Reklama

 

Reklama

 

Rodzina słowem silna – czyli jak Polak z Polakiem

 

Cytat 1

Rząd zafundował nam także absurdalny pomysł wejścia Polski do strefy euro – podkreślił następnie Kownacki – Zapewne uczyniono to po to, by odwrócić uwagę opinii publicznej od stanu gospodarki. Wstępowanie Polski w obecnych warunkach to fantasmagoria, rząd doskonale o tym wiedział – dodał, określając całą sprawę mianem "działania propagandowego.

Cytat 2

Moja żona i ja zostaliśmy zniesławieni przez szefa komisji Ryszarda Kalisza w udzielonych przez niego wywiadach prasowych – powiedział przed komisją śledczą badającą okoliczności śmierci byłej posłanki SLD Barbary Blidy przesłuchiwany szef katowickiej delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Cytat 3

Rzecznik rządu Paweł Graś oświadczył w czwartek, że zarzuty dotyczące jego relacji ze spółką Agemark i jej właścicielem Niemcem Paulem Roglerem są nieprawdziwe. Zadeklarował jednocześnie, że jest gotowy poddać się kontroli. Rzecznik rządu nie zamierza podawać się do dymisji.

Tymczasem ekspert ds. korupcji Antoni Kamiński ocenił w czwartkowej "Rzeczpospolitej", że Graś świadcząc usługę opieki nad domem, osiągnął konkretny dochód materialny, który można wyliczyć i który powinien znaleźć się w oświadczeniu majątkowym ministra.

Pytany o zarzut, że nadzorując służby specjalne "mieszkał u Niemca", Graś ocenił, że słysząc to "zapachniało mu latami 50-tymi". "Muszę poinformować pana ministra (Zbigniewa) Wassermanna – bo to w jego ustach głównie pojawia się ten zarzut i to z tyłu głowy domniemanie, że być może jestem niemieckim szpiegiem – więc muszę go rozczarować: nie jestem niemieckim szpiegiem" – powiedział Graś.

 

 

Tyle cytatów. Przypadkowo dobranych dzisiaj, jak leci, dzięki wyszukiwarce.

Odrzucając kwiecisty styl wypowiedzi i tandetne metafory, wydobywając kiepsko zamaskowane złośliwości za którymi nie kryje się NIC ponad chęć dopieprzenia przeciwnikowi za wszelką cenę, dokonałem oto odkrycia, że już kto kiedyś i gdzieś słyszałem? Gdzie? i Kiedy?

 

Ano tu:

Reklama

10 KOMENTARZE