reklama

Tegoroczny konkurs blogerski organizowany przez niemieckiego właściciela Onet.pl będzie głośny, głównie z powodu licznych skandali. Zaczęło się od skandalicznie niskiej frekwencji. Do konkursu zgłosiła się rekordowo śmieszna liczba blogerów – 2790, w zeszłym roku ponad 4 tysiące blogerów zmagało się z Onet.pl. Organizatorzy nie zadali sobie trudu i pytania, skąd to nagłe wahnięcie w popularności, czy też mało efektywna indeksacja zainteresowania w obszarze atrakcyjności. Odpowiedzią są kolejne skandale. Oto w konkursie pojawia się i w głosowaniu telefonicznym zajmuje pierwsze miejsce blog antysemicki, znanego hejtera i kryminalisty Matki Kurki, który wprawdzie nie ma żadnego wyroku na koncie, ale dawno powinien mieć. Zaniepokojone media zapytały jedną z bardziej szanowanych postaci w środowisku blogosfery, dawniej znanej jako Grzegorz Marczuk, obecnie występującej pod zmienioną płcią i nazwiskiem. W ramach ciekawostki powiem, że Pani Grzesia Marczakowa zmieniło płeć kilka lat temu, kiedy zostało ośmieszone jako mężczyzna, przez hejtera antysemitę. Od tamtej pory blogerka płacze w Internecie nad utratą męskości i występuje jako Grzesia Marczakowa bez jaj. Oto co mówi Marczakowa na temat Bloga Roku 2013:

„W konkursie Blog Roku znalazł się ten idiota Matka Kurka, który wszystkich na lewo i prawo od szmat i złodziei wyzywa, ten sam którego teraz pozwał Owsiak. Myślę, że nie powinien on występować w tym konkursie tak samo jak złodziej nie powinien odbierać nagrody dla wzorowego obywatela. Ów pajac broni się w sądzie mówiąc, że Owsiak próbuje blogerom odebrać prawo do swobody wypowiedzi. – Ja też z niej w takim razie skorzystam, mam nadzieję, że Owsiak “wyrwie chwasta”, tak konkretnie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby można było na każdego bezkarnie pluć.”

Reklama

Tyle od pani Marczakowej pracującej w pralni i prasowalni „Antyłeb”, ponieważ w tym roku Marczakowa nie będzie gwiazdą moderującą uczciwość konkursu, jak to miało miejsce w przeszłości, kiedy organizator Kowalski z Wiadomosci24.pl przepraszał Marczakową, że pomimo promocji na stronie organizatora prasowalnia „Antyłeb” nie przeszła przez eliminacje. W tym roku gwiazdą będę JA, czyli Prezes firmy w budowie HASH|FM. Przepraszam najmocniej użytkowników naszej strony, że nie znaleźliśmy w gifach Google, tego ludzika z łopatką na żółtym tle, ale postanowiliśmy nadrobić nowoczesnością i jak sądzę nie wyszło źle, layout jest wyjątkowo lekki i przejrzysty. Wróćmy jednak do rzeczy, bo w przeciwieństwie do jakiś niejasnych powiązań decydujących o wynikach zawodów, proponuję czyste i matematyczne zasady awansu. Kto da więcej ten wygrywa! Strony brylujące w rankingu nieistniejącej firmy, której jestem Prezesem, mają w tej chwili circa 18 tysięcy „lajków”, pozostali, którym się w życiu nie powiodło od mojej firmy dostali „0”, nawet jeśli są lubiani prze 3 tysiące antysemitów. Tak działa nasz skrypt, gdyż jesteśmy firmą prywatną, mamy wolny rynek i wolno nam. Jednak dla zainteresowanych posiadamy ofertę ekstra. Firma HASH|FM weszła we współpracę z jednoosobową firmą http://allegro.pl/listing/listing.php?sg=0&string=facebook gdzie można nabyć pierwszy pakiet konkursowy, dający gwarancję sukcesu.

