Prześlij dalej:

Wśród „prawych” istnieje specjalna grupa szturmowa, która śledzi „ruskich agentów” i byłaby to najbardziej zabawna grupa, gdyby nie „prawi” wyznawcy „pandemii”. Jak nie trudno się domyślić z połączenia tych dwóch grupa dopiero może wyjść prawdziwa komedia i wyszła. Zanim się z „prawych” szczerze uśmieję, to napiszę jedno poważne zadanie. Nie mam żadnych wątpliwości, że w Polsce działa radziecka agentura, nie mam też wątpliwości, że w Polsce funkcjonują politycy zakochani w Putinie i jest ich niemało w „Konfederacji”, tyle prawdy i powagi, dalej jest tylko śmiesznie.

Oto „prawi” wyśledzili ruskiego agenta Pitonia, górala stojącego na czele inicjatywy „Veto”. W Internecie pojawiła się cała seria kompromitujących zdjęć, przynajmniej w zamiarze publikujących, a na nich rzeczony Pitoń w towarzystwie jeszcze większych oszołomów, na przykład Olszańskiego. Żeby było jasne, tacy osobnicy jak Olszański nadają się wyłącznie na pacjentów oddziału zamkniętego i pokazywanie się w ich towarzystwie nikomu zdrowemu psychicznie nie służy. Problem polega jednak na tym, że „prawi” wklejają te zdjęcia i filmiki na takiej samej zasadzie, jak lewicowcy i narodowcy wklejają zdjęcia śp. Lecha Kaczyńskiego z Magdalenki. Zatem uporządkujmy ten propagandowy bełkot i zajmijmy się poważnymi problemami Polski, zaczynając od sytuacji „pandemicznej” w Rosji. Gdyby „prawi” nie zauważyli, to polityka Kremla wygląda następująco:

1. W Rosji jest DDM, noszą maseczki, zachowują dystans, dezynfekują ręce i wszystko na polecenie Kremla.

2. W czasie „pandemii” Rosja wprowadzała zakaz wjazdu na swój teren, ostatnio wprowadziła obowiązkową kwarantannę dla Brytyjczyków, wymaga też wykonania testów w konkretnych przypadkach.

3. Rosja nie kwestionuje „pandemii” i nie kwestionuje szczepień, ale szczepi się własną szczepionką i planuje wspólną produkcję z Niemcami.

Powstaje w związku z tym pytanie, co „prawi” mają do polityki Kremla w sprawie „pandemii”, skoro sami dokładnie tę politykę wyznają i daliby się za nią pociąć? Przejdźmy teraz do aktywności samego Pitonia, w konkretnym obszarze. Czy Pitoń chce wykończyć polskich przedsiębiorców i czy sami przedsiębiorcy, w liczbie kilkuset, są samobójcami? Czy Pitoń chce zamordować Polaków otwarciem firm i to jest jego „kremlowski scenariusz’? Jeśli tak, to jeszcze jakiś miesiąc temu ten sam scenariusz realizowali: Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, przedstawiając strategię i strefy pandemiczne dla Polski. Zgodnie z tymi postanowieniami w Polsce od wczoraj powinny działać galerie, restauracje, hotele i stoki, co oznacza, że Niedzielski i spółka są Pitoniami i Olszańskimi albo odwrotnie. Z przedstawionej krótkiej analizy wynika jasno, że żaden z „argumentów” przywoływanych przez „prawych” nie pasuje ani do tyłka, ani do głowy i jest niczym więcej tylko propagandowym bełkotem, mantrą „prawych”.

Strony

Źródło foto: 
24940 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

38 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Dzień dobry, chciałbym poprosić o przekazanie p. Jurkowi Owsiakowi prośby o organizację następnego finału Wosp na rzecz ratowania dziecięcej psychiatrii. To bardzo ważny temat i proszę nie traktować jej jako żart. Mam nadzieję, że na przeszkodzie realizacji zbiórki nie stanie fakt, że opieka psychiatryczna nie wymaga zbyt dużo sprzętu, ale wymaga pieniędzy

  Przecież nie o sesję fotograficzne w tym wszystkim chodzi... 

 2. a jaka jest sytuacja na ukrainie? (pytam bo nie wiem)

  przciez z ukr mamy bardzo bardzo duzy przepływ ludzi

  /ogólnie to jestem za nie wpuszczaniem ukrainców na polski rynek pracy (ochrona rynku pracy) - wzrorem niemców - którzy z tego co sie orientuje dopuscili obywateli z poza ue-ukrainców tylko do określonej pracy (chyba głównie rolnictwo i to dozwolona jest tylko praca sezonowa)

 3. Ruską onucą jest ten kto ma choć cień wątpliwości co do genialności i patriotyzmu Kaczyńskiego i śmie o tym mówić czy pisać. Trzydzieści lat stawiania muru czy przyłbicy między Polakami a Rosjanami postawił nas w sytuacji bez alternatywnej.

