Reklama

Tak zawołało około 60 posłów, którzy się podpisali pod listem do ni

Tak zawołało około 60 posłów, którzy się podpisali pod listem do niemieckiego ambasadora. W liście chyba jednak nie intelektualistów, ale po prostu posłów, zawarto treści patriotyczne i politycznie poprawne.

Reklama

Autorzy domagają się poszanowania dla majestatu immunitetu poselskiego, apelują o humanitarne traktowanie polskiego parlamentarzysty i protestują. Protestują kolejno i przeciw: wykręcaniu rąk, skuwaniu kajdankami, rzucaniu na glebę i wyprowadzaniu za wszarz z pokładu samolotu. Polscy posłowie zauważają, że przyczyną konfliktów międzynarodowych nie może być naruszenie w przestrzeni powietrznej, granic położenia płaszcza posła Rokity.

Co ciekawe w tej inicjatywie, kryje się jednak w zupełnie innym miejscu. Otóż pod listem podpisało się więcej posłów PiS niż PO, a wśród posłów jest sam prezes Jarosław Kaczyński. Klub PO symbolicznie reprezentują poseł Gowin i poseł Nitras. Na razie ambasada niemiecka dyplomatycznie milczy w sprawie posła, być może czeka na ekspertyzę biegłego szatniarza.

Reklama
Poprzedni artykułFotyga pokazała Tuskowi figę. Co pokazał Tusk?
Następny artykułMinister Ćwiąkalski w konflikcie z interesem!
Matka Kurka
Młody, wysportowany, inteligentny, przystojny, czuły mąż i ojciec. Geniusz i wirtuoz klawiatury, błyskotliwy analityk rzeczywistości wszelakiej. Kochany i rozchwytywany, bezkompromisowy, skromny, wyrozumiały. 1. Ulubiona potrawa: żur na zakwasie. 2. Ulubiona kapela: muzyka z tamtych lat. 3. Ulubiony kolor: brak danych. 4. Ulubione słowo: ja. Wolny, żonaty, pijący daltonista.

2 KOMENTARZE