O ile Prezes dobrze widzi i liczy, to już za 49PLN można sobie kupić lubienie 5 tysięcy fanów. Wydając dwie stówy mamy pewność, że stajemy na podium, pod warunkiem, że zgłosimy się do Prezesa HASH|FM z kolejnymi dwiema stówami. Nasz skrypt działający na najnowocześniejszych, bo nikomu nie znanych zasadach, po każdorazowym zasileniu konta wymaga aktualizacji, aby głosy mogły być uczciwie policzone. Dwie stówy plus dwie stówy daje cztery stówy, pozostaje jeszcze rozliczyć pięć dych. Tę kwotę nasza firma przekaże na konto „Antyłeb”, aby pani Marczakowa mogła sobie kupić nowy stanik, bo gorset moralny, w którym obecnie chadza zaczyna ją dusić. Na koniec jako Prezes HASH|FM chciałbym sprostować złośliwe plotki, że cała transakcja nie ma sensu, ponieważ Anna Nawrocka – Tełewiak z Onet.pl oferuje konkurencyjne rozwiązanie:

„Nie oznacza to jednak, że blog ten będzie dalej piął się w kierunku podium. – Formuła konkursu jest tak zbudowana, że decyzja o zwycięstwie w danej kategorii w ostatnim etapie spoczywa na członkach Jury, którzy z pewnością i wszelką starannością zadbają o najwyższy poziom wyboru finalistów.”

Wielu uczestników konkursu zrozumiało komunikat organizatora w ten sposób, że kupienie jurora, choćby Michaliny Kuźniar, jest znacznie tańsze. W praktyce pełna zgoda, ale formalnie błąd! Organizator potwierdził jedynie, że juror już został sprzedany. Zapraszam do kasy, taniej niż za 450 złotych vouchera na 6 tysięcy i uścisku dłoni celebryty kupić się nie da. Gdyby ktoś znalazł tańszą ofertę osobiście, jako Prezes firmy HASH|FM zwracam pieniądze.

PS Na zdjęciu Pani Marczakowa, jeszcze jako Grzegorz, ale już w gorsecie.

Reklama

74 KOMENTARZE

 1. Może jakaś zorganizowana akcja i
  kupimy dla Kontrowersji milion fanów z Turcji? Coś mi mówi, że skoro PO tamże kupowała fanów, to muszą to być lody pierwsza klasa.
  A tak po ludzku to jest po prostu obciach i wiocha, tak kupować sobie lajki na kopy.

 2. Może jakaś zorganizowana akcja i
  kupimy dla Kontrowersji milion fanów z Turcji? Coś mi mówi, że skoro PO tamże kupowała fanów, to muszą to być lody pierwsza klasa.
  A tak po ludzku to jest po prostu obciach i wiocha, tak kupować sobie lajki na kopy.

 3. …Kurka, który wszystkich na lewo i prawo od szmat i złodziei
  wyzywa…

  No cóż, kulturalnych blogerów dziś nie ma.
  Należy tylko żałować, że nie dysponuje blogiem polska śmietanka kultury, profesor Niesiołowski czy nadprofesor Bartoszewski.
  Oj byłoby na co pogłosować, byłoby.

 4. …Kurka, który wszystkich na lewo i prawo od szmat i złodziei
  wyzywa…

  No cóż, kulturalnych blogerów dziś nie ma.
  Należy tylko żałować, że nie dysponuje blogiem polska śmietanka kultury, profesor Niesiołowski czy nadprofesor Bartoszewski.
  Oj byłoby na co pogłosować, byłoby.

 5. Fragment artykułu ze strony “Antyłba”
  pióra Pawła Milcarza:

  "Jednak jednym z najpopularniejszych rodzajów przestępczości online są oszustwa odsłonowe lub klikowe, które polegają na zwiększaniu przychodów z reklam internetowych przez automatyczne generowanie sztucznych odsłon czy klików. Stanowi to bardzo lukratywny interes, charakteryzujący się niskim prawdopodobieństwem, że tego typu przestępcy, z których większość pochodzi z Azji oraz byłych republik radzieckich, zostaną ukarani."