 4. To jest powtórka z 1939 roku.

  Czy jeśli ktoś czuje się Adam Bodnarem, to powinien dostać jego dowód i paszport, bo tak wynika z wypowiedzi Bodnara? 

 5. Marian,

  z ciebie znów wychodzi bolszewia...  chłopie ogarnij się...

 6. Nie chce mi się polemizować z rycerską głową. Nie ten poziom intelektualny. Zwłaszcza w zakresie wiedzy historycznej. To jest moja ostatnia odpowiedź dla zakutego łba. Może sobie pisać na Berdyczów.

 7. avatar

  Poraża myślenie, co niektórych. Taka sytuacja, jak obecna, obnaża wszystkie ułomności. Najbardziej przerażające jest to, że ludzie, których uważało się za wyważonych, rozumnych i dalekich od oszołomstwa, są zupełnie inni. Tzw. prawicowe media okazały się siedliskiem totalnego oszołomstwa, zaprzedali się całkowicie za michę ryżu Człowiekiem, który mnie ostatnio totalnie rozczarowuje, a którego uważałem za rozsądnego, jest Czarnek, obecny Minister Edukacji.

 8. już kilkakrotnie słyszałem i czytałem ich usprawiedliwienia...  przecież co miesiąc mają kredyty i rachunki do zapłacenia   :-)

 9. A propos WOŚP, mBank zadeklarował, że przekaże 2 miliony. 

 10. ... to znaczy, że zaoszczędzą na reklamie 4 miliony - bo podłączyli się na krzywy ryj pod reklamy bożyszcza narodu

 11. Jadą na pełnym gazie na ścianę. Cała ta gromadka: Kaczyński, Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk. Gorzej, w trakcie swojej straceńczej, skrajnie idiotycznej akcji, dodają jeszcze gazu. Jak prymusi w szkole dla kretynów.

  Argumenty - jedynie Belgia zbliża się do wykazywanych oficjalnie 0,2% ofiar śmiertelnych COVID-a, po niemal roku trwania "pandemii". Wykazywana oficjalnie ilość ofiar COVID-a może się różnić od danych rzetelnych nawet o 100%. A jest tak dlatego, ponieważ ofiar rzekomego COVID-a nikt pośmiertnie nie bada. Zatem - nie wiadomo, na co umarli. Przeważnie ze starości i na choroby współistniejące. Większość krajów jest - podkreślam, po roku trwania "pandemicznego" cyrku -  grubo poniżej 0,1% wykazywanych oficjlnie ofiar śmiertelnych. Statystyczna roczna umieralność w każdym kraju na świecie, bez żadnej pandemii, osiągała przed "pandemią" około 1% populacji. W Polsce ta wartość była znacznie przekraczana. Wynika z tego zagadka -  polscy debile od Kaczyńskiego jadą, bo wierzą w COVIDa, mimo oczywistych liczb, kładących kres jakiejkolwiek racjonalnej wierze w pandemię? Czy też jadą, ponieważ ktoś im tak każe?

  Należałoby na koniec zauważyć, że jadą w ten sposób na ścianę rządy wszystkich krajów zachodnich. Nie tylko debile z rządu Morawieckiego.  Co raczej znaczyłoby, że ktoś im tak każe. Zadajmy w takim razie pytanie -  kto? Kto jest w stanie wydać najbardziej idiotyczne, samobójcze polecenie rządom wszystkich krajów zachodnich i zostanie ono natychmiast wykonane? Z radością urodzonych kretynów, przystosowanych do wykonywania najbardziej absurdalnych poleceń. Wydaje się, że była i w dalszym ciągu jest to sprawa kluczowa do rozstrzygnięcia - kto wydaje polecenia takim debilom, jak Niedzielski i Morawiecki?  Komentator "Gregmal" ma na ten temat jakąś swoją teorię. Jaką?

 12. Scenariusz tego co się dzieje obecnie na całym świecie napisał w 1979-80 r. polski pisarz Janusz Zajdel w powieści "Limes inferior". Bardzo zachęcam do jej przeczytania i odpowiedzi sobie na pytanie czy chcemy tak żyć. Obcych zamieniłbym na korporacje światowe. Link do darmowego pdf. https://docer.p...