 6. Fragment artykułu ze strony “Antyłba”
  pióra Pawła Milcarza:

  "Jednak jednym z najpopularniejszych rodzajów przestępczości online są oszustwa odsłonowe lub klikowe, które polegają na zwiększaniu przychodów z reklam internetowych przez automatyczne generowanie sztucznych odsłon czy klików. Stanowi to bardzo lukratywny interes, charakteryzujący się niskim prawdopodobieństwem, że tego typu przestępcy, z których większość pochodzi z Azji oraz byłych republik radzieckich, zostaną ukarani."

   • Z niecierpliwością czekam na
    Z niecierpliwością czekam na reakcję tych wszystkich, którzy własną "menskom"' piersią bronili Prezesa ściemy ogólnokrajowej jak niepodległości. Podejrzewam, że nawet Trynkiewicz pójdzie w odstawkę. Swoją drogą proszę przyjąć spóźnione gratulacje, obejrzałem wraz z rodziną dostępne na YT filmiki z rozprawy, wyższa szkoła jazdy.

   • dokładnie – to koniec DżejOł
    odchodzi jak Gierek kiedy zajarzył, że doszedł do ściany.
    Wypada w tym miejscu zacytować klasyków czyli Trzeci Oddech Kaczuchy:

    "To ja Manitou

    Witali, wołali, wołali ,witali
    Kwiaty, krawaty, pompa i puc.
    Lakierki, szpalerki, miliony ton stali,
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezes Pan Wódz.

    Tu telewizja a tam radary!
    Mieszkanie, ubranie, technika i cud,
    Bankiety, zalety, brygady, sztandary,
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezes Pan Wódz.

    Kwiaty dla niego, przemowy dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni.

    Radio, on wielki przemysł i socha,
    Socha w muzeum, on i dzieci,
    Wiadomo, on tę dzieciarnię tak kocha,
    On pośród chłopów w codziennej gazecie.

    On, między swymi w górniczej siermiędze,
    Oni – w strumieniu lejącej się łaski.
    Sny o potędze, sny o potędze,
    Kamera, oklaski,oklaski , oklaski.

    Oklaski dla niego, uśmiechy dla czerni
    Wódz a za wodzem wierni.

    On – właśnie on, wyśpiewane z pietyzmem,
    On – druga Polska i polska sprawa.
    On – znaczy naród, jego- ojczyznę,
    On – to Police ,Łańsk i Warszawa.

    Ojczyzna, ojczyźnie,ojczyzną, ojczyznę,
    Reklama i patos,  patriotyzm i biznes.
    Krawaty i kwiaty, niech nastrój nie pryska.
    Chleba i igrzysk! Igrzyska, igrzyska.

    Cleba dla niego, igrzyska dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni.

    Co jeszcze, co jeszcze, co jeszcze? Zza węgła
    Śmierdząca kaszanka nie jego dosięgła,
    Podchody i kłótnie, i broń bratobójcza,
    Prezencik od Wodza, od Wujcia, od Wujcia!

    Kto winien? On milczy. Kto winien? Nie on!
    On wzrusza sie nagle w tym ciepłym lokalu!
    On biedny, on chory, on biedny, on chory,
    On biedny, on chory, on leży w szpitalu.

    On  wzrusza ramieniem, jak gdyby nic,
    Wódz a za Wodzem pic!
    On wzrusza ramieniem jak gdyby nic,

    Wódz a za Wodzem – nic! "

   • Ja bym nie powiedziała,
    że on uważa, że to koniec.
    On jest oburzony, że ktoś śmie oceniać jego działanie, pyta o sensowność wydatków – a przecież ON tyle zrobił dla NARODU, czyli: zaktywizował,zorganizował,skanalizował(w dobrym kierunku, rzecz jasna),….a że gdzieś tam na boczku zabezpieczył swoją przyszłość… (i Dzidzi),.. to o co chodzi? Przy takiej mocy dobra – nie należy mu się?
    I teraz próbuje szantażu: Jak  nie staniecie( wy, media..)  po mojej stronie, to nie będzie WOŚP , czyli nastanie koniec świata.
    A próba szantażu, to nie jest zapowiedź końca.
    To tylko próba szantażu. Może szantażowani WRESZCIE zaczną konkretnie liczyć zyski i straty.

   • MatkaKurka popatrz Waść cóżeś narobił.
    Widzę że ja też nie jestem odporny na ten bełkot medialny. Myslałem że Owsiak zrezygnował a teraz się doczytuję ze jednak ponoć nie. Trzeba mieć nadzieję że po kilku tygodniach Owsiaka wyskakujacego nawet z lodówki, ludzi bedą mieli go już dość.

  • “to obelga dla 200k wolontariuszy, dlatego poszliśmy do sądu”
   W nawiązaniu do   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/emocjonalne-wystapienie-owsiaka-rezygnuje-ze-wszystkiego/83kvn

   Niejaki Krolopp Wojciech, dyrygent, wykorzystał seksualnie pewną ilość dzieci.

   Niejaki Owsiak Jerzy, dyrygent WOSP, ze względu na instynkt samozachowawczy winien przed sądem udowodnić, że nie zerżnął finansowo 200 000 dzieci-wolontariuszy, ponieważ dzieci mają tę właściwość, że dorastają, w istocie co niektóre to pod 40 już są.

    

    
   Dalsza historia WOSP zapowiada się interesująco.
    
   • Z niecierpliwością czekam na
    Z niecierpliwością czekam na reakcję tych wszystkich, którzy własną "menskom"' piersią bronili Prezesa ściemy ogólnokrajowej jak niepodległości. Podejrzewam, że nawet Trynkiewicz pójdzie w odstawkę. Swoją drogą proszę przyjąć spóźnione gratulacje, obejrzałem wraz z rodziną dostępne na YT filmiki z rozprawy, wyższa szkoła jazdy.

   • dokładnie – to koniec DżejOł
    odchodzi jak Gierek kiedy zajarzył, że doszedł do ściany.
    Wypada w tym miejscu zacytować klasyków czyli Trzeci Oddech Kaczuchy:

    "To ja Manitou

    Witali, wołali, wołali ,witali
    Kwiaty, krawaty, pompa i puc.
    Lakierki, szpalerki, miliony ton stali,
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezes Pan Wódz.

    Tu telewizja a tam radary!
    Mieszkanie, ubranie, technika i cud,
    Bankiety, zalety, brygady, sztandary,
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezes Pan Wódz.

    Kwiaty dla niego, przemowy dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni.

    Radio, on wielki przemysł i socha,
    Socha w muzeum, on i dzieci,
    Wiadomo, on tę dzieciarnię tak kocha,
    On pośród chłopów w codziennej gazecie.

    On, między swymi w górniczej siermiędze,
    Oni – w strumieniu lejącej się łaski.
    Sny o potędze, sny o potędze,
    Kamera, oklaski,oklaski , oklaski.

    Oklaski dla niego, uśmiechy dla czerni
    Wódz a za wodzem wierni.

    On – właśnie on, wyśpiewane z pietyzmem,
    On – druga Polska i polska sprawa.
    On – znaczy naród, jego- ojczyznę,
    On – to Police ,Łańsk i Warszawa.

    Ojczyzna, ojczyźnie,ojczyzną, ojczyznę,
    Reklama i patos,  patriotyzm i biznes.
    Krawaty i kwiaty, niech nastrój nie pryska.
    Chleba i igrzysk! Igrzyska, igrzyska.

    Cleba dla niego, igrzyska dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni.

    Co jeszcze, co jeszcze, co jeszcze? Zza węgła
    Śmierdząca kaszanka nie jego dosięgła,
    Podchody i kłótnie, i broń bratobójcza,
    Prezencik od Wodza, od Wujcia, od Wujcia!

    Kto winien? On milczy. Kto winien? Nie on!
    On wzrusza sie nagle w tym ciepłym lokalu!
    On biedny, on chory, on biedny, on chory,
    On biedny, on chory, on leży w szpitalu.