   

  Zamknięcie ludzi w aglomeracjach bez możliwości ich opuszczenia jeżeli nie należysz do elity. Wypłacanie dochodu podstawowego bez konieczności świadczenia pracy, pozwalającego na utrzymanie się przy życiu. Przedstawicielami władzy są inteligentni konformiści żyjący na o wiele wyższym poziomie od pozostałych. Każdy sprzeciw władzy skutkuje wyłączeniem „klucza” czyli powszechnej karty płatniczej aktywowanej odciskiem palca lub czytnikiem siatkówki. To już się dzieje.

   

 13. Marian, słyszałeś o gettach?

  "Zamknięcie ludzi w aglomeracjach bez możliwości ich opuszczenia"

  przed Zajdelem był Hitler...

  z tym że Zajdel uprawiał publicystykę, a Hitler był praktykiem

 14. Ty naprawdę masz jakiś kompleks. Delikatniej nie mogę - odpierdol się ode mnie albo cię znajdę. Macieju Bednarczyk,

 15. Marian, nie rób z siebie ciula...

  puszczasz informacje o autorze i jego książce, zapominając, że problem o którym piszesz istnieje w świecie przynajmniej od średniowiecza >>> getto   więc najuprzejmniej jak umiem informuję cię że ty i twój ulubiony autor Zajdel prochu nie wymyśliliście (masz jakieś profity za reklamę tej książki, czy jest to bezczelne lokowanie produktu na kontrowersje.net???)

  ... a twoje piękne niby takie staropolskie "odpierdol się ode mnie albo cię znajdę" - to twoje bolszewickie (w dodatku publiczne) pogróżki...  cóż, ruskie onuce wychodzą ci z walonek i cuchną na odległość - ogarnij się i zrób porządek w swojej kuwecie

 16. Jednak odpowiem.

  Getto to wydzielona część miasta w którym jego mieszkańcy zamknęli się zazwyczaj dobrowolnie aby oddzielić się o reszty po to aby zachować swoją odrębność.

  Janusz Zajdel pisał o zamkniętych CAŁYCH aglomeracjach.

  Moja promocja tej powieści wynika z tego że to o czym pisał już się dzieje. Zmarł 19 lipca 1985 w Warszawie, w trzy lata po opublikowaniu jego powieści przez Wydawnictwo ISKRY w 1982 roku.

 17. Marian,

  dziękuję za indyferentną odpowiedź i rozwinięcie tematu

 18. Cieszę się że mogłem pomóc.

 19. https://www.you...

  Jedyny sposób na rządowych debili, to akcja bezpośrednia. Prośba o propagowanie zalinkowanego filmu. Aby chu...jów i mend, czyli maseczkowiczów, było jak najmniej.

 20. Super autor. Pamiętam jak z wypiekami czytałem go dobre 30 lat temu :)

  Godne polecenia są również jego inne książki obawiam się tylko, że fantastyczny sztafaż będzie za wysokim progiem dla mniej wyrobionego czytelnika. 

  Trochę przerażające jest jak wiele z wizji zawartych w starych książkach i filmach materializuje sie na naszych oczach. 

  Z drugiej strony polityka i socjologia niewiele się zmieniły a political fiction opisywała totalitaryzmy ktorych mechanizmy działania niewiele się zmieniły mimo upływu czasu.

 21. Kim jest Pitoń, to nie wiem. Faktem jest że dla sfer rządowych byłoby dobrze, gdyby twarzą ruchu antylockdownowego byłby ktoś skompromitowany albo nie zbyt zdrowy psychicznie. Kompromitując "twarz" można skompromitować cały ruch.

  Bardziej interesujące jest dla kogo pracują Kaczyński, Morawiecki, Niedzielski i wielu innych. Tego kogoś należy bardziej bać się niż ledwo dyszącej Rosji. To ten, co zabija dusze...

 22. Ten, który to robi, to ch...j o żydowskim nazwisku. Tak naprawdę to struktura o nazwie Bestia. Tylko że bloger gregmal zabronił tej nazwy używać.