    On  wzrusza ramieniem, jak gdyby nic,
    Wódz a za Wodzem pic!
    On wzrusza ramieniem jak gdyby nic,

    Wódz a za Wodzem – nic! "

   • Ja bym nie powiedziała,
    że on uważa, że to koniec.
    On jest oburzony, że ktoś śmie oceniać jego działanie, pyta o sensowność wydatków – a przecież ON tyle zrobił dla NARODU, czyli: zaktywizował,zorganizował,skanalizował(w dobrym kierunku, rzecz jasna),….a że gdzieś tam na boczku zabezpieczył swoją przyszłość… (i Dzidzi),.. to o co chodzi? Przy takiej mocy dobra – nie należy mu się?
    I teraz próbuje szantażu: Jak  nie staniecie( wy, media..)  po mojej stronie, to nie będzie WOŚP , czyli nastanie koniec świata.
    A próba szantażu, to nie jest zapowiedź końca.
    To tylko próba szantażu. Może szantażowani WRESZCIE zaczną konkretnie liczyć zyski i straty.

   • MatkaKurka popatrz Waść cóżeś narobił.
    Widzę że ja też nie jestem odporny na ten bełkot medialny. Myslałem że Owsiak zrezygnował a teraz się doczytuję ze jednak ponoć nie. Trzeba mieć nadzieję że po kilku tygodniach Owsiaka wyskakujacego nawet z lodówki, ludzi bedą mieli go już dość.

  • “to obelga dla 200k wolontariuszy, dlatego poszliśmy do sądu”
   W nawiązaniu do   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/emocjonalne-wystapienie-owsiaka-rezygnuje-ze-wszystkiego/83kvn

   Niejaki Krolopp Wojciech, dyrygent, wykorzystał seksualnie pewną ilość dzieci.

   Niejaki Owsiak Jerzy, dyrygent WOSP, ze względu na instynkt samozachowawczy winien przed sądem udowodnić, że nie zerżnął finansowo 200 000 dzieci-wolontariuszy, ponieważ dzieci mają tę właściwość, że dorastają, w istocie co niektóre to pod 40 już są.

    

    
   Dalsza historia WOSP zapowiada się interesująco.
    
 7. Wygląda na to, że JO trochę
  Wygląda na to, że JO trochę się przejął sytuacją w Złotoryi – idzie na urlop zawieszając swoje funkcje w WOŚP i RS przy RPD. Można sie domyślać, że nie z powodu spokoju ducha i przekonania, ze wszystko jest ok. (przecież było tyle razy sprawdzane przez wszelkie możliwe urzędy, więc skąd ten nerw?). Na swoim ostatnim videoblogu po prostu odleciał !!! – porównuje szum wokół swojej fundacji porównuje do działań o charakterze komunistycznym, nazistowskim, komór gazowych, Auschwitz, Katynia itp. Po prostu odlot !!! To się nazywa FOCH!

  • JO argumentuje z podręcznika
   Przeczytałem tę informację o rezygnacjach JO i pewnie bym się bardzo zdziwił tymi jego paralelami komuno/faszysto/nazistowskimi, gdyby nie to, że jestem po lekturze "Lewicowego faszyzmu" i widać jak na dłoni, że ta cała retoryka jest standardowym zestawem słownikowym tego lewackiego terroru społecznego. 

 8. Wygląda na to, że JO trochę
  Wygląda na to, że JO trochę się przejął sytuacją w Złotoryi – idzie na urlop zawieszając swoje funkcje w WOŚP i RS przy RPD. Można sie domyślać, że nie z powodu spokoju ducha i przekonania, ze wszystko jest ok. (przecież było tyle razy sprawdzane przez wszelkie możliwe urzędy, więc skąd ten nerw?). Na swoim ostatnim videoblogu po prostu odleciał !!! – porównuje szum wokół swojej fundacji porównuje do działań o charakterze komunistycznym, nazistowskim, komór gazowych, Auschwitz, Katynia itp. Po prostu odlot !!! To się nazywa FOCH!

  • JO argumentuje z podręcznika
   Przeczytałem tę informację o rezygnacjach JO i pewnie bym się bardzo zdziwił tymi jego paralelami komuno/faszysto/nazistowskimi, gdyby nie to, że jestem po lekturze "Lewicowego faszyzmu" i widać jak na dłoni, że ta cała retoryka jest standardowym zestawem słownikowym tego lewackiego terroru społecznego. 

 9. Te pseudo konkursy, rankingi
  odbywają się w całej Polsce. I przestało być to domeną młodzieży, sportowców, ludzi kultury i sztuki. Nie, ta dziecinada (bez urazy) najczęściej wykorzstywana jest przez lokalnych pseudopolityków tudzież ich popleczników na publicznych, kierowniczych stanowiskach, do reklamy (manager roku, człowiek roku, kobieta przedsiebiorcza itd…) Najlepsze jest to, że część społeczeństwa świadoma płynącej stąd tandety i oszustwa polegającego na korzystaniu z publicznych środków typu tel. służbowy, ewentualnie inne, pro publico bono, źródło zasilania – zawsze można to jakosś zrekompensować  – poddaje to pod osąd. Nie wyobrażacie sobie co ci ludzie robią, jak się wiją i jakie dyrdymały wymyślają oni i ich zaufani, poprzez wspólny publiczny interes, ludki. Śmiech na sali. Ale najlepsze w tym jest to, że spora część to łyka :)))

 10. Te pseudo konkursy, rankingi
  odbywają się w całej Polsce. I przestało być to domeną młodzieży, sportowców, ludzi kultury i sztuki. Nie, ta dziecinada (bez urazy) najczęściej wykorzstywana jest przez lokalnych pseudopolityków tudzież ich popleczników na publicznych, kierowniczych stanowiskach, do reklamy (manager roku, człowiek roku, kobieta przedsiebiorcza itd…) Najlepsze jest to, że część społeczeństwa świadoma płynącej stąd tandety i oszustwa polegającego na korzystaniu z publicznych środków typu tel. służbowy, ewentualnie inne, pro publico bono, źródło zasilania – zawsze można to jakosś zrekompensować  – poddaje to pod osąd. Nie wyobrażacie sobie co ci ludzie robią, jak się wiją i jakie dyrdymały wymyślają oni i ich zaufani, poprzez wspólny publiczny interes, ludki. Śmiech na sali. Ale najlepsze w tym jest to, że spora część to łyka :)))

 11. skandal skandale goni. Dla donalda ksywa premier skandalem jest
  to, że dziennikarze pytają go o nieudolność rządu w sprawie trymkiewicza. a co mnie to obchodzi.  jeszcze jedno pytanie i stalking, poszedł z sali. W każdym razie wiadomo że Tusk nie życzy sobie żeby za jego pośrednictwem pytać Premiera o trymkiewicza, pamiętacie dziennikarze bo przyjdziecie z mamą lub tatą.

  Po "sorry taki mamy klimat co ja mogę", mamy kolejny "sory takie mamy państwo (sądy) co ja mogę". Czy ktoś może Bańkowskiej wyjaśnić co to rząd, i dlaczego w innych państwach to może sprawnie działać?
  Obawiam się że Ostapowicz nie wyjdzie już poza" przecież wyszscy wiemy" chyba że dojdzie "tata a marcin poowiedział"

  Chociaż nie wiem czy jeszcze raz usłyszę premiera w obecności 30 milionów Polaków pochylającego się w stronę prezesa i pytającego "jak rządzić, Panie Prezesie, jak rządzić?"

 12. skandal skandale goni. Dla donalda ksywa premier skandalem jest
  to, że dziennikarze pytają go o nieudolność rządu w sprawie trymkiewicza. a co mnie to obchodzi.  jeszcze jedno pytanie i stalking, poszedł z sali. W każdym razie wiadomo że Tusk nie życzy sobie żeby za jego pośrednictwem pytać Premiera o trymkiewicza, pamiętacie dziennikarze bo przyjdziecie z mamą lub tatą.

  Po "sorry taki mamy klimat co ja mogę", mamy kolejny "sory takie mamy państwo (sądy) co ja mogę". Czy ktoś może Bańkowskiej wyjaśnić co to rząd, i dlaczego w innych państwach to może sprawnie działać?
  Obawiam się że Ostapowicz nie wyjdzie już poza" przecież wyszscy wiemy" chyba że dojdzie "tata a marcin poowiedział"

  Chociaż nie wiem czy jeszcze raz usłyszę premiera w obecności 30 milionów Polaków pochylającego się w stronę prezesa i pytającego "jak rządzić, Panie Prezesie, jak rządzić?"