 23. IMO masowa i gwałtowna kampania propagandowa PiS (bo to przecież PiS ją "firmuje") dowodzi głównie jednego: Pitoń stał się dla PiS groźny, ponieważ zaczął uruchamiać procesy dla PiS smiertelnie groźne politycznie. Myślę (obawiam się), że w ślad za kampanią medialną dezawuującą Pitonia Morawiecki uruchomi serię urzędniczych i policyjnych szykan wobec Pitonia i jemu podobnych. To wszystko nie zmienia faktu, że PITOŃ MA RACJĘ. Mnie są dokładnie obojętne takie, lub inne koneksje towarzysko-polityczne Pitonia. Po prostu (jeszcze raz): PITOŃ MA RACJĘ. Obecnie problem jest tylko w tym, żeby w ślady Pitonia poszło możliwie jak najwięcej innych przedsiębiorców, bo "nec Hercules contra plures", czyli skarbówka, Sanepid i policja nie poradzi sobie z masowymi sprzeciwami. A my (to znaczy ja i mnie podobni), "szarzy ludzie" powinniśmy zrobić wszystko, co tylko możliwe, żeby te sprzeciwy przedsiąbiorców wesprzeć. Ja tylko czekam, żeby się ujawnił jakiś kolejny restaurator w centrum Krakowa, a natychmiast pójdę do niego i zamówię "na miejscu" jakieś godziwe danie (choć obecnie jestem na dość ostrej diecie:)). Trzeba wreszcie głośno powiedzieć DOŚĆ TEJ MORDERCZEJ HUCPY!!! Wracajmy wreszcie do normalnej "normalności" (n.b. czy zauważyliście, jak ludzie juz przywykli do "kagańców" i coraz mniej ludzi one irytują?).

     Paradoksalnie(?) - najnowsza afera z Emilewicz jaskrawo i jednoznacznie przyznaje rację tym wszystkim "oszołomom", którzy od początku mówią, że cała ta "pandemia" to jedna wielka ściema. Jeśli po tym, co zrobiła Emilewicz (fakt, że zrobiła to wyjątkowo głupio) ktokolwiek jeszcze wierzy w "śmiertelną zarazę", to już nic go nie przekona. Ale pozostaje nam wierzyć, że to caraz mniejszy margines. Mam nadzieję, że u nas dojrzewa powszechny społęczny bunt. Obym(śmy) się nie pomylił(li)

     A co do obcej agentury: obserwując zachowania wielu polityków (i nie tylko polityków) staje się oczywiste, że większość z nich działa na polecenie, lub w interesie obcych wywiadów. Nie tylko ruskiego KGB (czy jak im tam FSB?), ale także szkopskiego BND (Tusk, Graś!!), Mosadu, Francuzów, Anglików i kogo-tam-jeszcze. Dla mnie jest obojętne, czy działają tak ze strachu (są na nich "haki"), czy zostali przekupieni. To jest dla nas śmiertelne zagrożenie (najlepszym przykładem był Smoleńsk). Niestety nie widzą szans na szybkie zlikwidowanie tego bardzo szkodliwego zjawiska. Nasz kontrwywiad to niestety nadal są "harcerzyki" i (równie niestety) długo jeszcze tak będzie. Pozostaje nam więc mieć świadomośc tego zjawiska i oceniać polityków po tym, co robią, a nie co do nas gadają.

 24. Bestia (nazwa, której zabrania używać bloger "gregmal") zatrudnia szefów wszelkich kontrwywiadów we wszystkich państwach zachodnich. Podobnie jak debili o nazwie Kaczyński, Morawiecki, Niedzielski i Dworczyk. Jak można być debilem, ale przede wszystkim dworakiem, o nazwisku Dworczyk? Czy ten człowiek zdaje sobie sprawę z poziomu własnego ośmieszenia? A jak można być ewidentnym tumanem o nazwisku Niedzielski? Jak można być funkcjonariuszem Bestii, mając tak podłe nazwisko, jak Morawiecki, czy Kaczyński? Przecież to kretyni ....

 25. Niedługo Bestia się ujawni. Będzie mieć nazwisko. Teraz to, co widzimy to tylko struktura działająca w jej imieniu i realizująca swój plan od stuleci.

 26. Narodowy Program Szczepień jest eksperymentem medycznym nie zgodnym z Konstytucją RP

   

   

 27. Bardzo ciekawa wypowiedź.

   

 28. To jeszcze jedna rozsądna wypowiedź. Tym bardziej rozsądna, że osoba pytająca, to tym razem agresywna pseudo dziennikarka:

  https://www.you...

 29. Ruska i niemiecka agentura to raczej ma za krótkie rączki, żeby tak trzmać prawie całą ludzkość za morde. Ja tam nie wiem, ale fajesbuk i tłiter też by nie dały rady. Ciężka sprawa, ale nasuwa się pytanie czyim agentem wływu jest w takim razie Kaczyński i jego delfin Morawiecki.

 30. Kaczyński - najpierw myślał, że jest zasobem amerykańskich służb. Potem się domyślił, że jest zarządzany przez jakieś tam ramię amerykańskiego deep state. Od 10.04.2010 lub nieco później dowiedział się dobitnie, że znalazł się w kleszczach Bestii.

  Morawiecki - zaczynał od służb niemieckich (za zgodą rosyjskich), następnie został szybko przejęty przez amerykańskie, by wylądować na koniec w ramionach Bestii.

 31. Strony