 13. Ten szaman w czerwonych portkach
  przekroczył już chyba wszystkie granice.

  "niestety muszę to porównać do zapachu komór gazowych, do języka komunistycznego, nazistowskiego, do słów, które mogły padać w Katyniu, mogły padać w Auschwitz."

  Czyli, że co? Polscy oficerowie w Katyniu zginęli, bo nie odpowiedzieli na pytanie: gdzie są faktury?
  Nie tak dawno pamiętam jazgot, jaki rozpętał się po użyciu przez PiS litery W, były środowiska "kombatantów", sam Ścibor Rylski uznał za stosowne zaprotestować. 
  Ciekawe czy dziś Rodziny Katyńskie lub Więźniowie Oświęcimscy zaprotestują tak gorliwie wobec tego nadużycia? Przecież to się nie mieści w pale, że jakiś czerwony kundel, w obronie swojej wątpliwej reputacji, odwołuje się do tego rodzaju symboliki.

 14. Ten szaman w czerwonych portkach
  przekroczył już chyba wszystkie granice.

  "niestety muszę to porównać do zapachu komór gazowych, do języka komunistycznego, nazistowskiego, do słów, które mogły padać w Katyniu, mogły padać w Auschwitz."

  Czyli, że co? Polscy oficerowie w Katyniu zginęli, bo nie odpowiedzieli na pytanie: gdzie są faktury?
  Nie tak dawno pamiętam jazgot, jaki rozpętał się po użyciu przez PiS litery W, były środowiska "kombatantów", sam Ścibor Rylski uznał za stosowne zaprotestować. 
  Ciekawe czy dziś Rodziny Katyńskie lub Więźniowie Oświęcimscy zaprotestują tak gorliwie wobec tego nadużycia? Przecież to się nie mieści w pale, że jakiś czerwony kundel, w obronie swojej wątpliwej reputacji, odwołuje się do tego rodzaju symboliki.

 15. Jak zrobić fermę lajków
  Fermę lajków się robi, ustanawiając na feces-booku profil wzruszający. Szczeniaczki – do uśpienia, kociaki – maltretowane, dzieci – umierające. Pomóż im! Wystarczy, że polubisz i dasz znać znajomym.
  To się potem fajnie sprzedaje.

  Kto zauważy, że nagle ma wśród swoich polubień jakieś dziwadło, to zauważy i zrobi unlike, ale jak to w populacji bywa – mało kto zauważy.

  Tak samo kradną z kart płatniczych – po troszeczku. Kto by zauważył ukradzione 25 złotych wśród normalnych wydatków? To pewnie żona coś kupiła – myśli mąż, to pewnie mąż coś kupił – myśli żona. I tak co miesiąc, na tysiącach posiadaczy kart. Bez szumu, bardzo skutecznie.

  Prawdopodobnie fermę lajków zrobili też na owsiaczo umierającym Łukaszu:
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lukasz-berezak-bijemy-rekord-polubien-rodzina-chlopca-to-nie-profil-lukasza,388412.html

 16. Jak zrobić fermę lajków
  Fermę lajków się robi, ustanawiając na feces-booku profil wzruszający. Szczeniaczki – do uśpienia, kociaki – maltretowane, dzieci – umierające. Pomóż im! Wystarczy, że polubisz i dasz znać znajomym.
  To się potem fajnie sprzedaje.

  Kto zauważy, że nagle ma wśród swoich polubień jakieś dziwadło, to zauważy i zrobi unlike, ale jak to w populacji bywa – mało kto zauważy.

  Tak samo kradną z kart płatniczych – po troszeczku. Kto by zauważył ukradzione 25 złotych wśród normalnych wydatków? To pewnie żona coś kupiła – myśli mąż, to pewnie mąż coś kupił – myśli żona. I tak co miesiąc, na tysiącach posiadaczy kart. Bez szumu, bardzo skutecznie.

  Prawdopodobnie fermę lajków zrobili też na owsiaczo umierającym Łukaszu:
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lukasz-berezak-bijemy-rekord-polubien-rodzina-chlopca-to-nie-profil-lukasza,388412.html